test
Znaleziono 805 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Euco"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
11 maj (5 miesięcy temu)
11 maj (5 miesięcy temu)
Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Euco - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.
autor
26 kwi (5 miesięcy temu)
26 kwi (5 miesięcy temu)
Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o Euco? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.
autor
11 kwi (6 miesięcy temu)
11 kwi (6 miesięcy temu)
Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Katowice.
użytkownik
11 kwi (6 miesięcy temu)
11 kwi (6 miesięcy temu)
Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w Euco? Czy firma jest godna polecenia? Nie widziałam na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja? W jakich godzinach odbywa się praca? Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami
użytkownik
10 kwi (6 miesięcy temu)
10 kwi (6 miesięcy temu)
Oczywiście. Żadna firma NIC ci nie daje, zawsze musisz wszystko wypracować. Różnica polega na tym, że w zwykłej pracy dostajesz narzedzia i limit - ograniczona pensja i być może okolicznościowe premie. Tu nie dostaniesz NIC poza szkoleniami, gruntowną wiedzą, opieką działu sprzedaży, itp. ale za to od Ciebie i Twojego zaangażowania i talentów zależy ile finalnie bedziesz zarabiać.
Co znaczy, że nie jest to ani przechowalnia nierobów ani deska ratunku dla nieambitnych - za to doskonałe pole do popisu i rozwoju dla odważnych i zdeterminowanych. Nie ma pracy "dla każdego".
użytkownik
9 kwi (6 miesięcy temu)
9 kwi (6 miesięcy temu)
Pracujesz na własny rachunek wiec atmosfera w pracy jest taka jaką sobie stworzysz :)
użytkownik
9 kwi (6 miesięcy temu)
9 kwi (6 miesięcy temu)
Możesz na to patrzeć w ten sposób ale my to widzimy tak, że każdemu dajemy szansę bo wierzymy w ludzi.
autor
5 mar (7 miesięcy temu)
5 mar (7 miesięcy temu)
Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Euco - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!
użytkownik
1 mar (7 miesięcy temu)
1 mar (7 miesięcy temu)
Panie Jacku!
Spokojnie... to zawsze drb brało wszelakie odpady po Euco, każdego kogo zwolniono albo odszedł od razu zaprzęgano w ciemno po sąsiedzku.
I tak, większość najbardziej doświadczonych agentów nosi sprawy już do innych firm albo zrezygnowała z branży ...
użytkownik
1 mar (7 miesięcy temu)
1 mar (7 miesięcy temu)
Panie Jacku Pan musi byc naiwny ze ktoś z DRB pójdzie do Euco. Nikt z deszczu pod rynnę nie wpadnie. Ja zgłaszam w mojej kancelarii sprawy na 8mln zł rocznie ( mój wynik za 2017r ) kiedyś byłem sobie w DRB. Każdy myślący agent z nawet niewielkim doświadczeniem szerokim łukiem ominie te firmy. Każdy kto chce na poważnie robić odszkodowania rozezna sie w temacie... Euco... Hahaha naprawdę moje doświadczenie z Euco to minimum 100:0 tyle Wam spraw zabrałem, DRB tez nie mniej. I wasze umowy na 20% odbijam na 25% z palcem w..... takich macie „specjalistów” Panu tez Panie Jacku zabrałem kilku klientów ;) w okolicach Torunia, Bydgoszczy. Zarówno Euco jak i DRB... poza sie Panie... i ratuj klientów przed tymi nieudacznikami.
użytkownik
1 mar (7 miesięcy temu)
1 mar (7 miesięcy temu)
zapraszam do współpracy. Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. Wyślij CV na adres: [email protected]Euco.pl
użytkownik
19 lut (7 miesięcy temu)
19 lut (7 miesięcy temu)
@Zniesmaczonykrakus Od lat firmy z branży czają się na agentów firm konkurencyjnych. Prawda jest taka, że nie jest łatwo takiego agenta przejąć ponieważ dobry agent czy menager, który pisał sprawy ma w prowizjach duże pieniądze(odroczone) i każdy z nich chciałby je odzyskać. Agent zmieniając firmę naraża się na ryzyko - odroczenia wypłaty swoich prowizji dopiero na drodze Sądowej od poprzdniej firmy odszkodowawczej co już od lat widzimy np. Euco, Codex, Votum ... niektóre firmy płaca prowizję byłym agentom już polubownie z tego co mówią na mieście tutaj ugodowo spraw się nie załatwia. Więc co możecie zaoferować agentom, którzy by chcieli do was przejść? Czy tylko obietnice?
użytkownik
17 lut (7 miesięcy temu)
17 lut (7 miesięcy temu)
Może ktoś napisać co aktualnie dzieje się w firmie? Taka cisza wskazuje, że jest dobrze ale...
użytkownik
12 lut (8 miesięcy temu)
12 lut (8 miesięcy temu)
Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na wątku?
użytkownik
30 sty (8 miesięcy temu)
30 sty (8 miesięcy temu)
Dla mnie praca jako agenta jest ok. Zarobi są bowiem adekwatne do nakładu pracy. Jak się nie przykładasz, to masz figę z makiem.To nie jest praca dla leniwych.
użytkownik
3 sty (9 miesięcy temu)
3 sty (9 miesięcy temu)
Wszystko zależy od tego jak znajdziesz się w roli Agenta - jak skutecznie będziesz pozyskiwać Klientów i ile zechcesz poświęcić na to czasu. Nie ma reguły bo każdy jest inny. Jedno jest pewne: to nie jest praca na zasadzie "czy się stoi czy się leży kasa się należy", ale też dla osób zaangażowanych możliwości są wielkie. Bardzo wielkie. Takie, jakich w "zwykłej" pracy nigdzie nie znajdziesz. Dlatego ja sam zaryzykowałem, postawiłem wszystko na jedną kartę, rzuciłem starą pracę zajmując sie tylko Euco i dziś jestem z tego powodu szczęśliwy :)Ale dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Zapraszam na spotkanie informacyjne (poszukaj na FB jakiegoś Agenta a ten powie Ci gdzie i kiedy), jeśli Ty także podejmiesz współpracę z Euco to na pewno się spotkamy :)
użytkownik
3 sty (9 miesięcy temu)
3 sty (9 miesięcy temu)
Sam/sama sobie musisz odpowiedzieć na pytanie czy w to wchodzić. Na spotkaniu informacyjnym poznajesz możliwości, ścieżkę kariery, info o branży itp. O tym JAK szukać klientów możesz dowiedzieć się z czasem od swojego agenta wprowadzającego po podpisaniu umowy agencyjnej bo nikt nie będzie dzielił się know-how ot tak.
użytkownik
3 sty (9 miesięcy temu)
3 sty (9 miesięcy temu)
Tylko prowizje. Przeczytaj więcej komentarzy to zrozumiesz jak to działa. Albo wybierz się na najbliższe spotkanie informacyjne - o terminach i miejscach dowiesz się od każdego Agenta a tych znajdziesz np. na FB.
użytkownik
3 sty (9 miesięcy temu)
3 sty (9 miesięcy temu)
Stary, Ty po prostu nie rozumiesz jak działa firma oparta o system MLM, przez co niepotrzebnie się wygłupiasz...
Masz określoną "ścieżkę kariery" i w zależności od wypracowanego wyniku otrzymujesz konkretny poziom prowizji i innych dodatków plus towarzyszący temu tytuł. Nie czaisz tego i krytykujesz, że w Euco co drugi to dyrektor.
Po pierwsze: nie co drugi bo nie każdy potrafi osiągnąć wymagane wyniki, po drugie: tak, mamy sporo osób z tytułami dyrektorskimi na paru poziomach (jest dyrektor, dyrektor regionalny, generalny I i II stopnia, itp.). Każdy poziom oznacza Twoją pozycję w hierarchii - czyli mówi innym Agentom ile osiągnąłęś, ilu masz współpracowników we własnej strukturze, ile umów podpisałeś i na jakiej prowizji jesteś. Ta drabinka jest łatwa i prosta do zrozumienia, omawiamy ją na rozmowach z kandydatami do współpracy.

Osobna sprawa to to, że każdy Agent (niezależnie od pozycji - czyli zarówno "szeregowy" Agent jak i Dyrektor) buduje własne struktury sam. Firma nie zatrudnia Agentów ale daje im know how, narzędzia i jasną ścieżkę rozwoju. Agenci mogą pracować w oparciu o umowy cywilnoprawne lub własną działalność. Na tym polega agentura w każdej branży. Inaczej nie nazywałoby się to agenturą tylko stosunkiem pracy. Tłumaczę to w ten sposób bo mam nadzieję, że w końcu zrozumiesz albo doczytasz czym jest agentura czy franczyza i czym różni się od innych umów o pracę/współpracę.
Ale wracając do meritum: każdy Agent sam buduje własne struktury i umawia się z kandydatami do pracy tam gdzie mu wygodniej: jeśli ma biuro to w biurze, jeśli pracuje tylko w terenie to w hotelu, itp. Nie ma w tym nic dziwnego jeśli tylko potrafisz zrozumieć, że istnieją różne formy współpracy. Agent ubezpieczeniowy działa na podobnych zasadach, tak samo dealer samochodów, itp. itd. Tak samo działa większość firm w branży odszkodowawczej - zresztą kopiując system wypracowany przez Euco.
Czy teraz już rozumiesz?
użytkownik
3 sty (9 miesięcy temu)
3 sty (9 miesięcy temu)
Jasne, kasujcie opinie. Wszystkie tu zawarte są niewiarygodne. Firma się na siłę wybiela. Proszę bardzo, jak chcecie, jak uważacie.

Rekrutacje prowadzone są bardzo nieprofesjonalnie, często w hotelach, w restauracjach, w pubach, knajpach itp.

"Prezentacje" - w wynajętych salach, przedstawiając słupki i wyniki giełdowe spółki. Oj, nie tędy droga... Temat jest zbyt poważny, żeby przedstawiać go w ten sposób.

Umowa z działalnością gospodarczą lub bez - tak czy inaczej tzw. "agencyjna".

I na koniec - stanowiska. Dla mnie wielka ściema (naprawdę nie chcę nikogo ani niczego oczerniać), ale wychodzi na to, że "dyrektorów Euco" jest całe multum. Dla mnie to tym bardziej niewiarygodne.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Euco"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Błonie

Gliwice

tatuum Opole

Warszawa

Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany tarnowskie Góry

Kraków

Głogów

Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Lublin

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin peri Katowice

Katowice

Opole

discover Kraków

Toruń

fliziarz 575919340 Kraków fliziarz Kraków gaczynska Karolina

Sochaczew

Kruk logistiki transportu Za Szkołą

Leszno

Jaworzno

jastrzebie Zdrój

Świdnik

Mielec

Skawina

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin