test
Znaleziono 223 wpisy pasujących do wyszukiwanego hasła "Famot"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
26 lis (15 dni temu)
26 lis (15 dni temu)
Nieudaczniku zycze ci gromady dzieci
braku 500+ i pracy do 65 l na 2 grupie
użytkownik
26 lis (15 dni temu)
26 lis (15 dni temu)
Idzie mróz idzie.
Karma wróci do tego człowieka za zwolnienie gościa o kradzież.
Prędzej czy później . Przyszedł cebularz , ledwo 2 lata robi i powinien dostać po..... odechciało by mu się .
Za starych czasów by życia nie miał , nawet nie pamięta on tych czasów a się wozi jak tac..... z .......
użytkownik
26 lis (15 dni temu)
26 lis (15 dni temu)
Odp na Twoje pytanie ! W cywilizowanym kraju zimą nosi się kurtki no chyba ze u Ciebie na wsi chodzi się o tej porze jeszcze w sandalach albo klapkach "Kubota " co kraj to obyczaj ! Zastanawiam się po Twoim wpisie czy jak byłeś mały to bili Cię ? A może w zimie stałeś jako bałwan na mroźie ? Jeśli nie stać na kurtkę to zostały jeszcze secondhand :) ale może w Twoim języku lumpeks :) myślę że warto zainwestować w coś ciepłego zimą no chyba ze Dziadek mróz Cię wcześniej dopadnie !!! I znów będzie zimno w głowę !
użytkownik
25 lis (16 dni temu)
25 lis (16 dni temu)
Pracownicy kradną bo jest Mróz i można coś ukryć pod kurtkę jak by było ciepło to by chodzili na krótki rękaw i nic nie można by było schować coś trzeba zrobić z tym ------ i nie tylko z tym
użytkownik
24 lis (17 dni temu)
24 lis (17 dni temu)
Idzie Zima, idzie Mróz - trzeba uważać...
użytkownik
24 lis (17 dni temu)
A może ten 20 letni stażem pracownik był niedoceniony i nie miał wyboru. Wiadomo że kradzież to kradzież ale zastanów się czy gdybyś zarabiał godziwe pieniądze (tzn takie że było by Cię stać na większość rzeczy oraz na spokojne życie. A nie jak to jest że musisz sobie odmawiać wielu rzeczy. Czy wtedy byś też kradł?? Jeśli byłby Famot konkurecyjny naprawdę w dużym stopniu to ludzie by nie kradli. Bali by się utraty tak dobrej pracy.
użytkownik
24 lis (17 dni temu)
24 lis (17 dni temu)
Naucz sie pisac a dopiero potem bierz sie za komentowanie
użytkownik
24 lis (18 dni temu)
Jesteśmy złodziejami a nawet kleptomanami tak że prezes może przerwać rozmowy o podwyżce Panowie nawet kraść trzeba umieć to jest żenada żeby wpadł człowiek z20 kilkuletnim doświadczeniem . Montaż zrób sobie jakąś refleksję! I bieżcie się do roboty.
użytkownik
22 lis (19 dni temu)
22 lis (19 dni temu)
Pracownik w tej firmie nic nie znaczy. Kompletnie nic. Piękne słówka . Pokazówka na zewnątrz i nic wiecej. A to jest najwartościowsze w każdej firmie. Ludzie pomalutku mają dość. Młody odejdzie. Znajdzie inną pracę a starego zajadą. Ma 2 grupę po 40 latach pracy i z takim podziękowaniem odchodzi na głodową emeryturę. Tak to wyglada w Famocie. To jest przykre. Poprostu przykre.
użytkownik
21 lis (20 dni temu)
21 lis (20 dni temu)
Pracownicy typowo po szkole nie powinni być przyjmowani to fakt. Najpierw na rok, dwa do prywaciarza żeby szanowali pracę by się przydało. O ich umiejętnościach ludzi po szkole to pamiętajcie ludzie że wy też się kiedyś uczyliscie, posłuchajcie opowiadań starszych kolegów z waszej pierwszej pracy. Po drugie zbyt duży luz młodzi mają na praktykach czy stażu. Powinno się ich gnac A nie pokazywać że nie muszę. Po trzecie jak się mają bać mistrza jak on nie może nic im zrobić, bo niby co? Pogodzić palcem. Również nie wszyscy młodzi są nic nie warci. Ja osobiście miałem raz młodego na stażu co chciał pracować robił to dobrze, nie marudził, szło mu to ładnie. Ale znając życie on później się nie dostanie bo nie ma znajomości tylko jakiś matoł z wybujalym ego.
użytkownik
21 lis (21 dni temu)
21 lis (21 dni temu)
Nie jest tak źle, można sobie pooglądać seriale na nadgodzinach i poprzeglądać ogłoszenia z autami. A raz na jakiś czas co nieco chlapnąć. Nie narzekam 2900 na łapę + 60 nadgodzin nocnych nic tylko siedzieć i korzystać z życia.
użytkownik
20 lis (21 dni temu)
20 lis (21 dni temu)
Pracuję już w famocie ponad 10 lat,i z jednym tylko nie mogę się zgodzić w tym co napisałeś.Chodzi o młodych pracowników,mówię o tych zaraz po szkole,młodzieży można wręcz napisać. Ja jak się przyjmowałem i wielu po mnie,to pamiętam jak szanowałem/liśmy starszych pracowników,uczących,mistrzów,a w tej chwili młodzi zachowują się jakby byli jacyś nie zastąpieni,brak szacunku,pyskowanie,grzejące się w rękach telefonu od facebooka i gier.A umiejętności brak,wkrętarka lub klucz to dla nich czarna magia a wciąż słychać jak narzekają bo mają 1 grupę,ja nie jestem od tego,za te pieniądze nie będę się wysilał itp.
użytkownik
20 lis (21 dni temu)
20 lis (21 dni temu)
Powiem tak, pracuje w Famocie już pewien czas, i już co nieco mogę powiedzieć o tym co się dzieje w firmie. Na start 1 grupa, tzn przy dobrych premiach 2.6 tyś na rękę. Niby całkiem nieźle. Do tego Social więc jakby wszystko doliczyć średnio 3 tyś na miesiąc bez nadgodzin. Plusy pracy w Famocie :
Czystość na zakładzie, cywilizowany warunki, ładne stołówki, kantyna chociaż w porównaniu z poprzednią droga Ale zawsze można się poratowac. Dobry Social
Minusy: duże wymagania co do młodych pracowników, gdzie większość starszych pracowników ma wszystko gdzieś. A niech będzie jeszcze na ochronce to zachowują się jak jacyś nietykalni. Najbardziej boli brak jakiegokolwiek systemu podwyższania zarobków i trzeba się zdawać na kaprys przełożonych. Wieczna presja więcej, lepiej może nie koniecznie Ale WIECEJ I WIECEJ. Mistrzowie na duży minus, dbają tylko o własne premie. Nie potrafią nic załatwić no chyba że trzeba zamknąć maszynę co by się pieniążki w kieszeni zgadzały. Oczywiście są wyjątki ale to odstępstwa od reguły. Problemem może być również brak odpowiedniego przygotowania całego procesu montażu. Wieczny brak części przez które nie ma wyrobienia A za czym idzie premi. Człowiek robić chce A nie ma czym. Związki to jakaś paranoja. Kto to widział żeby w takim zakładzie informacje od związków apropo spotkania z władzami rozchodzily się poczta pantoflowa, przecież to jakaś kpina. Pozdrawiam wszystkich którzy uwierzyli w 5 brutto od nowego roku. Lepiej zmarnować milion euro na otwarcie nowej hali i pokazać jaki to Famot prestiżowy niż dać ludzią zarobić. Podsumowywujac praca jak na warunki Pleszewskie fajna, czekajmy za jakąś konkurencją to może się polepszy jak ludzie będą uciekać. Bo postawić się nie postawią.
użytkownik
20 lis (21 dni temu)
20 lis (21 dni temu)
Cieszę się, że mogłam pomóc. Koniecznie podziel się z nami informacjami jak potoczyła się kariera zawodowa bliskiej Ci osoby. Trzymamy kciuki za pozytywny przebieg rozmowy kwalifikacyjnej.
użytkownik
18 lis (23 dni temu)
18 lis (23 dni temu)
Ja wysłałem bez problemu xd
użytkownik
15 lis (26 dni temu)
15 lis (26 dni temu)
Słuchaj W----u jak Cię błaga lud,
Podnieś grupę niech się stanie cud,
Chociaż o jedną w trudny ten czas,
O W----u wspomóż nas.
użytkownik
13 lis (28 dni temu)
13 lis (28 dni temu)
Glupszej tezy nie czytałem tutaj!
użytkownik
13 lis (28 dni temu)
13 lis (28 dni temu)
Czy nadal tak jest, że robią wam łaske ze pracujecie u nich? to wy poswiecacie wasz czas i to wy robicie laske ze idziecie tam do roboty pamietajcie
użytkownik
13 lis (28 dni temu)
13 lis (28 dni temu)
Dziękuję za pomoc, z linku udało mi się wysłać cv.
użytkownik
12 lis (29 dni temu)
12 lis (29 dni temu)
Czy udało Ci się wysłać CV do firmy? Rzeczywiście sprawdziłam to, co napisał @KQ. Formularz kontaktowy jest dostępny na stronie i wyświetla się on prawidłowo. Zatem jeśli nie udało Ci się jeszcze wysłać CV, przesyłam link bezpośrednio do formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=efad9fcac2a64077b21af23c63db0a7e
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Famot"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wolbrom
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin