test
Znaleziono 128 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Legipol"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Styczniowa wypłata będzie syta . Dziękujemy . Zło.....e.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Banda złodzieji! Odkąd pojawił się Pan Piotr P. firma stacza się po linii pochyłej. Gość zarabia niemałe pieniądze nie znając się na NICZYM co jest wspólnego z ogrodzeniami, a potrafi wypomnieć, że ludzie (majacy lata doswiadczenia w firmie) szczególnie na produkcji za dużo zarabiają! Zaraz.... czy 2300 zł przy obecnych cenach, to aż DUŻO? Chłopie, ogarnij się. Przestań liczyć kroki, siedzieć na kamerach. Każdy wie, że tylko to robisz, a nawet nie wiesz ilu ludzi sie z Ciebie smieje. Wyznaczać ludziom ile mają robić kroków a ile nie. Ludzie dawali radę i dobrze firma prosperowala jak Ciebie nie było bez tych strefowych wymysłów! W dodatku potrafisz tylko Panie Po**da zabierać ludziom pieniądze i wypracowane przez siebie premie. Nie mówiąc już o kierownikach, którzy wchodzą bez mydła w tyłek i są urobieni jak.... a z resztą... i tylko szukają pretekstu do tego żeby Ci za byle co zabrać premie. Niektórzy podstawali stanowiska i białe kaski i odbiła szajba. Wcześniej się wchodziło na różne działy i się witało z ludźmi, podawało reke a teraz nawet dzień dobry nie powie, prawda Pani kierownik z lakierni? :) Pamiętajcie, Szanowni Państwo! To MY, zwykli nazywani przez Was ROBOLE pracujemy i dzięki nam macie swoje ciepłe posadki. Zarabiacie za nasze siły które wykonujemy na każdym dziale od produkcji po komisjonowanie i wozkowych exportowych. NIE! My Wam nie zazdrościmy tych pieniędzy które macie. Ale dajcie zarobić nam, dajcie nam spokojnie pracować jak to było do tej pory. Znowu ludzie uciekają z zakładu bo mają dość powtórki z tamtego roku. Znowu chcecie żeby Wam pouciekali dobrzy i doświadczeni pracownicy. Tak,tego właśnie chcecie. Jakbyście się zachowywali jak normalni ludzie to było by większe wydobycie, ludzie by nie chodzili na chorobowe. Była 13stka ludzie chociaż chorzy przychodzili do pracy, bo była mobilizacja. A teraz?
A niektórzy kierownicy tylko psują atmosferę i potrafią gnoić pracowników. W firmie panuje juz strajk, może o tym nie wiecie ale zobaczycie juz niedługo efekty. ZACZNIJCIE NAS SZANOWAĆ, a będzie DOBRZE. Sezon się zbliża wielkimi krokami. Zamówień będzie od groma. Tylko od nas zależy, czy firma zarobi. Na koniec Prośba do ludzi, którzy planują przyjść tu do pracy. Na razie sobie odpuśćcie. Szkoda nerwów, jeszcze nie teraz.
użytkownik
30 sie (miesiąc temu)
30 sie (miesiąc temu)
I nie mów do kogoś osiołku Panie Bogusławie.P zamieszkały na Sobięcinie
użytkownik
30 sie (miesiąc temu)
30 sie (miesiąc temu)
Ha ha ci z Podgórza mówią co innego np że jesteś pieeeepiiichcesz się kopać na słowa? może napisz jak na lewo Ukraińcom płacisz za pomoc w budowie tego domu
użytkownik
30 sie (miesiąc temu)
30 sie (miesiąc temu)
Osiołku Boguś przejął busy z kilkoma innymi za Multi-Credit i nie na baterię tylko w ramach odszkodowania,chatę wyremontował-remontuje dom zastanów się co piszesz o chłopie,który ma firmę i robi zlecenia na co dzień.Zapytaj na Toyocie NSK albo Faurencji albo we Wrocku.
Opinię ma dobrego fachowca w przeciwieństwie do ciebie.
użytkownik
24 sie (miesiąc temu)
24 sie (miesiąc temu)
Kilka busów? chyba na baterię te busiki ,napisz lepiej za co wylatałeś z colgateu czy nie za głupie gadanie i głupie wpisy?
użytkownik
23 sie (miesiąc temu)
23 sie (miesiąc temu)
Zobacz osiołku gdzie Boguś do pracy idzie ja chciałbym mieć jego pieniądze.
Szkoda że nie chce dać się przekonać żeby coś napisać ale to jego kilka busów jeździ na linii i na którym miejscu został przyjęty-on nie bierze kredytów jak ty-jest fachowcem-zobacz jego dom i mieszkanie- nie za układy tylko za pracę.
użytkownik
23 sie (miesiąc temu)
23 sie (miesiąc temu)
Miało być wierz
użytkownik
23 sie (miesiąc temu)
23 sie (miesiąc temu)
Oj Boguś Boguś jaki ty głupi jesteś to tylko tu wież
użytkownik
23 sie (miesiąc temu)
23 sie (miesiąc temu)
Ha Ha Ha ale smerfowi pocisnąłeś nie przejmuj się przegonili tego szkodnika z pola i przynajmniej w firmie nic głupiego już nie powie ale na 100% będzie pisać ,tak to już jest z kurduplami niedorozwojami .
P.S Nadal będzie najlepszym spawaczem plastikowych wanien
użytkownik
23 sie (miesiąc temu)
23 sie (miesiąc temu)
Gościu zastanów się co piszesz-po pierwsze stary Tadeusz jest po zawale a zdjęcia jak śpi kudłatemu przesłali żeby go podenerwować że on musi za siebie i za innych pracować.Fajnie że ruszasz to że jedni pracują a inni są zatrudnieni kolego-opublikujemy na forach kilka zdjęć jak wygląda praca niektórych pracowników-twoje też może wtedy zrozumiesz że robisz dzięki donosom a nie swojej pracy.
użytkownik
23 sie (miesiąc temu)
23 sie (miesiąc temu)
Czarku Boguś ma to w dupie-piszą ci co firmę znają a nie jak Boguś na nią zasuwają.
Każdy wie po co chodzisz do kierownika i jak wygląda twoja robota.
użytkownik
22 sie (miesiąc temu)
22 sie (miesiąc temu)
Gościu - szkoda - popatrz jak przed zwolnieniem świnia wyłazi z człowieka choć ty zawsze nią byłeś. Jak szrek ci dupę ratował, pomagał, dzięki niemu zrobiłeś uprawnienia - wtedy był dobry. Na zwolnienie zapracowałeś sobie wybitnie sam i komandos którego nieudolnie próbujesz bronić a teraz nie masz kszty honoru by się oficjalnie przyznać. Szkoda ,że ostatnio szrek cię uratował jak Tadeusz chciał ci mordę obić za zdjęcia, które mu zrobiłeś i rozniosłeś po firmie. Żeby się chwalić spawaniem trzeba coś umieć - jedyny z uprawnieniami ? - nawet nie wiesz jak wyglądają. Szkoda - a co na to lekarz ?
użytkownik
22 sie (miesiąc temu)
22 sie (miesiąc temu)
Czy to ty Bogusiu czy nie ty Bogusiu
użytkownik
19 sie (2 miesiące temu)
19 sie (2 miesiące temu)
Po zwolnieniu pracowników UR doszło do nietypowego zdarzenia wysłano jednostki prądotwórcze z R-fit do naprawy i serwis stwierdził że są dobre ale numer komandos,który tym się zajmował został zwolniony,kudłaty ma to w dupie a Minta chyba nie ogarnia bo wszyscy trzej są po technikum elektronicznym a poradnik nie zdaje sobie sprawy z tego co zrobił a to dopiero początek strat.Dla przykładu pospawanie wanny przez zewnętrzną firmę to 8000zł a to tylko robi kudłaty i szrek a kudłatego już od września zabraknie i co z oszczędnościami poradnika jak szrek pójdzie na naprawę ucha albo na urlop????
Tylko dwie osoby zajmują się spawaniem plastiku Kudłaty i Szrek z tym że Kudłol ma uprawnienia bo zdał egzamin w Gliwicach a Szrek nie ma żadnych więc jak teraz dokonać napraw kiedy sprawą się zainteresuje np.inspekcja pracy????
Pospawane wanny przez Szreka trzeba będzie wyłączyć z użytku,więc stanie Galwa-ale jaja.
Brygadzista bez uprawnień zostaje a człowiek z uprawnieniami odchodzi-brawo panie Poradnik same oszczędności zwłaszcza jak nam zamkną dział.
Chemia na kobalcie,którą już zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Świdnicy to był też świetny pomysł a zakopanie na terenie zakładu odpadów produkcyjnych czy spuszczenie tysięcy litrów wody z kwasem przez Szreka do Pełcznicy jak zalało rząpel na ogniowej to świetny pomysł zwłaszcza dla SANEPIDU i Ochrony ŚRODOWISKA,gratulacje dla tych działań panie Poradnik,już nie długo trzeba się będzie przed sądem wytłumaczyć i z nieczynnej oczyszczalni na Galwie i z kwasów z ogniowej tam wylewanych i do kanalizacji zrzucanych a na dodatek mieszkańcy Długiej już wnieśli sprawę do prokuratury - tym razem jakiś płot za łapówkę nie wystarczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
użytkownik
14 sie (2 miesiące temu)
14 sie (2 miesiące temu)
Pracownicy na produkcji w Legi i Miga pracują na dwie zmiany a tak naprawdę w firmie jest system trzy zmianowy ludzie z Migapolu są w delegacji i pracują w Legipolu nie ma nadgodzin gdzie zawsze w sezonie letnim były.
użytkownik
14 sie (2 miesiące temu)
14 sie (2 miesiące temu)
Znam firmę do środka.
użytkownik
14 sie (2 miesiące temu)
14 sie (2 miesiące temu)
Wszystko się zgadza ,sprawa w sądzie o zwolnienia 18. 10.2018r o godzinie 12 co 30 minut
użytkownik
14 sie (2 miesiące temu)
14 sie (2 miesiące temu)
@Tempomat, czy pracownicy, którzy są zatrudnieni w firmie Legipol odczuli skutki spadku sprzedaży, którą przedstawiłeś w swoim komentarzu? W związku z tym firma planuje w jakiś sposób odwrócić sytuację, która nastąpiła? Napisz, co wiesz na ten temat.
użytkownik
14 sie (2 miesiące temu)
14 sie (2 miesiące temu)
PP nie skupia się na zarządzaniu tylko na obniżaniu kosztów produkcji wszelkimi sposobami nawet kosztem zwolnień pracowników UM którzy mieli z za duże stawki godzinowe. Kamery w pomieszczeniach socjalnych powinny zostać zdemontowane według RODO. Sama praca w fiemie Legipol i Migapol nie jest zła ale od kiedy prezes przyjoł pana PP to atmosfera się popsuła.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Legipol"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole

Warszawa

Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany tarnowskie Góry

Kraków

Głogów

Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Lublin

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin peri Katowice

Katowice

Opole

discover Kraków

Toruń

fliziarz 575919340 Kraków fliziarz Kraków gaczynska Karolina

Sochaczew

Kruk logistiki transportu Za Szkołą

Leszno

Jaworzno

jastrzebie Zdrój

Świdnik

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin