test
Znaleziono 517 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Media Expert"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Hej ludzie jak się można dostać do pracy na PH bo nie mam doświadczenia i jak na razie zero odezwu z każdej firmy do której aplikowałem :( musi być jakieś wykształcenie kierunkowe? W tej chwili mam tylko doświadczenie w handlu ale jako sprzedawca w Media Expert...
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Witam, jak wygląda rozwój zawodowy w sklepie Media Expert ? Można awansować jak wygląda taki rozwój ktoś przybliży ? :)
użytkownik
2 gru (10 dni temu)
2 gru (10 dni temu)
100% racji. Firmy chyba już nawet nie stać by opłacić godnie swojego pracownika (sprzedawcę). Jak już jest na czymś premia za sprzedaż to od 1 do 4 złoty (brutto) na sprzęcie za 1300- 2000zł. Śmiech na sali. A wyniki trzeba robić żeby tabelka się zgadzała. Co z tą firmą się zrobiło to szok w trampkach.
użytkownik
1 gru (10 dni temu)
1 gru (10 dni temu)
Obiecują 4 tyś. zł wypłaty... Potem patrzysz na to za co jesteś odpowiedzialny. Kiedyś można było zarobić. Teraz ? Z 20 zł za gs masz 1zł. Kpina poprostu. Inflacja szaleje. W biedrze zostawisz 1/3 wypłaty, a tutaj ci każdy opowiada ile to nie zarobisz :D . Jeżeli szukasz pracy gdzie zarobisz od pani kasjerki w biedronce 300-400 zł więcej, to praca twoich marzeń. Zmiana cen ? : D ryza papieru na dział idzie w ciągu dnia. Nie daj boże zapomnisz o jednym produkcie że jest w 3 miejscach a będziesz musiał dodrukować. Zanim skończysz to robić przyjdzie zmiana top. Zmiana plano gramów i masz to ogarnąć. Jak to zrobisz na "już" bo inaczej to strata dla firmy, trzeba jeszcze zrobić foto, że to zrobiłeś i wysłać do centrali. Kpina z rzemiosła pracy sprzedawcy. A i nie zapomnij po drodze o wynikach bo jak coś sprzedasz na goło to od kierownika sklepu do centrali każdy dostanie obstrukcji jak w kiepskich że firma traci i nie zarabia : D Np sprzedaż kuchenki bez akcesorii typu garnki : D Bez tego plajta idzie i masz to robić. Wcisnąć bo w tabelce ma się zgadzać. Praca która już nic nie ma związanego z handlem. Robiąc na tym zimnie na budowie mniej będziesz zmęczony niż po całym dniu w tym kocborowie : D
użytkownik
28 lis (13 dni temu)
28 lis (13 dni temu)
Popieram !!! Nie ma podstawowych rzeczy typu noze taśmy kartony na wysyłkę. o wszystko trzeba się prosić aLe żeby kupić 15 stołów po 5tys zł które w 70% się nie przydaja to są pieniądze!!! Media Expert jeden z najdroższych sklepów !!! A najgorsze jest to że sprzedaj używany towar !!!!!
użytkownik
28 lis (14 dni temu)
28 lis (14 dni temu)
To samo się działa ze spółką DOMEX (salony Media Expert i Avans). Rok później ogłosiła upadłość. Tak więc uciekać. Nie mają kasy stąd to ciśnienie.
użytkownik
28 lis (14 dni temu)
28 lis (14 dni temu)
Zgadzam się w 100% z wypowiedzią. Sam chciałem zalożyć wątek do pracy na terenie trójmiasta. Co z tego że na tym rejonie podstawy są większe skoro przelicznik zrobią ci taki że koniec końców wypłata wyjdzie na takim samym poziomie jak w innych mniejszych miastach czyli mizernym. Nie polecam pracy w Media Expert
użytkownik
28 lis (14 dni temu)
Sama firma ok ale to jakich geniuszy zatrudniają na stanowiska asm i kierownicze to świadczy tylko o jednym - kierownik ma być ślepym debilem, który ma cisnąć ludzi i wycisnąć z nich wszystko. A asm nie nauczy Cię niczego poza kulturalnym pisaniem maili o słabych wynikach. Premia z miesiąca na miesiąc coraz niższa. Inne warunki zatrudnienia na Warszawę a pozostałe miasta mogą oblizac się. Już nie wspomnę, ze niezgodne z prawem jest zabieranie pieniędzy za inwentaryzacje. Chodzą plotki, ze firma straciła płynność finansowa. Ekspozycja i wygląd sklepów - tragedia, takiego bazaru dawno nie było. Doradca w tej firmie ma wszystko inne do roboty niż sprzedawać. Firma twierdzi, ze są pro ludzie - nie prawda. Pro kasa się liczy, jeśli nie robisz wyników a sklep od kilku lat i tak nie zarabiał na siebie to będą wymieniać kierowników do skutku aż o 1% wzrośnie cyferka w tabeli. firma idzie na dno. Winszuje wielki skandal, ze w Warszawie nowe umowy a pozostałym dalej będą zabierać premie. Osobiście odradzam i szukam nowego zajęcia. Stanowiska kierownicze są ruchome. Nie robisz wyników, nikt nie pokaże jak i sam się ucz wszystkiego. Doradcy w tej firmie są traktowani jak sprzątacze i Visuale przypominający układanie towaru w szmatlandzie. Nie spodziewajcie się wielkich premii za grudzień:)
użytkownik
27 lis (15 dni temu)
Niciarniana do jeden wielki wałek . Wiedźmin czyli dyrek i jego bohaterowie co mu nawet szklanki myją jak nie jaki Filipek z dużego AGD i Sylwia która strzela z ucha jak widzi tylko wiedźma.dlaczego Sylwia po 3 miesiącach pracy jest koordynatorem a inni przez 2 lata pracy nic ?? Bo tam nieźle smaruje . Kolejny Raradek który w oczy każdemu ładnie mówi a u dyrka na dywanie to na każdego jedzie tylko żeby swoją duu....e uratować..Koordynatorzy którzy nie mają pojęcia o zgłoszeniach reklamacyjnych !!! Po dwóch latach działania magazynu reklamacji łódź koordynator się pyta jak się zgłasza dany produkt ??? Czy to jest odpowiednia osoba na tym stanowisku??? Jeżeli ktoś nie potrafi pomóc albo rozwiązać problemu dotyczącego serwisu bądź reklamacji chyba nie powinien być koordynatorem a nie wali fochy jak baba że coś sie od niego chce..nie pracuje już w tej firmie a na pieniądze z inwentury muszę czekać jeszce pół roku ???? Co to w ogóle ma być. Inna sprawa . Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę . DZIAL REKLAMACJI to inny świat . Wszystkie magazyny Media Expert jak i sklepy stacjonarne co roku tak jak również w tym roku 2018 każdy dostał podwyżki tak jak to powinno być a dział reklamacji łódź nie ?? Dlaczego ??? Bo podwyżki dostali tylko wybrani !!!!(Seba ecom,sylwek pupil dyrka (Sylwia) , radyk noi ukochany pedalek filipek . Widzieliście o tym ??? Więc nikt się nie odzywa .. a Ten co Ma Kota to już nie muszę chyba nic pisać..zero szkoleń zero jakiegoś rozwoju !!! Szkolenie wygląda tak że przychodzi nowy do pracy a koordynator mówi no to Jacek Ci wytłumaczy bo przecież sam nic nie wie to jak na wytłumaczyć a że Jacek pracuje 3 miesiące i już wszystko wie to uczy nowych ;) W tym magazynie trzeba mieć oczy do okola glowo bo w porządku ludzi tam można policzyć na palcach jednej ręki !!!!!! Pozdro
użytkownik
26 lis (16 dni temu)
26 lis (16 dni temu)
Obecnie wróciłem tam gdzie pracowałem jest o niebo lepiej a kasa ta sama. Raczej na lepsze się nie zanosi. Szkoda zdrowia tyle w temacie. A pozytywne komentarze to chyba tylko centrala pisze. Jednym słowem rozczarowanie.
użytkownik
23 lis (19 dni temu)
Pani Iwona ma problem z timingiem. Nie piję do wieku, tylko zgraniem w czasie. Pamiętam że bodajże w kwietniu udzieliła "eksperckiej" wypowiedzi, że koniunktura na rynku jest prześwietna i ogólnie niech nam mury rosną do góry, po czym się okazało, że Murapol nic nie sprzedaje, ma problemy ze spłatą obligacji, wyprzedaje grunty za granicą i wycofuje się z inwestycji. Później okazało się, na jakiej stracie jedzie Murapol i trochę głupio pani Iwona wypadła, nie oszukujmy się. Na Titanicu orkiestra też ponoć grała do końca, ale myślę że jak saksofoniście już bulgotała woda w instrumencie, to chyba jednak już nie udawali, że nic się nie dzieje. A później poważne Media podały informację, że cały rynek real estate ma zadyszkę, co już było ostatecznym pognębieniem "eksperckości" dr Iwony. Swoją drogą, serio się zastanawiam, po co dziennikarze proszą o wypowiedzi kogokolwiek z Murapolu. Przecież to nie jest tajemnica, że oni kompletnie nie wiedzą co robią, nie prowadzą żadnych badań i analiz, o których uroczo kłamie pan prezes, a całe ich "Expertise" polega na zapewnianiu pewnego starszego pana, którego edukacja zakończyła się na podrzędnym liceum, że ma świętą rację i doskonałe pomysły. Naprawdę, wysłuchiwanie "mądrości" zarządu spółki, której zyski spadły o 3/4, o tym jak NALEŻY inwestować i jak osiągac sukcesy zakrawa na masochizm. Jak przed mistrzostwami świata świnka lub ośmiornica sięga po jedzenie z miski, oznaczonej flagą jakiegoś państwa i ludzie biorą to za wróżbę, kto wygra mecz, to jest w tym więcej racjonalnego myślenia, niż wysłuchiwanie głupot Murapolowców.
użytkownik
21 lis (21 dni temu)
21 lis (21 dni temu)
Witam, mam zaproszenie na rozmowę do magazynu Media Expert na Zakładowej. Ktoś może napisać czy warto ??
użytkownik
19 lis (23 dni temu)
19 lis (23 dni temu)
Tadek, w swojej wypowiedzi napisałeś, że jest to praca dla tych, którzy dostają ułamek tego, co było im obiecane. Co więc obiecuje firma PPHU TERG Teresa Grzebita swoim pracownikom, i co z kolei z tych spraw nie jest realizowane? Czy widzicie jakiekolwiek przesłanki na poprawę sytuacji w firmie?
użytkownik
18 lis (24 dni temu)
18 lis (24 dni temu)
Wszystko co napisałeś to prawda. Firma zmierza w jakimś złym kierunku. Z miesiąca na miesiąc płacą coraz mniej a wymagania jeszcze większe. Chyba będIe domex 2
użytkownik
16 lis (26 dni temu)
16 lis (26 dni temu)
Zostań chyba ze chcesz być sprzątaczem magazynierem .Mobbing w czystej postaci , obiecać można wszystko tak wabia bo ciężko o pracowników . Kto mądry ucieka .
użytkownik
15 lis (27 dni temu)
15 lis (27 dni temu)
Hej właśnie obiecali mi umowę na czas określony pensję do 4000 netto. Pracę w bardzo miłym zespole i możliwość awansu jakie są realne pensje na doradcę klienta bo opinie są sprzeczne ;/
chcę zwolnić się z MM. Kierownik powiedział na pewno nie będzie Pan żałował. Proszę o obiektywne komentarze
użytkownik
15 lis (27 dni temu)
15 lis (27 dni temu)
Jeżeli nie umiesz sprzedawać to nie zarobisz. Spróbuj w EuroRtvAgd zobaczysz co to zapiernicz w ciągu dnia i pensja na poziomie 2200 netto dla dobrego pracownika. Przeniosłem się do Tergu i jakoś wzrosło mi to dwukrotnie.
użytkownik
14 lis (27 dni temu)
14 lis (27 dni temu)
Praca bez perspektyw. Regionalni biorą pieniądze za wysyłanie maili, ale nigdy nic nie załatwią. Najgorsza jest J.Z. udaje w całym znaczeniu tego słowa wielką panią manager a jak jest jakiś problem to boi się przyjeżdżać na sklep.
Ogólnie polityka firmy zmierza w dziwnym kierunku i chyba będzie trzeba szukać czegoś innego.
Miliony zadań poza obsługą klienta:
- wysłanie miliona zdjęć ekspozycji
- przekładanie co 3 dni towaru z miejsca na miejsce
- chodzenie po sklepach konkurencji co zajmuje połowę dnia
- wycieranie kurzu
- przyjmowanie dostawy- zawsze to robią faceci ale i tak siedzą tam godzinami i nie ma ich na sklepie
- raty to na % większy niż w chwilówkach

Ogólnie firma zmierza do tego, żeby nie dać Ci czasu na obsługę klienta, ale wymagać od Ciebie parametrów, że KPI to i KPI tamto a jak mówisz, że nie ma czasu, bo albo jedno, albo drugi to ASM powoli focha strzela...
użytkownik
13 lis (29 dni temu)
13 lis (29 dni temu)
Witam.
Jeżeli lubisz ciężko pracować w szybkim tempie układać na półkach towar 2x dziennie, codziennie zmieniać ustawienie towaru. Gdzie przychodzi zarządzenie zmieniasz, później przyjezdza ASM i mu się nie podoba znowu zmieniasz. Są słabe wyniki znaczy trzeba coś przestawić. etc. Codzienną zmianę cen w dużych ilościach(ryza papieru) odkurzanie sprzątanie i oczywiście obsługa klienta.
Rzecz święta każdy klient ma kupić produkt i wybrać ubezpieczenie i oczywiście worek niepotrzebnych mu rzeczy do tego. Parcie na dodatki jest dużo ważniejsze niż sama sprzedaż bo przecież klient sam przyszedł po telewizor. Ale polisy najważniejsze. Często usłyszysz od kierownika idź sprzedaj ubezpieczenie. Jak masz sprzedać sam produkt bez ubezpieczenie to lepiej nic nie sprzedawaj. Jak nie będziesz sprzedawał ubezpieczeń(czyt. wciskał na siłę) to Cię zwolnią lub jak będzie Ci umowa kończyła nie zostanie przedłużona bo się nie starasz. To się nazywa stabilne zatrudnienie.
Premie są uznaniowe więc mogą Ci je zabrać, przepraszam mogą nie zostać Ci przyznane.
A jak Ci się nie podoba to i tak usłyszysz "na twoje miejsce czeka dużo ludzi każdy chce Tu pracować"
Jeżeli chcesz otrzymać pensje jaka została Ci "obiecana" to należy szukać jej w dziale baśnie i legendy.
Tak więc jeżeli jesteś masochistą lubisz zapier.alać i dostawać ułamek tego co Ci obiecali to na pewno znajdzie się miejsce.
Oczywiście Ciągle będziesz słyszał mało mało firma wymaga etc. Bo Cie ASM zwolni.
Co do ASM i DM etc. to trzeba było by powieść napisać najlepiej thriller albo od razu horror.
Ja po okresie próbnym podziękowałem i wracam na stare śmieci pensja ta sama a kultura pracy o niebo lepsza. NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ PENSJĄ TO ŚCIEMA !!!! I MOBING!!! Aż dziw że jeszcze niektóre osoby pracują(czyt ASM DM etc).
W sklepie w którym miałem przyjemność pracować rotacja pracowników jest taka że od roku zostało tylko 1/4 załogi.
Zdrowie najważniejsze a szczególnie psychiczne. Omijać z daleka.
użytkownik
8 lis (miesiąc temu)
8 lis (miesiąc temu)
Ciekaw jestem jaki jest klucz zatrudnienia w przypadku ASM'a. Pytam dlatego, że ci ludzie to kompletnie wyprani z jakichkolwiek zasad, kultury, człowieczeństwa i moralności osobnicy. Nie znam przypadku w tej firmie żeby uczciwy i miły pracownik awansował na ASM. Zatrudniają pajaców i zwykłych chamów, którzy jedyne co potrafią to zniechęcić pracownika do pracy i spowodować że odchodzi do konkurencji. Podziwiam głupotę zarządu.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Media Expert"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Toruń

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin