test
Znaleziono 905 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Millennium"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Hej,
jak wyglada praca w centrali w Warszawie na Zaryna w departamencie procesow?
użytkownik
26 wrz (18 dni temu)
26 wrz (18 dni temu)
przy dobrej sprzedazy regularnie mozna dostawac 4-6tys netto
użytkownik
25 wrz (19 dni temu)
25 wrz (19 dni temu)
Ile można dostać na cc sprzedażowym ?
użytkownik
25 wrz (20 dni temu)
No zobaczymy, jak się ustosunkują do mojej propozycji. W tych widełkach zamieściłam swoje wymagania. Doświadczenie w banku mam ok 4 lat.
użytkownik
25 wrz (20 dni temu)
25 wrz (20 dni temu)
@Były pracownik spod Poznania, dyrektorzy regionalni często stosowali takie praktyki, które miały zmotywować zatrudnionych pracowników w Bank Millennium SA do bardziej wydajnej pracy? Przynosiło to zamierzone efekty?
@Dawca Organow, możesz szczegółowo przedstawić, jak wygląda kwestia premiowania pracownika za pracę w Bank Millennium SA? Ciężko jest wyrobić odpowiedni poziom sprzedaży, aby móc otrzymać satysfakcjonującą premię?
użytkownik
23 wrz (21 dni temu)
23 wrz (21 dni temu)
Jak nie wiesz jak wygląda rekrutacja w Millennium to po co się wypowiadasz i opisujesz procedury z innego banku co ma się nijak do Millennium.
użytkownik
23 wrz (21 dni temu)
23 wrz (21 dni temu)
Na asystencie nie więcej niż 3500brutto na konsultancie z 3800brutto.
użytkownik
22 wrz (22 dni temu)
22 wrz (22 dni temu)
Jeżeli nie pracujesz w banku M. to jako kto się wypowiadasz ? Czy uważasz, że czytelnicy są tacy naiwni i nabiorą się na twoje wpisy niby z innego banku? Nie masz nawet konta jak twierdzisz w M. to niby co ma wnieść twoja wypowiedź ? Hejt na ciężko pracujących ludzi , którzy nie dostali tego co sobie wypracowali ? Musisz być tutaj kierownikiem bo powyższy wpis ma taką specyficzną bezczelność, która występowała tylko u tutejszych kierowników, lub cierpisz na paranoje i smarujesz bo wszystkich profilach pracodawców na portalu. Nawet nie zrozumiałaś tego ile ludzie chcą zarabiać to nie chce mi się z tobą gadać.
użytkownik
22 wrz (22 dni temu)
22 wrz (22 dni temu)
Taka wielkość miasta 3500 brutto, jesli masz doświadczenie w bankowosci chociaz rok to mozesz mowic 4000. Za 3000 juz nie zatrudniają, chyba ze ktos bardzo chce tak malo :D
użytkownik
22 wrz (23 dni temu)
3000zł brutto? Przecież tam każdy ma być kompetentny we wszystkim. Konta, karty, limity, kredyty, hipoteki, inwestycje, ubezpieczenia... i to wszystko trzeba opanować za 3000zł brutto? Toż to wstyd :D
użytkownik
22 wrz (23 dni temu)
22 wrz (23 dni temu)
Nie więcej niż 3 tys. brutto. Będą ściemniać, że potem podniosą, ale nie licz, że więcej niż o 200 złotych. Pokuszą premią, tyle, że nie powiedzą, że plany sprzedażowe kosmicze i za byle co obniżą lub zabiorą cała premię.
użytkownik
21 wrz (24 dni temu)
Cześć.
W przyszłym tygodniu mam rozmowę o pracę w Millennium na stanowisko Opiekun Klienta, miasto 100 tys mieszkańców. Czytam Wasze opinie, zdania są różne, tylko mianownik wspólny "mało" :D zapytam więc wprost, jakich zarobków się spodziewać? Ile sobie "zażyczyć"?

Pozdrawiam
użytkownik
19 wrz (26 dni temu)
19 wrz (26 dni temu)
A i co ważne, na rozmowie człowiek kreuje się na kogoś kogo warto zatrudnić, rekruter skąd może wiedziec że ten wybrany kandydat potem zderzy się z rzeczywistością, będzie miał ciężko pracować, nie podoła i będzie smarował oczerniające wpisy. Po co to?
użytkownik
19 wrz (26 dni temu)
19 wrz (26 dni temu)
@ Gdzie moja Kasa ? Skoro celujesz we mnie i poddajesz w wątpliwość moją wypowiedź to Jaki Typ Ty reprezentujesz? Celowe oczernianie bo coś Ci nie poszło? Kto tu zostawia niewybredne komentarze? Ci, którzy rzeczywiście mieli styczność z pracą w bankach wiedzą jakie są realia, ale to nie są same negatywy. Dla Konsultanta w mojej firmie - nie wiem jak w M. nie ma "sita" rekrutacji dla Konsultantów, bo taka rekrutacja nie trwa długo a ludzie którzy zajmują się rekrutacją sami rekomendują te osoby do pracy z Klientem i albo Ktoś ma predyspozycje albo nie. Ludzie dzisiaj mają wymagania a często sami niewiele chcą od siebie dać, chcą zarabiać i 5000 zł netto a co sobą reprezentują?Nie pisałam o wszystkich, ale jak widzę tylko Ci niezadowoleni piszą źle o pracodawcach, a jak ktoś napisze więcej i dzieli się info to już zarzuca mu się spisek. Sądzisz po sobie?
Pracujesz, pracowałeś w Millennium?
użytkownik
19 wrz (26 dni temu)
19 wrz (26 dni temu)
@Eeeeeee ten, kto pracuje w bankowości wie o czym mowa;)
użytkownik
19 wrz (26 dni temu)
19 wrz (26 dni temu)
Jezeli ma sie umiejetnosci sprzedazowe i chcec do pracy to idzie naprawde fajnie zarobic, atmosfera bardzo dobra i premie nie najgorsze
kierownicy naprawde pomocni i pomagaja sie kazdemu odnalezdz
szczegolne pozdrowienia dla Piotra P.
użytkownik
16 wrz (28 dni temu)
Czy regionalni dyrektorzy nadal w celu zastraszenia personelu podległych sobie oddziałów nadal urządzają fikcyjną rekrutacje? Sam za moich czasów byłem świadkiem jak mimo braku wolnych etatów w oddziale (!!!!) dyrektor z Poznania spraszał do oddziału zainteresowanych pracą (w tym oddziale) tylko po to by demonstracyjnie potrzymać ich w gabinecie zarządzającego placówką i powiedzieć pod koniec dnia "widzicie ilu chętnych na wasze miejsca?". Najzabawniej robiło się gdy zapraszał potencjalnych "kierowników" by straszyć szefa oddziału.
użytkownik
16 wrz (28 dni temu)
16 wrz (28 dni temu)
@Kamil, finalnie zdecydowałeś się przyjąć ofertę pracy w Bank Millennium SA? Czy w momencie rozmowy o kwestii wynagrodzenia zrezygnowałeś z dalszego procesu rekrutacji?
@Jui, jeżeli uważasz, że post tego użytkownika to nieprawda to podziel się z nami swoją opinią na temat pracy w Bank Millennium SA, chętnie poznamy Twoje doświadczenia związane z tym miejscem pracy.
użytkownik
14 wrz (miesiąc temu)
14 wrz (miesiąc temu)
Do Aniazpko ,wpisy wykonane przez pracowników cc sprzedażowego nie są pluciem żółcią tylko faktami. W ramach konkursy sprzedażowego za 1 miejsce nagrodą było uwaga!...zdjęcie Gortata z autografem. Na Allegro można spieniężyć za 10zł, wtedy nikt nie brał za 6 zł. Żadnej kasy do ręki aby nie nauczyć roszczeniowych słuchawek, że za pracę należy się kasa. Inne nagrody to: dzień spędzony z kierownikiem; tfuj. To nie żart, itp tylko pieniędzy jako nagrody nie było. Od brania kasy był kto inny. A za to, że bank otrzymał 1 miejsce w zakresie obsługi klienta telefonicznej było uwaga! : balony na Sali, kilka cukierków i twój kierownik miał ci zrobić kawę. Odmówiłam. Fljtucha kaźka_J jeszczeby mi napluła, czy wsadziła palucha do kubka. Nie miałam do niej zaufania i brało mnie obrzydzenie.
użytkownik
13 wrz (miesiąc temu)
13 wrz (miesiąc temu)
Pracujący i Aniazpko to przykład wysiewania propagandy przez jedną osobę, która coś napisała i sama sobie odpowiedziała, zupełnie jak w zamkniętym kręgu. Nudzi się w robocie, oj nuda. Takie twierdzenia, że ludzie mają wymagania a brak im umiejętności jest nieprawdziwy. Pracownik przechodzi przez sito rekrutacji a potem dłuższe szkolenie zakończone testem. To rekruterzy i szkoleniowcy popełniali by takie błędy , że zatrudniają samych nieumiejętnych. a szkolenia nic nie dają?
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Millennium"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Gliwice

tatuum Opole

Warszawa

Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany tarnowskie Góry

Kraków

Głogów

Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Lublin

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin peri Katowice

Katowice

Opole

discover Kraków

Toruń

fliziarz 575919340 Kraków fliziarz Kraków gaczynska Karolina

Sochaczew

Kruk logistiki transportu Za Szkołą

Leszno

Jaworzno

jastrzebie Zdrój

Świdnik

Mielec

Skawina

ochrona Bydgoszcz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin