test
Znaleziono 109 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Randstad katowice"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
2 sty (miesiąc temu)
2 sty (miesiąc temu)
Poczekaj, prędzej czy później pojawią się nowe oferty pracy. Najwidoczniej w tej chwili wszystko zajete.
użytkownik
29.12.2018 (miesiąc temu)
29.12.2018 (miesiąc temu)
Kontaktowałaś się może w tej sprawie bezpośrednio z firmą Randstad Polska? Jeżeli nie to może warto zasugerować temu pośrednikowi pracy, aby lepiej przyjrzał się lokalizacji, którą podałaś w komentarzu? Napisz, proszę, czy próbowałaś robić coś w tej dziedzinie.
użytkownik
22.12.2018 (miesiąc temu)
22.12.2018 (miesiąc temu)
Dlaczego w Randstad w Bytomiu nie ma ofert pracy za granicą??? Tu jest naprawdę wielu chętnych do wyjazdu bo nie ma pracy na miejscu a nikt nie będzie dojeżdżać za 15 zł brutto na godzine do Gliwic.
użytkownik
25.10.2018 (3 miesiące temu)
25.10.2018 (3 miesiące temu)
Masz doświadczenia w pracy z Randstad Polska? Może przekażesz na forum swoje spostrzeżenia odnośnie jakości zatrudnienia, formy umowy i wynagrodzenia? Pracowałaś bezpośrednio przez agencję czy może byłaś/ jesteś zatrudniona przez pracodawcę?
użytkownik
30.09.2018 (4 miesiące temu)
30.09.2018 (4 miesiące temu)
Po pisowni widać, że jesteś inteligentny inaczej albo masz grupę inwalidzką. W taki sposób, niegramatycznie jak ty piszą nieslyszacy. Moze jestes niepelnosprawny i dlatego cie nie zatrudnili? Randstad nie chce zatrudniać niepełnosprawnych
użytkownik
17.09.2018 (5 miesięcy temu)
17.09.2018 (5 miesięcy temu)
@Jerzy jaką pracą jesteś zainteresowany? Chcesz wspomóc koordynatorów pracowników tymczasowych czy szukasz zatrudnienia przez Randstad Polska? Jeśli szukasz wolnych wakatów na terenie Katowic zajrzyj na: https://www.Randstad.pl/znajdz-prace/slaskie/katowice/
Jeśli jesteś gotów do relokacji, wystarczy, że zmienisz nazwę miasta i będziesz mógł przeglądać oferty z innych obszarów.
użytkownik
14.08.2018 (6 miesięcy temu)
14.08.2018 (6 miesięcy temu)
Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?
użytkownik
13.08.2018 (6 miesięcy temu)
13.08.2018 (6 miesięcy temu)
Ciekawe kto i kiedy zrobi w końcu porządek z tą największą patologią rynku pracy, czyli tymi wszystkimi pasożytniczymi agencjami pracy z Randstadem na czele i powywala na zbity pysk na bezrobocie tych darmozjadów, którzy tam pierdzą w stołki w biurach? Przecież jak się spojrzy na przebieg "karier" tych nierobów, choćby w ich profilach na Linkedln, to zdecydowana większość z nich nawet się nie dotknęła prawdziwej i uczciwej roboty. Pasożytują tylko na ciężko pracujących ludziach jak jakiś rak. Ot, choćby ta wyszczekana smarkula B.P. (inicjały celowo jak u kryminalistki, bo łże jak pies i oszukuje już na rozmowie) z Randstad Bytom. Do wora z nimi, a wór do jeziora! Tylko wtedy na rynku pracy znalazłoby się pewnie i kilkanaście tysięcy tych leserów z dwiema lewymi rękami do pracy, którzy nic nie potrafią poza żerowaniem na innych.
użytkownik
24.06.2018 (7 miesięcy temu)
24.06.2018 (7 miesięcy temu)
Jaki jest powód, że nie piszecie?
użytkownik
11.06.2018 (8 miesięcy temu)
11.06.2018 (8 miesięcy temu)
Zastanawiająca jest ta cisza na forum?
użytkownik
08.06.2018 (8 miesięcy temu)
08.06.2018 (8 miesięcy temu)
Czy ktoś pracuje na produkcji w Siemianowicach śl. Czy 3700brutto na cztery brygady czy to jest możliwe. Proszę o szczegóły przyjęcia i pracy czy warto zmienić dotychczasową pracę na tą Produkcji.
użytkownik
25.05.2018 (8 miesięcy temu)
25.05.2018 (8 miesięcy temu)
Tak dobrze się pracuje , że rzadko tu zaglądacie?
użytkownik
25.05.2018 (8 miesięcy temu)
25.05.2018 (8 miesięcy temu)
Praca za granicą.
Początkowo wszystko wporzadku, obiecywana pomoc we wszelkim zakresie podczas podpisywania umowy. Realia całkowicie inne. Nie odbieranie telefonów, brak wsparcia w załatwieniu formalności. We wskazane miejsce w Holandii dojechałem w nocy. Do 10 rano musiałem czekać z torbami, aż szanowna pani Monika odbierze telefon i pokieruje mnie dalej, gdyż nie dostałem zadnych innych informacji. Zostałem zapewniony, iż wada wymowy nie będzie żadnym problemem. Okazalo sie, że praca poleca na voice-pikingu tj. Zbieranie zamówień mówiąc do komputera w dokładny, nienaganny sposób. Zostałem na lodzie. Po 4 dniach zapronowano mi inna ofertę pracy na totalnie innych, gorszych warunkach, a co jeszcze zabawniejsze po drugiej stronie Holandii. Oczywiście transport musiałem organizować sam. Nie skorzystałem z oferty i zostałem bez zakwaterowania, bez pracy za zupelnie obcym terenie. Jedynie życzliwość innych Polaków za granicą pozwoliła mi stanąć na nogi i zorganizować powrót do kraju. Jeżeli osoba, która mnie w to wciągnęła kiedykolwiek to przeczyta niech wie, że tak nie wolno postępować. Nie polecam, a wręcz kategorycznie odradzam współpracy z ta firma. Pozdrawiam.
użytkownik
21.03.2018 (10 miesięcy temu)
21.03.2018 (10 miesięcy temu)
@Halle Randstad, może po prostu firma źle wyliczyła zakres pracy na pracowników? Czy masz jeszcze do czynienia z Randstad?
@[email protected], może warto było po prostu chwilę poczekać? Czy zależało Ci na czasie? Jaką pracą byłaś zainteresowana?
Ogólnie Randstad to bardzo duża firma z ugruntowaną pozycją na rynku. Dla zainteresowanych podrzucam link z ofertami pracy na różnych stanowiskach: https://www.Randstad.pl/oferty-pracy/
użytkownik
15.03.2018 (11 miesięcy temu)
15.03.2018 (11 miesięcy temu)
Mam za to mile doświadczenie z pośrednikiem Progresja naprawdę polecam
Robisz badania i idziesz do pracy .Mam na myśli miasto Słupsk
użytkownik
15.03.2018 (11 miesięcy temu)
15.03.2018 (11 miesięcy temu)
Co za brak profesjonalizmu ,jestem przyjęta do pracy tylko nie mam pojęcia kiedy ,bo na razie dzwonię i czekam i znowu dzwonię i czekam .Brak jasnej odpowiedzi na moje pytania.Zrezygnowałam ,sama znalazłam pracę bez dziwnych pośredników ,a tak naprawdę to do czego oni są nam potrzebni???
użytkownik
06.03.2018 (11 miesięcy temu)
06.03.2018 (11 miesięcy temu)
Randstad jest najsłabszy, reszta nie wiele lepsza, Beetsma zawsze Polaka na minę wpakuje.
użytkownik
16.02.2018 (rok temu)
16.02.2018 (rok temu)
Obojętnie jaką agencję pracy wybierzesz, do wyboru do koloru - Randstad, Human & Hunter, Beetsma itd. Twój wybór, ale odradzam Ci tam pracę jeśli masz trochę godności i rozumu w głowie. Pozdro.
użytkownik
02.02.2018 (rok temu)
02.02.2018 (rok temu)
Nie polecam tego biura szczególnie za granicą, pozatrudniali ludzi w okresie świątecznym koło 100. Po okresie świątecznym wszyscy dostawali wolne po to żeby wyzerować wszystkim Zeitkonto, które jest i tak stworzone po to żeby nie wypłacać nadgodzin. Pod koniec stycznia gdy wszyscy mieli Zeit kotna na minusie lub wyzerowane przez tą wspaniałą firme. w moim przypadku ze 150 nadgodzin zostało mi koło 12. Z czego ludzie na minusie byli straszeni że będą musieli te godziny spłacić. Dziękuje i Dobranoc
użytkownik
23.01.2018 (rok temu)
23.01.2018 (rok temu)
Tak duża firma z pewnością jest bardzo profesjonalna w przeciwieństwie do wielu zgłaszających się o pracę
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Randstad katowice"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Bytom

Katowice

Konin

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin