test
Znaleziono 104 wpisy pasujących do wyszukiwanego hasła "Randstad katowice"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
17 wrz (2 miesiące temu)
17 wrz (2 miesiące temu)
@Jerzy jaką pracą jesteś zainteresowany? Chcesz wspomóc koordynatorów pracowników tymczasowych czy szukasz zatrudnienia przez Randstad Polska? Jeśli szukasz wolnych wakatów na terenie Katowic zajrzyj na: https://www.Randstad.pl/znajdz-prace/slaskie/katowice/
Jeśli jesteś gotów do relokacji, wystarczy, że zmienisz nazwę miasta i będziesz mógł przeglądać oferty z innych obszarów.
użytkownik
14 sie (3 miesiące temu)
14 sie (3 miesiące temu)
Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?
użytkownik
13 sie (3 miesiące temu)
13 sie (3 miesiące temu)
Ciekawe kto i kiedy zrobi w końcu porządek z tą największą patologią rynku pracy, czyli tymi wszystkimi pasożytniczymi agencjami pracy z Randstadem na czele i powywala na zbity pysk na bezrobocie tych darmozjadów, którzy tam pierdzą w stołki w biurach? Przecież jak się spojrzy na przebieg "karier" tych nierobów, choćby w ich profilach na Linkedln, to zdecydowana większość z nich nawet się nie dotknęła prawdziwej i uczciwej roboty. Pasożytują tylko na ciężko pracujących ludziach jak jakiś rak. Ot, choćby ta wyszczekana smarkula B.P. (inicjały celowo jak u kryminalistki, bo łże jak pies i oszukuje już na rozmowie) z Randstad Bytom. Do wora z nimi, a wór do jeziora! Tylko wtedy na rynku pracy znalazłoby się pewnie i kilkanaście tysięcy tych leserów z dwiema lewymi rękami do pracy, którzy nic nie potrafią poza żerowaniem na innych.
użytkownik
24 cze (5 miesięcy temu)
24 cze (5 miesięcy temu)
Jaki jest powód, że nie piszecie?
użytkownik
11 cze (6 miesięcy temu)
11 cze (6 miesięcy temu)
Zastanawiająca jest ta cisza na forum?
użytkownik
8 cze (6 miesięcy temu)
8 cze (6 miesięcy temu)
Czy ktoś pracuje na produkcji w Siemianowicach śl. Czy 3700brutto na cztery brygady czy to jest możliwe. Proszę o szczegóły przyjęcia i pracy czy warto zmienić dotychczasową pracę na tą Produkcji.
użytkownik
25 maj (6 miesięcy temu)
25 maj (6 miesięcy temu)
Tak dobrze się pracuje , że rzadko tu zaglądacie?
użytkownik
25 maj (6 miesięcy temu)
25 maj (6 miesięcy temu)
Praca za granicą.
Początkowo wszystko wporzadku, obiecywana pomoc we wszelkim zakresie podczas podpisywania umowy. Realia całkowicie inne. Nie odbieranie telefonów, brak wsparcia w załatwieniu formalności. We wskazane miejsce w Holandii dojechałem w nocy. Do 10 rano musiałem czekać z torbami, aż szanowna pani Monika odbierze telefon i pokieruje mnie dalej, gdyż nie dostałem zadnych innych informacji. Zostałem zapewniony, iż wada wymowy nie będzie żadnym problemem. Okazalo sie, że praca poleca na voice-pikingu tj. Zbieranie zamówień mówiąc do komputera w dokładny, nienaganny sposób. Zostałem na lodzie. Po 4 dniach zapronowano mi inna ofertę pracy na totalnie innych, gorszych warunkach, a co jeszcze zabawniejsze po drugiej stronie Holandii. Oczywiście transport musiałem organizować sam. Nie skorzystałem z oferty i zostałem bez zakwaterowania, bez pracy za zupelnie obcym terenie. Jedynie życzliwość innych Polaków za granicą pozwoliła mi stanąć na nogi i zorganizować powrót do kraju. Jeżeli osoba, która mnie w to wciągnęła kiedykolwiek to przeczyta niech wie, że tak nie wolno postępować. Nie polecam, a wręcz kategorycznie odradzam współpracy z ta firma. Pozdrawiam.
autor
21 mar (8 miesięcy temu)
21 mar (8 miesięcy temu)
@Halle Randstad, może po prostu firma źle wyliczyła zakres pracy na pracowników? Czy masz jeszcze do czynienia z Randstad?
@[email protected], może warto było po prostu chwilę poczekać? Czy zależało Ci na czasie? Jaką pracą byłaś zainteresowana?
Ogólnie Randstad to bardzo duża firma z ugruntowaną pozycją na rynku. Dla zainteresowanych podrzucam link z ofertami pracy na różnych stanowiskach: https://www.Randstad.pl/oferty-pracy/
użytkownik
15 mar (8 miesięcy temu)
15 mar (8 miesięcy temu)
Mam za to mile doświadczenie z pośrednikiem Progresja naprawdę polecam
Robisz badania i idziesz do pracy .Mam na myśli miasto Słupsk
użytkownik
15 mar (8 miesięcy temu)
15 mar (8 miesięcy temu)
Co za brak profesjonalizmu ,jestem przyjęta do pracy tylko nie mam pojęcia kiedy ,bo na razie dzwonię i czekam i znowu dzwonię i czekam .Brak jasnej odpowiedzi na moje pytania.Zrezygnowałam ,sama znalazłam pracę bez dziwnych pośredników ,a tak naprawdę to do czego oni są nam potrzebni???
użytkownik
6 mar (9 miesięcy temu)
6 mar (9 miesięcy temu)
Randstad jest najsłabszy, reszta nie wiele lepsza, Beetsma zawsze Polaka na minę wpakuje.
użytkownik
16 lut (9 miesięcy temu)
16 lut (9 miesięcy temu)
Obojętnie jaką agencję pracy wybierzesz, do wyboru do koloru - Randstad, Human & Hunter, Beetsma itd. Twój wybór, ale odradzam Ci tam pracę jeśli masz trochę godności i rozumu w głowie. Pozdro.
użytkownik
2 lut (10 miesięcy temu)
2 lut (10 miesięcy temu)
Nie polecam tego biura szczególnie za granicą, pozatrudniali ludzi w okresie świątecznym koło 100. Po okresie świątecznym wszyscy dostawali wolne po to żeby wyzerować wszystkim Zeitkonto, które jest i tak stworzone po to żeby nie wypłacać nadgodzin. Pod koniec stycznia gdy wszyscy mieli Zeit kotna na minusie lub wyzerowane przez tą wspaniałą firme. w moim przypadku ze 150 nadgodzin zostało mi koło 12. Z czego ludzie na minusie byli straszeni że będą musieli te godziny spłacić. Dziękuje i Dobranoc
użytkownik
23 sty (10 miesięcy temu)
23 sty (10 miesięcy temu)
Tak duża firma z pewnością jest bardzo profesjonalna w przeciwieństwie do wielu zgłaszających się o pracę
użytkownik
4 sty (11 miesięcy temu)
4 sty (11 miesięcy temu)
Z moich wyliczeń wychodzi 10,40zl na rękę, bo miałem 61 godzin i dostałem 634,4 zł pierwszej wypłaty, w tym roku powinna być zmiana, bo zwiększyła się stawka minimalna.

Ogólnie wszystko ładnie opisane, w 100% się z tym zgadzam, dodam tylko, że są jeszcze inne agencje pracy między innymi:
- Randstad
- PowerJob
- Manpower
Oraz jeśli ktoś idzie tam pracować, a nie palić jana, nie powinien mieć problemów.
użytkownik
18.12.2017 (11 miesięcy temu)
18.12.2017 (11 miesięcy temu)
Jedynie mila ichętna do pomocy jest szefowa z Randstadu . Jedna z tych pań robi łaske. Szkoda gadać.
użytkownik
14.12.2017 (11 miesięcy temu)
14.12.2017 (11 miesięcy temu)
Pracowałem cztery miesiące pod Randstadem, na nich złego słowa powiedzieć nie mogłem. Chłopaki z magazynu równe chłopy. Z innych Lini też szło pogadać na papierosie. Za to mvd to jakaś tragedia. Każdy każdego chce wywalić na pysk, (są za to jakieś nagrody, bo czasem miałem wrażenie że premia od tego zależy xD) pracownicy zatrudnieni pod firmą są tak przyssani do liderów że nie wiadomo kiedy już zaczyna się jego tylnia cześć ciała. Wystarczyło zobaczyć że jak nowych zwolnili gdy robiłem ktoś markerem napisał w kiblu KONFIDENT. I każdy wiedział o kogo chodzi. Serdecznie wszystkim odradzam. Znajdzie się praca z ludźmi a nie ze zwierzętami.
użytkownik
11.12.2017 (rok temu)
11.12.2017 (rok temu)
szkoda gadać ludzie niekompetentni bardzo.
użytkownik
20.11.2017 (rok temu)
20.11.2017 (rok temu)
Firma tragiczna.Rekrutują na kilka etapów,po to by napisać informację zwrotną,że nikogo nie zamierzają zatrudnić,bo wstrzymany został ich proces. Nie polecam tej firmy!
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Randstad katowice"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Toruń

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin