test
Znaleziono 45 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Sonko"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
09.11.2018 (3 miesiące temu)
09.11.2018 (3 miesiące temu)
Jak najbardziej masz prawo do negatywnej opinii na temat pracy w Sonko, ale czy mógłbyś podać więcej szczegółów na temat zatrudnienia w tym miejscu? Piszesz o dodatkach do pensji - jakie dokładnie masz na myśli? Myślę, że warto to nieco uszczegółowić.
autor
04.10.2018 (4 miesiące temu)
04.10.2018 (4 miesiące temu)
@Kacper, a możesz napisać coś więcej na temat tego, jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna w Sonko? Jestem ciekawa, jakie wymagania musi spełniać kandydat do pracy w tym miejscu. Koniecznie podziel się także na forum swoimi wrażeniami po przepracowanym pierwszym miesiącu w Sonko!
autor
12.08.2018 (6 miesięcy temu)
12.08.2018 (6 miesięcy temu)
@Pracownik Sonko, dziękuję! Myślę, że to będzie bardzo przydatne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Sonko.

Czy ktoś z Was aplikował ostatnio do pracy w Sonko? Może zechcielibyście podzielić się na forum informacją o tym, jak przebiegał Wasz proces rekrutacyjny w tej firmie? Chętnie dowiem się też, jaka atmosfera panowała na rozmowie kwalifikacyjnej oraz czy mieliście do wykonania jakieś szczególne zadania.
użytkownik
06.08.2018 (6 miesięcy temu)
06.08.2018 (6 miesięcy temu)
Dołączę się do pani posta tu macie jeszcze 3 inne oferty na które także możecie aplikować https://www.pracuj.pl/praca/Sonko%20Sp.%20z%20o.o.;en
autor
06.08.2018 (6 miesięcy temu)
06.08.2018 (6 miesięcy temu)
@Pracownik Sonko, dziękuję za Twoją odpowiedź! To, o czym piszesz, brzmi całkiem nieźle i myślę, że może zachęcić nowe osoby do aplikowania do pracy w tej firmie. Pozdrawiam serdecznie!

Widzieliście aktualne oferty pracy dostępne na stronie internetowej firmy? Znajdziecie je tutaj: http://Sonko.pl/o-nas/kariera/ . Polecacie aplikować?
autor
31.07.2018 (6 miesięcy temu)
31.07.2018 (6 miesięcy temu)
@Pracownik Sonko, może Ty w takim razie podzielisz się z innymi użytkownikami forum swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Chętnie dowiem się, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca oraz czy jest jakiś socjal w firmie.
@Piter, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Sonko? Wysyłałeś już swoje CV? Jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę - napisz nam proszę później swoje wrażenia.
autor
14.06.2018 (8 miesięcy temu)
14.06.2018 (8 miesięcy temu)
@Feliks, czy możesz napisać coś na temat warunków pracy oferowanych przez firmę Sonko? Masz doświadczenia związane z tą firmą, którymi mógłbyś podzielić się na forum?

Obecnie firma Sonko poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk w swojej firmie http://Sonko.pl/o-nas/kariera/
Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na któreś z wolnych stanowisk? Może są tutaj osoby, które pracowały na tych stanowiskach i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu?
użytkownik
28.04.2018 (9 miesięcy temu)
28.04.2018 (9 miesięcy temu)
Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Sonko? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?
użytkownik
21.12.2017 (rok temu)
21.12.2017 (rok temu)
Poszukiwani są pracownicy fizyczni do Sonko w Bielanach Wrocławskich. Możecie złożyć swoje CV na stanowisko operatora wózka, operatora linii produkcyjnej i pracownik produkcji. Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i np. możliwość awansu wewnętrznego. Co osoby pracujące na podobnych stanowiskach mogą powiedzieć o specyfice tych zajęć i atmosferze występującej w miejscu pracy?
użytkownik
13.05.2017 (rok temu)
13.05.2017 (rok temu)
1 czerwca Światowy dzień dziecka.

Sonko tym czasie organizuje 3 dniowe szkolenie.

Dzień kota w Sonko naturalnie dniem świętym jest!
użytkownik
06.10.2016 (2 lata temu)
06.10.2016 (2 lata temu)
Heh wlasnie bo oni sie w pracy poznali I tak to wyszlo ze paulina leciala na des fronty bo nie wiedziala ktorego wybrac as wkoncu. Z ten Sonkoskiej milosci wyszlo im dziecko po 2.miesiacach szybko sie Patryczek postaral
użytkownik
23.09.2016 (2 lata temu)
23.09.2016 (2 lata temu)
Przedstawiciel handlowy chyba może liczyć na dobre premie Sonko maja dobre wyroby i artykuły spożywcze wiec chyba można całkiem dobrze zarobic?
użytkownik
23.09.2016 (2 lata temu)
23.09.2016 (2 lata temu)
Myślałem że to wina Tuska,tak było do tej pory?Swoją drogą pajacu,gdzie napisałem że jestem nieszczęśliwy?To,że w Sonko jest biurokracja jak za komuny to wiedzą nawet portierzy!Po co zastępcy mistrzów?Proszę o racjonalną odp.bez wyjazdów z polityką!
użytkownik
26.08.2016 (2 lata temu)
26.08.2016 (2 lata temu)
Fund Coast2Coast jest ponoć właścicielem firmy Sonko.Teraz, na dniach, ten fundusz kupuje "upadłe" Krośnieńskie Huty Szkła w Krośnie.Czy my prości pracownicy powinniśmy się czegoś obawiać?Dodam tylko że większość zarabia ustawową najniższą krajową,nadmiaru pracowników nie ma bo trudno nawet wziąść urlop.Praca na okrągło w systemie 4-ro zmianowym.
użytkownik
25.06.2016 (2 lata temu)
25.06.2016 (2 lata temu)
@Sonko pewnie wszystko jest kwestia doswiadczenia im masz wyzsze tym masz wieksze zarobki raczej..:)
użytkownik
11.05.2016 (2 lata temu)
11.05.2016 (2 lata temu)
Muszę Ci powiedzieć @Sonko że lepiej to by tego nikt nie ują, a ja Ci powiem, że trzeba pogadać, ścieżki kariery łatwe nie są, ale przecież da się to zrobić
użytkownik
11.05.2016 (2 lata temu)
11.05.2016 (2 lata temu)
nie wiadomo, czy nie poszukują, czy nie prowadza tylko otwartej rekrutacji @Sonko. Na swojej stronie w zakładce kariera zachęcają do zarejestrowania swojego cv
użytkownik
02.05.2016 (2 lata temu)
02.05.2016 (2 lata temu)
@Sonko ja się właśnie ostatnio mocno zastanawiam nad tym, czy ludzie pomimo XXI wieku nie czytają umów, które podpisują? I to dodatkowo - umowy o pracę? Przecież to jest jak strzał w kolano :) Naprawdę nigdy tego nie zrozumiem. A co do firmy - wg mnie zasady rozliczania są w porządku.
użytkownik
20.02.2016 (2 lata temu)
20.02.2016 (2 lata temu)
Z tego co wiem @Sonko to w tej chwili poszukują głównie pani do sprzątania, sama oferta wbrew pozorom wydaje się być ciekawa ponieważ gwarantują wynagrodzenia na poziomie 1600 złotych netto.
użytkownik
21.01.2016 (3 lata temu)
21.01.2016 (3 lata temu)
chybaś kolego pomylił Sonko z pis. to nie ten adres.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Sonko"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Bytom

Katowice

Konin

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin