test
Znaleziono 183 wpisy pasujących do wyszukiwanego hasła "Szczawno"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
2 lut (16 dni temu)
2 lut (16 dni temu)
Opinia o Ciborski B. Zakład budowlanySzczawno Zdrój, Słoneczna 33 Witam serdecznie! znalazłem informacje że w ostatnich dniach Ciborski B. Zakład budowlany chce zatrudnić osoby do pracy . Jak się pracuje? Czy wypłaty są na czas?
użytkownik
10.10.2018 (4 miesiące temu)
10.10.2018 (4 miesiące temu)
jestem od niedawna w john cotton Szczawno zdrój ale już widzę co się dzieje maszyny popsute nie ma na czym szyć....poszłam do kierowniczki ta patrzy się na mnie jak na debila bo zgłaszam problem ta podpierać się liderem bo to ona jest od załatwianie spraw z pracownikiem....
liderka snuje się po hali udaje że pracuje. jak się o coś zapytać. okazuje się że jestem natrętne i nie ma dla mnie czasu splawia
zaczynam się zastanawiać o zmianie pracy poza tym płaca jest najniższa krajowa...
nikomu nie polecam pracy w tej firmie brak poszanowania pracownika wymagania jak od starego pracownika
użytkownik
27.09.2018 (4 miesiące temu)
27.09.2018 (4 miesiące temu)
W całej swojej dotychczasowej pracy nie spotkalam się z taką nieodpowiedzialnością jak w john co tton Szczawno zdrój. Pracują tam ludzie niestabilni emocjonalnie. Pan S., który drze pysk, na wszystkich... I bierze chyba jakieś środki psychotropowe. Bo nikt normalny nie zachowuje się tak jak on.
użytkownik
14.09.2018 (5 miesięcy temu)
14.09.2018 (5 miesięcy temu)
@Pracownik Szczawno, jakie jest uzasadnienie szefostwa firmy YAX - Sławomir Wleklik odnośnie do tak długo przeciągającego się terminu wypłaty należnego wynagrodzenia w Twoim przypadku? Dlaczego do tej pory nie otrzymałeś wynagrodzenia? Pracodawca, w jaki sposób to uzasadnia?
@anonymous, w Twoim przypadku również, czy pracodawca jakoś uzasadnił to, dlaczego nadal nie otrzymałeś wynagrodzenia?
użytkownik
11.09.2018 (5 miesięcy temu)
11.09.2018 (5 miesięcy temu)
No jak? Pracownik Szczawno pisal ze maja. Niejakiego Pana M.
użytkownik
06.09.2018 (5 miesięcy temu)
06.09.2018 (5 miesięcy temu)
Pismo do PIP Legnica, jeśli nie pomoże do Sądu Pracy, jeśli nie pomoże do prokuratury z zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa !!! To jest droga jakiej nie należy się obawiać. Trzeba walczyć o swoje. Proponuję jeszcze Pracownik Szczawno sprawdzić w ZUS swoje składki. Podpowiadam, ja nie mam ich rzetelnie opłaconych od wielu miesięcy. YAX i grande profitto to ta sama rodzina, więc nie ma się co łudzić. Jako YAX są spaleni, więc dla zatarcia śladów założyli to Grande Caramba i CMSI czy jakoś tak z siedzibą w Warszawie na Hożej, pod wirtualnym adresem !!!
użytkownik
25.04.2018 (9 miesięcy temu)
25.04.2018 (9 miesięcy temu)
Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Prexpol?
użytkownik
06.04.2018 (10 miesięcy temu)
06.04.2018 (10 miesięcy temu)
Pracujesz w firmie Bioterminal, a może byłeś związany z tą firmą w przeszłości? Jeśli masz nowe informacje o miejscach pracy lub wiesz jak obecnie rozwija się ten pracodawca i jakie proponuje zatrudnienie, nie wahaj się tylko dodaj swoją opinie.
Każda nowa opinia związana z firmą Bioterminal posłuży innym.
użytkownik
29.01.2018 (rok temu)
29.01.2018 (rok temu)
Firma ok. Pracowalem chwile u pana andrzeja. Wynagrodzenie w terminie. Trzeba robic bez obijania ale uwazam ze bylo ok
użytkownik
29.12.2017 (rok temu)
29.12.2017 (rok temu)
Ja muszę pochwalić za rzetelność i sumienność właściciela.
SAWA była u mnie podwykonawcą. Świetna współpraca i wiedza.
Mam nadzieje, że będziemy jeszcze współpracować Panie Andrzeju.
użytkownik
01.12.2017 (rok temu)
01.12.2017 (rok temu)
Opinia o Krawczyk Eugenia, lek. med. chorób wewn. Spec. chorób płuc
Szczawno-Zdrój, Nizinna 15

Witam! Ostatnio mam problemy ze zdrowiem i zamierzam skorzystać z usług "Krawczyk Eugenia, lek. med. chorób wewn. Spec. chorób płuc". Czy ktoś z państwa korzystał może z usług Krawczyk Eugenia, lek. med. chorób wewn. Spec. chorób płuc. Czy nie było żadnych problemów?
użytkownik
26.10.2017 (rok temu)
26.10.2017 (rok temu)
Opinia o "Dolna Odra" Sm
Gryfino | Szczawno, Krasińskiego 88A

Cześć, Zamierzam skorzystać z usług firmy "Dolna Odra" Sm. Czy korzystaliście może z oferty "Dolna Odra" Sm. Czy było wszystko ok?
użytkownik
17.10.2017 (rok temu)
17.10.2017 (rok temu)
Sawa była wcześniej zarejestrowana na jego żonę Janine Sajdak i wkręciła dużo ludzi na pieniądze i
nawet urząd skarbowy na podatek Vat , uciekła z majątkiem i nie można odzyskać pieniędzy
teraz Andrzej Sajdak przeniósł firmę Sawe na siebie i tez oszukuje ludzi , nie polecam współpracy z tą firmą tak samo oszukuję ludzi jak jego żona Janina razem ze swoim synem księdzem
użytkownik
17.10.2017 (rok temu)
17.10.2017 (rok temu)
pracowałem dla firmy Sawa Andrzeja sajdaka , wykręcił mnie na pieniądze
obiecywał że zapłaci i nie zapłacił , oszust i kłamca
użytkownik
10.08.2017 (rok temu)
Polecam Pana Doktora, profesjonalny w każdym calu, a w dodatku kontaktowny i miły , zero stresu w gabinecie. Nadstawiony kawałek ułamanej jedynki trzyma się już 18 lat.
użytkownik
30.05.2017 (rok temu)
30.05.2017 (rok temu)
Odradzam wszystkim, którzy nie chcą przeżywać tego co my. Niepotrzebne nerwy, strata czasu i pieniędzy. Projekt? Jaki projekt, jakieś bazgroły na kartce w kratkę. Niby wszystko wymierzone a nic do siebie nie pasuje, szafki na wymiar za małe o 10-15 cm, ciągle poprawki a co za tym idzie czekanie na fronty, blaty. Jak nie chcą przyjechać to wymyślają pierdoły typu samochód się zepsuł, front spadł, blat źle wycięty. Montując meble w pomieszczeniu nie dbają o to czy niczego nie porysują, jeżdżą po panelach, parkietach, niszczą ściany, sufity, obijają te same meble które chwilę wcześniej sami montowali. Na skargi u szefa, słychać jedynie zapewnienia jak z kultowych polskich filmów :\" będzie pani zadowolona\". Niszczą nowe AGD jakby je do tych mebli dołożyli za darmo. No dramat! Żałuję i odradzam wszystkim. Mam dziwne przeczucie że sprawa będzie miała swój finał w sądzie
użytkownik
22.05.2017 (rok temu)
22.05.2017 (rok temu)
Super Człowiek i świetny stomatolog. Serdecznie polecam i robię to z pełną odpowiedzialnością ponieważ jestem wieloletnią pacjentką Pana Ryszarda
użytkownik
08.05.2017 (rok temu)
08.05.2017 (rok temu)
Dlaczego oszukani pracownicy nie dochodzą swoich praw w sądzie?
użytkownik
15.03.2017 (rok temu)
15.03.2017 (rok temu)
oszusaci. nie płaca za wykonane roboty
użytkownik
24.01.2017 (2 lata temu)
24.01.2017 (2 lata temu)
Wiele nieprzyjemności miałem z tymi Panami. Nie polecam
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Szczawno"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Bytom

Katowice

Konin

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin