test
Znaleziono 649 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Vectra"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Odradzam pracy w tej firmie, która cechuje się wielkimi wymaganiami a małą rzetelnością. Zasłanianie się tym, że od 14 dni od podpisania formatki( rozliczenie prowizji/godzinowego wynagrodzenie) jest uwłaczające. Przelewy robione są kiedy się im spodoba. Mają za nic pracownika, który musi opłacić wszelkie rachunki nie rachunki . . . żeby mieć na życie. To jeden z wielu mankamentów, gdzie na każdy musiałbym poświecić podobną ilość wierszy.
użytkownik
17 lis (24 dni temu)
1.Bardzo drogo za pakiety po kablu za 150 Mb/s 99zł Vectra ma to samo za 50zł .
2.Brak jest szybszych pakietów 300 Mb/s 600 Mb/s 1 Gb/s
3. internet zamula i spada prędkości z obiecanych 60 Mb/s jest nie cała połowa około32 Mb/s dopiero wieczorem po 23 internet działa te 60 Mb/s
użytkownik
28 sie (3 miesiące temu)
28 sie (3 miesiące temu)
Proszę wskaż mi firmę, która daje takie promocje swoim klientom? Vectra po 12 latach nie daje mi nic. Mam dwa razy drożej niż nowi klienci. Dlaczego chopin ma się wyrywać przed szereg i dawać coś za pół darmo? Nie podoba się to zmień operatora. Tam będziesz nowym klientem i dostaniesz super zniżkę. Tylko zauważ, że umowa po 2 latach zmieni się na gorsze warunki i żadne promocje nie będą cię obowiązywać.
użytkownik
29 kwi (7 miesięcy temu)
29 kwi (7 miesięcy temu)
Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na forum o tv Vectra w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.
użytkownik
28 kwi (7 miesięcy temu)
28 kwi (7 miesięcy temu)
Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w agencja promocyjno-reklamowa Vectra zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!
użytkownik
26 kwi (7 miesięcy temu)
26 kwi (7 miesięcy temu)
Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Vectra - Radosław Krosnowski - KSB Grup.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!
użytkownik
20 kwi (7 miesięcy temu)
20 kwi (7 miesięcy temu)
@Bambi, to chyba ważne, że są osoby, które starają się o pozyskiwanie od innych użytkowników forum informacji dotyczących Vectra jako pracodawcy. Rzetelne i merytoryczne wypowiedzi na ten temat na pewno zostaną zauważone przez osoby chcące się w tej firmie zatrudnić. Czy w związku z tym, mógłbyś dodać coś od siebie, co ma bezpośredni związek z Twoją pracą w tym miejscu?
użytkownik
12 kwi (7 miesięcy temu)
12 kwi (7 miesięcy temu)
Usunięty Użytkownik Usunięty Użytkownik
Kurcze ciekawe rzeczy Państwo piszecie.
Dosyć często korzystamy z żoną z usług taksówek i.... nie rozumię o czym Państwo piszecie ?.
Bo kierowca palił na postoju
bo nie ma czytnika kart
bo stara Vectra
bo nieprofesjonalista

czy Wy w swoim fachu jesteście idealni ?.Wątpię.
Jeżeli nie pasują taksówki zostaje MPK albo spacerek zwłaszcza w taką pogodę.
Przecież nikt nie przystawia Wam broni do głowy i każe jeździć.

Systematycznie dzieci wysyłam taksówkami do szkoły i płacę za przejazd przez pół miasta 15zł.
Czy za 15zł spodziewacie się masażu stóp szampana i porady życiowej w taksówce??.
Doprawdy wstyd.
Zakładam że większość z Was to weekendowi klienci a wsiadając do taksówki czujecie się jak książęta w karocy.
użytkownik
12 kwi (8 miesięcy temu)
12 kwi (8 miesięcy temu)
Dzisiaj jak w miarę łatwo o prace proponuje to dziadostwo omijać szerokim łukiem, rozmawiałem z kilkoma osobami które pracowały tam i na pytanie z czym im się kojarzy Vectra- Kraków jednoznacznie odpowiadały że z ;wyzyskiem bo pracuje się za śmieciowa pensie i na umowę zlecenie, ciągle nie zadowolonym kierownictwem. Zastraszeniami że jak już dałeś sie złapać to musisz przepracować okres określony w umowie bo w przeciwnym razie będziesz musiał zwrócić koszty za kurs który niby ma cię przygotować do pracy .Oczywiście 80 % osób po tym kursie nie jest przygotowana i po jakimś czasie odchodzi z pracy.Jeszcze raz przestrzegam szkoda czasu i nerwów a po za tym sprawa jest zgłoszona do inspekcji pracy i kilku innych instytucji.
użytkownik
10 kwi (8 miesięcy temu)
10 kwi (8 miesięcy temu)
Zwróćcie uwagę ze pewna osoba od stycznia ubiegłego roku caly czas wypytuje o różne szczegóły dotyczace pracy w v. ;> dobry ruch
użytkownik
5 kwi (8 miesięcy temu)
5 kwi (8 miesięcy temu)
Pewnie DK
użytkownik
5 kwi (8 miesięcy temu)
5 kwi (8 miesięcy temu)
Jestem ciekaw który. Czy to ten nowy na szlaku.
użytkownik
3 kwi (8 miesięcy temu)
3 kwi (8 miesięcy temu)
Pani Torebeczka to ta co pracowała kiedyś w TV Dami, którą kupiła Vectra, czy ta Pani jeszcze pracuje?, jeżeli tak to jest to niesamowite jak niemerytoryczna i niekompetentna osoba może utrzymywać się na stanowisku dyrektora regionalnego. Robiłem z nią kiedyś projekt i przez jej opieszalosc i brak konkretnych rozwiązań z jej strony, finalnie projekt zakończył się słaba oceną. Wyżej wymieniona Pani umiejętnie wychodzi z tych sytuacji...oj potrafi zalagodzic sytuację.
użytkownik
30 mar (8 miesięcy temu)
30 mar (8 miesięcy temu)
Kogoś boli prawda a opinie są błyskawicznie usuwane... Smutne bo podane były konkretne sytuacje.
użytkownik
29 mar (8 miesięcy temu)
29 mar (8 miesięcy temu)
Pani Torebeczka to spadek po kupionej przez Vectre - TV Dami z Radomia. Pewne układy w tej firmie się nie zmienią puki jedna osoba zarządza ta firmą, osoba bez wiedzy i doświadczenia JP
,, Memo" na papier toaletowy to taka krótka konkluzja, która związana jest z Tą osobą i finalnie firmą.
użytkownik
28 mar (8 miesięcy temu)
28 mar (8 miesięcy temu)
JP metoo
użytkownik
26 mar (8 miesięcy temu)
26 mar (8 miesięcy temu)
No tak wiem o kogo chodzi, trzeba być słabo ogarnietym żeby Pani Torebeczka zaczarowala swoją osobą, generalnie osoba niekompetentna i ciężka we współpracy, nie potrafi sama podjąć decyzji, przeciąga terminy itd. Ona nic nie sprawiła, użyła swoich umiejętności, ale nie związanych z pracą... W innej firmie czy korporacji w pierwszym dniu jej zachowanie byłoby czytelne dla wszystkich a przy pierwszej intrydze wylecialaby na zbit... pys.... ale w tego typu firmach, tego typu zachowania przechodzą przez słaby Zarząd
użytkownik
25 mar (8 miesięcy temu)
25 mar (8 miesięcy temu)
Gratuluję odwagi, sama z wielką chęcią to przeczytam - obejrzę! !
użytkownik
25 mar (8 miesięcy temu)
25 mar (8 miesięcy temu)
JP składał propozycję również mi, ale ja już nie pracuje w tym szambie, jestem dumna z tej decyzji. Zaprosił mnie doswojego gabinetu i zaglądał w mój biust, proponował spotkanie sam na sam, odrzucilam propozycję to zaczął mnie szkalowac, nie uwierzcie że jak mnie widział to pluł przy mnie na podłogę i mówił :że ta ziemia jeszcze mnie nosi... Wiem że jest Nas więcej i musimy zawalczyć o swoją kobiecą godność, są kobiety na stanowiskach dyrektorów regionalnych, napewno jedna z Radomia, która potwierdza poniższe posty,długo się starała żeby z powrotem wrócić na to stanowisko jak ja zdegradowali, ale chętnie użyła swoich wpływów żeby przekonać JP na powrót na to stanowisko, brzydze się ta osobą bo to kobieta jak ja a zniza się do Zera. Następny jest członek Zarządu od finansów, ale to inny temat. Materiał filmowy powstanie, może to zmieni coś w tej firmie..
użytkownik
25 mar (8 miesięcy temu)
25 mar (8 miesięcy temu)
Materiał w sprawie dla reportera by się przydał, koniecznie temat musi zostać naglosniony.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Vectra"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wolbrom
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin