test
Znaleziono 113 wpisy pasujących do wyszukiwanego hasła "anixe"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
30.11.2018 (2 miesiące temu)
30.11.2018 (2 miesiące temu)
Bardzo fajna i normalna firma. Rekrutacja przebiega szybko i bez zbędnych etapów, na samej rozmowie można się bardzo dużo dowiedzieć, człowiek nie czuje się odpytywany. Pierwsze dni również bardzo przyjazne - wszystko zaplanowane od A do Z, aby człowiek mógł się na spokojnie wdrożyć. Projekty są wymagające, ale przez to można się dużo nauczyć. Polecam dla ambitnych.

Lubię atmosferę w anixe Polska sp. z o.o. za:
luźna atmosfera, imprezy integracyjne
użytkownik
31.07.2018 (6 miesięcy temu)
31.07.2018 (6 miesięcy temu)
@Jakub, dziękuję za szczegółowy opis przebiegu rekrutacji do pracy w firmie anixe Polska. Wspomniałeś, że kilka dni po rozmowie została przedstawiona oferta zatrudnienia, czy przyjąłeś ofertę, którą przedstawiła Ci firma anixe Polska? Opisz, proszę, jak potoczyły się dalej Twoje losy związane z tą firmą.
użytkownik
30.07.2018 (6 miesięcy temu)
30.07.2018 (6 miesięcy temu)
Dopiero co miałem przyjemność uczestniczyć w rekrutacji na stanowisko Senior .NET developer.
Cały proces przebiegł sprawnie i dało się go pogodzić czasowo bez nadwyrężeń w obecnej pracy.
Pierwsze rozmowa była najpierw trochę HR-owa, później część techniczna (test + rozmowa), później sprawdzenie angielskiego. Wszystko poszło sprawnie i zamknęliśmy się w 2 godzinach.

Tydzień później została umówiona druga rozmowa techniczna, z CFO. Zostałem poinformowany, że to w celu bliższego poznania mnie z racji że aplikuje na stanowisko seniorskie. Podczas rozmowy byłem zapytany o doświadczenie, wyzwania z jakimi miałem do czynienia jak i zostało zadane jeszcze kilka pytań technicznych.

Kilka dni po rozmowie została mi przedstawiona oferta zatrudnienia.
Jestem zadowolony z procesu rekrutacyjnego.
Przy rekrutacji do innych firm byłem zmuszony do wzięcia dnia urlopu, bo nie pasowała rekruterom inna godzina jak np: 12:00. Albo okazywało się, że rozmowa była chętnie umawiana, ale budżet na dane stanowisko był kilkadziesiąt procent niższy, niż kwota która padła wyraźnie na samym początku.
W anixe proces poszedł sprawnie bez nieprzyjemności.
użytkownik
23.07.2018 (6 miesięcy temu)
23.07.2018 (6 miesięcy temu)
Jak w chwili obecnej przedstawia się sytuacja kadrowa w firmie anixe Polska? Pracodawca poszukuje nowych pracowników, na jakieś wolne stanowiska pracy? Przedstawcie, proszę, swoją wiedzę w tym temacie.
użytkownik
16.07.2018 (7 miesięcy temu)
16.07.2018 (7 miesięcy temu)
Xing - na jakie stanowisko kanydowałaś/łeś?
użytkownik
16.07.2018 (7 miesięcy temu)
16.07.2018 (7 miesięcy temu)
@Marik1234, nie uważam, aby to były wymuszone pytania. Są to ważne aspekty z życia każdych pracowników. Także pracowników zatrudnionych w firmie anixe Polska. Dlatego, myślę, że z czasem, któryś z użytkowników podzieli się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tym tematem.
użytkownik
10.07.2018 (7 miesięcy temu)
10.07.2018 (7 miesięcy temu)
Na 5 twoich wymuszonych pytań ANI JEDNO nie otrzymało odpowiedzi == utrudniasz czytanie opinii, a nie ułatwiasz.
użytkownik
10.07.2018 (7 miesięcy temu)
10.07.2018 (7 miesięcy temu)
@Marik1234, użytkownik @W, poruszył kwestię rozmowy rekrutacyjnej prowadzonej przez firmę anixe Polska, dlatego myślę, że warto by było jakby swoją wypowiedź rozwinął i przybliżył przebieg tej rozmowy, którą prowadził z pracodawcą. Będzie to ułatwienie dla osób, które w przyszłości mogą odbywać podobną rozmowę z pracodawcą, dzięki czemu będą mogli być odpowiednio przygotowani na zagadnienia, które pracodawca porusza w trakcie tej rozmowy.
użytkownik
04.07.2018 (7 miesięcy temu)
04.07.2018 (7 miesięcy temu)
@Karolina domyślam się, że ci w najlepszyfachowiec.plu każą tak wypytywać, ale tymi pytaniami pod każdym nowym wpisem tylko zaciemniasz dyskusję i utrudniasz korzystanie ze strony.
użytkownik
04.07.2018 (7 miesięcy temu)
04.07.2018 (7 miesięcy temu)
@W, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami związanymi z rozmową kwalifikacyjną do pracy w firmie anixe Polska. Czy możesz napisać jak zakończył się proces rekrutacji, w którym brałeś udział? Otrzymałeś pracę na stanowisku na które aplikowałeś? Napisz proszę coś na ten temat.
użytkownik
01.07.2018 (7 miesięcy temu)
01.07.2018 (7 miesięcy temu)
Konkretna rozmowa techniczna na stanowisko programisty. Dużo informacji o projekcie i partnerskie podejście. Na rozmowie konkretni liderzy techniczni. Bez spiny, nerwów i odpytywanek.
Na duży plus szybki proces rekrutacji.
użytkownik
28.06.2018 (7 miesięcy temu)
28.06.2018 (7 miesięcy temu)
@Majka dobrze że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami związanymi z rekrutacją, jeśli rozpoczniesz już pracę w anixe to podziel się swoimi wrażeniami związanymi z atmosferą i podejściem do pracownika. Jednocześnie zachęcam wszystkich do pozostawiania szczerych, opartych na faktach opinii, takie rady wiele wnoszą dla przyszłych pracowników.
użytkownik
28.06.2018 (7 miesięcy temu)
28.06.2018 (7 miesięcy temu)
Bardzo mile panie rekruterki, rozmowa bez zbednego spinania i nerwow, co jest normalne w przypadku rekrutacji w innych firmach.
Duzy plus za pokazanie biura.
użytkownik
27.06.2018 (7 miesięcy temu)
27.06.2018 (7 miesięcy temu)
Żenujący poziom budowania relacji kandydatem. Dziewcze dzwoniące przez telefon z góry ocenia, czy ktoś ma kompetencje czy nie. Zadaje durne pytania, nie przeczytawszy nawet CV kandydata. Narzuca stanowisko, w ramach którego "firma może łaskawie" rozpatrzyć kandydaturę.
Po czym wysyła maila, nie dołącza żadnego opisu stanowiska, nie napisze nawet z kim jest spotkanie i wielką tajemnicą okrywa, czego można spodziewać się na 2-godzinnej rozmowie. Tragedia. Candidate Experience na najniższym z poziomów. Szczerze odradza.
użytkownik
14.04.2018 (10 miesięcy temu)
14.04.2018 (10 miesięcy temu)
W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w anixe Polska sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!
użytkownik
14.03.2018 (11 miesięcy temu)
14.03.2018 (11 miesięcy temu)
Mieli*. A czy główni... oni odeszli, firma się rozwija coraz prężniej, a kultura w biurze znacząco wzrosła. Wnioski?

A tak swoją drogą to akurat miałem niewątpliwą "przyjemność" przejąć kod po tych "głównych programistach", którzy odeszli (jeśli mówimy o tych samych, ale podejrzewam, że tak) i wydaje mi się całkiem możliwe, że to wcale nie te sceny miały główny wpływ na odejście...
użytkownik
14.03.2018 (11 miesięcy temu)
14.03.2018 (11 miesięcy temu)
nie wiem, czy odsiewaniem najsłabszych można nazwać to, że odchodzą nawet główni programiści. ludzie po prostu mają dosyć.
użytkownik
15.02.2018 (rok temu)
15.02.2018 (rok temu)
Szanowny Jegomościu,

Dziękuję, że podzieliłeś/aś się z nami swoją opinią. Wszelkie spostrzeżenia w zakresie procesu rekrutacyjnego są dla nas więc niezwykle istotne i pozwalają nam udoskonalać poszczególne etapy rekrutacji. Przykro nam, że wrażenie z jakim opuściłeś/aś anixe nie było do końca pozytywne.

Zadania, które otrzymują Kandydaci aplikujący na stanowiska managerskie/leaderskie mają na celu sprawdzenie nie tylko wiedzy merytorycznej, ale również ogólnego podejścia do problemu, postawy w komunikacji oraz umiejętności pracy w trudnych sytuacjach, np. pod presją czasu czy z wymagającym klientem. Rozpisanie na tablicy procesu było właśnie jednym z tego typu zadań, gdzie w rolę klienta wcielił się nasz CEO.

Twoja opinia jest dla nas bardzo pomocna - na pewno zwrócimy większą uwagę na transparentność komunikacji i wcześniejsze informowanie Kandydatów o tym jakie cechy i umiejętności będą weryfikowane podczas spotkania rekrutacyjnego tak, by Kandydat przystępując do rozmowy wiedział dokładnie co może go czekać.

Jeszcze raz w imieniu firmy dziękuję Ci za udział w procesie rekrutacji i życzę wielu sukcesów.

Kasia, Recruitment Specialist w anixe
użytkownik
09.02.2018 (rok temu)
09.02.2018 (rok temu)
Coś w tym jest, ale wnioski zdecydowanie wyolbrzymione - żadna telenowela się tu nie rozgrywa :) A i 'wcześniej opisane sceny' w jakichś 96% odeszły w niepamięć - z czego trochę się cieszę, a trochę żałuję, bo odsiewały najsłabszych.
użytkownik
08.02.2018 (rok temu)
08.02.2018 (rok temu)
@Jegomość, opisałeś zachowanie poszczególnych osób w trakcie rozmowy w której brałeś udział. Widać, że nie masz pozytywnej opinii o przebiegu tej rozmowy. Mógłbyś jednak przytoczyć treść kilku pytań, które zostały Ci zadane? Informacja na ich temat będzie interesująca dla osób chcących się zatrudnić w anixe Polska sp. z o.o..
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "anixe"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Bytom

Katowice

Konin

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin