test
Znaleziono 98 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "anixe"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
14 kwi (6 miesięcy temu)
14 kwi (6 miesięcy temu)
W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w anixe Polska sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!
użytkownik
14 mar (7 miesięcy temu)
14 mar (7 miesięcy temu)
Mieli*. A czy główni... oni odeszli, firma się rozwija coraz prężniej, a kultura w biurze znacząco wzrosła. Wnioski?

A tak swoją drogą to akurat miałem niewątpliwą "przyjemność" przejąć kod po tych "głównych programistach", którzy odeszli (jeśli mówimy o tych samych, ale podejrzewam, że tak) i wydaje mi się całkiem możliwe, że to wcale nie te sceny miały główny wpływ na odejście...
użytkownik
14 mar (7 miesięcy temu)
14 mar (7 miesięcy temu)
nie wiem, czy odsiewaniem najsłabszych można nazwać to, że odchodzą nawet główni programiści. ludzie po prostu mają dosyć.
użytkownik
15 lut (8 miesięcy temu)
15 lut (8 miesięcy temu)
Szanowny Jegomościu,

Dziękuję, że podzieliłeś/aś się z nami swoją opinią. Wszelkie spostrzeżenia w zakresie procesu rekrutacyjnego są dla nas więc niezwykle istotne i pozwalają nam udoskonalać poszczególne etapy rekrutacji. Przykro nam, że wrażenie z jakim opuściłeś/aś anixe nie było do końca pozytywne.

Zadania, które otrzymują Kandydaci aplikujący na stanowiska managerskie/leaderskie mają na celu sprawdzenie nie tylko wiedzy merytorycznej, ale również ogólnego podejścia do problemu, postawy w komunikacji oraz umiejętności pracy w trudnych sytuacjach, np. pod presją czasu czy z wymagającym klientem. Rozpisanie na tablicy procesu było właśnie jednym z tego typu zadań, gdzie w rolę klienta wcielił się nasz CEO.

Twoja opinia jest dla nas bardzo pomocna - na pewno zwrócimy większą uwagę na transparentność komunikacji i wcześniejsze informowanie Kandydatów o tym jakie cechy i umiejętności będą weryfikowane podczas spotkania rekrutacyjnego tak, by Kandydat przystępując do rozmowy wiedział dokładnie co może go czekać.

Jeszcze raz w imieniu firmy dziękuję Ci za udział w procesie rekrutacji i życzę wielu sukcesów.

Kasia, Recruitment Specialist w anixe
użytkownik
8 lut (8 miesięcy temu)
8 lut (8 miesięcy temu)
@Jegomość, opisałeś zachowanie poszczególnych osób w trakcie rozmowy w której brałeś udział. Widać, że nie masz pozytywnej opinii o przebiegu tej rozmowy. Mógłbyś jednak przytoczyć treść kilku pytań, które zostały Ci zadane? Informacja na ich temat będzie interesująca dla osób chcących się zatrudnić w anixe Polska sp. z o.o..
użytkownik
8 lut (8 miesięcy temu)
8 lut (8 miesięcy temu)
Zacznę od tego, że moje wrażenia odnośnie firmy dotyczą tylko rozmowy kwalifikacyjnej.
Na rozmowie, na stanowisko managerskie miały pojawić się dwie panie - pani z działu HR i ewentualna przyszła pani manager. Na miejscu uprzedzono mnie, że dołączy jeszcze szef firmy, szumnie nazwany "CEO". Spóźnił się 10 minut. Rozmowa przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, którą udało się stworzyć wcześniej wspomnianym dwóm paniom. Pytania były merytorycznie spójne. Mimo to, dochodzę do wniosku, że na bardziej nieprofesjonalnej rozmowie nie przyszło mi do tej pory uczestniczyć.Pan CEO zachowywał się jak znudzony uczeń: wiercił się na krześle, rysował rysunki na karteczkach, wykazywał wszystkie możliwe oznaki braku zainteresowania, o kontakcie wzrokowym, chociaż chwilowym, można zapomnieć. Pominę już osobiste wrażenie jakie ów Pan na mnie zrobił.Na koniec jednak miał pytanie, a właściwie zadanie, które chciał mieć przedstawione na whiteboardzie. Niestety zamiast konkretnego wytłumaczenia zadania, było fukanie pod nosem, prawdopodobnie po to by dać mi znać jak bardzo nie rozumiem o co mu chodzi. Po czym zdenerwowany wykonał zadanie.... podając dokładnie to samo rozwiązanie co moje. Pan CEO nie znosi sprzeciwu, wchodzenia w merytoryczne dyskusje, absolutnie to on ma mieć rację. W trakcie trwania rozmowy padła propozycja przekierowania procesu rekrutacji na podobne stanowisko, ale do innego teamu, gdyż uznano, że tam się lepiej odnajdę. Wyrażona została przeze mnie na to zgoda. W mailu , w którym dziękowano mi za uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym (jak wiadomo, który nie był dla mnie pomyślny) nie było słowa o przekierowaniu rekrutacji, wspomniano tylko o stanowisku dotyczącym pierwotnej aplikacji do firmy. Podsumowując, po tym jak dane mi było poznać Pana CEO, jestem w stanie uwierzyć w te wszystkie tutaj wcześniej opisane sceny, które urządza swoim pracownikom. Biorąc pod uwagę, że Państwo: Pan CEO i Pani ewentualna przyszła manager bardzo ochoczo rozpowszechniają fakt, że są narzeczeństwem, myślę, że tam się odgrywa "Moda na Sukces" na żywo. Brak profesjonalizmu - jeżeli ktoś lubi to wydaje się, że w anixe mają tego pod dostatkiem.
użytkownik
04.12.2017 (10 miesięcy temu)
04.12.2017 (10 miesięcy temu)
@Misiek, widzę, że nie zgadasz się z opinią poprzedniego użytkownika na temat pracy w anixe Polska sp. z o.o. Dlaczego nie polecasz tego pracodawcy? Mógłbyś, odnosząc się do swojego doświadczenia opisać swoją karierę w tej firmie i warunki zatrudnienia?
użytkownik
19.11.2017 (10 miesięcy temu)
19.11.2017 (10 miesięcy temu)
a ja nie!
użytkownik
19.11.2017 (10 miesięcy temu)
19.11.2017 (10 miesięcy temu)
Pracuję w firmie już jakiś czas i mogę tylko chwalić. Życzę każdmu takiej pracy.
użytkownik
19.11.2017 (10 miesięcy temu)
19.11.2017 (10 miesięcy temu)
Firma stawia na profesjonalizm, może i prawda.
Zarobić tam można, ale mało. Jak na programistę.
Chyba, że jesteś tam starszym programistą.
Specyficzna firma dla specyficznych ludzi.
Nie polecam!!!
Fuj!
użytkownik
10.08.2017 (rok temu)
10.08.2017 (rok temu)
Zarobki ok, fajne imprezy integracyjne. Polecam dla osob z doświadczeniem. Jedno z niewielu fajnych miejsc we Wro, gdzie mozna sie rozwijać w Ruby.
użytkownik
23.07.2017 (rok temu)
23.07.2017 (rok temu)
@syrus , w takim razie doświadczenie nie jest wymagane? Taka informacja z pewnością przyda się kandydatom którzy zaglądają na forum, w okresie wakacyjnym wielu studentów poszukuje pracy.
użytkownik
20.05.2017 (rok temu)
20.05.2017 (rok temu)
To jakiś żart zaproponowali 2500zl na rękę za support w 1 lini?oni są nie powazni. SZKODA że nie spytałem o zarobki na początku oni chyba chce zatrudniać studenciakow bez doswiadczenia to ok
użytkownik
19.10.2016 (rok temu)
19.10.2016 (rok temu)
Na szczęście te dobre rekomendacje też się zdarzają, choć wiadomo, że takie rzadziej się pisze :) Co do szans na przyjęcia - na naszej stronie www.anixe.pl/jobs/ znajdziesz oferty do wyboru, do koloru. Także te dla ludzi młodych z doświadczeniem komercyjnym poniżej 3 lat (a nawet bez doświadczenia). Łatwo to zweryfikować i znaleźć dowody wśród wielu ludzi w naszej firmie, którzy tak właśnie u nas zaczynali. Jak większość firm - faktycznie nie przyjmujemy każdego; stawiamy na łatwość i chęć uczenia się, umiejętność radzenia sobie, frajdę z rozwiązywania problemów. W tej nauce wspieramy i wiedzy wiele dostarczamy.
Dlatego zachęcam do aplikowania na wybrane, preferowane stanowisko w anixe.
użytkownik
19.10.2016 (rok temu)
19.10.2016 (rok temu)
Pojęcie "nocki" odnosi się do (jasno opisanych i podkreślanych w ogłoszeniu, na rozmowach rekrutacyjnych, w mailingu do kandydatów) wymogów pracy w jednym zespole w naszej firmie. Jest to zespół Technical Support 1st level, który pracuje zmianowo, zapewniając naszym klientom ze wszystkich stref czasowych wsparcie 24/7. Nasze systemy i nasi Klienci nigdy nie śpią ;)
użytkownik
19.10.2016 (rok temu)
19.10.2016 (rok temu)
@ maciek

wspierasz klientów z różnych stref czasowych
użytkownik
17.10.2016 (2 lata temu)
17.10.2016 (2 lata temu)
Kurde w sumie nie spodziewałem się tam dobrych rekomendacji @konso jestem początkujący ale z chęcią bym w was spróbował. Jest jakaś szansa na przyjęcia?
użytkownik
17.10.2016 (2 lata temu)
17.10.2016 (2 lata temu)
Czyli w sumie nie warto polecić wcale. Lepsze zarobki i podobne projekty znajdzie się w innych firmach.
Szefostwo nie każdemu się spodoba.
użytkownik
16.10.2016 (2 lata temu)
16.10.2016 (2 lata temu)
Projekty: trudne,
Atmosfera: dobra,
Zarobki: przeciętne,
Ludzie: raczej w porządku,
Tempo nauki: bardzo wysokie
Posumowanie: Nie polecam nie ogarniętym z doświadczeniem komercyjnym poniżej 3 lat.
użytkownik
08.10.2016 (2 lata temu)
08.10.2016 (2 lata temu)
Ciekawe swoją drogą, że przy takiej formie zatrudnienia są nocki w sumie dlaczego, nie wyrabiacie się z pracą? Chciałbym jeszcze wiedzieć czy moje poświęcenie w związku z tym zostaje jakoś ekstra docenione?
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "anixe"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole

Warszawa

Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany tarnowskie Góry

Kraków

Głogów

Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Lublin

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin peri Katowice

Katowice

Opole

discover Kraków

Toruń

fliziarz 575919340 Kraków fliziarz Kraków gaczynska Karolina

Sochaczew

Kruk logistiki transportu Za Szkołą

Leszno

Jaworzno

jastrzebie Zdrój

Świdnik

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin