test
Znaleziono 295 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "bnp paribas"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
18 sie (3 miesiące temu)
18 sie (3 miesiące temu)
Info dla ludzi którzy nie potrafią dotrzeć do JAWNYCH sprawozdań finansowych OSM Łowicz:
Sprawozdanie zarządu na grudzień 2017 r.
Pkt 10. Zasady finansowania spółdzielni (do pobrania w e-krs)
Działalność spółdzielni finansowana jest głównie kredytami oraz funduszami własnymi, w tym funduszem udziałowym.
Spółdzielnia korzysta z kredytów w Banku BGZ bnp paribas w rachunku bieżącym do kwoty 20 mln zł., kredytu odnawialnego do wysokości 56 mln zł oraz posiada limit faktoringowy do kwoty 80 mln zł.
Współpracuje również z bankiem Millenium, gdzie otwarty jest limit kredytowy w rachunku bieżącym do kwoty 30 mln zł., oraz limit faktoringowy do 14 mln zł.
Ponadto obsługuje kredyty inwestycyjne, leasingi finansowe i operacyjne oraz korzysta przy zakupie urządzeń mleczarskich z systemu sprzedaży ratalnej.
Spółdzielnia pozyskuje systematycznie wpłaty od członków spółdzielni na poczet funduszu udziałowego. Wpływ środków z tego tytułu wyniósł w 2017 r. 21 482 tys zł.

Sprawozdanie rewidenta:
Nie zgłaszając zastrzeżeń do poprawności zbadanego sprawozdania finansowego zwracam uwagę, że na dzień zakończenia badania w ewidencji księgowej znajdowała się znacząca kwota niewyegzekwowanych należności z tytułu dostaw i usług około 11 mln zł w tym 7 mln zł od OSM w Koninie, które spółdzielnia dochodzi w postępowaniu sądowym. W przypadku zakłóceń w ich wyegzekwowaniu może mieć to ujemny wpływ na wyniki finansowe w 2018 roku. Stwierdzono również, że spółdzielnia nie tworzy rezerw na świadczenia pracownicze. należności z tytułu udzielonych pożyczek oraz kredyty bankowe nie zostały wycenione w skorygowanej cenie nabycia lecz w wartości nominalnej.
SPÓŁDZIELNIA DZIĘKI POZYSKIWANYM SYSTEMATYCZNYM WPŁATOM CZŁONKÓW NA FUNDUSZ UDZIAŁOWY zachowuje odpowiednią płynność finansową ale funkcjonuje w warunkach podwyższonego ryzyka ponieważ poziom cen płaconych za mleko w skupie przekracza jej możliwości FINANSOWE I PRZYCZYNIA SIĘ DO BRAKU LUB NISKIEJ RENTOWNOŚCI SPRZEDAŻY.

Ciąg dalszy nastąpi.
użytkownik
25 lip (4 miesiące temu)
25 lip (4 miesiące temu)
Dla wszystkich getsrakowych ściągaczy, odzyskiwaczy i reszty ze stada hien ciekawy artykuł (fragment) : "Prawnicy, firmy doradcze, a nawet ochroniarze. Widzieliśmy dokumenty - na GetBacku stracili wszyscy.
Na GetBacku "wtopili" wszyscy. Nie tylko obligatariusze, ale i największe firmy – od kancelarii prawnych przez zarządców nieruchomości i banki aż po media. Lista wierzycieli spółki, która miała zawojować rynek odzyskiwania długów, liczy 813 pozycji. Widzieliśmy te dokumenty.....
Zacznijmy od najbardziej dobitnego przykładu. Banki i instytucje finansowe. Z zestawienia przygotowanego na potrzeby postępowania restrukturyzacyjnego wynika, że Alior Bank od GetBacku domaga się ok. 36 mln zł, mBank - ponad 75 mln zł, Getin Noble Bank - blisko 40 mln zł (kredyt z września 2016 r.), BGŻ bnp paribas - około 21 mln zł (kredyt z czerwca 2017 r.), a Raiffeisen - niespełna 39 mln zł tytułem niespłaconego kredytu z 2017 r.
A teraz wisienka na torcie. Wygląda na to, że kiedy w kolejnych miesiącach żaden z banków nie chciał już udzielić spółce kredytu, ta zwróciła się o pomoc do „niestandardowych” firm pożyczkowych. 31 stycznia i 8 marca 2018 r. warszawska Ascot Finance udzielił GetBackowi pożyczek na 12,5 mln zł. Z kolei w kwietniu tego roku niemal 71 mln zł pożyczyła polskiemu windykatorowi spółka DNDL Holding posiadająca 60-procentowy udział w niej."

A więc macie co ściągać, odzyskiwać, prowadzić waszą zaszczytną misję wobec patolii, maneli, marginesu, ciemnoty etc. bardzo blisko, bo już w sąsiednich pomieszczeniach u znajomych, kolegów (nie zapominać proszę o weryfikacji).
I jeszcze jedno : do 31.07. pozostało już tylko 6 dni ! Jeżeli tak dalej pójdzie, a wg klasyka animuszka "sprawy idą w dobrym kierunku" dołączycie do "utopionych" Już tylko 6 dni!!!

Pozdróweczka dla animuszka, aleksi
użytkownik
24 lip (4 miesiące temu)
Praca bardzo podstawowa, do ogarnięcia dla każdego a rekrutując mają duże wymagania. Nie są potrzebne żadne specjalnie umiejętności ani wiedza. Brak możliwości rozwoju, awanse się raczej nie zdarzają. Przełożeni są bardzo często niekompetentni i w ogóle nie muszą się znać na pracy jaką wykonuje zespół. Nawet przy braku 3/4 zespołu w pracy nie pomogą tylko wypełniają tabelki administracyjne. Coraz więcej ludzi z doświadczeniem odchodzi z firmy i są zastępowani tańszymi pracownikami na niższych stanowiskach ale muszącymi wykonywać tą samą pracę. Nie polecam.
użytkownik
3 cze (6 miesięcy temu)
3 cze (6 miesięcy temu)
pracowałam tam 13 lat, warunki zatrudnienia są takie jak każdy wie nowi dostają więcej niż starzy pracownicy.A dlatego dlatego że nikt nie chce przyjść za niższą stawkę do takiej pracy. dialer dzwoni że człowiek głosu mało nie straci...jedno połączenie za drugim...zal
użytkownik
3 cze (6 miesięcy temu)
3 cze (6 miesięcy temu)
@Xxx Raczej nie dział HR, zapewniam Cię. Jeśli znasz jakieś szczegóły na temat zarówno samej specyfiki pracy, jak i warunków zatrudnienia w bnp paribas, to zachęcam do podzielenia się nimi z użytkownikami forum. Dlaczego zainteresowani rzekomo nie uczestniczą do końca w rekrutacji?
użytkownik
3 cze (6 miesięcy temu)
3 cze (6 miesięcy temu)
te królewny że sprzedaży to tylko w piłkarzyki grają na inflandzkiej
użytkownik
3 cze (6 miesięcy temu)
3 cze (6 miesięcy temu)
o czyżby dział hr zainteresował się dlaczego ludzie się zwalniają i piszą niepochlebne komentarze o tym zacnym banku?i mało kto przychodzi na rekrutację.
użytkownik
26 maj (6 miesięcy temu)
26 maj (6 miesięcy temu)
@Wojtek Czy miałeś już okazję uczestniczyć w szkoleniu? Jak ono przebiegało? Jak długo wcześniej pracowałeś w bnp paribas? Zachęcam Cię do wzięcia udziału w dyskusji, bowiem może się okazać, że sugestie w niej zawarte okażą się przydatne dla osób dopiero rozpoczynających tam swoją karierę zawodową.
użytkownik
22 maj (6 miesięcy temu)
22 maj (6 miesięcy temu)
Hej. Mam pytanie jak wygląda szkolenie na doradce klienta w Lesznie pod warszawa? :)
Pracowalem wczesniej na wyspie szkolenie bylo w warszawie na suwaku i praca byla ok jak jest tu?
użytkownik
21 maj (6 miesięcy temu)
21 maj (6 miesięcy temu)
@korposzcur Po Twoim wpisie domyślam się, że praca w bnp paribas nie była pracą Twoich marzeń. Rozumiem to. Pamiętaj jednak, iż piszesz na forum publicznym, gdzie obowiązują pewne zasady spisane w regulaminie Gowrok https://najlepszyfachowiec.pl/regulamin Jest w nim jasno zaznaczone, że nie użytkownicy nie powinni nikogo wyzywać obrażać, a także posługiwać się słownictwem o charakterze wulgarnym.
użytkownik
8 maj (7 miesięcy temu)
8 maj (7 miesięcy temu)
cześć

Pochodzę z tej części, aby poinformować, że jestem gotów
udzielać ci pożyczek wszelkiego rodzaju, biorąc pod uwagę, że jestem
we współpracy z bankiem bnp paribas
jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną

kwota pożyczki: .........................?


czas powrotu: .................................?

E-MAIL: [email protected]

dziękuję

i czekam na ciebie
użytkownik
29 kwi (7 miesięcy temu)
29 kwi (7 miesięcy temu)
Czy od ostatniej Waszej aktywności na tym forum doszło do istotnych zmian strukturalnych i organizacyjnych w firmie bnp paribas?
użytkownik
27 kwi (7 miesięcy temu)
27 kwi (7 miesięcy temu)
Jestem byłym pracownikiem tej zacnej instytucji i powiem szczerze, że nic tak nie wk****a jak te Królewny Dyrektoreczki, panoszą się jak smród po gaciach, nic nie robią, dobrze, ze chociaż sprzedaż potrafią sobie jeszcze podliczyć- chociaż i z tym jest problem. Generalnie sama instytucja, jak każda korpo, zwłaszcza w finansach, liczy się wynik, a tych u góry kompletnie nie interesuje co się dzieje na dole. Jest to mój 3 Bank i zastanawiam się czy nie znaleźć jakiegoś pisarza i wydawnictwa, żeby wydać książkę pt. " praca w bankowości- opowieści korpo szczura" Myślę, że byłby to bestseller !!!
użytkownik
26 kwi (7 miesięcy temu)
26 kwi (7 miesięcy temu)
Czy od czasu dodania ostatniej opinii o bnp paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce coś się w niej zmieniło?
użytkownik
25 kwi (7 miesięcy temu)
25 kwi (7 miesięcy temu)
Eh, czytam wszystkie opinie o pracy w BGŻ i niestety każda z nich pokrywa się z prawdą. Praca była katorżnicza i niewdzieczna, jeśli ktoś pisze, że należy wyłączyć Internet pracownikom to dostaję ataku śmiechu, bo oznacza to, iż zupełnie nie wie jak wyglądała ta ciężka orka. Połączenia na dialerze wpadały z prędkością światła, nie dało się nawet napić wody, wrzucić się na przerwę, a co tu mówić o oglądaniu filmów w sieci. Czasami zastanawialiśmy się czy nie zainwestować w pampersy, aby być wydajniejszymi pracownikami. Albo nie daj Boże przekroczyć przerwę wyznaczoną na dzień pracy. To był kołchoz i wiem to dopiero po czasie spędzonym w innej firmie, bo po latach spędzonych w Bgz, człowiek myśli, że wszędzie jest tak tragicznie, a absolutnie tak nie jest i zachęcam wszystkich obecnych pracowników, żeby spróbowali szukać szczęścia w innej firmie! Należy także wspomnieć o ciągłych nadgodzinach, ucinaniu premii, epidemii reszty pracowników na L4 (co mnie w sumie nie dziwi, bo kiedy pracujesz 10h dziennie i robisz min 200 połączeń odebranych to siadają Ci nerwy i struny głosowe) Atmosfera straszna, gdyż brakuje Ci motywacji aby dobrze szkolić nowych pracowników, którzy i tak na starcie mają wyższą podstawę, a nic nie potrafią. Klienci cały czas się wyżywają, bo systemy nie działają, bo z każdą fuzją problemy się piętrzą, bo nowi pracownicy udzielają niekompetentnych odpowiedzi itd... Wymagania ze strony jakości rozmów są nieadekwatne do systemów jakie posiada ten bank. Poczucie niesprawiedliwości w związku z powyższym wzmaga również postrzegania siebie w kategorii niewolnika. Można tak opowiadać w nieskończoność. Wiem jedno, jeżeli przeżyleś w Bgz więcej niż pół roku, to następna praca nawet na magazynie zapewne stanie się sielanką! Pozdrawiam i z całym sercem odradzam kontaktu z tym pracodawcą, omijać szerokim łukiem!
użytkownik
24 kwi (7 miesięcy temu)
24 kwi (7 miesięcy temu)
Zbliża się koniec miesiąca i sypnie kolejnymi wypowiedzeniami?
użytkownik
10 kwi (8 miesięcy temu)
10 kwi (8 miesięcy temu)
Fortis Pank Polska nazywa się obecnie BGŻ bnp paribas. Oferują pracę dla specjalistów, ale też młodych osób, które chcą rozwijać swoją karierę w finansach. Przedstawione przez nich warunki brzmią obiecująco. Warto zajrzeć tutaj: https://www.bgzbnpparibas.pl/kariera
Jakie jest wasze zdanie na temat tego pracodawcy? Czy trudno zdobyć u nich zatrudnienie?
użytkownik
6 kwi (8 miesięcy temu)
nie martw senior a raczej hrowcu. Już niedługo wykażesz się swoimi mądrościami w bnp paribas. Skupisz się na celu, bedziesz się na maxa uczyć jak przetrwać no i na pewno polubisz że codziennie coś się dzieje
użytkownik
30 mar (8 miesięcy temu)
30 mar (8 miesięcy temu)
Ludzie odradzam, wiecej zarobicie w Lidlu czy Biedronce... Dyrektorzy hm....śmiech na sali. Ja jeszcze nie mam tak źle ale mam kolegę w Lublinie tam to jest "niezła" dyro regionalana. Brak szacunku do ludzi i jaki język uzywa ..jakby przyszła prosto spod butki z piwem.
użytkownik
30 mar (8 miesięcy temu)
30 mar (8 miesięcy temu)
jakie zarobki w komunikacji?
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "bnp paribas"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Toruń

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin