test
Znaleziono 429 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "bombardier"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Obojetnie czy jestes inzynierem, czy pracownikiem na produkcje firma jest kolesiowa i rządzi tam kolesiostwo i układy. Przekonalem sie o tym pracujac tam kilka lat az do samozwolnienia sie. Jak nie jestes z ukladu nie masz zadnych szans, jestes outsiderem, obcym, nikim, nobody. Generalnie nie polecam i mysle, ze nawet na bardzo mizernym polskim rynku pracy mozna jednak znalezc cos odrobine lepszego.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Jeśli jesteś inżynierem to możesz spróbować, natomiast jeśli chodzi o produkcję to nie ma szans. Na chwilę obecną nie ma żadnych przetargów, więc i roboty nie ma. Starają się żeby nie musieli zwalniać stałych pracowników ale z tego co wiem to praktycznie wszyscy tymczasowi i na czas określony polecieli.
użytkownik
8 wrz (miesiąc temu)
8 wrz (miesiąc temu)
byłem na rozmowie dali trzy propozycje - u nich bezpośrednio lub bombardier w miarę zachęcające no i jeszcze Fortaco - śmieszna propozycja w porównaniu do poprzednich
użytkownik
3 wrz (miesiąc temu)
3 wrz (miesiąc temu)
Joanna przyjmij do wiadomości, że obiekt Katowice Modelarska 12 bombardier obsługuje Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa Kraków. I czy przekręty lub itp. itd. dzieją się w Katowicach czy Krakowie to dotyczy COiB Kraków :)
użytkownik
27 cze (3 miesiące temu)
27 cze (3 miesiące temu)
Gdzie te podwyżki po dzisiejszym spotkaniu!??!!!nikt nie pisze??Moja Żona dostała o tysiąc wiecej z wyrownaniem tez pracuje w poważnej instytucji gdzie też sa związki ale sie szanują a km to nie jest powazna firma tylko dziupla dla dorobkiewiczow gdzie system płac jest tak zjeb..ny jak czas przejazdu do Radomia???? ludzie z Brzeskiej MHD i związkowcy zmiencie system premiowania bo jest tak hu..wy jak połączenie Pesy z bombardierem tfuuu
użytkownik
17 cze (4 miesiące temu)
17 cze (4 miesiące temu)
A co myślicie o magazynie??
użytkownik
11 cze (4 miesiące temu)
11 cze (4 miesiące temu)
Nie do końca tak jest, należy zwrócić uwagę na ekonomiczny mianownik wszystkiego czym pracujesz a nie pracujesz byle czym, nakłady na bezpieczeństwo i higienę, same markowe i jakościowe rzeczy, począwszy od bluz roboczych, okularów, butów, tarcz, szlifierek, spawarek, kończywszy na piance do mycia rąk- to kosztuje nie mało, w zamian pracodawca oczekuje jedynie lojalności, dokładności, skrupulatności, zaangarzowania na odcinku poleconych Ci do wykonania prac. Kiedy pojawi się pielgrzym czy kaznodzieja w Twojej ekipie, ilośc prac jakie są do wykonania a nie są wykonane przez tego osobnika spada na Ciebie i resztę Twojej ekipy, co powoduje napięcia i konflikty, dlatego takich delikwentów należy eliminować. Zakład nie oszczędza na sprzęcie jaki jast wlzasadny i racjonalny. To mi się podoba. Hejt i bura wychodzi od osób jedynie takich o jakich wspomnieliśmy, a zdecydowanie powinny ogarnąć swoje zwieracze i wziąść się uczciwie za robotę. Nie doceniają tego co mają.
użytkownik
7 cze (4 miesiące temu)
7 cze (4 miesiące temu)
Nie, jest niezgodne z prawem. Chyba że masz akord.
użytkownik
7 cze (4 miesiące temu)
7 cze (4 miesiące temu)
Czy grozenie odpisaniem godzin za nie wyrobienie normy jest zgodne z prawem? Bo ostatnio na części Środkowej kierownik z liderem ciagle nas zastraszaja. Nawet liczą ile w toalecie przebywamy...
użytkownik
5 cze (4 miesiące temu)
5 cze (4 miesiące temu)
Tak i wszyscy mądry inaczej według Ciebie tak zarabiają. Ty wiesz jaką wszyscy mają pensję brutto i jaka im średnia wychodzi. No tak plus, minus :) Na pisanie z kimś takim jak ty szkoda czasu. Zero kultury. Zero inteligencji. Tylko jedno słowo potrafisz napisać. Jak papuga powtarzasz. Sam jesteś przemądrzałym idiotą. Szkoda słów. Musisz być bardzo nie lubiany w firmie.
użytkownik
4 cze (4 miesiące temu)
4 cze (4 miesiące temu)
czytaj ze zrozumieniem id_ioto, w tym zakładzie jeśli zrobisz 250 godzin w miesiącu to wyciągniesz plus minus równowartość 1500Euro netto
użytkownik
3 cze (4 miesiące temu)
3 cze (4 miesiące temu)
Idź się leczyć cha_ie. Grzecznie się pytam to prymitywie odpowiedzieć grzecznie nie potrafisz. Ale skoro tyle zarabiasz to widać z kim mam do czynienia. Dupolizus i tyle a tacy mają lepiej. Tylko na szczęście nie każdy taki jest a że we Wrocławiu to normalne chyba nie piszemy o zakładzie w innym mieście tylko na jakim stanowisku komu [email protected] lizesz, że tyle zarabiasz.
użytkownik
3 cze (4 miesiące temu)
3 cze (4 miesiące temu)
można się spodziewać bylejakości jeśli chodzi o spawanie, ważne że szybko i lider wali gruchę w kiblu.. 5s BHP zadowolone to podstawa istnienia w zakładzie
użytkownik
3 cze (4 miesiące temu)
3 cze (4 miesiące temu)
Podzielam zdanie kolegi .. , normalnie pracuje się po 8 godzin. Jeśli się nie da zarobić to można zmienić branżę (!), ewentualnie emigrować. Niewolnikiem jest ten który musi siedzieć w zakładzie na okrągło, to są zbyt oczywiste rzeczy żeby wypisywać na tej stronie!
użytkownik
3 cze (4 miesiące temu)
3 cze (4 miesiące temu)
kolego PracowniKu z chęcią się zamienię, nie każdy chce mieszkać w zakładzie 250 godzin w miesiącu... nie warto poświęcać życia prywatnego dla 1500Euro netto.
użytkownik
2 cze (4 miesiące temu)
2 cze (4 miesiące temu)
Witam, chciałabym zaczerpnąć informacji na temat zatrudnienia. Zwracam się też z prośbą do obecnych jak i byłych pracowników o wyrażenie opinii na temat tego pracodawcy? Czego możemy się spodziewać? Będę wdzięczna za każdą informację.
@ Pracownik, przeciętni pracownicy nie mogą brać nadgodzin?
użytkownik
2 cze (4 miesiące temu)
2 cze (4 miesiące temu)
Jakim pracodawcą jest bombardier S.A.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?
użytkownik
30 maj (4 miesiące temu)
30 maj (4 miesiące temu)
Oto jak w loterii: wszystko zależy od tego, jaki projekt otrzymasz. Są normalne miejsca pracy, gdzie nie ma problemów z nadgodzinami ... Ale są takie projekty - gdzie tylko lider i jego "zastępca" mają nadgodziny.Na przykład - TRAXX DOK . W soboty, absolutnie normalne jest dodawanie sobie nadgodzin. Pozostali "niewolnicy" pracują tylko przez 8 godzin.
użytkownik
29 maj (4 miesiące temu)
29 maj (4 miesiące temu)
Pośrednicy pracy okradają pracowników z premii. Olbrzymia rozbierzność stawek godzinowych niezależnie od „czasu” i jakości pracy - ( są pracownicy którzy po prostu pracują i pracownicy którzy pielgrzymują po halach do toalet czy też na papierosa i nieznacznie są zainteresowani postępem w produkcji) pośrednicy nie chcą podwyższać stawek a zmiana pośrednika tkj zakazana - chyba lepiej się zwolnić i zatrudnić od nowa.....
użytkownik
29 maj (4 miesiące temu)
29 maj (4 miesiące temu)
Jak wygląda sprawa z kontrolerami jakości? Na jakie zarobki na początku można liczyć? W jakim systemie się pracuje? (3 zmiany?)
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "bombardier"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole

Warszawa

Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany tarnowskie Góry

Kraków

Głogów

Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Lublin

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin peri Katowice

Katowice

Opole

discover Kraków

Toruń

fliziarz 575919340 Kraków fliziarz Kraków gaczynska Karolina

Sochaczew

Kruk logistiki transportu Za Szkołą

Leszno

Jaworzno

jastrzebie Zdrój

Świdnik

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin