test
Znaleziono 96 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "brown brothers harriman"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
1 cze (4 miesiące temu)
1 cze (4 miesiące temu)
@Aaa, rozumiem, że aplikowałeś do pracy w brown brothers harriman. Jakie stanowisko Cię interesowało? Czy mógłbyś opisać przebieg swojego procesu rekrutacyjnego?

Czy wśród użytkowników forum znajdą się osoby, które pracowały bądź obecnie pracują w brown brothers harriman? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?
użytkownik
31 maj (4 miesiące temu)
31 maj (4 miesiące temu)
Mega nieprofesjonalni już na etapie rekrutacji to co dopiero później
autor
20 maj (4 miesiące temu)
20 maj (4 miesiące temu)
@tom, może po prostu osoby wybrane do pracy na tym stanowisku, nie sprawdzają się? Albo firma poszukuje kilku osób na jedno stanowisko? Tego nie wiemy.
@Pam, a czy Ty pracujesz w brown brothers harriman? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?
@,, to chyba całkiem nieźle, że firma załatwia takie rzeczy, prawda?
użytkownik
27 kwi (5 miesięcy temu)
27 kwi (5 miesięcy temu)
Znów rekrutację na Facility Managera prowadzą, co pół roku kogoś szukają...Niezła rotacja na tym stanowisku jest.
użytkownik
24 kwi (5 miesięcy temu)
24 kwi (5 miesięcy temu)
Rekrutacja na poziomie rozmów telefonicznych z Hindusami jest straszna.
Nie miałam pojęcia, że rekrutacja jest w Indiach, nie wpadłabym też na to, dlatego gdy dzwonił +91 to odrzuciłam, myśląc, że to telemarketing jakiś... dopiero po otrzymanym mailu zrozumiałam, że to dzwonią z SS.
Osoby z HR w Indiach umawiają się na jakaś godzinę, dzwonią o zupełnie innej porze lub zupełnie innego dnia. Akcent pierwszej osoby był straszny, ledwo co ją rozumiałam. Drugim razem zadzwoniła inna pani, też z Indii, ale z nią już nie miałam problemu, by zrozumieć. Tak czy owak, zadzwoniła oczywiście o innej porze, niż się umawialiśmy.
Na rozmowie pytają co wiem o firmie, czemu akurat SS, co robię obecnie, do tego jest kilka pytań finansowych. Na tym etapie wystarczy wykuć regułki - bonds, stocks, derivative funds, mutual fund i tym podobne. Raczej większość z nich przewinęła się już na tej stronie, wystarczy poszukać.
Po dwóch rozmowach z Indiami dostałam telefon z Hiszpanii, którego nie odebrałam, bo i czemu miałby ktoś do mnie dzwonić z Hiszpanii? Znowu po mailu zorientowałam się, że to SS z zaproszeniem na rozmowę.
Rozmowa w biurze bardzo trudna dla osoby, która nie studiuje finansów. Najpierw trochę mnie przemaglowano po polsku, bardzo szczegółowo, głównie o pracę obecną, różne sytuacje, deadliny, jakieś konflikty, moje cechy, moje osiągnięcia, plany na dalszą edukację itp. Potem przeszliśmy na angielski i tutaj rozmowa trwała bardzo długo, dłużej niż po polsku. Mnóstwo pytań finansowych, bardzo przykładowych i konkretnych - jak ktoś nie rozumie pojęć, tylko się ich nauczy na pamięć, to sobie nie poradzi. Więcej pytań takich z życia, na zasadzie np jak działa giełda, jak się inwestuje na giełdzie. Ja przygotowywałam się do rozmowy dosyć długo, ale i tak na większości pytań poległam, bo dla osoby, która nie studiowała finansów / nie szkoliła się we własnym zakresie, te pytania są nie do przejścia. Na końcu rozmowy pytano mnie o moje preferencje co do działów, o wypowiedzenie, warunki pracy, był czas na pytania. Ogólnie zadano mi dużo pytań, czy np. jest dla mnie ok nadgodziny, hot desk policy, praca od 12 itp. Ostrzegano, że mogę finalnie wylądować w innej lokalizacji, bo są na etapie otwierania nowego biurowca i projekty zmieniają swoje miejsca.
Startowałam ogólnie na stanowisko A1, mają mnie przydzielić do jakiegoś działu, o ile oczywiście zaproponują mi etat. Byłam na rozmowach już w AON, Alexander Mann, Capgemini, brown brothers harriman i rozmowę w SS oceniam jako zdecydowanie najtrudniejszą. Naprawdę sprawdzają ludzi, których chcą zatrudnić, jest mnóstwo pytań.
Nie sądzę, bym otrzymała zatrudnienie, ale gdyby się udało, to dam znać, jeśli kogoś to interesuje.
użytkownik
8 kwi (6 miesięcy temu)
8 kwi (6 miesięcy temu)
Nigdy nie godzę się na przeprowadzkę bez paczki relokacyjnej. Tylko frajer się zgodzi. Jedna dodatkowa pensja na urządzenie się to takie absolutne minimum, tak samo jak pokrycie kosztów przejazdu. Wymagam też załatwienia mieszkania przynajmniej na pierwsze tygodnie.
użytkownik
22 mar (6 miesięcy temu)
22 mar (6 miesięcy temu)
Są śmieszni. Zdają się nie wiedzieć, że w przypadku przeprowadzki do innego miasta pracownika o wysokich kwalifikacjach solidny pakiet relokacyjny i odpowiednio wyższe wynagrodzenie niż w przypadku podobnej pracy w miejscu zamieszkania należą się jak psu micha.
użytkownik
22 mar (6 miesięcy temu)
22 mar (6 miesięcy temu)
Zaaplikowałam na staż. Już następnego dnia (pt) zadzwoniła pani z HR i umówiła się ze mną na rozmowę telefoniczną na poniedziałek. Wyszłam z pracy wcześniej, by na spokojnie dojechać do domu, poczytać jeszcze coś o firmie i poczekać na telefon. Nie zadzwonił. We wtorek zadzwoniłam do biura, by zapytać, czy moja kandydatura odpadła, czy może nastąpiła jakaś pomyłka w HR. Dostałam informację, że ktoś jeszcze dzisiaj się ze mną w tej sprawie skontaktuje. Nikt nie zadzwonił. Wydawało mi się, że to fajna firma.
użytkownik
16 mar (6 miesięcy temu)
16 mar (6 miesięcy temu)
Odradzam jakąkolwiek współpracę, nie mają pojęcia o podstawowych zasadach, którymi rządzi się biznes i rynek pracy. Meganieprofesjonalni już na etapie rekrutacji.
użytkownik
13 mar (7 miesięcy temu)
13 mar (7 miesięcy temu)
Agnieszka a mogłabyś pomoc i powiedzieć jakie widełki płacowe na grade E07? I jak z rekrutacja wewnętrzna? Z góry wielkie Dzieki :)
użytkownik
13 mar (7 miesięcy temu)
13 mar (7 miesięcy temu)
Jestem w szoku, jak czytam niektóre te komentarze. Naprawdę mówimy o tej samej firmie? Dla mnie atmosfera jest właśnie najlepszą, z jaką kiedykolwiek się spotkałam w mojej karierze. Team zawsze chroni siebie nawzajem jak ktoś ze Stanów się czepia, ale generalnie wszystko da się wyjaśnić. Wiadomo, że zawsze znajdzie się w firmie kilka osób, którym trochę woda sodowa uderzyła do głowy i że międzynarodowo nie każdy team orientuje się w tym, jak wyglądają procedury gdzieś indziej, ale zawsze da się dogadać. Nikt nigdy nie podniósł tam na mnie głosu, nie był niemiły, nie rzucał jakichś głupich tekstów, odetchnęłam z ulgą, że wreszcie trafiłam na kulturalnych ludzi.

Co do braku decyzyjności managerów to też się nie zgodzę, są międzynarodowe calle i tam każdy ma coś do powiedzenia. Kilka razy już widziałam, że uwzględniono w zmianach prośby naszego teamu.

Co do rekrutacji, to zaczęłam od stażu, były 2 rozmowy telefoniczne, jedna przez telefon, druga w biurze z managerami. Właściwie same pytania behawioralne i dotyczące doświadczenia. Angielski przynajmniej u mnie trzeba było umieć, bo wszystkie programy po angielsku i ciągły kontakt z oddziałami w USA, Irlandii i Luksemburgu. Nie wiem, jak wygląda sprawa w IT, ja jestem w dziale Custody i jestem bardzo zadowolona.
użytkownik
16 lut (8 miesięcy temu)
16 lut (8 miesięcy temu)
Są nadgodziny i jest nawał pracy + managerowie, którzy chcą dotrzymanych deadlinów, a nie zadowolonych pracowników. W tej firmie trzeba być bardzo asertywnym, albo przełożeni i współpracownicy wejdą ci na głowę. Co do atmosfery, to chyba zależy jak się trafi - akurat w moim teamie jest to główny argument za tym, żeby pracy NIE zmieniać.
użytkownik
7 lut (8 miesięcy temu)
7 lut (8 miesięcy temu)
Przesadzasz, luźno rozmawiałem z znajomym na tematy nawet nie zwiazane z pracą, wystarczy nie używać wulgaryzmów i słów mogących być uważane za obraźliwe i nie ma problemów
użytkownik
26 sty (8 miesięcy temu)
26 sty (8 miesięcy temu)
Hej, jak obecje wyglada sytuacja w firmie? Czy jest jakas rekturacja? Czy osoby bez doswiadczenia maja szanse?
autor
18.09.2017 (rok temu)
18.09.2017 (rok temu)
@Pracownikmożesz powiedzieć więcej o plusach pracy w brown brothers harriman? Rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. Chętnie dowiem się dlaczego.
użytkownik
06.09.2017 (rok temu)
06.09.2017 (rok temu)
Firma jest OK, nie przesadzajcie - ludziska tylko narzekaja.
użytkownik
02.09.2017 (rok temu)
02.09.2017 (rok temu)
Csy ktos moze orientuje sie jakie sa widelki placowe dla managerow? Szczegolnie w TA.
Pozdrawiam
użytkownik
30.08.2017 (rok temu)
30.08.2017 (rok temu)
obawiam się że w każdej korpo tak właśnie wygląda robota :/ to samo jest w IBM, HSBC, Zurichu , ABB, IAG , State Streecie...
Najwyraźniej pora szukać innej pracy a nie w korpoświecie , pracowałam wcześniej w 3 polskich firmach i nie było takich jaj jak w korpo !
użytkownik
28.08.2017 (rok temu)
28.08.2017 (rok temu)
Dodatkowe informacje będą tym bardziej cenne, ponieważ firma obecnie aktywnie rekrutuje. Poszukiwani są m.in. kandydaci na stanowisko HR Senior Specialist, Receptionist oraz Test Automation Engineer Lead. Co możecie doradzić osobom, które rozważają pracę w którymś z tych działów firmy?
użytkownik
02.08.2017 (rok temu)
02.08.2017 (rok temu)
@Tomasz możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w brown brothers harriman? Co powinny widzieć osoby zainteresowane pracą w firmie przed przesłaniem CV?
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "brown brothers harriman"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Gliwice

tatuum Opole

Warszawa

Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany tarnowskie Góry

Kraków

Głogów

Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Lublin

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin peri Katowice

Katowice

Opole

discover Kraków

Toruń

fliziarz 575919340 Kraków fliziarz Kraków gaczynska Karolina

Sochaczew

Kruk logistiki transportu Za Szkołą

Leszno

Jaworzno

jastrzebie Zdrój

Świdnik

Mielec

Skawina

ochrona Bydgoszcz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin