test
Znaleziono 916 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "centrum zdrowia"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Mobbing, wyzysk, zniszczenie zdrowia psychicznego i fizycznego. Firmę prowadzą ludzie, którzy nie mają pojęcia czym jest Agencja Reklamowa. Hipokryzja, wszędzie zalegają innym firmom pieniądze. Nie polecam
użytkownik
8 lut (11 dni temu)
8 lut (11 dni temu)
Opinia o Krajczy Marcin, doktor, Szkopek Jan, mgr. centrum rehabilitacjiNysa, Bohaterów Warszawy 21 Szanowni Państwo, Ze względu na pogarszający się stan zdrowia skorzystać z usług "Krajczy Marcin, doktor, Szkopek Jan, mgr. centrum rehabilitacji". Czy korzystaliście może z usług Krajczy Marcin, doktor, Szkopek Jan, mgr. centrum rehabilitacji. Czy wszystko było dobrze?
użytkownik
3 lut (15 dni temu)
3 lut (15 dni temu)
Opinia o Krzeszowickie centrum zdrowia. Poradnia zdrowia psychicznego, poradnia diabetykówKrzeszowice, Krakowska 8 Witam serdecznie! Czy korzystaliście może z usług Krzeszowickie centrum zdrowia. Poradnia zdrowia psychicznego, poradnia diabetyków. Czy wszystko było dobrze?
użytkownik
15 sty (miesiąc temu)
15 sty (miesiąc temu)
Opinia o Miejskie centrum Stomatologii Nowa Huta Spółka z o.o. Przychodnia Rejonowa nr 11 Poradnia stomatologii ogólnejKraków, os. Piastów 40Cześć, Ze względu na pogarszający się stan zdrowia skorzystać z usług "Miejskie centrum Stomatologii Nowa Huta Spółka z o.o. Przychodnia Rejonowa nr 11". Czy korzystał ktoś może z usług Miejskie centrum Stomatologii Nowa Huta Spółka z o.o. Przychodnia Rejonowa nr 11. Czy wszystko było dobrze?
użytkownik
6 sty (miesiąc temu)
6 sty (miesiąc temu)
A jak oceniasz merytoryczność przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej? Jak ona przebiegła? Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że posiadasz doświadczenie związane z aplikacją do Instytut „Pomnik- centrum zdrowia Dziecka”, dlatego udziel użytkownikom kilku cennych wskazówek.
użytkownik
27.12.2018 (miesiąc temu)
27.12.2018 (miesiąc temu)
Odpowiedź właściciela6 miesięcy temu
Szanowna Pani, po pierwsze - uprzedzałam, że dopóki nie rozpocznie Pani kuracji preparatami ziołowymi wyniki na lamblie mogą w laboratorium się nie potwierdzić, gdyż ten rodzaj pierwotniaków jest trudny do wykrycia, ze względu na ich skłonność do ukrywania się w przewodach żółciowych, przez co organizm ich nie zauważa i nie wytwarza przeciwciał, a w badaniu kału w tym kierunku, wykrywa się je jeszcze rzadziej. Wyniki laboratoryjne w kierunku pasożytów bardzo często są niemiarodajne, dlatego należy je powtarzać w różnych fazach ich cyklu życiowego itd. Biorąc pod uwagę Pani rozchwianie emocjonalne zaproponowałam, by wykonała Pani dokładne badania laboratoryjne w kierunku chorób tarczycy ( nie tylko Hashimoto), o wynikach których
miała mnie Pani poinformować, a czego Pani nie zrobiła. Zgodnie z nowymi doniesieniami naukowymi normy na te badania są teraz nieco inne, a nie zawsze jest to uwzględniane przez laboratoria i gdyby Pani mi je przedstawiła miałabym możliwość ich interpretacji. Fakt, że coś jest w granicach normy laboratoryjnej (jakiej?) nie świadczy, że nie zaczyna się proces chorobowy, jeszcze nie widoczny w wynikach laboratoryjnych a już dający się zauważyć w samopoczuciu fizycznym i psychicznym.
Vega Test jest testem wiarygodnym, powszechnie stosowanym w Niemczech i innych krajach europejskich. Ma większą czułość, wykrywa więc to, co trudno wykryć w badaniu z krwi. Dlatego polecany jest nawet przez świadomych tego lekarzy.
Pani mama zapisała Panią na kompleksowe badania Vega Testem, w tym na szczegółowy test na nietolerancje pokarmowe, dysbiozę jelitową, pasożyty, obciążenia środowiskowe, gdyż twierdziła, że jest Pani w fatalnym stanie fizycznym i emocjonalnym i nikt nie potrafi powiedzieć z czego to wynika. Stąd też cena. Starałam się znaleźć różne przyczyny takiego stanu rzeczy.
Jestem pewna, że gdyby tylko wdrożyła Pani zalecone kuracje oraz specjalną dietę, a także skonsultowała wyniki badań laboratoryjnych, szanse na osiągnięcie przez Panią dobrostanu fizycznego i psychicznego byłyby 100 proc.
Natomiast, suplementy na kilkumiesięczną kurację mogła Pani kupić gdziekolwiek - nie ma przymusu kupowania w naszym sklepie.
Nasz ośrodek działa już kilka lat i mamy całe rzesze zadowolonych klientów.
Mimo wszystko życzę Pani powrotu do zdrowia i spokoju.
Małgorzata Zieniuk
użytkownik
09.12.2018 (2 miesiące temu)
09.12.2018 (2 miesiące temu)
Co Ty za bzdury wypisujesz !!
Nikt nikogo do niczego nie zmusza ,a już na pewno nie wysyła nigdzie.Chcesz dorobić jedziesz nie chcesz to nie.
Każda minuta jest zapłacona i dojazdy też są rozliczane.
użytkownik
09.12.2018 (2 miesiące temu)
09.12.2018 (2 miesiące temu)
Rozmowa kw. na stanowisko techniczne. Na rozmowie ucinane pytania techniczne, po czym od kadr informacja, że zatrudnienie już jest pewne i zaakceptowane tylko czeka na podpis dyrektora. Po czym przez dwa tygodnie brak odzewu, decyzji i feedbacku. Ostatecznie e-mail "rekrutacja została zakończona" bez żadnego chcemy, nie chcemy, dlaczego nie chcemy ani pocałuj mnie w ...
użytkownik
08.12.2018 (2 miesiące temu)
08.12.2018 (2 miesiące temu)
Ostatni zapis do AS (bez chamstwa): Nie zgodzę się abym przychodził do pracy pod wpływem marihuany i bynajmniej nigdy się nie chwaliłem czymś takim, raczej że palę sobie po pracy to tak (podobnie pije się lampkę wina do obiadu czy kolacji - nie trzeba się słaniać na kolanach). Byłem u 5 biegłych lekarzy i żaden nie stwierdził u mnie choroby psychicznej. Fakt zakwalifikowałem się na długoterminową psychoterapię jako ofiara. Zgadza się, że informowałem o każdym niepokojącym zdarzeniu dyrekcję i kierowników, bynajmniej nie dlatego, że chciałem popaść w łaski, jakoś nie ciągnie mnie na awans i bycie team leaderem, tylko praca w centrum jako pracownik, bo tam najwięcej się dzieje i zawsze o tym mówiłem. Przykro mi, że moja praca jako retuszer czy operator rippingu pomimo, iż dawałem z siebie maximum serca i umiejętności, finalnie nie dostała żadnych punktów (pomimo lepszych feedbacków). Marihuana jest stanowczo mniej uzależniająca od nikotyny czy alkoholu także aktualnie nie palę wcale i nie muszę brać do tego leków. Proszę już daruj sobie szkalowanie typu schizofrenia, nie jesteś lekarzem by orzekać o tym czy ktoś jest chory. Powstrzymajcie się od dalszej nagonki to też nie będę pisał a może w przyszłości uda się usunąć cały wątek z najlepszyfachowiec.pl. Odnośnie żartów, to jak można się śmiać z ludobójstwa II wojny światowej? To trzeba mieć dopiero schizofrenie. Wątpię bym miał przez to problemy, leczę się psycho terapeutycznie oraz napisałem prawdę. Dziękuję za życzenia powrotu do zdrowia a ja wam życzę troszkę więcej empatii. To, że teraz już długo nie palę nie oznacza że na zawsze, wolę to niż truć się fajkami czy alkoholem, mam tak jak każdy prawo do samostanowienia. Cieszę się, że jak już pozbyliście się mnie to wreszcie czujecie się zgranym teamem. Widocznie tak musiało być, każdy dostał za swoje. Myślę, że aktualnie jest po równo.

Pozdrawiam i pisze prośbę o zdjęcie posta do administracji.
Według regulaminu może to zająć 21 dni.
użytkownik
05.12.2018 (2 miesiące temu)
05.12.2018 (2 miesiące temu)
Opinie o BPO na tym portalu dzielą się na: skrajnie krytyczne, w miarę neutralne i skrajnie pozytywne. Te ostatnie, powiedzmy sobie na samym początku, pisane są przez innych pracowników firmy na polecenie kierownictwa lub działu HR. Już sam ten fakt może wydawać się niepokojący, jednak przejdźmy do meritum.
W BPOM pracowałam ponad dwa lata: początkowo jako konsultantka, a następnie jako osoba funkcyjna, zatem jestem w stanie szerzej opisać aspekty współpracy z tą firmą. Mam więc nadzieję, że moja opinia pozwoli podjąć mądrą decyzję wszystkim, którzy zastanawiają się na tym, czy rozpocząć swoją przygodę na projekcie infolinii przychodzącej (oceniam tylko ją, bo ocenianie innych projektów byłoby niesprawiedliwe).

Zacznijmy od tego, co firma przedstawia jako swoje najmocniejsze strony:

- elastyczny grafik – tak, to prawda. Jednak tak długo, jak na infolinii nie ma problemu z ruchem. Jeśli jest to za mały, to bez skrupułów zostaniesz wyproszony wcześniej do domu i nikt nie będzie przejmował się tym, że pieniądze za ilość godzin, które zadeklarowałeś, są Ci niezbędne do opłacenia studiów/ mieszkania/ jedzenia. Po prostu elo. Jeżeli natomiast przewidywany jest wzmożony ruch, Twoja dyspozycyjność też nic nie znaczy, bo jesteś potrzebny na tyle godzin i w określonej porze. I znowu elo.

- biuro w centrum Wrocławia – faktycznie fajnie, że w centrum: bardzo dobry dojazd, sklepy/ bary w pobliżu itd. Gorzej, że owe biuro to wielka, śmierdząca przestrzeń porośnięta tak obrzydliwym i zakurzonym dywanem, że jego szkodliwość dla naszego zdrowia jest podobna do tej w Czarnobylu w 86 roku

- miła atmosfera – owszem, ale bynajmniej nie jest to zasługa firmy, a znajomych z pracy, więc musisz mieć po prostu szczęście i na takich trafić

- płatne szkolenie – jak najbardziej, ale po 300 przepracowanych godzinach – specjalne zagranie firmy, która wie, że większość pracowników tam tyle nie wytrzymuje. Jeśli natomiast komuś się uda przepracować ten czas, to wypłata za szkolenie to 300 zł brutto, co w przeliczeniu za ten czas daje 8,33 zł brutto za godzinę…

- możliwość awansu – tak, to prawda. Czasami zdarza się konkurs na wyższe stanowisko, ale nie jest on rozgrywany na jasnych i uczciwych zasadach i wszystkie „ważne” osoby w tej firmie typują swoich faworytów. Ale nie ma tego złego, bo na wyższym stanowisku też nie będzie kolorowo, o czym najlepiej świadczy fakt, że aplikacji w takich konkursach jak na lekarstwo.

- atrakcyjne wynagrodzenie – robolisz za najniższą krajową. To chyba nie wymaga więcej komentarza.

- nie sprzedajesz – to zależy jak na to spojrzeć. Wprost może nie, ale masz obowiązek (!) dosprzedawać podczas każdej rozmowy jeden z produktów firmy, a następnie przekierować Klienta do działu sprzedaży, gdzie wcisną mu ofertę.

A to, czego firma nie pisze w swoich ogłoszeniach rekrutacyjnych:
- kary umowne za spóźnienia i nieobecności – jedyne, co Cię usprawiedliwia to zwolnienie lekarskie. W przeciwnym razie bierzesz na siebie karę lub możesz odrobić spóźnienie, ale oczywiście w terminie, który nie jest z Tobą uzgadniany i narzucony Ci na ostatnią chwilę, bo przecież nie możesz mieć innych planów, niewolniku. A, jeśli wypadnie Ci pogrzeb, to może unikniesz kary, jeśli przedstawisz akt zgonu ( smutne xD)

- system flagowy – na rozmowie dowiesz się pewnie, że przysługuje Ci 40 minut przerw na 8 h pracy. Pamiętaj jednak, że 40 minut możesz wykorzystywać w przerwach nie dłuższych niż 10 minut i tylko wtedy, gdy na przerwie nie ma już innych 3 osób. Postaraj się zatem wpasować w moment kiedy innym nie chce się xxxxxxx jeść czy po prostu odpocząć, o ile ktoś w ogóle to zakłada.

- nikt nie rozmawia z Tobą o Twoich pomysłach na ulepszenia działania projektu, bo jesteś tylko marnym konsultantem

- tak długo jesteś super jak długo masz dobre wyniki lub dobre znajomości

- dla firmy jesteś nikim, bo gdy tylko zmienia się kontrakt, nie liczy się to, że przez szmat czasu skrupulatnie i rzetelnie robiłeś swoją robotę i likwidują Twoje stanowisko pracy z dnia na dzień. Nieważne, że masz pod nią ułożone życie, zobowiązania finansowe i inne obowiązki. W zamian proponują Ci posadę, która degraduje nie tylko Twoją pozycję w firmie, ale również Twoje warunki finansowe. Po tym wszystkim kierownictwo udaje, że Cię nie zna i nie mówi nawet zwykłego „dzięki”.

Można się dziwić, że spędziłam tam tyle czasu. Ja też żałuję, dlatego jeśli masz inną możliwość bierz nogi za pas i nie popełniaj mojego błędu :) Pozdrawiam :)
użytkownik
04.12.2018 (2 miesiące temu)
04.12.2018 (2 miesiące temu)
Wszystko nastawione na wykorzystać jak najdłużej, najwyżej się zwolni. Zarobki najniższe możliwe, kierownictwo średniego szczebla aroganckie. Nie polecam

Moje sugestie dla centrum zdrowia Tuchów:
Podnieść zarobki tylko tak można utrzymać kadrę na poziomie
użytkownik
03.12.2018 (2 miesiące temu)
03.12.2018 (2 miesiące temu)
KOMPLETNE xxxxxxx !!! Domniemana pani doctor zdiagnozowala u mnie Helicobacter, lamblie i hashimoto i wypisala leki ( oczywiscie do zakupienia na miejscu) na niemal 600zl pomijajac faft ze za wizyte wyszlo skromne 500zl.Nastepnego dnia prywatnie zrobione wyniki nie wykazaly zadej z wyzej wymienionych chorob.
użytkownik
02.12.2018 (2 miesiące temu)
02.12.2018 (2 miesiące temu)
Zostań bohaterem rynku pracy. Napisz co sądzisz o firmie Podlaskie centrum Promocji zdrowia Magmed Małgorzata Zieniuk w miejscowości Olmonty. Oceń tego pracodawcę i daj nam znać, czy warto podjąć tutaj pracę. Już dzisiaj możesz zostać bohaterem rynku pracy.
użytkownik
01.12.2018 (2 miesiące temu)
01.12.2018 (2 miesiące temu)
Jest dokładnie tak jak piszą poprzednicy. Nieuczciwość tego pracodawcy polega tez na pomniejszaniu wynagrodzenia zasadniczego o dodatek za wysługę lat, co jest bardzo nie fer biorąc pod uwagę ze to jednostka administracji publicznej.
Wyglada to w ten sposób, ze jeśli na rozmowie ustalisz ze chciałbyś zarabiać 8 tys zł, a masz dajmy na to 10 lat stażu pracy, to po przyjściu do pracy okaże się ze musisz podpisać umowę na 7200 zł bo resztę zabrali Ci na wysługę i jakąś durną premię regulaminową.
Wygląda to w ten sposób, ze jak zachorujesz to z automatu masz mniejsze uposażenie. Bardzo nieuczciwa praktyka.
użytkownik
01.12.2018 (2 miesiące temu)
01.12.2018 (2 miesiące temu)
Potwierdzam opinie. Dział kadr nie panuje nad niczym, łamie przepisy, a Dyrekcja to akceptuje. Kierowniczkę kadr zwolniłbym dyscyplinarnie.
Przedkładają umowę o prace do podpisu w systemie EZD i nie dają oryginału, zatem zatrudnienie jest niezgodne z prawem. Nie ma tez podstaw na wypłatę pensji, bo każdy kto podpisuje w ten sposób umowę robi to wpisaniem swojego imienia i nazwiska w dokumencie wordowym, a nie podpisem kwalifikowanym czy innym ważnym.
Nie godzę się z takim postępowaniem dlatego szybko znalazłem inna prace. Warunki z rozmów wstępnych również nie są dotrzymywane.
Zarobki wysokie, ale co z tego jak tylko przez 3 m-ce gdzie wyciskają z człowieka maksymalnie.
użytkownik
23.11.2018 (2 miesiące temu)
23.11.2018 (2 miesiące temu)
Proszę omijać szerokim łukiem punkt obsługi klienta w Zabrzu (M1 Szkubacza)
Beznadziejna obsługa.Wiecznie naburmuszone , nieprzyjemne i miny jakby się nie umiały załatwić.
M1 czynne do 21 , a punkt obsługi niby do 19 , ale ostatni klient może wejść do 18.30 .........paranoja
Te 30 minut panie się krzątają i nic nie robią-SKANDAL
Zamknąć ten punt , zmienić obsługę i otworzyć w centrum miasta .

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie:
Zmienić lub odpowiednio przeszkolić obsługę w puncie w Zabrzu.
Te panie zapominają (podobnie jak rejestratorki w ośrodkach zdrowia, czy obsługa spółdzielni mieszkaniowych ) że dzięki klientom ( pacjentom) MAJĄ PRACĘ.
To jest praca w usługach i pracownicy są dla ludzi.
użytkownik
14.11.2018 (3 miesiące temu)
14.11.2018 (3 miesiące temu)
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej ustalono z Tobą inne warunki niż te, które później obowiązywały podczas zatrudnienia? Na umowie o pracę powinnaś mieć zawarte wszystkie obowiązki i prawa i pracodawca powinien to respektować. Z Twojej wypowiedzi wynika, że ustne deklaracje nie zostały dotrzymane i dlatego jesteś rozczarowana. Zawsze możesz próbować negocjować warunki umowy i starać się zmienić warunki zatrudnienia na lepsze. Napisz, czy do podstawy wynagrodzenia pracodawca dodaje jakieś bonusy w postaci premii, lub pakietu socjalnego?
Na stronie firmy jest kilka ogłoszeń o pracę. Warto się z nimi zapoznać i zdecydować, czy ktoś chce aplikować.
użytkownik
13.11.2018 (3 miesiące temu)
13.11.2018 (3 miesiące temu)
Nie polecam. Zła kadra zarządzająca. Kierownicy po znajomosci bez kompetencji. Mobbing Dyrekcji. Dział HR najgorszy jaki można sobie tylko wyobrazić . Brak umów na czas, brak podtrzymywania ustaleń z rozmów kwalifikacyjnych. Na pierwszej rozmowie obiecują ze po okresie próbnym będzie umowa na czas nieokreślony z podwyżka po czym nie dotrzymują warunków . Odradzam współpracy
użytkownik
08.11.2018 (3 miesiące temu)
08.11.2018 (3 miesiące temu)
Kolego ,firma jest zarejestrowana od 2004 r pod tą samą nazwą ,i nie robi żadnych przekrętów , wręcz odwrotnie od 2018 posiadamy swój gabinet w Tomaszowie Maz. na ul Warszawskiej 39 . Proszę o twoje dane w celu założenia sprawy o zniesławienie . tel do firmy od 14 lat ten sam 603 407 373 . Jeżeli Pan się nie odezwie , złożymy zawiadomienie do prokuratury
użytkownik
08.11.2018 (3 miesiące temu)
08.11.2018 (3 miesiące temu)
Nowajczyk to urodzony oszust. Potrafi omotać każdego. Sprawa która toczy się w Poznaniu dotyczy centrum zdrowia ASGO . Sprawa dotyczy min fałszowania dokumentów w tym faktur. Ale to dopiero początek. Prokuratura gdyby połączyła wszystkie sprawy Nowakczyka już dawno by siedział.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "centrum zdrowia"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Bytom

Katowice

Konin

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin