test
Znaleziono 151 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "cinkciarz"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Słyszałem, że otworzyli duża rekrutację bo wypuszczają nowa markę na rynek i potrzebują ludzi do nowych projektów. Rekrutuja programistów, grafików i handlowców, ponoć na dobrych warunkach. Potwierdzi ktoś? Ciekawe tylko czy to prawda, że można liczyć na darmowe wejściówki skoro są wszechsponsorem ;-)
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Firma ok, całkiem dobre zarobki i różne dodatki. Ciekawe zadania i możliwości rozwoju dla chcących zrobić coś więcej. Wiele rzeczy i projektów naprawdę innowacyjnych i trudno takie znaleźć w innych firmach.
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Pracowałem w tej firmie specjalnie nie napiszę na jakim stanowisku ale cała firma średnia na jeża w dwóch zakładach głębokie cofnięcie do PRLu.Z plusów jedna zmiana i w miarę dobre godziny pracy,długa przerwa i czas na kawę,dobry socjal,odzież robocza.Z minusów zarobki wschodnie zbliżające się powoli do najniższej krajowej,przemieszczanie między budynkami przez dwór,kumoterstwo,Pan J zwykły wieśniak myślący że się zna na wszystkim lizus kierownictwa z zachowaniami wiejskimi obgadywania wszystkich wkoło co on by to nie zrobił najlepiej na świecie.Kolejny pan R cieć cwaniacka menda cinkciarz komuny wchodzący z każdym w komitywy cwaniakując.Myśli że jest postawny i barczysty a tak naprawdę jest tłusty.Reszta ludzi w miarę wporządku.I na koniec coś o przedstawicielach handlowych,zwalniają się bo władza u góry nie daję im rozwinąć skrzydeł tylko narzucają własną wolę.Nie polecam pracy w tym zacofaniu !!!
użytkownik
8 sty (miesiąc temu)
8 sty (miesiąc temu)
Pracuję tam od kilku miesięcy i bardzo sobie chwalę. Zarobki niezłe (pewnie to kwestia negocjacji i doświadczenia). Atmosfera bardzo dobra. Relacje management-pracownicy bardzo dobra. W poprzedniej mojej firmie takie relacje były nie do pomyślenia. Ktoś w opiniach wspomniał o chaosie - wg mnie firma ma bardzo dobrze sprecyzowane plany na przyszłość. Pracy dużo - w planach fajne projekty. Cały czas poszukują ludzi. Uważam że ta firma to taka "wschodząca gwiazda it" na rynku zielonogórskich firm informatycznych. W przyszłym roku będzie wyremontowana nowa siedziba więc warunki lokalowe będą super.
użytkownik
6 sty (miesiąc temu)
6 sty (miesiąc temu)
I nie wierzcie w oferowane pakiety relokacyjne i elastyczny czas pracy. Wraz z podpisaniem umowy słuch o nich ginie. tak jak owoce w godzinę po ich przywiezieniu. ????
Na plus za to dobrze wyposażony pokój relaksu. Oblegany zwłaszcza przed weekendami. Masażer i bilard - tego szuka po pracy programista. Jest jeszcze pokój do spania, w którym mało kto oficjalnie decyduje się na drzemkę. Z socjalu wyliczyć można jeszcze firmowe imprezy i darmowe nauki językow obcych.
Podsumowując: polecam, jeśli jesteś programista PHP, Java, każdym innym programistą, konsultantem, haerowcem, specjalista ds kadr, płac, lektorem języka angielskiego czy niemieckiego, asystentką zarządu i pewnie jeszcze kilka opcji się znajdzie.
Nie polecam: gdy znasz się na marketingu i masz własną wizję. Bo wmówią ci że tylko ci się tak wydaje ????
użytkownik
5 sty (miesiąc temu)
5 sty (miesiąc temu)
Pracę w firmie skończyłem już jakiś czas temu. Wydaje mi się, że byłem tam na tyle długo, by poznać firmę od środka i wyrobić sobie jakąś opinię. Pracowałem w dziale marketingu, więc miałem okazję poznać większość ludzi z większości działów.
Firma na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo profesjonalnej. Uporządkowana struktura, fajna siedziba w centrum miasta i wiele dobrych opinii. Z każdym dniem wewnątrz spółki obraz ten się jednak rozmywa.
Generalnie w firmie pracują fajni ludzie. HR, infolinia, kadry czy pomoc IT to mnóstwo pozytywnych i bardzo dobrych pracowników. W marketingu też ich nie brakowało, ale bardzo ciężko współpracowało się z szefami. Dziwne struktury stanowisk, brak samodzielności i dyrektor Kamil S., który sprawia wrażenie gdyby ta firma była jego pierwszą po szkole - i to chyba podstawowej. Zapatrzony w prezesa, bajkopisarz, wiecznie nerwowy, prowadzi jakieś swoje gierki, miłośnik kiepskich intryg. Mobbing to codzienność, choć dyrektor zdaje się nie rozumieć co to pojęcie oznacza. Ma swoich ulubieńców, ma też wiecznych wrogów. Ma zbyt słabą pozycję, by coś znaczyć w firmie i jest wyśmiewany przez zarząd, ale zbyt mocną (pewnie przez niskie zarobki), by stracić stanowisko. Odsuwany, przesuwany, przenoszony - i w odwecie wykorzystujący resztki swoich wpływów do podcinania innym skrzydeł. Najzabawniejsze jest to, że cała firma śmieje się z jego powiedzonek, a on myśli że jest genialny :)
Gdyby nie szefowie, a nawet szef - chyba mógłbym polecić pracę. Idzie się sporo nauczyć. Ale nie liczcie na dobre pieniądze. Dyrektor brak podwyżki tłumaczy gniewem prezesa :)
użytkownik
31.12.2018 (miesiąc temu)
31.12.2018 (miesiąc temu)
UWAGA NA DACIA DASTER CZARNY facet starszy chamski ordynarny typ komunistycznego cwaniaczka cinkciarza któremu w głowie się popier... i stale myśli że to jeszcze PRL gdzie klientów się miało za nic bo tyle było roboty.
użytkownik
27.12.2018 (miesiąc temu)
27.12.2018 (miesiąc temu)
Pracowałem tam blisko 3 lata, moja pierwsza praca jako programisty. Ogólnie wszystko jest mocno zróżnicowane i zależy mocno od zespołu, PMa, PO. Firma posiada bardzo mocny marketing. Jeśli chodzi o jakość kodu, narzędzi, metodyk to myślę że stoi na dość wysokim poziomie, inwestuje w najnowsze rozwiązania. Osobiście uważam że ta firma jest świetnym miejscem dla wielu osób i tragicznym dla wielu innych. Niby nic konkretnego nie powiedziałem ale na pewno nie jest tam czarno-biało i głównie na to chcę zwrócić uwagę.
użytkownik
26.12.2018 (miesiąc temu)
26.12.2018 (miesiąc temu)
Prawda o dyrektorku z Warszawy jest taka że to old-schoolowy programista PHP, który próbuje się kreować na eksperta od nowoczesnej architektury. W rzeczywistości ma problem ze zbudowaniem obrazu Dockerowego!!!!!!
użytkownik
26.12.2018 (miesiąc temu)
26.12.2018 (miesiąc temu)
Pracuje w Sprzedazy obecnie. Postaram się być obiektywna, bo zrobiła się tu jakaś histeria... Dział się rozwija, robi dobre wyniki, jest dużo projektów, dużo kontaktu z Klientami. Wyniki są dobre, nawet bardzo, widać że idzie to w dobrą stronę. Premie są miesięczna, kwartalna i roczna. Nie ma żadnych kar, gadania, planów naprawczych czy coś jak nie zrobi się planu. Jest duża swoboda w realizacji planu.
Odnośnie managerów to ja chyba pracuję z innymi ludźmi. Gość z Warszawy dużo pracuje i wymaga, ale to jego praca. Nie widziałan w poprzednich pracodawdcach żeby był taki nacisk na rozwój Ciebie jako handlowca. Pod gorke nikomu nie robi napewno Jest dużo scenek, szkoleń, żeby to lepiej wyglądalo.dzwonieni po godzinach, to jak się wychodzi o 15 do playroom czy na pilates chyba.
Praca jak praca, jest stres ale firma się rozwija, inwestuje i wymaga. To chyba tyle
użytkownik
26.12.2018 (miesiąc temu)
26.12.2018 (miesiąc temu)
O! Pan kierownik z zielonej się pojawił, pan kartofel, się popisuje, ludzią żyć nie daje, nie szanuje, się popisuje, niedługo raporty co minutę będzie zlecał,, raporty raporty, bo się wkurzy. Uuu
użytkownik
26.12.2018 (miesiąc temu)
26.12.2018 (miesiąc temu)
Brednie.Ja przeszłam do innego działu, problemu nie było miałam żadnego. Sprzedaż to nie moja bajka.
użytkownik
25.12.2018 (miesiąc temu)
25.12.2018 (miesiąc temu)
Do Ika: jeśli nie jesteś zwykłym trolem... a piszesz w Wigilię o 16 taki post, taki pusty hejt... Naprawdę żal Ciebie... Zwykły żal...
użytkownik
25.12.2018 (miesiąc temu)
25.12.2018 (miesiąc temu)
Pracowałam w Dziale Sprzedaży i to były dobre 2lata. Dużo się nauczyłam, praktycznie każdego miesiąca był ciekawy projekt. Praca ciężka, ale na pewno rozwojowa. Odnośnie managerów to jest dwóch. Jeden na miejscu, drugi w Warszawie. Ten w Zielonej się czepia, a Warszawa zadaniuje i rozlicza. Mi osobiście "coaching" i szkolenia pomogły i skorzystałam, szczególnie na początku. Sama firma ok.
użytkownik
24.12.2018 (miesiąc temu)
24.12.2018 (miesiąc temu)
Zgadzam się z tym w 100% zmiana działu to dla nich przejście do innego pracodawcy ....pozdrawiam Robercika wspaniałego Dyrektora Sprzedaży !!!ktory zamienił moje zycie w piekło ...
użytkownik
20.12.2018 (miesiąc temu)
20.12.2018 (miesiąc temu)
Nic, bo dobrze wychodzi na zdjęciach. Co prawda nie wie nawet czym firma się zajmuje, ale podwładnych ciśnie by cyferki w Excelu się zgadzały... Przejścia między działami to też abstrakcja, zazwyczaj osoby są zwalniane jeśli podejmują się próby zmiany działu.
użytkownik
19.12.2018 (miesiąc temu)
19.12.2018 (miesiąc temu)
Ktoś napisał prawdę o dyrektorku. I co teraz będzie? ????????
użytkownik
17.12.2018 (2 miesiące temu)
17.12.2018 (2 miesiące temu)
Pracowałam w cinkciarzu w dziale sprzedaży. Jak w każdej firmie są plusy i minusy, ale z perspektywy czasu widze wiecej minusow dot. tego stanowiska. Ludzie w dziale w porzadku procz dyrektora z Warszawy, ktory stosuje taki "coaching", ze zawsze po rozmowie z nim czlowiek czuje sie jak smiec, niezaleznie od wynikow. Nie szanuje czasu pracy-dzwoni po godzinach, umawia videokonferencje w takich godzinach gdy ktos wychodzi juz do domu. W tym dziale nie ma elastycznych godzin pracy, pomimo ze czas bycia w firmie jest odnotowywany co do minuty. Są delegacje- w zaleznosci od miesiaca, ale ok. 2 wyjazdy w miesiacu to standard. Mala wspolpraca z innymi dzialami, mam wrazenie ze panuje tam polityka "zrobic jak nabardziej pod gorke drugiemu dzialowi. Pensja w zaleznosci od umiejetnosci negocjacyjnych na rozmowie kwalifikacyjnej,pozniej dlugo zwodza ze jeszcze to nie czas na podwyzke, bo przeciez 3 miesiace to za malo zeby cos pokazac. A kiedy dostanie sie podwyzke powinno sie to docenic bo przeciez dostalo sie taaaki kredyt zaufania.
Co do plusow to wspominany playroom, naproom z fotelem do masazu, owoce 2x w tygodniu,lekcje angielskiego (oczywiscie do czasowo do odpracowania) i ludzie z HR.
użytkownik
10.12.2018 (2 miesiące temu)
10.12.2018 (2 miesiące temu)
Pracowałem tam blisko 3 lata, moja pierwsza praca jako programisty. Ogólnie wszystko jest mocno zróżnicowane i zależy mocno od zespołu, PMa, PO. Firma posiada bardzo mocny marketing. Jeśli chodzi o jakość kodu, narzędzi, metodyk to myślę że stoi na dość wysokim poziomie, inwestuje w najnowsze rozwiązania. Osobiście uważam że ta firma jest świetnym miejscem dla wielu osób i tragicznym dla wielu innych. Niby nic konkretnego nie powiedziałem ale na pewno nie jest tam czarno-biało i głównie na to chcę zwrócić uwagę.
użytkownik
09.12.2018 (2 miesiące temu)
09.12.2018 (2 miesiące temu)
ehh to troche dolujace i przez to sie zastanawiam dobrze czy chce w takich warunkach pracowac. Bardzo to dziwne, ze sa jeszcze firmy, ktore nie inwestuja w biuro. Tylko po kosztach + nie ma standardu w postaci Multisport i opieki medyczniej. Mysle, ze sa bardzo niekonkurencyjni na rynku jesli nic poza pensja i slabym biurem nie oferuja
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "cinkciarz"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Bytom

Katowice

Konin

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin