test
Znaleziono 136 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "cinkciarz"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Słyszałem, że otworzyli duża rekrutację bo wypuszczają nowa markę na rynek i potrzebują ludzi do nowych projektów. Rekrutuja programistów, grafików i handlowców, ponoć na dobrych warunkach. Potwierdzi ktoś? Ciekawe tylko czy to prawda, że można liczyć na darmowe wejściówki skoro są wszechsponsorem ;-)
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Firma ok, całkiem dobre zarobki i różne dodatki. Ciekawe zadania i możliwości rozwoju dla chcących zrobić coś więcej. Wiele rzeczy i projektów naprawdę innowacyjnych i trudno takie znaleźć w innych firmach.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Pracowałem w tej firmie specjalnie nie napiszę na jakim stanowisku ale cała firma średnia na jeża w dwóch zakładach głębokie cofnięcie do PRLu.Z plusów jedna zmiana i w miarę dobre godziny pracy,długa przerwa i czas na kawę,dobry socjal,odzież robocza.Z minusów zarobki wschodnie zbliżające się powoli do najniższej krajowej,przemieszczanie między budynkami przez dwór,kumoterstwo,Pan J zwykły wieśniak myślący że się zna na wszystkim lizus kierownictwa z zachowaniami wiejskimi obgadywania wszystkich wkoło co on by to nie zrobił najlepiej na świecie.Kolejny pan R cieć cwaniacka menda cinkciarz komuny wchodzący z każdym w komitywy cwaniakując.Myśli że jest postawny i barczysty a tak naprawdę jest tłusty.Reszta ludzi w miarę wporządku.I na koniec coś o przedstawicielach handlowych,zwalniają się bo władza u góry nie daję im rozwinąć skrzydeł tylko narzucają własną wolę.Nie polecam pracy w tym zacofaniu !!!
użytkownik
10 gru (2 dni temu)
10 gru (2 dni temu)
Pracowałem tam blisko 3 lata, moja pierwsza praca jako programisty. Ogólnie wszystko jest mocno zróżnicowane i zależy mocno od zespołu, PMa, PO. Firma posiada bardzo mocny marketing. Jeśli chodzi o jakość kodu, narzędzi, metodyk to myślę że stoi na dość wysokim poziomie, inwestuje w najnowsze rozwiązania. Osobiście uważam że ta firma jest świetnym miejscem dla wielu osób i tragicznym dla wielu innych. Niby nic konkretnego nie powiedziałem ale na pewno nie jest tam czarno-biało i głównie na to chcę zwrócić uwagę.
użytkownik
9 gru (3 dni temu)
9 gru (3 dni temu)
ehh to troche dolujace i przez to sie zastanawiam dobrze czy chce w takich warunkach pracowac. Bardzo to dziwne, ze sa jeszcze firmy, ktore nie inwestuja w biuro. Tylko po kosztach + nie ma standardu w postaci Multisport i opieki medyczniej. Mysle, ze sa bardzo niekonkurencyjni na rynku jesli nic poza pensja i slabym biurem nie oferuja
użytkownik
7 gru (5 dni temu)
7 gru (5 dni temu)
Nie istnieje i nie ma co liczyć na zmianę w tej kwestii w najbliższym czasie.
użytkownik
5 gru (7 dni temu)
5 gru (7 dni temu)
Każdy komentarz, także negatywny, jest dla nas bardzo ważny. Zależy nam na tym, aby wszyscy członkowie naszego zespołu czuli się w swojej pracy dobrze, niezależnie od tego, którą z lokalizacji wybrali oraz jakie obowiązki wykonują.

Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w miejscu pracy była przyjazna i twórcza. Jesteśmy otwarci na wszystkie opinie i sugestie. Z pewnością podejmiemy dalsze działania, które usprawnią pracę osób, które już znalazły u nas zatrudnienie oraz tych, które dołączą do nas w przyszłości.

Duża liczba prowadzonych rekrutacji wynika ze struktury organizacyjnej całej grupy Conotoxia Holding, której spółka cinkciarz.pl jest częścią. Działamy w Europie i rozwijamy usługi w USA, stąd szeroka rekrutacja na stanowiska związane z branżami IT, finansami oraz marketingiem. Aktualnie zatrudniamy już ok. 300 wysokiej klasy specjalistów. Naszą główną siedzibą jest biuro w Zielonej Górze. Dynamicznie rozbudowujemy zespoły w Warszawie, Chicago i Limassol.
użytkownik
4 gru (7 dni temu)
4 gru (7 dni temu)
Praca, jak praca. Nudna, bez polotu. Pracowałem trzy lata, bez podwyżki, mimo starań co roku. Goła pensja, socjalu, czy innych dodatków brak. Na plus playroom, ale szybko się nudzą konsole, bilard, czy nawet darmowe piwo. Na święta brak jakichkolwiek bonów, ostatnio nawet życzeń się nie doczekaliśmy. Trochę się to kłóci że sponsoringiem piłki nożnej, czy nawet filmu Creed2. Na pewno nie ma szans, by się rozwinąć, bo robota nudna i powtarzalna.
użytkownik
4 gru (8 dni temu)
4 gru (8 dni temu)
o xdaniel, dzieki za opinie merytorycznie i na temat !

Przeciez oni reklamuja reprezentacje polski !!!
Naszych mistrzow ;)
użytkownik
4 gru (8 dni temu)
4 gru (8 dni temu)
Biuro mieści się na 26. piętrze wieżowca ATLAS TOWER, którego lata świetności dawno minęły. Widać to po odrapanych windach, niesprawnych i cuchnących toaletach oraz wystających z sufitu kablach. Jeśli chodzi o biurka i sprzęt komputerowy, to raczej nisko budżetowe wyposażenie. Słabe monitory. Nie spodziewajcie się nowego MacBook Pro ani fotela gamingowego. Monitoring w open space. Do dzisiaj brzęczy mi w uszach naderwana gałka do drzwi wejściowych i alarm uruchamiany w losowy sposób.
użytkownik
3 gru (8 dni temu)
3 gru (8 dni temu)
a oprócz tego co byś powiedział o biurze, ludziach? Czy biuro to lata 90 czy jednak firma inwestuje w przestrzeń, systemy?
użytkownik
30 lis (11 dni temu)
30 lis (11 dni temu)
Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat biura w Warszawie. Z perspektywy programisty bardzo się cieszę, że mój kontrakt dobiegł końca. Nie spodziewałem się takiego chaosu organizacyjnego po świetnie rozreklamowanej spółce. Nie wiem, kto jest odpowiedzialny za rekrutacje, ale wygląda jakby była dziełem przypadku. Old-schoolowi programiści PHP próbują się tam kreować na ekspertów od nowoczesnej architektury. W rzeczywistości mają problemy ze zbudowaniem obrazu Dockerowego i zarządzaniem Sprintem w JIRA. Zamiast kodować i czytać książki spędzają czas na intrygach i plotkach w kuchni. Bardzo niska kultura osobista samozwańczego lidera zespołu, który jest tym liderem, bo nie było ochotnika. Poprzedni lider też był dziwny. Nie jestem psychiatrą, ale chętnie bym go skonsultował z takim specjalistą. Brak zdefiniowanych wymagań, które system informatyczny ma spełniać. Brak doświadczonych product ownerów. Jedyne co usłyszysz to, "ma działać tak, żeby klient do nas wrócił", albo "ma działać jak u X lub Y. Programista jest analitykiem systemowym, analitykiem biznesowym, programistą, testerem, psychologiem i czasami wnosi meble. Weźcie to pod uwagę podczas negocjowania wynagrodzenia.
użytkownik
12 lis (miesiąc temu)
12 lis (miesiąc temu)
Na stronie internetowej cinkciarz.pl możecie znaleźć ponad 40 otwartych rekrutacji w tej firmie. https://praca.cinkciarz.pl/oferty-pracy Jak uważacie, skąd tam aż tak duża liczba nowych etatów? Czy jest to wynik rozwoju pracodawcy? Jak myślicie? Zachęcam Was do pozostawiania Waszych opinii w tej kwestii.
użytkownik
1 lis (miesiąc temu)
1 lis (miesiąc temu)
Jeden z forumowiczów napisał o demonicznym kierowniku z magazynu i jego zastępcy- co do całego postu podpisuje się rękami i nogami- za wyjątkiem demonicznego kierownika, byłaby to obraza demonów. Gość ma osobowość narcyza lub borderline, a po polsku to osobnik o mentalności kolesia, co za komuny w białych skarpetkach pod pewex'em handlował dolarami, czyli potocznie cinkciarza. Facet tuż po 30-tce, który nie toleruje jakiegokolwiek sprzeciwu, upatruje sobie 2-3 osoby ze zmiany, które mają swoje zdanie, aby je gnębić we własnych celach terapeutycznych. Rotacja to ok. 15 osób rocznie na 10-12 osobowy zespół. Kierownik potrafi być jednak słodki jak miś Coccolino z reklam z lat 90 -tych, np. przez ok. 10 dni od pojawienia się nowego kierownika magazynu, w tym czasie potrafił wejść w najciemniejszy zakamarek każdego pracownika ze zmiany, po tym czasie czar prysł, bo wybadał nowego przełożonego. Co do zastępcy, no cóż... czekam z niecierpliwością na wyniki głosowania do rady pracowniczej, do której ten Pan aspiruje, oby nie było niemiłego zaskoczenia, więcej e-maili i wynik będzie lepszy ( ci co są w temacie odczytają ironię).

Obiektywnie jeśli masz alimenty, kredyt, nie dogadujesz się z żoną i lubisz pracować, to jest miejsce dla Ciebie. Jeśli nie, odpuść sobie.

Ludzie są naprawdę ok. Na magazynie szokująca liczba inteligentnych ludzi z wyższymi studiami, działalnością gospodarczą, studentów-w tym część po przejściach, co zbiera się do kupy. Z tego powodu nie zdziw się jak z jednym porozmawiasz o Platonie, a z drugim pogadasz o twórczości
Lovecrafta, z trzecim o polityce, a z czwartym o dobrym filmie.

p
użytkownik
20 paź (miesiąc temu)
20 paź (miesiąc temu)
Podziel się jakimś kontaktem, szukam pracy w DE mój mail [email protected]
użytkownik
20 paź (miesiąc temu)
20 paź (miesiąc temu)
Na stanowisku managera głową zawsze jest spokojna, martwić muszą się ci niżej.
użytkownik
3 sie (4 miesiące temu)
3 sie (4 miesiące temu)
@Odo, czy mógłbyś konkretnie opisać pozytywne strony cinkciarz.pl jako pracodawcy. Co, Twoim zdaniem, może skłaniać innych do aplikowania do tej firmy? Bardzo ważne, żebyś zdecydował tę kwestię uściślić. Każda merytoryczna uwaga będzie cenna dla innych użytkowników forum.
użytkownik
3 sie (4 miesiące temu)
3 sie (4 miesiące temu)
Praca w tej firmie jest dość pozytywna choć nie pozbawiona wad - przynajmniej jeśli chodzi o programowanie. Stara się iść na przód technologicznie, jednak trzeba mieć na uwadze organizacje pracy - która jest w gestii zespołów i wyglądać to może różnie. "Góra" ma swoją metodykę pracy, niekoniecznie zgodną z obecnymi trendami na rynku... Ogólnie polecam, każda firma ma swoje bolączki, ta nie jest wyjątkiem.
Jeśli chodzi o projekty to nie można się spodziewać porywających zadań w tej branży, jednak jest miejsce na eksperymenty i można się rozwijać na co jest zgoda.
Przyjemna atmosfera, świetni ludzie. Opuszczam tę firmę z pewnym żalem.

Jeśli na kimś robią wrażenie piłkarzyki, konsole do gier, bilardy i wiele innych to też znajdzie coś dla siebie. Do tego sporo różnego rodzaju wyjść i imprez integracyjnych które nie są obowiązkowe i nikt o ile mi wiadomo nie miał nieprzyjemności jeśli się nie zjawił. Poza tym brak jakichkolwiek benefitów w postaci prywatnego ubezpieczenia czy multisportu.

Jeśli chodzi o zarobki to do pewnego czasu byłem bardzo zadowolony. Choć oficjalnie nie ma widełek to mam wrażenie że są niemałe.
Pozdrawiam
użytkownik
30 lip (4 miesiące temu)
30 lip (4 miesiące temu)
problem z tym portalem, taki, że sprzedaje możłiwość usunięcia postów, zostaja te, które pasuja pracodawcy, a że 99 % badylaży to cinkciarze, to zostają opinie jak w "Misiu" Bareji:
" łububu dubu łubudubu niech, żyje nam prezes naszego portalu" to mówiłem, ja Jarząbek.
użytkownik
17 lip (4 miesiące temu)
17 lip (4 miesiące temu)
Przestaliście zamieszczać merytoryczne opinie o cinkciarz.pl jako pracodawcy. A warto, z uwagi na osoby odwiedzające ten wątek, zamieszczać bez przerwy aktualne informacje dotyczące zatrudnienia w tej firmie. Co powiedzielibyście na temat proponowanych przez pracodawcę benefitach pozapłacowych? Czy coś takiego funkcjonuje w tym miejscu pracy? Zachęcam Was do wypowiedzi.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "cinkciarz"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Toruń

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin