test
Znaleziono 75 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "demiurg"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
12 maj (3 miesiące temu)
12 maj (3 miesiące temu)
Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z demiurg W. Wojatasik R. Wrońska-Wojtasik. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?
użytkownik
11 kwi (4 miesiące temu)
11 kwi (4 miesiące temu)
hej a ta chuda wysoka nadal tam robi? z tego co słyszałem każdy może ją ....... ale musi być w tym długodystansowcem.... ;) krążą słuchy o jej "jazdach" na strychu :P
użytkownik
7 kwi (4 miesiące temu)
7 kwi (4 miesiące temu)
Regulujemy zobowiązania nawet jeżeli nie zapłacił nam zleceniodawca, może i dłużej niż 30 dni, ale nigdy nie oszukaliśmy żadnego Podwykonawcy, a to w tej branży jest wyjątkowe !!!
Proszę sprawdzić chyba, że jesteś konkurencją no to na takie wpisy już nic nie poradzimy :)))
użytkownik
19 mar (5 miesięcy temu)
19 mar (5 miesięcy temu)
Nie płacą podwykonawcom złodzieje.
autor
21 lut (5 miesięcy temu)
21 lut (5 miesięcy temu)
Co powiecie na temat zarobków w demiurg W. Wojatasik R. Wrońska-Wojtasik? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?
użytkownik
25 sty (6 miesięcy temu)
25 sty (6 miesięcy temu)
Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?
użytkownik
08.12.2017 (8 miesięcy temu)
08.12.2017 (8 miesięcy temu)
to załóż w Polsce Biuro Projektowe i zobaczymy jak Tobie pójdzie, zawsze jestem optymistycznie nastawiony i życzę Tobie jak najlepiej :)
zobaczysz czy zatrudnianie na umowę o pracę nawet kilku osób, gdzie minimalne wymagania finansowe są duże biorąc pod uwagę koszty pracodawcy ... nie będzie wyczynem
użytkownik
01.12.2017 (8 miesięcy temu)
01.12.2017 (8 miesięcy temu)
hahaha....... bez nadgodzin? zależy co prze to rozumiesz, ale o tym cisza ;)...... , a premie i owszem...... niby ma to zrekompensować brak podwyżek bo i tak lepiej na tym wychodzą!!!!! stać ich by dać przynajmniej każdemu po 100 na rękę, ale po co....... dodatkowa kasa zamyka ludziom gęby......
użytkownik
23.11.2017 (8 miesięcy temu)
23.11.2017 (8 miesięcy temu)
Pracuję w tej firmie już kilka lat i nie mam pojęcia skąd się wzięła taka opinia. Praca bez nadgodzin, 7-15 i do domu. Pensja może i nie jest wysoka, ale nie jest to najniższa krajowa, plus premie co kwartał i na święta.
użytkownik
17.10.2017 (10 miesięcy temu)
17.10.2017 (10 miesięcy temu)
rodzinna firemka - krzak. facet złapał niszę i produkują czytniki, głównie na Świat i dlatego na tym zarabiają. jakość marna, a koszt produkcji tych urządzeń to 1/100 ceny wyjściowej. ponadto oszukują skarbówkę, na kosztach zakupu, utylizacji etc. jest tego sporo. kiedyś im się do dupy dobiorą i zamkną firmę z dnia na dzień. ponadto to tam wykorzystuje się ludzi na maksa w porównaniu do minimalnych zarobków. zarządzanie to lipa totalna poza jedną chudą pipką, której wydaje się, ze jest najmądrzejsza na świecie. Nie polecam.
użytkownik
11.08.2017 (rok temu)
11.08.2017 (rok temu)
małe opóźnienie? nasze biuro wykonywało dla nich projekt, oddaliśmy w terminie, uwagi inwestora poprawiliśmy w terminie, mój szef 4 miesiące chodził, pisał, dzwonił, nie odpisywali, nie odbierali telefonów, zwłaszcza właściciele. Każdy prezes chce rozmawiać na poziomie z innym prezesem a tu okazało się że za wysokie progi.
użytkownik
07.07.2017 (rok temu)
07.07.2017 (rok temu)
może i z małym opóźnieniem, ale zostało uregulowane w całości :)
bo zawsze płacimy i nikogo nie oszukaliśmy, a to rzadkość w tej branży !!!
użytkownik
15.03.2017 (rok temu)
15.03.2017 (rok temu)
czyli nic się nie zmieniło.
użytkownik
14.03.2017 (rok temu)
14.03.2017 (rok temu)
Nie wiem jak pracownikom ja jako podwykonawca mogę powiedzieć że płacą za wykonaną usługę nieterminowo . Do dnia dzisiejszego po mimo upływu terminu płatności i kilku monitów nadal załgają z zapłatą reszty należności za wykonane prace, a mimo wezwań do zapłaty pozostała należność regulowana jest ona w ratach, anie taka była oferta. Prace zostały zakończone z naszej strony terminowo a dostarczone i zamontowane urządzenia zarejestrowane w UDT bez uwag .
użytkownik
05.03.2017 (rok temu)
05.03.2017 (rok temu)
PiS jak nie zrobi dyktaturki i nie sfałszuje wyborów to najprawdopodobniej wybory wygra, ale nie będzie już w stanie sprawować władzy - braknie im tych mandatów w Sejmie. Poziom mobilizacji społecznej wzrasta a pierwsze poważniejsze rozróby na ulicach jeszcze ten proces przyspieszą. PiS ma zaś małe rezerwy mobilizacyjne elektoratu. Ten starszy, wierzący i zacietrzewiony, napędzany proboszczami zwykł nie przyjmować do wiadomości nawet faktów oczywistych jak cios pięścią w zęby. Młodzi, wydymani na hasło ZMIANA już drugi raz na to nie pójdą. Kaczyński, co wchodził na podium władzy jako demiurg - pogromca tych złodziei z rządu i zbawca, co to da wszystkim wszystko, będzie tylko żałosny i śmieszny jak każdy przegrany kabotyn.

Roszczeniowy elektorat, którego zaufanie PiS zawiedzie dalej będzie żył nienawiścią do elit - ale teraz to będą elity Misiewiczów. Programowa zawiść pisiorów do wszystkich, którym zdolności, wykształcenie, praca i przedsiębiorczość pozwoliły wykorzystać otwarte przez wolny rynek możliwości odniesie już skutek i rozwój kraju zwolni. Nikt bowiem nie lubi być frajerem zapierdzielającym na innych, na cudze 500+. Ale zwykła ludzka potrzeba, żeby coś zmienić zostanie - tylko Zmianą będzie już kto inny, kto w dodatku obieca twarde rozliczenie "złodziei" z PiS.

Będą odpryski z PiS, już dziś widać, żeniby wszyscy tacy zblatowani ale cichcem podsrywają się kiedy tylko mogą. Miała być sanacja kraju, jest degeneracja partii rządzącej, szambo wybije przed wyborami. Sama likwidacja NFZ to ca 30 mld zł do rozdysponowania poza kontrolą Sejmu i samorządów....a obrywy po likwidacji reszty OFE? A urocze skutki niezrobienia do dzisiaj lustracji owocujące kolejnymi Wolfgangami Przyłębskimi na żołdzie BND lub GRU....

Popatrzmy na PiS na naszym podwórku - to cała sitwa interesów, kontaktów i wzajemnych przysług dla ludzi, co coś tam mogą załatwić, liczą się tu albo tam.... przesiana i szpiclem i proboszczami i radnymi - dietetykami o obu lewych rękach. Młodzi do tej pory mieli politykę w dupie - nie chcieli się tutaj urządzać, chcieli stąd wyjechać. A tu i brexit uszczelni UK i generalnie Polska spadnie na peryferia i Unia przestanie być dobrą ciocią, Gowin każe zwracać za studia....wyjazd nie da odpowiedzi jak żyć.

Ktoś w końcu zagoni te kacze menelskie elity władzy z powrotem do czworaków. I zacznie w Polsce płacić za pracę, tak zwyczajnie. I to będzie normalna dobra zmiana - Misiewicz do łopaty, Kaczyński do pierdla. Niusiek do III klasy podstawówki....
użytkownik
24.02.2017 (rok temu)
24.02.2017 (rok temu)
Tyle negatywnych opinii nie bierze się znikąd. W dzisiejszych czasach w branży projektowej to nie jest wyczyn zatrudnić na umowę o pracę oraz (wielokrotnie wspomniany ) pakiet multi-sportu. Co samo z siebie wydaje się śmieszne skoro pracownia zajmuje się tak ogromnymi projektami !!

Szczerze odradzam aplikowanie do pracowni demiurg.
użytkownik
18.11.2016 (rok temu)
18.11.2016 (rok temu)
A może jednak udowodnić - mam na to jeszcze cztery lata?
użytkownik
27.08.2016 (rok temu)
27.08.2016 (rok temu)
To Michnik jest wtedy jego najważniejszym przeciwnikiem?

Tak, dla Kaczyńskiego to demiurg planujący od 1987 roku - zamiast socjalistycznej PPS, jakiej chciał np. Jan Józef Lipski - Polską Partię Solidarność, czyli jednolity front opozycji przeciwko władzy, zdominowany jednak przez solidarnościową lewicę. Zarazem z książki wynika, że przy całej swej radykalnej wizji i przywiązaniu do koncepcji budowy nowej hierarchii społecznej, Kaczyński jest skrajnie pragmatyczny. Na początku 1993 roku w wielkiej konfidencji spotyka się przecież ze swym arcywrogiem, by się naradzić, czy da się pozyskać Adama Michnika do frontu antywałęsowskiego.

Dlaczego do tego sojuszu jednak nie dochodzi?

Nie dochodzi, bo naczelny "Wyborczej" gotów jest walczyć tylko z Wachowskim, a nie z samym Wałęsą. Ale ciekawe jest to, że do rozmowy dochodzi już po tym, jak "Gazeta Wyborcza" starała się wgnieść Kaczyńskiego w ziemię i gdy ten właśnie wyrusza do wielkiej ofensywy przeciw Wałęsie.

To w trakcie tej ofensywy doszło do słynnej manifestacji z paleniem kukły prezydenta?

Tak, w styczniu 1993 roku. Kaczyński twierdzi, że zgodził się na tę kukłę, bo wcześniej odwiódł Parysa od pomysłu okupowania Belwederu. I skoro go powstrzymał przed tym, faktycznie szalonym, pomysłem, to uznał, że niech sobie chociaż spalą kukłę... Tak czy inaczej, po tylu - już wtedy - latach wojny na śmierć i życie Kaczyńskiego z Michnikiem, czytelnik może się czuć nieco zaskoczony faktem, że takie spotkanie mogło się odbyć.

Zwłaszcza, że wojna ma wynikać z "intelektualnej obcości". Przecież Michnik, Kuroń i Geremek to niepoprawni spadkobiercy tradycji KPP...

Kaczyński uznaje jednak, że jeśli bieżący interes polityczny tego wymaga, to ze wszystkimi można się porozumieć. Dzisiejsza opozycja powinna tę książkę przeczytać właśnie z myślą o współczesnym konflikcie politycznym: Kaczyński definiuje bowiem, kto jest jego głównym wrogiem na danym etapie. Do pewnego momentu byli to Michnik i Geremek, potem Wałęsa, kiedy on traci znaczenie, znowu wrogiem staje się ktoś kolejny... Liczy się tylko główny wróg, z każdym mniejszym Kaczyński się dogada. Co więcej, wróg główny na danym etapie może stać się sojusznikiem na etapie kolejnym. I dlatego uważam, że nie należy odbierać polityki przez pryzmat publicznych wystąpień polityków - za tym teatrum jest jednak sfera poufnych spotkań, gdzie politycy rozmawiają, robią ze sobą interesy…

To dobrze czy źle?
użytkownik
19.08.2016 (2 lata temu)
19.08.2016 (2 lata temu)
Nie było mnie tutaj przez pół roku i polityka ogólnoświatowa uprawiana przez ozorkowskich demiurgów jest dalej na pierwszym miejscu -znudziło mnie już to . Forum zostało zdominowane jednostronnie przez lokalnych zaangażowanych ponad miarę osobników ze słowotokiem wartym ogólnopolskiej debaty. Tylko kogo to naprawdę obchodzi poza kilkoma wyszczekanymi i czujnymi kundlami ? Rasowate harty mają się dobrze, dokarmiane państwowym pokarmem.
użytkownik
02.08.2016 (2 lata temu)
02.08.2016 (2 lata temu)
Poczytałem sobie autobiografię Prezesa....jawi się tam jako nie mniejszy puzon niż Wałęsa.... po prostu kaczy demiurg transformacji ustrojowej...8^)....tylko tam nie wyjaśnia dlaczego Mu się odwidziało i chce z powrotem do PRL-u....

Taniej byłoby chyba zebrać Mu na bilet do Korei Północnej. W jedną stronę.

A co do wystawy psów z apelem smoleńskim to użyłem takiej paraboli myślowej - i ona jest moja, nie wykonanie. Są granice kpiny.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "demiurg"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Świdnik

Mielec

Skawina

ochrona Bydgoszcz

Kraków

Tychy

Gliwice

Ustroń

Skoczów

Skarszewy

Rzeszów

Zambrów

sprzatania Łódź

poszukuje sprzatania mieszkania Łódź apteka Piastów

Warszawa

eurocash Wrocław

Wrocław

zatrudnie pomocnika budowlanego Łomża

Bydgoszcz

Lublin

Puławy

Radom

Zwoleń
logopeda Warszawa
sistema Gliwice

Lubartów

Łomża

linga Skierniewice 2018 lipiec Nowe nowe 2018 lipiec Piastów

ursus Warszawa

ursus 2018 Warszawa

mechanik Wrocław

zamel Pszczyna
Czarnków
2018 Nowe nowe 2018 lipiec Pruszków 2018 lipiec grodzisk Nowe

Sieradz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin