test
Znaleziono 394 wpisy pasujących do wyszukiwanego hasła "ferrero"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
23 wrz (2 miesiące temu)
23 wrz (2 miesiące temu)
@ferrero, Na forum najlepszyfachowiec.pl wpis może zostać usunięty wyłącznie jeżeli łamie regulamin, na przykład jest obraźliwy lub podaje dane osobowe. Opinie negatywne nie są usuwane, jeżeli nie łamią regulaminu. Ważne, żeby każda opinia była poparta odpowiednimi argumentami.

Kto z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie SKAN TRANSPORT? Jak oceniacie przebieg rozmowy kwalifikacyjnej?
użytkownik
9 lip (5 miesięcy temu)
9 lip (5 miesięcy temu)
Pan z ferrero również przemiły człowiek, życzliwy, przyjaźnie nastawiony do pracowników zawsze znajdzie chwilę gdy ktoś chce porozmawiać o jakimś problemie na hali. Bardzo dobrze radzi sobie z trudnymi sytuacjami na hali np. z kontrolą jakości i smaku wyrobów czekoladowych lub nadzorem naprawy maszyn najnowszej technologii. Złoty człowiek- oby więcej takich dobrych ludzi w tej firmie !!!
autor
21 maj (6 miesięcy temu)
21 maj (6 miesięcy temu)
Jak obecnie wygląda sytuacja i warunki zatrudnienia w ferrero Polska? Czy coś uległo zmianie? Jak aktualnie wygląda atmosfera w pracy?
@Pedro, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i poprzeć ją przykładami? Myślę, że merytoryczne uzasadnienie będzie istotne dla kandydata poszukującego informacji.
autor
10 maj (7 miesięcy temu)
10 maj (7 miesięcy temu)
@PH Sieci, dużo piszesz na temat tego, że ferrero to firma bardzo wymagająca, nieczęsto stawiająca zadania ciężkie do wykonania, co według Ciebie - rozwija. Piszesz też o ścieżce rozwoju jaką oferuje praca w ferrero, mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Przez jakie szczeble kariery można przejść by osiągnąć naprawdę wysokie stanowisko? Jakie kwalifikacje trzeba posiadać by w ogóle rozpocząć tam pracę?
użytkownik
8 maj (7 miesięcy temu)
8 maj (7 miesięcy temu)
ale którą firmę masz na myśli?
użytkownik
7 maj (7 miesięcy temu)
7 maj (7 miesięcy temu)
Może czas docenić pracę w dobrej firmie?
użytkownik
23 kwi (7 miesięcy temu)
23 kwi (7 miesięcy temu)
Ludzie z KS już wrócili z przestoju?
użytkownik
21 kwi (7 miesięcy temu)
21 kwi (7 miesięcy temu)
Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w ferrero? Podzielcie się tymi informacjami.
użytkownik
16 kwi (7 miesięcy temu)
16 kwi (7 miesięcy temu)
ferrero
Jako pracownik mogę określić tak czytając poniższe
1. Firma posiada marki nr 1 na rynku
2. Zarobki, lepsze gorsze, kwestia własnych negocjacji, obecnie na rynku pracy jak każdym innym płacisz tyle ile coś jest warte, oczywiście wszyscy chcemy zarabiać więcej normalne ;)
3. Atmosfera ? Mogę stwierdzić jasno, firma przeżywa przemiany jak wiele innych obecnie, takie czasy, zmieniaj się lub giń. Nie chcę tutaj oceniać czy na lepsze czy gorsze, czas pokaże, oczywiście zawsze można coś zrobić lepiej, ale uczymy się na błędach czyż nie, a jako ludzie wszyscy je popełniamy, niech pierwszy bez grzechu rzuci kamień (tak stary tekst, ale jak współczesny).
4. Są różne opinie jeśli chodzi o PH, być może wiele w tym prawdy, jednak ferrero to też nie byle jakie miejsce pracy, wymaga więcej, stawia większe wyzwania, czasem rzeczy wręcz nie możliwe do osiągniecia, jednak, czy nie na tym to polega ?. Wiem zjedzie mnie ktoś że nie znam realiów, więc zaskoczę znam, sam się z nimi zmagam, codziennie od kilkunastu lat, i mam nadzieję że firma zmieni się na tyle że zacznie dostrzegać nasze problemy i finalnie je rozwiązywać byśmy mogli z dumą odwiedzać klientów jako Ferrerianie.
5. Samochody i inne socjalne tematy., Obecnie w ferrero zależnie oczywiście od stanowiska i działu jest zróżnicowanie floty, są sygnały, iż czekają Nas tutaj również zmiany, na plus. Jeśli to się potwierdzi myślę że 99% ludzi oceni to na plus, 1% cóż zawsze musi się znaleźć jakaś maruda.

Reasumując
Praca w ferrero dała mi wiele pozytywów, bywało różnie, ciężej, lżej, okresy dziwne, ciężkie, po czym różne akcje z kapelusza (akcja lato), które zaskakiwały. ferrero jest zdecydowanie firmą wymagającą, stawiającą wyzwania, kreśląca ciężką ścieżkę rozwoju, krętą zawiłą, skomplikowaną. Jednak posiadając obecna wiedzę dotycząca tej firmy, czy sam osobiście zdecydował bym się na pracę w niej ?

Obiecałem sobie szczery komentarz i takiego udzielę.

Zdecydowanie TAK, gdyż Świat Ferrerian jest godny poznania.

Pozdrawiam Wszystkich Pracujących i Zainteresowanych, decyzja należy do Was, ocena również, jednak nie bądźmy typowymi hejterami że nie bo nie, spróbuj, sprawdź, przekonaj się, być może to miejsce dla Ciebie.
PS.
Lekko nie jest, ale?! Gdzie dzisiaj jest, chcesz się rozwijać to stawiasz sobie cele takie jak inni czy wyższe ? Oceń sam siebie, sam sobie odpowiedz na to pytanie.
użytkownik
11 kwi (7 miesięcy temu)
11 kwi (7 miesięcy temu)
ITPM S.A.?
Instytucja
Tworząca
Pracowników
Merytorycznych
i
Szkoląca
Ambitnych

Od wielu lat firma dostarcza dobrych pracowników do ITM. Również do Trend Glass, Fabryki Broni i Global Cosmed poszli/idą nasi pracownicy.
Ostatnio do grona "biorców" dołączyło ferrero.

Także jak poważnie myślicie o pracy, w którejś z tych firm, to warto zacząć od ITPM SA. Wyszkolimy Was i w tych firmach zapewne Wam się to bardzo przyda...

Smutne...
autor
4 kwi (8 miesięcy temu)
4 kwi (8 miesięcy temu)
@anonimo, co dokładnie masz na myśli pisząc o kolorze fartucha? Sprecyzuj jeszcze w jaki sposób odczuwasz brak szacunku, organizacji oraz zarządzaniu ludźmi.
@Ewelina, napisałaś, że nie ma szkoleń dla pracowników. Zatem w jaki sposób są oni wdrażani do pracy?
Czy obecnie ferrero Polska prowadzi rekrutacje i na jakie stanowiska? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Jakie należy mieć predyspozycje do pracy? Czy pracownicy mogą liczyć na benefity? Na forum jest dosyć rozbudowany wątek, dlatego dobrze by było jakby ktoś napisał jak te kwestie wyglądają na chwilę obecną.
użytkownik
2 kwi (8 miesięcy temu)
2 kwi (8 miesięcy temu)
Wynagrodzenie w ferrero hahaha , jak chcesz zarabiać kasę to lepiej poszukaj pracy w innej firmie , nawet małe polskie firmy płacą lepiej niż ferrero.
użytkownik
20 mar (8 miesięcy temu)
20 mar (8 miesięcy temu)
jak to nie przecież leserom,którzy pół zmiany przebywają na palarnii,a drugie pół na stołówce płacą.Palarnii jest stanowczo za mało,jeszcze ze 20 tych przystanków powinno być:)
użytkownik
20 mar (8 miesięcy temu)
20 mar (8 miesięcy temu)
Większość jest otwarta na kontakty międzyludzkie niestety jeśli brak będzie w dalszym ciągu szacunku dla pracowników ze strony osób na wyższych stanowiskach to nigdy nie będzie miało racji bytu...pan koordynator - a nie aden kierownik jak napisano - powinien też się czasem ugryźć w język i dwa razy zastanowić jak cokolwiek odpowie pracownicy...kiedy na pytanie i powód przesunięcie np karteczek czy zabawek w inne odpowiada dziewczynie " bo taki mam kaprys" to proszę wybaczyć ale chyba jednak nie jest odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku...a pani z ferrero jednak jeszcze za krótko tu pracuje i za mało ma kompetencji do tego, żeby oceniać kto do czego się najlepiej nadaje i mówić publicznie o tym kto jest wg niej najlepszy :)
użytkownik
20 mar (8 miesięcy temu)
20 mar (8 miesięcy temu)
Ja rozumiem, że większość jest oburzona zachowaniem Pani z ferrero czy Pana kierownika no kogo kolwiek, ale tak to w życiu jest że zawsze znajdzie się ktoś kto będzie nam przeszkadzał. Narzekacie na prace, ze jest zle itd a same nic z tym nie robicie a uwierzcie , że możecie. Z każdym w tej pracy da się pogadać nawet z Panią z ferrero wystarczy jakieś pozytywne nastawienie. Gdyby większość była otwarta na kontakty międzyludzkie było by super, ale jak człowiek człowiekowi wilkiem no to niestety. Gdyby każdy przestrzegał jakiś reguł to o ile przyjemniej by się pracowało bez krzyków, narzekania i odgadywania. ;)
użytkownik
16 mar (8 miesięcy temu)
16 mar (8 miesięcy temu)
Za odpoczywanie nikt nie będzie płacił.
użytkownik
16 mar (8 miesięcy temu)
16 mar (8 miesięcy temu)
Witam. Pracuje w ferrero,od kilku lat. jedyne co mogę powiedzieć o atmosferze to że nie oczekujcie nie wiadomo jakiej ....... tam na zmianie na jednym dziale pracuje ponad 100 ludzi,wiec nie kazdy musi sie lubić, to jest praca.jest ciężko gdy na maszyne z 8 stanowiskami przypadają 3 Nowe osoby z firmy zewnętrznej które są na zakładzie nowe.W
Duża wada jest to ze brak jakich szkoleń dla pracowników ,które przygotują nowego pracownika. Kolejna sprawa jest niesprawiedliwe i losowe dawanie umów na dłuższy termin.ludzie z zazdrosci staja się dla siebie wrogami dzieje się to dla tego ze zakład prowadzi złą politykę.
użytkownik
15 mar (8 miesięcy temu)
15 mar (8 miesięcy temu)
Postac Pani J z kontroli ferrero to jakiś żart chyba już na prima aprilis :) przyszła niedopieszczons przez męża dziewczynka i buzke drze na biedne panie i dziewczyny, które w firmie pracują od początku.afera o byle co a jej samej klaki wystają z każdej strony. ..niech lepiej ją ferrero przeszkoli z pracy z ludźmi zanim następnym razem zejdzie na dol albo niech gotuje obiadki w domu.
użytkownik
13 mar (8 miesięcy temu)
13 mar (8 miesięcy temu)
W tym zakładzie dla ludzi liczy się jedynie to w jakim kolorze fartucha chodzą. Moja opinia o zakładzie jest taka, że nikt nie ma do nikogo szacunku, zero organizacji, oraz ogromne braki w zarządzaniu ludźmi.. (znajomości, znajomości...). Nie wiedzą ile zamawiają ludzi, a później odsyłają do domu od razu po przyjechaniu do pracy. Chamstwo jest tam na porządku dziennym, liczy się każda sztuka, byleby miał kto zapierdzielać, jak elita pójdzie sobie na min. 30 minut przerwy.
użytkownik
10 mar (9 miesięcy temu)
10 mar (9 miesięcy temu)
W końcu jakieś prawdziwe opinię się pojawiły. Nie dosc, że mało się zarabia to jest jak w wojsku. Nie można pracować tak jak komuś wygodnie tylko tak jak rozkazują. Więcej na hali jest rządzących niż pracujących. Kontrola jakością, brygadzisci, czy też Pani (krzycząca jak do dzieci) z ferrero. Bez jaj .. za takie pieniądze wymagają od nas nie wiadomo czego. Patrzą na ręce ciągle mają problem a Pan wąsik? Najlepszy wyprowadza z hali produkcyjnej kobiety bo nie pracują tak jak on chce. Nie chodzi o to że praca jest zła.. ale o samo traktowanie drugiego człowieka. Brak szacunku. I nie nie chodzi o zmianę pracy bo praca jest okej ale ludzie i te marne pieniądze to śmiech na sali. Może czas gdzieś to opisać haha ;) pozdrawiam serdecznie ;)
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "ferrero"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wolbrom
szatniarz Warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin