test
Znaleziono 20 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "goldman sachs"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
1 cze (4 miesiące temu)
1 cze (4 miesiące temu)
@Oleks, czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w goldman sachs? Czy dla pracowników organizowane były szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo istotna dla użytkowników forum.
@Arturi, możesz doprecyzować swoją opinie? Jak rozumiem, jesteś pracownikiem goldman sachs z dłuższym stażem?
użytkownik
26 maj (4 miesiące temu)
26 maj (4 miesiące temu)
Odszedłem po półtora roku. Tworzylem ta firme od poczatku. Niestety ale kultura tej korporacji jest tragiczna. Wieczny poscig za niczym. Managerowie z przypadku. Musieli szybko zbudowac biuro - takie bylo polecenie z Londynu, dlatego wlasnie ludzie przypadkowi awansowali byle zeby zapelnic headcount. Co do podwyzek to nie bede sie wypowiadal bo 5% podwyzki za wybitne wyniki to jest kpina. Firma klamie na kazdym kroku, niby maja super narzedzia a tak na prawde masz spelniac marzenia managerow. Mobbing i stress to codziennosc. Nie ma dnia w tej firmie w ktorej mozesz przyjsc i spokojnie popracowac. Codziennie musza byc wyzwania i wychodzenie ze strefy komfortu. Nie polecam. Placa 500 zl wiecej niz konkurencja w ktorej wychodzi po 8 godzinach nie zmeczony. Tutaj masz obowiazek pracowac 9 godzin bez obiadu. Osoby ktore przychodza nowe dostaja lepsze warunki niz osoby ktore siedza dwa lata. Zalosna polityka.
użytkownik
18 maj (5 miesięcy temu)
18 maj (5 miesięcy temu)
Kiedyś byly sniadania rano, teraz tylko cytryny daja. Chlop glodny caly dzien chodzi
użytkownik
18 maj (5 miesięcy temu)
18 maj (5 miesięcy temu)
Nie polecam zbyt dużo ukraińcow i hindusow, zarobki sredni
użytkownik
18 maj (5 miesięcy temu)
18 maj (5 miesięcy temu)
Polecam ta firmę, dostałem stanowisko manadzerskie nie mając nawet matóry
użytkownik
18 maj (5 miesięcy temu)
18 maj (5 miesięcy temu)
Lepsze zarobki na uberze
użytkownik
18 maj (5 miesięcy temu)
18 maj (5 miesięcy temu)
smrut, nie polecam
użytkownik
14 maj (5 miesięcy temu)
14 maj (5 miesięcy temu)
Brałam udział w rozmowie w zeszłym tygodniu. Case study wysłałam w kwietniu, wszystko ok. Najpierw wspomniany powyżej test GMAT ( niestety są błędy, przyznam ze czasami zastanawiałam się co autor ma na myśli, a pracuje tylko po angielsku wiec nie jest to raczej kwestia mojego niedouczenia) Po teście przyszła rekruterka, bardzo uprzejma, ale pytania trochę żenujące (tak jak ktoś powyżej opisywał- takie zagadki logiczne), potem pytania z zakresu finansów (rekrutacja na Business Analityka) mocno niespójne, nie wiem co miały na celu (typu - części składowe sprawozdania finansowego albo jakaś totalna teoria zarządzania Agile, nie sprawdzenie czy kandydat rozumie na czym to polega, ale żeby NAZWAĆ artefakty - serio???, albo pytanie nt rynku ubezpieczeń) Jako magister z dyplomem SGH z finansów i długoletnim doświadczeniem zawodowym w banku uważam ze mam duża wiedzę na ten temat, ale zostałam odrzucona ze względu na słaby wynik GMAT (nie podano ile punktów można było dostać tylko mój wynik, ale mniemam ze słaby skoro to zaważyło :) ) i zbyt mała wiedzę nt finansów (???). Feedback dostałam po mojej prośbie, bo mail z odpowiedzią odmowna wysłano bez jakiekolwiek informacji dlaczego mnie odrzucono.

Co więcej, nie rozumiem celu informowania szczegolowego o warunkach pracy, przedstawiania wszystkiego co jej dotyczy przez 20minna rozmowie, zanim przejdzie się do finalnego etapu rozmów. Zastanawiam się tez, czy podana przezemnie kwota była może za duża i to spowodowało taka a noe inna decyzje, ale czemu nie poruszyć tej kwestii na pierwszej rozmowie, zanim straciłam czas na case study i rozmowę? Ogólnie trochę mało profesjonalny proces. Ciekawe ze np w goldman sachs moje zdolności analityczne i wiedza była wystarczająca, a tu jej zabrakło ;)
użytkownik
21 mar (6 miesięcy temu)
21 mar (6 miesięcy temu)
Jak płaci GS w Warszawie? Jakie są widełki na stanowiska finansowe?
użytkownik
8 mar (7 miesięcy temu)
8 mar (7 miesięcy temu)
Jestem ciekaw, jak wam sie pracuje w GS i co myślicie o pracodawcy?
użytkownik
4 mar (7 miesięcy temu)
Nie pier§dol, że to korporacja, korporacja to Citi, goldman sachs, i in. Call Centre nigdy nie kwalifikuje się na Korporacje, jedynie na Kopro-rację.
użytkownik
3 lut (8 miesięcy temu)
3 lut (8 miesięcy temu)
Dlaczego chcesz zarabiać na stanowisku entry-level (wystarczą jakiekolwiek studia 1. stopnia, doświadczenie zawodowe niewymagane), które obejmuje kompleksowy pakiet szkoleń, więcej niż świeżo upieczony absolwent SGHu (średnio 2-3 lata doświadczenia nabytego w korpo podczas studiów) - przeciętnie zarabia właśnie 4500zł brutto. Lesława, ogarnij się - przeciętne wynagrodzenie to nie to samo co płaca minimalna.

PS Praca w AML to nie rocket science. Akurat Citibank płaci w Polsce najwięcej ze wszystkich banków (wyłączając G.P.Morgan i goldman sachs, bo nie wiem czy nie przebili oferując jeszcze więcej) - przeciętne wynagrodzenie w CitBanku to prawie 12.000zł: http://www.pulshr.pl/wynagrodzenia/praca-w-banku-zarobki-bankowiec-to-jeden-z-najlepiej-oplacalnych-zawodow,33231.html
użytkownik
27.11.2017 (10 miesięcy temu)
27.11.2017 (10 miesięcy temu)
Szanowny Panie! W zasadzie nie odpisuje na tego typu dialog w necie.. pisząc swoje uwagi chciałem zwrócić uwagę na spojrzenie działania tego banku z którego usług miałem przyjemność korzystać dwukrotnie 4 lata temu i byłem zadowolony tak poziomem kultury jak i szybkością działania, wcześniej jak pisałem pracowałem od początku lat 80 w GS (goldman sachs) zaczynając od najniższego szczebla kończąc na stanowisku kierowniczym, stąd pozwoliłem sobie na zwrócenie uwagi na pewne niuanse, otóż jeśli chodzi o poprzedni zarząd to proszę może zapoznać się z portfelem kredytowym i jego kondycja jak również koncentracja branżową, może to tu będzie wyjasnienienie decyzji o odwołaniu prezesa i vice prezesów.. może.. bo z drugiej któż wymienia zarząd który generuje wysoką wartość dodaną dla takiej firmy jak bank..mozna też popatrzeć na cenę obligacji dopasowanych na CETo..ich znaczny spadek też był czymś podyktowany..z tego co się orientuję to organy takie jak INF raczej rzadko sięga po takie instrumenty jak zmiana Zarządu.. jakieś przesłanki musiały być.. to że nie powołują nowego Prezesa to też raczej wynika z faktu dość wolnego działania takiej instytucji, prezesów dużych banków komercyjnych na polską zatwierdzanie czasem po kilkunastu miesiącach więc tego bym akurat nie wiązał z programem naprawczy, oczywiście ocena końcową będzie istotna bo ona wpłynie na to czy przetrwanie czy też nie..piszac wcześniejszy post chciałem zwrócić uwagę na fakt że za błędy popełnianiane w działalności bankowej i że zacytuję klasyka nie mierzenie możliwości do sił (finansowych ) kończy się smutno przede wszystkim dla ludzi pracujących w tym biznesie..mowiac kolokwialnie szczupak może się czuć dobrze w stawie pełnym karpia ale jak się zapuści tam gdzie pływają rekiny ..to niekoniecznie dobrze..ekspansja kredytową bez odpowiedniego dostępu do kapitału kończy się smutno dla banku który bawił się w duży bank..przyklady z lat 80 to choćby banki w Japonii które miały problemy bo inwestowaniu w budownictwo i jak bańka pękła dużo z nich poszło na dno lub w najlepszym razie zostało przejęte.. sorry ale się za Bardzo rozpocząłem ale już mam siedemdziesiąte więc chyba przynudzam...???? w każdym razie patrzcie na siebie i nie patrzcie w tył...oczywiscie zastrzegam że realiów w Waszym banku nie znam i dzielilem się swoimi doświadczeniami.. życzę sukcesów i wiary w przyszlosc
użytkownik
30.09.2017 (rok temu)
30.09.2017 (rok temu)
Duży amerykański bank inwestycyjny goldman sachs opublikował bodajże przedwczoraj prognozy wzrostu gospodarczego dla Polski który w 2018 roku wynosić będzie 4% PKB co jest większym wzrostem od hegemona europejskiego czyli Niemczech i niewiele mniej od potężnych Chin.... Dlaczego to piszę i jaki to ma związek z Amiką??? Ano taki że gospodarka rozwija się bezrobocie jest rekordowo niskie a co niektórym koordynatorom, mistrzom i kierownikom nadal wydaje się że dla ludzi w pzrzedziale od 20 do 40 lat są jedynym ratunkiem na przeżycie - ich panami i władcami... Wydaje im się że mlody człowiek nigdzie indziej nie zarobi tych wymiętolonych, z łaski danych 1700 złotych...
użytkownik
27.07.2017 (rok temu)
27.07.2017 (rok temu)
Złóź CV chyba, że z forum Najlepszy Fachowiec Cie zrekrutują. Do Jobsa mówisz porównywany? Niebotyczne rozmiary?

W warunkach bezwględnej konkurencji? ty nie idź do g2a tylko do Boston Consulting Group MC Kinseya albo goldman sachs - wizjoner normalnie
użytkownik
21.07.2017 (rok temu)
21.07.2017 (rok temu)
Witam,
mnie nurtuje to czy ta firma jest w jakikolwiek sposób powiązana z bankiem goldman sachs, bo oni też działają w setorze IT. Bank ten teraz wchodzi na rynek w Polsce? Jest dość znaczący.
użytkownik
03.02.2017 (rok temu)
03.02.2017 (rok temu)
Często określa się PiS jako "partię żydowską". Dobrze znany jest filosemityzm braci Kaczyńskich i Prezydenta Dudy - Żyda i męża Żydówki z prominenckiej rodziny. Oficjalnie rozwijana jest współpraca z Izraelem. PO CO? Jeszcze nikt dobrze nie wyszedł na współpracy z Izraelem i z dużą dozą pewności można stwierdzić, że nie chodzi tutaj o żadną współpracę, lecz o podporządkowanie Polski jako wasala Izraela w newralgicznych dziedzinach.

W istocie chodzi o: przejęcie kontroli nad naszym przemysłem obronnym, służbami specjalnymi, systemami komunikacji tajnej, wykorzystanie prawnej możliwości działania służb Izraelskich - Macierewicz jest figurą nie do ruszenia.

W dokumentach jest mowa o „współpracy” w dziedzinie kulturalnej, edukacyjnej i naukowej. W istocie chodzi o wymuszenie w Polsce programu edukacyjnego opierającego się na fałszywej literaturze żydowskich autorów, promowania pseudokultury żydowskich twórców w żydowskich środkach masowego przekazu i manipulowania nauką – co ma skutkować zmianą świadomości i chaosem w mentalności Polaków, a co z kolei umożliwi realizację ich ubezwłasnowolnienia w krytycznych dziedzinach państwa. Chodzi więc o ogłupienie społeczeństwa i odwrócenie uwagi narodu od działań, które są i będą podejmowane w celu uzyskania kontroli nad produkcją zbrojeniową i ciężkim przemysłem, służbami specjalnymi, źródłami i dystrybucją wody pitnej, energią, produkcją żywności, służbą zdrowia i produkcji leków. Żydzi szukają sobie refugium na chwilę zniszczenia Izraela przez Arabów.

Mowa jest o „współpracy” w dziedzinie „obronności, bezpieczeństwa, produkcji zbrojeniowej”. Znaczyć to może tylko to, że kontrolę nad tymi dziedzinami w Polsce chce przejąć Izrael. Prawdopodobnie nastąpi wykup naszych zakładów zbrojeniowych, bezpośrednio lub poprzez podstawione firmy, które będą zabezpieczane przez izraelskie służby, oprogramowanie i firmy ochroniarskie. W ten sposób uzyskają kontrolę nie tylko nad naszym newralgicznym przemysłem obronnym, ale również wojskiem i dowództwem z MON włącznie.

Aby móc zrealizować swój program przejęcia kontroli nad dziedzinami które są absolutnie potrzebne narodowi do istnienia i normalnego funcjonowania, w więc kontroli nad produkcją zbrojeniową i ciężkim przemysłem, służbami specjalnymi, źródłami i dystrybucją wody pitnej, energią, produkcją żywności, służbą zdrowia i produkcji leków, należy odwrócić uwagę narodu od działań które są i będą podejmowane w tym celu lub spowodować, aby naród był nieświadomy swego podboju od wewnątrz, a przez to bierny.
Nie ma lepszej metody na spowodowanie braku reakcji obronnej niż, po prostu, ogłupienie tego narodu poprzez zniszczenie nauki jego historii, literatury i kultury. Zastąpienie sztuki antysztuką i skierowanie systemu edukacyjnego w kierunku kształtowania światopoglądu, który jest korzystny dla żydów. Ten “program wykonawczy” (a więc już nie tylko deklaracja czy umowa) dotyka wszystkich aspektów w tych krytycznych dziedzinach, które dotyczą percepcji, a więc perspektywy spojrzenia na otaczający świat. Tak jak w marketingu, niekoniecznie należy zmienić otaczającą rzeczywistość, wystarczy zmienić postrzeganie tej rzeczywistości, a więc percepcję, aby uzyskać określoną reakcję społeczną.

Tak jak było to wspomniane wcześniej, nie chodzi tu o żadną “współpracę”, lecz o narzucanie poglądów i wymuszanie działań, które mają skutkować zanikiem reakcji obronnej, biernością i ogłupieniem Polaków. Jak wiadomo, umowy międzynarodowe stoją ponad lokalnym prawem, należy się więc spodziewać, że taka umowa spowoduje narzucenie Polsce i/lub utrzymanie określonego spojrzenia na wydarzenia historyczne uczone w polskich szkołach. Spojrzenia, które jest nieprawdziwe lub błędnie interpretowane. Po to Kaczyński demoluje w Polsce edukację.

Izrael nie jest takim samym państwem, jak każde inne, a żydzi nie są takim samym narodem, jak każdy inny naród z normalnymi wariacjami. Izrael jest państwem bandyckim, agresorem i czynnikiem rozkładowym w wielu innych państwach.

Izrael jest państwem wrogim Polsce i Polakom dlatego, że na to wskazują jego dotychczasowe działania nawet z niedalekiej przeszłości. Aby zrozumieć że tak właśnie jest, należy sobie uświadomić, że nie ma różnicy pomiędzy działaniami Izraela jako państwa a działaniami żydów w diasporze żydowskiej, gdyż to państwo może istnieć jedynie dlatego, że diaspora żydowska wymusza na państwach sobie podporządkowanych finansowanie i ochronę Izraela.

Mamy ciągłe oskarżanie Polaków o antysemityzm, choć to Polska i Polacy dali schronienie żydom w wiekach przeszłych i w czasie II wojny światowej. Jeśli była by to prawda że Polacy są antysemitami, to również znaczyłoby to, że żydzi są masochistami, bo zewsząd ściągali właśnie do Polski. Czyżby dlatego,  że lubią być prześladowani? Nie. Prawda nie interesuje żydów, lecz doraźny interes. Obecne oskarżenia o antysemityzm mają swój ukryty cel, którym jest odwrócenie uwagi od tego, co żydzi zrobili i dalej będą robić z Polakami w Polsce. Ma też zbudować w umysłach ludzi na całym świecie przeświadczenie, że to, co żydzi zamierzają zrobić z Polakami w Polsce, ma faktyczne podstawy w rzekomo zwierzęcym i nieuleczalnym antysemityzmie Polaków, a więc uzasadniać eksterminację Polaków w przyszłości.
Są ciągle przemycane określenia, które mają działać na podświadomość zachodniego i światowego czytelnika, wytwarzające negatywny wizerunek Polaka. Tak więc używanie określeń „polskie obozy koncentracyjne” ma swój daleko idący cel. Izrael nie współpracował z Polską w wydaniu Polsce zbrodniarzy żydowskich, jak choćby Salomona Morela. Izrael nie tylko nie poparł, ale torpedował, poprzez swoje wpływy w Szwecji i Angli, wydanie Polsce Stefana Szechtera, brata Adama Michnika, zbrodniarza, jak też Julii Brystigerowej (vel. Krwawej Luny) z Anglii. Izrael dał schronienie oszustom finansowym z Art-B. Żydzi nigdy nie naprawili szkód wyrządzonych spekulacjami goldman sachs na opcjach w Polsce, lecz zatuszowali sprawę.

Spoglądając z dystansu na rozwój wypadków w Polsce można zauważyć że żydzi obrali sobie Polske jako DRUGĄ JUDEĘ, na terenach której zamierzają zbudować nowe państwo Judejskie. Rzekome deklaracje, umowy, programy wykonawcze i listy intencyjne potwierdzają te przypuszczenia, gdyż dotyczą już nie tylko aspektów wolności sumienia i słowa, ale dziedzin fizycznej egzystencji rodowitych Polaków.
użytkownik
01.11.2016 (rok temu)
01.11.2016 (rok temu)
PiS nas wciąga w g... znacznie gorsze niż ich kaczy kabaretowy faszyzm.... wbrew tromtadracji o patriotycznym wstawaniu z kolan, obronie suwerenności to PiS - stronnictwo narodowe i antypolskie jak o KOR mawiała Pani Maria Moczulska - załatwiło nam CETA, po prostu kacze elity nas sprzedały...zwyczajnie, za pieniądze. Zawsze byłem nienajlepszego zdania o partii Kaczyńskiego ale o to, że są zdrajcami kraju - akurat oni - nie sądziłem. Arcyzdrajca polskiego interesu jest jeden, reszta partii Go słucha, bo to On wpisuje na listy do Sejmu....ordynacja proporcjonalna sprawia, że wystarczy sobie w Polsce kupić KILKU polityków.... przy JOW musieliby kupić kilkuset....

Jeśli komuś się wydaje, że pieniądze korporacji pozwolą, żeby jakiś parlament krajowy popsuł tę zabawę, to najwyraźniej nie odrobił zadania domowego. Elitom wciąż udaje się ogrywać społeczeństwo.

Umowę o wolnym handlu z Kanadą ze strony Unii Europejskiej parafowali przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Junckcer - ani Juncker, ani Tusk nie mają mandatu społecznego do zajmowania swoich stanowisk - zostali na nie wybrani w wyniku zakulisowych rozgrywek. Jasno to powiedziała lobbystka CETA komisarz Cecilia Malmström: "Mój mandat nie pochodzi od Europejczyków".

Juncker, Tusk i Malmström mogli zignorować protesty przeciwko CETA w całej Europie, bo nie odpowiadają przed społeczeństwem w wyborach. Nie mówmy o CETA, TTIP jak o umowach o wolnym handlu. Bo nie są to jedynie porozumienia o wzajemnym zniesieniu ceł. To szeroko idące, kompleksowe umowy, które obejmują mnóstwo obszarów i niejako w pakiecie ze zniesieniem ceł proponują arbitraż faworyzujący wielkie korporacje czy powołują różnorakie ciała, które będą pracować nad wspólnymi regulacjami - innymi słowy: będą poluźniać te regulacje tak, by nie przeszkadzały koncernom w zwiększaniu zysków kosztem zdrowia ludzi i suwerenności państw UE.

Nie bądźmy naiwni. To nie będzie przecież wyglądało tak, że Kanada zachwyci się co surowszymi restrykcjami w UE i postanowi je wprowadzić u siebie, tym bardziej, że od 20 lat podąża w odwrotnym kierunku. Pieniądze stopniowo usuną przepisy o bezpieczeństwie żywności.

Michalik w WP pisze: "Sojusz brukselskich elit z korporacjami to nie jest demagogiczny wymysł, o czym świadczą choćby związki poprzedniego szefa KE Jose Manuela Barroso z bankiem goldman sachs. Jako przewodniczący KE regularnie widywał się z przedstawicielami goldmana na "niezwykle owocnych spotkaniach", a ostatnio relacja ta została sformalizowana i Barroso został w goldmanie zatrudniony." To samo z Neelie Kroes, która jako komisarz otwarcie wspierała firmę Uber, a teraz za grube pieniądze Uberowi doradza.

Pytanie, czyje interesy reprezentuje Komisja Junckera, zwłaszcza po podpisaniu CETA, jest jak najbardziej na miejscu. W sprawie CETA bardzo nie w porządku zachowała się również premier Beata Szydło. Szefowa polskiego rządu nie informowała społeczeństwa, że polski rząd zgadzał się na CETA zawsze, kiedy umowa ta stawała na unijnej wokandzie. Polska poparła CETA zarówno w Bratysławie pod koniec września, jak i w Brukseli w październiku, a także na wcześniejszych spotkaniach. Mimo to Beata Szydło nie miała odwagi powiedzieć społeczeństwu: tak, zgodziliśmy się na podpisanie CETA z tego i tego powodu. Co więcej, polski rząd nie miał nic przeciwko, by handlowa część umowy weszła tymczasowo w życie jeszcze przed jej ratyfikacją.

Teraz premier skupia się na tym, że CETA będzie musiała zostać zaakceptowana przez polski parlament. To przerzucanie odpowiedzialności i ignorowanie faktu, że porozumienie zacznie działać lada moment. Do głosowania ws. CETA dojdzie za dwa, trzy lata. Ponadto Bruksela nie pozwoli, by jacyś tam posłowie utrącili umowę dla całej UE. A posłowie PiS mają w kieszeni płótno, łatwo ich kupić i tanio. To szmondaki, miglance i biedota....nawet na delegacjach oszukują ....vide Hofman i życie jak w Madrycie....takich "madrilenos" to jest cały PiS. Wciskają teraz kocopoły o niby jewropejskim patriotyzmie korporacji Zachodu przeciw Chińczykom.... a czemu mam być bardziej patriotą żydowskim niż chińskim jakoś nie wyjaśniają.....8^).

"Rozpiszmy szybki scenariusz na okoliczność zagłosowania przeciwko CETA np. w polskim parlamencie. Czy następnego dnia CETA przestanie działać? Nie żartujmy. Stanie się dokładnie to samo co w przypadku Walonii. Parlament tego regionu zagłosował przecież przeciwko CETA. Żeby raz! I co? CETA została podpisana raptem z trzydniowym opóźnieniem. Zatem gdyby Polska opowiedziała się za te kilka lat przeciwko CETA w Sejmie, zaczną się po prostu negocjacje. Bruksela najpierw zaoferuje fikcyjne ustępstwa, a jak to nie pomoże, to realne groźby. Rząd wybierze pewnie fikcyjne ustępstwa, żeby ogłosić społeczeństwu, że oto wywalczyliśmy coś niesamowitego w tych trudnych negocjacjach i CETA jest już bezpieczna, a posłom zarekomenduje powtórne głosowanie - tym razem na "tak". Jeśli posłowie nie będą chcieli słuchać, to straszak przyspieszonych wyborów zawsze podziała. Brzmi prawdopodobnie?" Kaczyński okazał się narodowym zdrajcą, Ponińskim na rozbiorowym Sejmie.

Sukces CETA z pewnością ośmieli negocjatorów umowy TTIP (porozumienie między UE a USA). 
I możecie sobie protestować, obywatele, AD MORTEM DEFECATA ale posady w goldmanie przecież PiS-owcom nie zaoferujecie.... 8^). Pytanie "Czy rządzi nami POLSKI rząd?" jest jak sądzę retoryczne.... czy ma na to wpływ fakt, że PiS-owcy to kulturowi Żydzi? Jasne, w końcu dla chałaciarzy sprzedawanie Ojczyzny to tylko geszeft....jeden więcej....

Ale zapłacicie za to, zapłacicie drogo....zdrada się Wam nie opłaci. Kukizowcy będą Wam mówić w oczy i publicznie "Zdrajco!". Klasyk mówi w takim przypadku tak: "Żeby Was groby przytłukły, żeby Wasze rody wyginęły a tylko pamięć niesławna po Was została". Co daj Boże, amen.

Akcja REYTAN. I ...NIECH ŻYJE PiS! Byle za własne pieniądze....huź, huź szabesgoje, mechesy kulturowe a reboir.... obrzezane ptasie móżdżki....
użytkownik
13.03.2016 (2 lata temu)
13.03.2016 (2 lata temu)
dla uzupelnienia wcale nie maja wysokich wymagan chcesz wysokie wymagania to lec go np. goldman sachs
użytkownik
23.11.2012 (5 lat temu)
23.11.2012 (5 lat temu)
Piątkowa sesja na warszawskim parkiecie nie przyniosła przełomowych wydarzeń. Widać było falowanie nastrojów, ale dynamika zmian indeksów z pewnością o zawrót głowy przyprawić nie mogła. Poranny optymizm, w wyniku którego WIG20 zaczął dzień od zwyżki o 0,3 proc. i pierwszych minutach handlu zwiększył skalę zwyżki do 0,5 proc., szybko wygasł i wskaźnik kilka kolejnych godzin spędził w okolicach czwartkowego zamknięcia. Wczesnym popołudniem byki ponownie postanowiły sprawdzić, na ile mogą sobie pozwolić. Okazało się, że wcześniejszego szczytu nie da się tak łatwo z marszu pokonać. Pod koniec sesji ta sztuka jednak się udała, choć zdobycz nie była imponująca.

W gronie największych spółek można było dostrzec kilka interesujących przypadków. Liderem wzrostów, ze zwyżką przekraczającą 2,5 proc. okazały się akcje Banku Handlowego. Ten skok kursu dziwnie nie współgrał z obniżeniem przez goldman sachs rekomendacji dla naszego banku. Z kolei reakcja na podobne posunięcie ze strony DM BZ WBK wobec PKN Orlen, była zgodna z kierunkiem zmiany nastawienia wobec spółki, ale chyba trochę przesadzona. Walory płockiej rafinerii po początkowej zwyżce o ponad 0,5 proc., poszły w dół o ponad 1 proc. Co więcej, rykoszetem rekomendacja uderzyła w papiery Lotosu, które taniały chwilami o ponad 2 proc. Trudna do wyjaśnienia niechęć inwestorów do akcji Bogdanki spowodowała ich przecenę o ponad 3 proc. Wygląda na to, że powoli zaczyna mijać awersja do papierów Telekomunikacji Polskiej. W piątek zyskiwały one o ponad 1,5 proc.

Senna atmosfera panowała także na większości parkietów europejskich. Po neutralnym początku notowań i kilkugodzinnych niewielkich wahaniach wokół tego poziomu, indeks w Paryżu zdołał się wznieść o 0,4 proc. powyżej czwartkowego zamknięcia, a DAX po południu zyskiwał 0,3 proc. Londyński FTSE nie wykazywał chęci do zmian większych niż kilka setnych procent. Także na tych bardziej dynamicznie zachowujących się rynkach panował marazm. Liderem wzrostów był zyskujący 0,8 proc. indeks w Stambule, a spadkowiczom przewodził zniżkujący o 0,3 proc. wskaźnik giełdy w Tallinie.

Atmosfery na rynkach naszego kontynentu nie były w stanie podgrzać ani informacje z obrad toczącego się szczytu przywódców państw Unii Europejskiej, ani niezbyt liczne dane makroekonomiczne. Niemiecka gospodarka wzrosła w trzecim kwartale zgodnie z oczekiwaniami o 0,4 proc. Żadnej reakcji nie spowodował wzrost indeksu nastrojów niemieckich przedsiębiorców Ifo ze 100 do 101,4 punktu, choć okazał się wyższy niż się spodziewano.

Skrócona z powodu dnia przedświątecznych wyprzedaży w amerykańskich sklepach sesja na Wall Street zaczęła się od wzrostu indeksów po około 0
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "goldman sachs"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole

Warszawa

Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany tarnowskie Góry

Kraków

Głogów

Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Lublin

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin peri Katowice

Katowice

Opole

discover Kraków

Toruń

fliziarz 575919340 Kraków fliziarz Kraków gaczynska Karolina

Sochaczew

Kruk logistiki transportu Za Szkołą

Leszno

Jaworzno

jastrzebie Zdrój

Świdnik

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin