test
Znaleziono 45 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "keram"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
20.11.2018 (2 miesiące temu)
20.11.2018 (2 miesiące temu)
Magdalena możesz napisać mi namiar do siebie co kolwiek jestem w trakciw rozprawy i sąd szuka też osób korym wiszą kasę
użytkownik
20.11.2018 (2 miesiące temu)
20.11.2018 (2 miesiące temu)
Witam Czy mogę prosić do cb namiar wszystko opowiem o sprawie która chyba też Ciebie dotyczy czyli kasa której nie dostales /as
użytkownik
20.11.2018 (2 miesiące temu)
20.11.2018 (2 miesiące temu)
Rozumiem, dziękuję za nakreślenie sytuacji! Mam nadzieję, że wszystko rozwiąże się pomyślnie, a wszelkie zaległości zostaną wypłacone. Informuj proszę na bieżąco nas na forum o postępach sprawy! Pozdrawiam serdecznie i życzę wiele dobrego.
użytkownik
20.11.2018 (2 miesiące temu)
20.11.2018 (2 miesiące temu)
Sprawa została wyznaczona na styczeń pani Sławomira i Pan Marek nie przyszli wogole na roZprawę nie odbieraja żadnych pism z sądu zostali objęci grzywną jeśli nie poskutkuje i nie stawia się w styczniu w sądzie zostaną doprowadzeni przez służby czyli policję
użytkownik
14.11.2018 (2 miesiące temu)
14.11.2018 (2 miesiące temu)
@DD Być może nie do końca zrozumiałeś kontekst lub intencje mojego wpisu, postaram się zatem nieco rozjaśnić.
1. Na początek w firmie proponowana jest pensja minimalna na okres kiedy osoba stara się o pracę, wobec czego kiedyś było to pewnie i to 1500 zł, obecnie jest inaczej. Natomiast, i tego nikt z tutaj obecnych nie podnosi, osoba wchodząca do pracy w firmie nie musi się zgadzać na minimalne wynagrodzenie, jeśli czuje się na tyle specjalistą, jest na tyle pewna swoich kompetencji i jest pewna, że poradzi sobie od razu z zadaniami stawianymi jej przez kierowników, może rozliczać się za wykonane prace i może zarobić o wiele wiele więcej, jednak wiąże się to oczywiście z ryzykiem. Nie zawsze "wykształcony pracownik" jak pisze @ DD jest pracownikiem z pełnym potrzebnym wahlarzem umiejętności. Wobec czego podejmując ryzyko na początku "straci" by potem odzyskać swój wkład i zaangażowanie na początkowym etapie. Pensja stała proponowna na początkowy okres wdrożenia jest tak na prawdę pomocą dla osób, które chcą nauczyć się wszystkich niuansów działania firmy i wykonywania poprawnie zadań. Przecież każdy pracodawca jest świadomy, że na początku nikt nie jest Alfą i Omegą, lecz w miarę uczenia się nabiera odpowiedniej sprawności, pracuje efektywniej, wobec czego gdy osiągnie zadowalający poziom wykonywania zadań, może zdecydować o tym ile będzie chciał zarabiać.
2. Niestety bardzo naiwnie/opacznie i wybiórczo odniosłeś się do tego, że Abakon jest liderem rynku - nie dodając w ogóle tego co napisałem, tj. lider rynku w budowie domów z prefabrykatów keramzytowych. Popatrz na rynek, jak wiele jest branż, odnóg i specjalności. Każda dziedzina ma swoich liderów, takim w swojej dziedzinie jest Abakon (jakby ktoś chciał, to niestety nie jest w stanie tego zakwestionować) i jako lider może zaoferować stabilną pozycję na rynku oraz naprawdę wysokie zarobki - oczywiście dla osób, które CHCĄ (pod tym słowem kryje się ogrom cech ludzkich, które świadczą o tym czy na prawdę dąży do tego by zarabiać dużo, czy tylko mówi o tym, że chce zarabiać dużo).

3. Sukces i zarobki zależą tylko i wyłącznie od pracownika - przy czym znowuż @DD nie zrozumiałeś intencji, wobec czego wyjaśniam: To, że ktoś CHCE, nie znaczy, że do tego DĄŻY. Ja też wiele rzeczy chcę, ale nie koniecznie chęć przekuwam w działanie. Wobec czego każdy świadomy dorosły człowiek powinien zadać sobie pytanie: Jak zrobić by dojść do tego co chcę?
I z tym zostawiam wszystkich :)
Miłego wieczoru :)
użytkownik
12.10.2018 (3 miesiące temu)
12.10.2018 (3 miesiące temu)
@Ja, pisałeś o rozprawie z udziałem firmy keram Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marek Ściebura Sławomira Ściebura. Jak wygląda obecnie sytuacja, możesz napisać coś na ten temat? To na pewno istotne informacje dla osób, które są zainteresowane rozwojem sytuacji w tym temacie.
użytkownik
04.10.2018 (3 miesiące temu)
04.10.2018 (3 miesiące temu)
Witam jutro o godz 12. Jest rozprawa w sprawie zapłaty wszystkim którym ta kobieta nie zapłaciła pieniędzy twierdząc tak jak pani Pan napisał godz 12 sąd rejonowy Pszczyna
użytkownik
24.08.2018 (4 miesiące temu)
24.08.2018 (4 miesiące temu)
@magdalena, masz na pewno na myśli "pracę na czarno" czy też praca na umowy cywilnoprawne typu zlecenie, o dzieło? To dość istotna różnica. Jak wygląda taki wyjazd w delegację w firmie keram Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marek Ściebura Sławomira Ściebura?

Jakie Waszym zdaniem zmiany mogłyby zajść w tej firmie?
użytkownik
23.08.2018 (5 miesięcy temu)
23.08.2018 (5 miesięcy temu)
keram Sławomira Ściebura to oszuści. Nie zatrudniają na umowę o pracę mimo, że mają taki wymóg od PKP. Polskie koleje powinny się wstydzić, że taka osoba pracuje w ich imieniu. Zmuszają ludzi do częstych delegacji, nie ma kontaktu z pracodawcą, a jeśli się do niej zadzwoni to jest nerwowa. Nie dają umów a ludzie pracują na czarno.
użytkownik
22.08.2018 (5 miesięcy temu)
Dom bez kota to głupota – a Twój dom mogą osłodzić te bliźniaki
Co poniedziałek publikujemy wizerunki kotów przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej fundacji Fabryka Mruczenia. Te zwierzaki szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

SPOŁECZEŃSTWO 2 dni temu 0 8
Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Monte i Oreo

To rodzeństwo, do adopcji w dwupaku. Osoby obawiające przygarnięcia się dwóch kotów jednocześnie uspokajamy – to tak naprawdę łatwiejsze niż opieka nad jednym kotem. Miesięczny koszt utrzymania nie różni się znacząco, natomiast zwierzaki dotrzymują sobie towarzystwa w momencie, kiedy opiekunów nie ma w domu i chętnie bawią się razem. Często po przygarnięciu pierwszego kota opiekun decyduje się na drugiego, ale wtedy dochodzi problem, czy obce zwierzaki się dogadają, dlatego idealnie bez przygarnąć dwa już akceptujące się wzajemnie, a często niemogące bez siebie żyć koty. Takie jak Monte i Oreo.

Kociaki mają około 5 miesięcy, mają komplet szczepień, zostały odrobaczone. Nie wybrzydzają przy jedzeniu – lubią i suchą, i mokrą karmę, grzecznie też korzystają z kuwety. Lubią inne koty, nie boją się też psów, więc mogą dołączyć do większej zwierzęcej rodziny.

Monte to typowa łobuzica, wszędzie jej pełno. Uwielbia gonitwy z bratem, polowanie na pluszowe myszki oraz wślizgiwanie się w trudnodostępne miejsca. Jednocześnie jest słodka jak jej imię, przymila się do człowieka, przytula się do niego albo zasypia na kolanach.

Oreo jest ciekawski i pełen energii. Kocha ścigać siostrę i lekko ją podgryzać, lubi też zabawy z wędką. Głaskany przez człowieka odpływa i przysypia z odchylonym łebkiem, jego ulubionym miejscem do drzemki jest człowiek albo przynajmniej poduszka obok ludzkiej głowy.

Te słodziaki mają prawdziwego pecha – już od kilku miesięcy nie mogą znaleźć domu, choć teoretycznie najłatwiej znaleźć dom właśnie dla kociąt. Może jednak tym razem im się poszczęści i zabije do nich serce jednego z Czytelników naszego portalu?

Osoby zainteresowane adopcją Monte i Oreo prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku (link TUTAJ) lub maila na adres: [email protected]

Monte 4
Monte, Fot. Fabryka Mruczenia
Monte 10
Oreo, Fot. Fabryka Mruczenia
Monte 9
Monte i Oreo w czerwcu, Fot. Fabryka Mruczenia
Monte 5
Oreo, Fot. Fabryka Mruczenia
Monte 3
Monte, Fot. Fabryka Mruczenia
Monte 2
Monte i Oreo, Fot. Fabryka Mruczenia
Monte 6
Oreo, Fot. Fabryka Mruczenia
Monte 4
Monte, Fot. Fabryka Mruczenia
Monte 10
Oreo, Fot. Fabryka Mruczenia
PrevNext
1 / 7

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku (link TUTAJ) lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: [email protected]

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia pisaliśmy więcej w „Wiadomościach Wrzesińskich” z 20 lipca (cyfrową wersję numeru kupicie TUTAJ).

DOM BEZ KOTA TO GŁUPOTA KOTY KOT FABRYKA MRUCZENIA AKCJA ADOPCYJNA NASZA AKCJA CHARYTATYWNIE
Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1
Anna Tess Gołębiowska

2 dni temu 0 8

UDOSTĘPNIJ
DYSKUSJA
Wwinfo profile thumb

Imię

E-mail

Treść komentarza...

Wwinfo profile thumb
Witkacy

1 dzień temu

brak możliwości wyjścia na dwór to ma być kara?? to chyba nie humanitarne, ale może się nie znam...

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
Kociara

1 dzień temu

Kot może być szczęśliwy żyjąc tylko w domu, wystarczy odpowiednio urozmaicać mu czas i zorganizować przestrzeń. Na zewnątrz na kota czeka wiele zagrożeń - od potrącenia przez samochód, aż po śmiertelne choroby wirusowe np.białaczka.

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
Witkacy

1 dzień temu

A gdzie dobrostan?? dom dla kota to taki kilu metrowy wirtualny łańcuch. na dworze czychają na niego same pozytywne doznania... myszy, drzewa, ptaki i inne koty...

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
Kociara

4 godziny temu

Negatywnie doznania również czekają na kota na dworze i skutki tych doznań są często tragiczne. W domu możemy kotu wszystko zapewnić. Ptaki, myszy - zabawki, drzewa - drapak, półki ścienne, inne koty - no cóż, nie ma problemu, chyba, że kot sam nie akceptuje innych przedstawicieli swojego gatunku. ;)

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
Witkacy

3 godziny temu

wszystko oprócz wolności...a koty chodzą swoimi ścieżkami

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
keramp

1 dzień temu

nie znam się raczej ale białaczka to chyba nie choroba wirusowa, chyba że u kotów to może jakaś inna...zaraz tak się nazywająca Zdrówka

0 ODPOWIEDZ
Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1
Anna Tess Gołębiowska

1 dzień temu

Dokładnie
użytkownik
22.08.2018 (5 miesięcy temu)
22.08.2018 (5 miesięcy temu)
Faworyt wyborów wchodzi do gry. Komitet Unii Wrześnian zarejestrowany
Burmistrz Wrześni Tomasz Kałużny będzie się ubiegał się o reelekcję. Dzisiaj 21 sierpnia został zarejestrowany komitet wyborczy Unii Wrześnian.

AKTUALNOŚCI 1 dzień temu 0 41
Tomasz Kałużny jest burmistrzem Wrześni od 2002, a więc w tym roku dobiega już czwarta kadencja jego rządów w mieście.

– Tak, będę ubiegał się o reelekcję – potwierdził nam dzisiaj szef Ratusza. Kałużny wystartuje tradycyjnie z ramienia Unii Wrześnian, a więc ugrupowania, które od szesnastu lat rządzi Wrześnią.

ANKIETA
Jaki procent szans na reelekcję ma Tomasz Kałużny?
POWYŻEJ 50%
PONIŻEJ 50%
NIE MA SZANS
Obecnie Unia Wrześnian ma 18 radnych w 21 osobowej Radzie Miejskiej we Wrześni. Stowarzyszenie powstało w 1994 roku z inicjatywy członków Unii Polityki Realnej z ofertą skierowaną dla mieszkańców Wrześni i gminy, w duchu konserwatywno-liberalnym.

W 1994 roku Unia Wrześnian na 32 miejsca zdobyła 6 mandatów, w 1998 – 8 mandatów, w 2002 na 21 miejsc – 8 mandatów, w 2006 – 6 mandatów, 2010 – 9 mandatów, 2014 – 19 mandatów.

Dzisiaj w Państwowej Komisji Wyborczej w Koninie został zarejestrowany komitet wyborczy Unii Wrześnian.

Potwierdzenie rejestracji KW Unii Wrześnian: od lewej Tomasz Górny, pełnomocnik finansowy oraz Waldemar Grześkowiak, szef Unii Wrześnian
WYBORY SAMORZĄDOWE UNIA WRZEŚNIAN WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 TOMASZ KAŁUŻNY RADA MIEJSKA WE WRZEŚNI
Thumb ww biernat
Filip Biernat

1 dzień temu 0 41

UDOSTĘPNIJ
DYSKUSJA
Wwinfo profile thumb

Imię

E-mail

Treść komentarza...

Wwinfo profile thumb
Sąsiad

4 godziny temu

Mam już dość obecnej ekipy. Centrum porażkowe, sprawa zatrutej wody i niewyjaśniona kwestia działek to dla mnie dominujące wspomnienia tej kadencji. Aha i jeszcze materiał w TV o kanalizowaniu Słomowa

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
wiecznie_wkurzony

5 godzin temu

czytam komentarze dla rozrywki i bawi mnie to że ktoś lub kilka osób bardzo stara się udowodnić że "nowi gracze na scenie" będą najlepsi itd .spory nakład pracy i pewnie dużo główkowania tylko szkoda że dociera to kilkudziesięciu osób a i tak te osoby nie mają zamiaru głosować inaczej niż dotychczas.

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
Frog

4 godziny temu

Nie wiadomo czy będą najlepsi, ale jak się nie spróbuje to się nie będzie wiedziało

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
Piotruś Pan

3 godziny temu

Kapusie z PW nie nadają się do niczego

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
Fan Piotrusia

2 godziny temu

Wszyscy forumowicze liczą na Twój start. Jeśli włożysz w kampanię tyle siły, co w etatowe pisanie konstruktywnych wpisów na tym forum, powinieneś wygrać wybory w cuglach!

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
Miki

43 minuty temu

Pedro jest mądry tylko w gadce, i od czasu do czasu żeby zastraszyć ....poza tym jedyna rzeczą która jemu wyszła w życiu to włosy....

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
Piotruś Pan

mniej niż minutę temu

Startujesz po to żeby wygrać. Po to żeby obsadzić swoimi ludźmi co tylko się da i wymiatać do następnych wyborów. I po to żeby w dupie mieć opozycję która będzie głośno szczekać. Jeśli żebrzesz o każdy głos to lepiej nie startować.

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
keramp

3 godziny temu

wiecznie_wkurzony w drugą stronę nawet bardziej napierają i co nie widzisz tego, na nich tez może jakiś hmm komitet smaruje. Zdrówka

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
Mądry po szkodzie

5 godzin temu

Widać, że informacja o starcie Unii Wrześnian nie wzbudziła większego zainteresowania, myślę, że wynika to ze zmęczenia i brakiem świeżości.

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
myslę że

6 godzin temu

Trzeba przedewszystkim przewietrzyć radnych bezradnych kolesi od nic nierobienia,bez kompetencji bez swego zdania ,wygodnych do sterowania.

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
Jarosław Kulawy

7 godzin temu

Dopóki będzie startował to i tak na Kałużnego zagłosuję...

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
Klapki na oczach

6 godzin temu

I jeszcze pewnie na Wałęse :)

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
I tak dalej

7 godzin temu

Przeniesienie handlu z rynku do karuzeli, rozwój sklepów monopolowych i "bezpieczeństwa" w mieście

0 ODPOWIEDZ
Wwinfo profile thumb
Dziad

7 godzin temu

hahaha, co wy macie z tym handlem? Jedź sobie do Karuzeli. Jeżeli już uda Ci się zaparkować, to zapytaj tych wszystkich, których tam spotkasz, kto ich zmusił do przyjścia i dlaczego nie bojkotują molocha ;). Co na tym Rynku były za wielkie sklepy? Te obuwnicze, czy z chińskimi ciuchami? Teraz można kupić podobne chińskie ciuchy, taniej, w jednym miejscu, pod dachem i nie trzeba płacić za parkowanie (pod warunkiem, że będziesz miał szczęście i trafisz miejsce). Skoro ludzie chcą korzystać z monopolowych, to jest ich coraz więcej. Pozory, bo pozory, ale mamy jakąś tam wolność i sklepy jeszcze można otwierać. Jeżeli dla większości społeczeństwa najlepsza zabawa to najebanie się i darcie papy, to niestety... trzeba ubolewać nad tym społeczeństwem, a nie piętnować handlarzy...

0 ODP
użytkownik
28.05.2018 (7 miesięcy temu)
28.05.2018 (7 miesięcy temu)
Chciałbym się odnieść do wypowiedzi ,, Marcina" który w pewny sposób próbuje się odnieść w sposób wymijający do konkretnych informacji które, przekazała nam koleżanka ,,TA" ,której mam zamiar bronić, gdyż chciałbym dodać także, iż widać że koleżanka ma niesmak po rozmowie z kierownikiem i potraktowaniem jej przez HR propozycją pensji, nie odnosi się bezpośrednio do ludzi pracujących w tej firmie.Jeśli faktycznie jest tak jak mówi TA, że na początek w dzisiejszych czasach proponują 1500 netto to faktycznie są liderem tylko w dziedzinie ,,samo zaorania" jako firma, gdyż inżynierów będzie brakować ( moja firma przeprowadziła badanie rynku i tendencja populacji kończących studia będzie spadkowa, krótko mówiąc coraz mniej ludzi będzie kończyło studia co spowoduje walkę o wykształconego pracownika ).Dodatkowo Abakon to żaden lider jak określa to ,,Marcin" , liderem są duże firmy które mają kilka dużych siedzib nawet międzynarodowych, budujące budowy za grube miliony. Abakon buduje sobie te domki z keramzytu i tyle... choćby ich wybudowali 30 - 50 rocznie to i tak nie dogonią dużych firm zarabiających 2-3 razy tyle na jednej większej budowie maksymalizując swój zysk poprzez posiadanie swoich cementowni, składów materiałowych, parku maszynowego itp .Firma bazująca tylko na podwykonawcach nigdy nie osiągnie takiego obrotu aktywami.To tak jakby porównać koncern samochodowy z samotną firmą produkującą samochody całkiem inna liga. A ostatnie zdanie jest typowe dla osoby która na pewno zajmuję wysokie stanowisko typu kierownik lub manager, gdyż teza jest zupełnie błędna, niestety zarobki kształtuje rynek biorąc twoje doświadczenie i umiejętności połączone z odpowiednimi tytułami zawodowymi.Myśląc w ten sposób niech każdy jutro pójdzie do swojego szefa i powie ,, zarobki zalezą od mojego Ja i chce 10000 tyś netto" - odpowiedz jest chyba oczywista jaką odpowiedź dostanie- Niestety Panie ,,Marcin" w małej firmie korzyści brak ... Sukces i zarobki faktycznie zależą od nas, dlatego tak jak mówi TA więcej i szybciej można zyskać i osiągnąć przy większym i silniejszym niż średnim lub przeciętnym.
użytkownik
20.05.2018 (8 miesięcy temu)
20.05.2018 (8 miesięcy temu)
@Nieistotne Dziękuję, że zdecydowałeś podzielić się z nami swoją opinią, jednak niewiele może ona ona mówić innym osobom. Mógłbyś ją zatem rozwinąć? Dlaczego nie polecasz pracy w keram S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe? Zachęcam Cię do dyskusji na forum.
użytkownik
12.05.2018 (8 miesięcy temu)
12.05.2018 (8 miesięcy temu)
Zachęcam was do umieszczenia najświeższych komentarzy dotyczących pracy w firmie keram Usługi Kamieniarskie w Warszawie.
Z wielką ochotą dowiemy się nowych informacji dotyczących kwestii rozrostu tej firmy, wątki o warunkach pracy oraz dodatkach pracowniczych również będą tu bardzo istotne.
Jeszcze raz zapraszam was do nowych wpisów!
użytkownik
25.04.2018 (8 miesięcy temu)
25.04.2018 (8 miesięcy temu)
Nie polecam, nikomu, nawet osobie któraby szukała byle jakiej pracy..
użytkownik
12.04.2018 (9 miesięcy temu)
12.04.2018 (9 miesięcy temu)
keram a raczej Marek ty de..lu przeciez ty jestes kierowca tak samo jak ja, nawet nie masz umowy z profitem tylko z szefem. widze ze Ty dobry gagatek jestes , mi sciamniales na bazie ze zarabiasz 6 a w internecie placz haha..
użytkownik
13.02.2018 (11 miesięcy temu)
13.02.2018 (11 miesięcy temu)
tragedia nie placi wogole kobieta twierdzac ze jestes uczniem do nauki i odchodzisz bez kasy
użytkownik
09.01.2018 (rok temu)
09.01.2018 (rok temu)
Studencik to ten młody z pomaga na wiosnę nie będzie taki zadowolony jak przyjdzie robić keramzytu
użytkownik
08.10.2017 (rok temu)
08.10.2017 (rok temu)
@keram Jeśli prawdą jest to co piszesz to dlaczego nie zgłosisz takich nieprawidłowości ? A może nie należały się niektórym te płatności i stąd Twoje zarzuty?
użytkownik
29.10.2016 (2 lata temu)
29.10.2016 (2 lata temu)
Panowie to kpina na szkoleniach BHP uczycie jak zwracać się do was ......... wasze wysokosci czy wy jestescie z innej gliny ............nadsztygar pseudo PTAK to cham i świnia .................
Sa i normalni i inteligentni ludzie ........ Pozdrawiam keram długoletni pracownik .................
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "keram"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Radomsko
Działdowo

Mława

Kielce

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kraków

Szczecin

Kołobrzeg

Katowice

omida Warszawa

Lubin

uber nowy maz Dwór

Przasnysz

biurowa wlochy Warszawa wlochy Warszawa

Mysłowice

masazysta Poznań

opiekunka Łódź

Pilica

Częstochowa

Nauczyciel wspomagajacy Gliwice

uber Kraków

Lublin

sare Rybnik

Zabrze

iglotex Dąbrowa
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin