test
Znaleziono 30 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "kirchhoff gniezno"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
12 paź (5 dni temu)
12 paź (5 dni temu)
Całkowita zgoda poza jednym - w 99% to jego zasługą.
Jeśli pryncypałowie szukają odpowiedzi dlaczego , to już ja mają.
użytkownik
11 paź (5 dni temu)
11 paź (5 dni temu)
Hitler gdy dowiedział się o powstaniu warszawskim wydał rozkaz zrównania Warszawy z ziemią, takie małe porównanie. Przypomnijmy sobie tylko jak skończył Hitler:). A tak na poważnie to groźbami o zabraniu takich czy innych rzeczy działają tylko na swoją niekorzyść, opinia idzie w swiat, gniezno jest małe a aspirując do miana firmy z tradycjami i chcącej zatrudniać w przyszłości kilkaset pracowników trzeba dbać o swój wizerunek bo problem z pracownikami w Wielkopolsce jest o wiele większy niż w Mielcu czy Gliwicach. Jak na razie to firma dąży do samodestrukcji. Bądźmy obiektywni to że powstały związki zawodowe w Gnieźnie to zasługa w 60% pana PT.
użytkownik
11 paź (5 dni temu)
11 paź (5 dni temu)
Plotki o związkach, ktore rozpuszczaja niektorzy, każą wątpić w to czy niektórzy poświęcili więcej niż 5 sekund, aby spojrzeć na fakty, a nie słuchać kłamstw, lub glupot bo szwagier powiedział.
Związki zawodowe mają za zadanie chronić pracownika, przed naruszaniem jego praw - i dlatego, nie można ich karać "brakiem napojów, papierosów, automatów", bo jest to idiotyzm. Związki nie są po to, aby pracownik nie robił niczego, są po to, aby ludzie, którzy mogą bać się odezwać mieli grupę, która ich obroni. Niektórzy debile może nie wiedzą i teraz narzekają, ale związki mogą również walczyć o konkretne umowy, normalne zachowanie wobec pracownikow, czy np. przeciwdziałać podwyzkom i awansom na zasadzie "bo go lubię". Mało teog nawet jak jeden z drugim nie jest w związku, to może się zgłosić do zw. o pomoc. ZZ moga walczyc o konkretne plany pracy, wysokosc i sposob przydzielania premii,

No ale lepiej wierzyć ludziom zyjacym mentalnie w czasach po upadku socjalizmu, gdzie walono pracownika na kazdym kroku i jeszcze wmawiono, ze sam sobie jest wiiinny,

Poczytajta cos wiecej niz strony zwiazku pracodawcow czy slowa PT, przestancie pozwalac na traktowanie siebie i inncyh jak gowno.
użytkownik
11 paź (5 dni temu)
11 paź (5 dni temu)
To jest głupie Polskie myślenie - nie podoba się to zmień pracę, a nam dalej pozwól wykorzystywać głupków.
Ciekwe, że zapominamy o tym, że na zachodzie Europy, ludzie też protestowali o lepszą stopę życiam a nie milczeli. Mentalność niewolnika, który pozwala sobą pomiatać jest naprawdę głupia, a odwracanie głowy od problemu, to tylko przyzwolenie na dalsze traktowanie pracowników jak bydła.
Może w końcu zacznijmy próbować doścignąć europę, bo pamietajmy, że tutaj mogą żyć nasze dzieci i może się zdarzyć, że też będą tym cichym pracownikiem fizycznym.
użytkownik
11 paź (5 dni temu)
I tu się mylicie. Nie każdy kto się nie zgadza z waszym zdaniem jest z administracji
Zrobiliście sobie z tego portalu forum zakładowe.
Nie każdy ma takie zdanie jak wy.
użytkownik
11 paź (5 dni temu)
11 paź (5 dni temu)
Zenujace, naorawde zenujace, straszyc ludzi zabraniem kart do automatiw wartych 20zl, biezcie je sobie. Swiadczy to tylko o was, o waszym snobistycznym podejsciu do zycia,zludnym poczuciu wyzszosci. Tak sie zachwycacie waszym klientem vw, to biezcie z niego przyklad jak tam funkcjonuja relacje zwiazki-zarzad. Wszedzie sie da tylko trzeba chciec i byc otwartym na kompromisy a nie byc zamknietym w swoim swiecie "kirchhoffa".
użytkownik
11 paź (6 dni temu)
11 paź (6 dni temu)
Sorki Paula ale niektórzy mają rodziny i lojalki podpisane na dużą kase
użytkownik
Jeśli Ci się wydaje pracowniku administracji że zrobiłeś kogoś "W konia" to dementuję , nie nie udało Ci się !
użytkownik
10 paź (6 dni temu)
Ja się tak zastanawiam. Jeśli praca w tym zakładzie jest taka zła to dlaczego ludzie którzy się tu wypowiadają nadal tam pracują. Nie rozumiem.
Co was tam trzyma i motywuje do dalszej pracy?
Przecież są inne firmy w których można pracować.
Pozdrawiam
użytkownik
Zastanawiam się kto te osoby inspiruje ?
Mało że ich działania są całkowicie przeciwskuteczne, to tak naprawdę działają na szkodę firmy.
Związki były, są i będą !
Postawa obrażonych jest dziecinadą i świadczy jedynie o poziomie kadry w tym zakładzie.
Czy osoby decyzyjne z Mielca, czy Gliwic nie widzą beznadziejności tej sytuacji. ?
Przewiduję w najbliższym czasie wielkie trzęsienie ziemi ze zmianami na samym topie.
użytkownik
10 paź (6 dni temu)
10 paź (6 dni temu)
Jak to ktos powiedzial: tutaj to brakuje tylko nasrac na środku - a pewnie i tak by nikt sie nie zorietnował w tym syfie.
użytkownik
10 paź (6 dni temu)
10 paź (6 dni temu)
Typowe dla naszych dzieci kirchhoffa - mentalnie na poziomie poganiacza niewolnikow, czleka oderwanego granatem od pługa, ludzi którzy mają tak nudne zycie, ze zostaje im tylko praca i poczucie wladzy.
Ostatnio glupota naszej parki P.T i P.K. przekracza wszystko i tylko są źródłem żartów dla całego zakładu.
użytkownik
10 paź (6 dni temu)
10 paź (6 dni temu)
Teraz "geniusze" straszą brakiem ciepłych napojów, automatów i papierosów.
No jeszcze tylko brakuje zamknięcia kibelków XD
Trzeba być upośledzonym umysłowo, aby w momencie stworzenia związku dawać kolejne argumenty za walką o lepszą sytuacje pracowników. Widocznie niektorzy u góry chcą się pożegnać z pracą.
użytkownik
10 paź (6 dni temu)
10 paź (6 dni temu)
Drodzy panowie oprucz naszego słynnego P. T i jego piesków jest jeszcze jeden Pan J. S który za to traktowanie ludzi prędzej czy puzniej doczeka się sprawy w sądzie za mobbing. Więc jeśli czytasz te niusy to się ogarni bo ludzie to nie bydło na których można się wyżywać
użytkownik
9 paź (7 dni temu)
9 paź (7 dni temu)
Uwaga, Uwaga Mistrz produkcji w akcie desperacji chodzi po produkcji i "delikatnie" wpaja ludzia by nie zapisywali się do związków. Znając ludzi i ich wstręt do owego człowieka zrobią mu na złość i się zapiszą:) Dodatkowo uwaga na psy tropiące (D.T, M.M ) wysłane po zakładzie by zdemaskować już zapisanych:) metody ubeckie nic nie pomogą panie P.T. Nie jesteśmy w Mielcu!!!
użytkownik
9 paź (7 dni temu)
9 paź (7 dni temu)
No tak, to pewnie w odpowiedzi na ten brak problemów powstały związki zawodowe.
Tak właśnie myślałem.
użytkownik
2 paź (14 dni temu)
2 paź (14 dni temu)
Jakie zarobki są w Kirchoffie?
użytkownik
2 paź (14 dni temu)
2 paź (14 dni temu)
To wszystko można poukładać.
Potrzebne są jedynie trzy rzeczy :
- kompetencje
- kompetencje
- kompetencje
Każdy kolejny dzień funkcjonowania tego zakładu z niekompetenymi ludźmi to strata.
użytkownik
1 paź (15 dni temu)
1 paź (15 dni temu)
Chcesz zobaczyć szczyt niekompetencj, syfu i połączenia korpo z janusz-polem? Zapraszamy.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "kirchhoff gniezno"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Błonie

Gliwice

tatuum Opole

Warszawa

Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany tarnowskie Góry

Kraków

Głogów

Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Lublin

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin peri Katowice

Katowice

Opole

discover Kraków

Toruń

fliziarz 575919340 Kraków fliziarz Kraków gaczynska Karolina

Sochaczew

Kruk logistiki transportu Za Szkołą

Leszno

Jaworzno

jastrzebie Zdrój

Świdnik

Mielec

Skawina

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin