test
Znaleziono 616 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "komandor"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
4 sty (miesiąc temu)
4 sty (miesiąc temu)
Myślę że musisz skontaktować się z właścicielem komandor SA. Na pewno Cię zrozumie a może nawet zatrudni
użytkownik
24.10.2018 (3 miesiące temu)
24.10.2018 (3 miesiące temu)
Opinia o Flora-Art. Biuro projektów
Gdańsk, komandorska 5

Hej, Zamierzam skorzystać z usług firmy Flora-Art. Biuro projektów. Czy korzystał ktoś może z usług firmy Flora-Art. Biuro projektów. Czy wszystko było w porządku?
użytkownik
08.09.2018 (5 miesięcy temu)
08.09.2018 (5 miesięcy temu)
Mariusz gratuluję ci wyników finansowych za 2017 !
użytkownik
26.08.2018 (5 miesięcy temu)
26.08.2018 (5 miesięcy temu)
Pracuje już dostatecznie długo aby mieć bardzo dobra wiedzę. Pytasz czy jest realna szansa na poprawę obecnej sytuacji przedsiębiorstwa. Jak sądzisz jaka możne być szansa jeśli dwóch z trzech dotychczasowych udziałowców pozbywa się swoich udziałów w firmie udziałów ? . To chyba oznacza że i oni stracili nadzieję na rozwój firmy. To chyba znaczy więcej niż ocena jakości pracy czy wynagrodzeń.
użytkownik
23.08.2018 (5 miesięcy temu)
23.08.2018 (5 miesięcy temu)
@więcek pracujesz dłużysz czas w komandor S.A.? Jesteś przedstawicielem handlowym czy może zajmujesz inne stanowisko? Jak oceniasz obecną sytuację jakości pracy oraz wynagrodzeń? Jest realna szansa na poprawę obecnej sytuacji przedsiębiorstwa?
użytkownik
21.08.2018 (5 miesięcy temu)
21.08.2018 (5 miesięcy temu)
Ja też wspominam dawne czasy jako bardzo dobre . Ale pycha kroczy przed upadkiem. A ludzie nieomylni popełniają największe błędy
użytkownik
08.08.2018 (6 miesięcy temu)
08.08.2018 (6 miesięcy temu)
Wcześniej wytłumacz na zlecenie kogo "zostałaś " moderatorka tego wątku. Sama powołałaś się na tą funkcje. Firma Najlepszy Fachowiec nie prowadzi moderacji wątków. Czytaj ze zrozumieniem moje wpisy i nie zadawaj niemądrych pytań które nijak mają się do moich wpisów. Są to ogólne oceny firmy, które mogą być bardzo cenne dla poszukujących pracy. Więc nie zawracaj głowy dyrdymałami i jakiś premiach bo ma to na celu rozwodnienie tematu. Zadanie pytania czy byłeś PH ? demaskuje cię jako współpracownika firmy
użytkownik
08.08.2018 (6 miesięcy temu)
08.08.2018 (6 miesięcy temu)
@Radomiak nie współpracuje z firmą komandor S.A.
Jestem moderatorem forum i dbam o poziom dyskusji na tym wątku. Jeśli zatem możesz to odpowiedz na moje pytania. W ten sposób możesz tylko pomóc zainteresowanym osobom, które poszukują pracy w komandor S.A.
użytkownik
21.07.2018 (6 miesięcy temu)
21.07.2018 (6 miesięcy temu)
A do Cię to obchodzi . Pracujesz dla bossa to się go zapytaj. Wszystko przecież zależny od niego. Ty jakie masz prowizje ?
użytkownik
20.07.2018 (6 miesięcy temu)
20.07.2018 (6 miesięcy temu)
@Radomiak pracowałeś dla komandor S.A. lub jesteś dalej tu zatrudniony? Na jakich kryteriach opierasz swoją opinię? Byłeś PH czy może współpracowałeś jako partner? Jak wygląda system wynagrodzeń i realizacji planów sprzedażowych? Są dodatki i prowizje od sprzedaży?
użytkownik
17.07.2018 (6 miesięcy temu)
17.07.2018 (6 miesięcy temu)
W Polsce najbardziej badziewna firma w tej chwili rozkwita. Nawet handel łopatami przynosi dochody .Na tym tle komandor SA to ewenement. 10 lat dołowania i żadnej realnej koncepcji rozwoju. Wszystko za sprawą geniuszu jednego człowieka. Nieomylnego , ze wspaniałymi pomysłami. Koncepcja mój zysk a twoje ryzyko biznesowe / dilerzy/ nie działa . Jak się pośliźniesz to odkupie od Ciebie udziały lub nieruchomości za ułamek wartości. Wykorzystywanie dominującej pozycji też nie działa , bo za dużo alternatyw. Znajdź naiwnego obiecaj mu wszystko a jak osiągnie sukces daj mu propozycje niedorzucenia również. Jak żyć ?. Sukces w biznesie to nie dy....... nie innych i kasa tylko dla mnie . To gra zespołowa . Jeśli łamiesz jej reguły w trakcie gry i próbujesz je ustawić pod siebie zostajesz w końcu sam i przegrywasz. Nie wierzę że coś z tego zrozumiesz , że się zmienisz ,za dobrze Cie znam. Zostaną Ci miliony i nic więcej ale możne tylko o to chodziło ?
użytkownik
13.07.2018 (7 miesięcy temu)
13.07.2018 (7 miesięcy temu)
Pytanie powinno brzmieć : jakich argumentów się używa przy zwalnianiu długoletniego pracownika zasłużonego dla firmy?
użytkownik
10.07.2018 (7 miesięcy temu)
10.07.2018 (7 miesięcy temu)
@ściema każdy ma prawo do swojej opinii, jednak zamiast skupiać się na funkcji moderatora w tej dyskusji, przekaż innym użytkownikom swoje spostrzeżenia na temat pracy w komandor S.A. Może wiesz jak wygląda schemat rozmowy kwalifikacyjnej i na co zwrócić uwagę podczas jej trwania?
użytkownik
06.07.2018 (7 miesięcy temu)
06.07.2018 (7 miesięcy temu)
Na forach innych firm nigdy nie spotkałem moderadora
użytkownik
02.07.2018 (7 miesięcy temu)
02.07.2018 (7 miesięcy temu)
@ziomal i @misek jak moderator forum nie jestem związana z komandor S.A. Zależy mi na utrzymaniu konkretnego poziomu dyskusji na wątku oraz otrzymaniu informacji na temat jakości i warunków pracy w komandor S.A .
@misiek czy możesz się wypowiedzieć jak w Twojej opinii wygląda praca w komandor S.A.?
użytkownik
28.06.2018 (7 miesięcy temu)
28.06.2018 (7 miesięcy temu)
Statek pod nazwą - ,, AGRICO,, zbudowany jest na solidnych fundamentach z użyciem najnowszych technologi , z finansowanych przez cała Unię Europejską i byle góra lodowa go nie zatopi jak w przypadku Titanica . Obsługuje go wysoce wykwalifikowana załoga , na mostku kapitańskim zasiada kilku dowodzących na raz . Nie jest to zwykła kadra oficerska lecz sami admirałowie i komandorzy , gotowi oddać własne życie za statek jak i jego załogę i pamiętajcie że tam ciągle gra muzyka .
użytkownik
27.06.2018 (7 miesięcy temu)
27.06.2018 (7 miesięcy temu)
Bardzo lubię pytania od agencji pijarowej. Są takie dociekliwe
użytkownik
24.06.2018 (7 miesięcy temu)
24.06.2018 (7 miesięcy temu)
@ziomal, chęć z rozmowy z pewnością nie powinna być przyczyną zwolnienia. Czy jesteś pewien, że to właśnie miałeś na myśli? Napisałeś także, że "dotyczy to w szczególności centrali"? Możesz doprecyzować swoją odpowiedź?
użytkownik
20.06.2018 (7 miesięcy temu)
20.06.2018 (7 miesięcy temu)
Ci którzy chcą rozmawiać są zwalniani z pracy . Dotyczy to w szczególności centrali
użytkownik
17.06.2018 (7 miesięcy temu)
17.06.2018 (7 miesięcy temu)
@Cezary, firma nie prowadzi obecnie rekrutacji. Nie zauważyłam żadnych ogłoszeń na wiodących serwisach pracy ani na stronie firmy. Może ktoś z pracowników wie coś na ten temat?
@Legia, czy próbowano podejmować rozmowy z szefostwem w celu poprawienia sytuacji? Może atmosfera zdążyła się już zmienić o czasu Twojej opinii?
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "komandor"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Konin

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Kierowca Bytom

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin