test
Znaleziono ponad 1000 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "kredyt bank"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
NIE potrzebujesz pomocy finansowej?

Dzień dobry wszystkim,

Czy jesteś biznesmenem czy kobieta? jesteś w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej. Czy potrzebujesz pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Masz niską ocenę kredytową i trudno jest uzyskać kredyt z lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Rozwiązaniem problemu finansowego jest Pieniądze Essentials®. Naprawdę muszę poważnego klienta

Ubiegać się o którykolwiek z tych kredytów finansowych, w każdej części świata:

a] Pożyczka osobiste.
b] pożyczki biznesowe.
c] konsolidacji zadłużenia.
d] Hard Money Pożyczki.
e] Home Mortgage.
f] ekspansja kredytowa biznesowe.
g] Student Loan.
h] kredyt Auto.

Specjalizujemy się przede wszystkim na stopy kapitalizacji biznesowych i finansowych są elastyczne pożyczki działalności procentowych, oprocentowanie szaleje od 1,5% do 3% kredytów. Ilość w zakresie od $ 15,000.00 do $ 20.000.000,00 od 1 do 15 lat w czasie. e-mail: [email protected]

Wracaj do formularza zgłoszeniowego

Z poważaniem
ROBBY CAHVO
użytkownik
13 lut (5 dni temu)
13 lut (5 dni temu)
Opinia o Inwestycyjny Dom Maklerski kredyt banku S.A. Punkt Obsługi Klientów Nr1Warszawa, Kasprzaka 22 Dzień dobry, Czy ktoś wie czy aktualnie Inwestycyjny Dom Maklerski kredyt banku S.A. Punkt Obsługi Klientów Nr1 szuka osoby do pracy ??? Czy atmosfera jest dobra? Czy wypłaty są na czas?
użytkownik
7 lut (11 dni temu)
Część, system wynagrodzeń jest omawiany szczegółowo na szkoleniu, jednak faktycznie nie jest on specjalnie motywujący, choć uważam, że jest to jedna z nielicznych instytucji finansowych, która wciąż daje zarobić fajne pieniądze.
Mam inny problem, jestem tutaj drugi miesiąc, oczywiście realizuję plany, gdyż na start są śmieszne - przynajmniej dla osoby z doświadczeniem w branży. Gdybym nie miał kontroferty pewnie bym pozostał, bo mamy nowy zespół ambitnych ludzi, którzy pewnie w niedługim czasie będą w czołówce, jako oddział, jednak jak pomyślę ile mógłbym stracić po przepracowaniu roku i chęci odejścia to już teraz wolę zmienić pracodawcę - no złotówa ze mnie nie powiem, że nie :)
Mimo omówienia kwestii premii na szkoleniu oraz zapoznaniu się z umową nie potrafię jednoznacznie stwierdzić, czy dostanę premie za wypłacone kredyty w styczniu i lutym jeżeli odejdę z końcem lutego. Jeden paragraf umowy sugeruje, że tak jeśli przepracuję pełen miesiąc, inny że jednak nie. Ten inny mniej więcej stanowi tak, że do premii są uprawnieni pracownicy, którzy są pracownikami spółki na dzień przyznania premii. Jednak umowa nie określa, jaka data kryje się pod pojęciem "dzień przyznania premii". Jest to dzień wypłaty kredytu? ostatni dzień miesiąca rozliczeniowego, a może dopiero ten dzień następuje po uznaniu arkuszy premiowych, który następuje dopiero w następnym miesiącu po miesiącu rozliczeniowym.
Ktoś może kończył współprace i odpowie na pytanie, czy wypłacają premię za kredyty po wypowiedzeniu umowy przez pracownika (pomijam CAP i lokatę lojalnościowa)????
użytkownik
15 sty (miesiąc temu)
15 sty (miesiąc temu)
Prawda jest taka że w każdej firmie jest coś nie tak, pracownicy też nie sa idealni zawsze ale jeśli chodzi o AFORTI FINANCE TO NAJGORSZA FIRMA W KTÓREJ PRACOWAŁEM. PRZESTRZEGAM I MOCNO ODRADZAM !!!

pracowałem tam kilka mies. i zrobiłem kupe dobrej roboty z pozyskiwaniem pośredników do współpracy i GÓWNO z tego miałem. Tylko musiałem się tłumaczyć pośrednikom (dla których chciałem dobrze) dlaczego w Aforti nic nie wypłaca, same negaty a ci sami klienci dostają spore kredyty w banku później?! Oczywiście nie każdemu klientowi da się pomóc bo zasypani itd, ale przez pare miesięcy pracy moi klienci którzy dostali decyzje negatywne powypłacali się w bankach na kwotę ponad
1 200 000 zł. Jeden klient który dostał negata w Aforti wypłacił sie w banku ING na 500 000 Pośredniczka finansowa mnie wyśmiała !!! a ja ku*wa mam wynik robić?! W Aforti Finance jest tylko gra o klientów bankowych! Każą dzwonić po firmach i mówić że: "nie dostałeś w banku, u nas dostaniesz" GÓWNO PRAWDA !!! Był dział sprzedaży w WWA co robili wyniki po pół miliona na wałach, były dyrektor wwa miał 90% kredytów wyje**nych ale pozytywy były. I jakoś dziwnie dział WWA został zlikwidowany... Są sytuacje że ja mam klienta ze zdolnością na miliony i muszę błagać dniami o pozytywa a ktoś inny dostaje 2 pozytyw na 150 000 w 2 godziny.
Co do pożyczek Aforti- to totalne ścierwo, żal mi za siebie ze proponowałem ludziom te lichwiarskie warunki, ceny KOSMICZNE, najlepsza- HIPOTEKA na 60 miesięcy- gdzie oddaję się prawie 350 % pożyczonej kwoty hahahaha !!!

Nasłuchałem się z rynku tyle złego o Aforti że głowa mała- (bo w moim oddziale byłem jedynym który na prawdę dzwonił, mój telefon miał odbarwienia od trzymania przy uchu)

uwaga, To będzie mocne-

Wyobraźcie sobie że pisałem maile do wiceprezesa że jest coraz gorzej, że z rynku płyną straszne opinie i może to się załamać, kilka stron szczerego tekstu jak jest... chciałem pomóc...
Odpowiedzi dostawałem takie jak by wiceprezes w ogóle nie chciał przyjąć do wiadomości tego co napisałem
Byłem zszokowany !!!!

Aforti to firma stworzona przez człowieka który uczył się od Czarneckiego- a strategia czarneckiego to zrobić firme która będzie szarpać pieniądze z ludzi do krwi.

Aforti to firma od mielenia kasy z ludzi- Biorą pożyczkę/dają obligacje żeby dać dalej pożyczkę tylko dużo droższą i tak w kółko.

Ja zmarnowałem w Aforti czas i swoją ambicje-

AFORTI TO FIRMA W KTÓREJ TWOJA AMBICJA I CIĘŻKA PRACA SIE NIE LICZY.

Więc potencjalny pracowniku...

Błagam...

nie marnuj swojej ambicji w Aforti, ja straciłem czas i nerwy tam... i chce tym tekstem ochronić innych których może spotkać takie rozczarowanie jak ja miałem.

Pozdrawiam
Bartosz
Były pracownik Aforti Finance
użytkownik
8 sty (miesiąc temu)
Złodzieje wykupują przedawnione długi i nękają ludzi. Na moje pisemne żądanie podania mi na piśmie kto jest moim wierzycielem, podają bzdury, że mam dług na karcie kredytowej Credit Agricole. W życiu nie byłam nigdy klientem Credit Agricole i nigdy nie miałam ich karty kredytowej. Wydzwaniają różnych porach począwszy od 6 rano. Na szczęście telefon mam wyciszony o tej porze. WYdzwaniają i żądają w pierwszych słowach potwierdzenia mojego imienia i nazwiska nie przyjmując do wiadomości, że ja nie mam obowiązku potwierdzania moich danych każdemu, kto do mnie wydzwania. Nawet jeżeli jestem coś dłużna, to oni mają obowiązek udowodnienia mi faktu zadłużenia w postaci przesłania mi listem poleconym podpisanych przeze mnie dokumentów. Przed chwilą skontaktowałam się z prawnikiem ze stowarzyszenia Pro Tempore mieszczącego się w Lublinie. Stowarzyszenie to świadczy porady ludziom nękanym przez takie właśnie firmy jak Getback. Poinformowano mnie, że nawet gdybym miała dług, to od 2006 roku uległ już dawno przedawnieniu i nie mam obowiązku go płacić firmie Getback. Zostałam również poinformowana, żeby wysłać do firmy Getback list polecony z potwierdzeniem odbioru informujący, że nigdy nie miałam nic wspólnego z tym bankiem a nawet jeżeli to dług jest przedawniony, i ostrzec ich, że jeżeli nie zaprzestaną nękania mnie, skieruję przeciwko nim sprawę na Policję. Powiedziałam również prawnikowi, że firma Getback nęka mnie od lat i grozi komornikiem i sądem. Prawnik mi odpowiedział, że gdyby tak mieli zrobić, to by już dawno to zrobili. A oto ten link z danymi kontaktowymi do Stowarzyszenia: hDmw_JOF2bGU7WUMG-j0YMNNw7_NJmmAaAtzgEALw_wcB
użytkownik
6 sty (miesiąc temu)
6 sty (miesiąc temu)
WITAM SERDECZNIE nazywam sie WIERA WITEK mam79 lat rospaczliwie szukam pozyczke poniewasz mamchwiluuwki w kilku parabankach a zalatwialam pozyczke w firmie CONTACT niby przyznali mi pozyczke 30000 tysiency na 56 rat 586 zlotych na miesionc too mi odpowiadalo bo splacila bym pozyczki parabankowe i miala bym jednom pozyczke spisali certefikat za ktury zaplacilam 318 euro i spisali umowe w PARYZU przez notariusza Thierry DUCHIEZA i ubiespieczenie za kture zaplacilam 867 euro na tym mial byc koniec pozyczke mialam odebrac 2 stycznia dostalam odpowiedz ze musze zaplacic autoryzacyje pozyczki 1101 euro napisalam do nich ze nie mam pieniendzy a oni mi odpisali ze bank Francuski odmuwil wyplaty bo musi byc potwierdzona pozyczka o tej autoryzacy nic nie wiedzialam przyslali mi jom 4 stycznia a byla wypisana 6 grudnia i tak poejzewam ze zostalam przez tom firme paskudnie oszukana a za certyfikat i ubiespieczenie zaplacilam 50000 tysiency jestem emerytkom jestem uczciwom osobom przez te oplaty nie placilam rat pozyczek wpadlam w pulapke zadluzen i nie wiem co mam teraz zrobic jestem po prostu zalamana jusz myslalam odebrac sobie zycie bo nie umiem zyc z tom nieuczciwosciom mam emeryture 1600 zlotych prosze bardzo o pomocprosze mi jakos pomuc dzienkuje
użytkownik
5 sty (miesiąc temu)
5 sty (miesiąc temu)
Jestem emerytowanym bankierem, który pracuje w samym sercu wybrzeża.

Whatsapp .. +213655963474

Kontakty :: [email protected]

Na moim koncie jest dużo pieniędzy i chęć pomocy ludziom, którzy nie zregenerowali się w razie potrzeby, aby ukończyć projekt, który pomoże poważnym i uczciwym osobom, które nie spłacą pożyczki na praktykę.
Oferuję pożyczki krótko-, średnio- i długoterminowe od 3 000 do 25 300 000 EUR i dalsze:

Whatsapp .. +213655963474

Kontakty :: [email protected]
użytkownik
5 sty (miesiąc temu)
5 sty (miesiąc temu)
Jakie Łukasza hahaha ono od początku było Mariusza. To on kasę wyłożył, Łukasza komornicy ganiali. Taka jest prawda. A że okazał się z Olka szują do potęgi to już inna sprawa.

Karma wraca, wcześniej czy później. Bo to dostajesz co sam dajesz.

A tak dla wiadomosci tu zebranych. Łukasz a raczej Olka się kończą. Z ta różnica że oni żyją na kredyt. Wszystko nie jest ich a banków takze trafia w to samo miejsce z którego wyciągnął ich Mariusz tj. na dno.
użytkownik
3 sty (miesiąc temu)
3 sty (miesiąc temu)
Witaj, Czy jesteś w potrzebie pożyczki? potrzebujesz pożyczki awaryjnej? Pomożemy Ci uzyskać szybką pożyczkę gotówkową, aby rozwiązać twoje problemy finansowe przy bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niskim zwrotem z odsetek.

Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki, czy to za rachunki medyczne, opłaty za szkołę, wypłatę, pożyczkę biznesową, pożyczkę osobistą czy nieoczekiwane problemy z gotówką e.t.c. Nasza usługa jest szybka, bezpieczna, niezawodna.

Nigdy więcej czekania ani stresujących wizyt bankowych. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i zrealizować transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz

Zapewniamy całodobową pomoc w klasie światowej. Zapytania / pytania? - Wyślij wiadomość e-mail na adres ([email protected]) i odbierz odpowiedź w ciągu kilku minut.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja finansowa wolność jest w twoich rękach!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zawsze jesteśmy podekscytowani, aby usłyszeć od Ciebie! Jeśli masz jakieś uwagi, pytania lub wątpliwości, napisz do nas przez e-mail
([email protected])
([email protected])
 
Gorące pozdrowienia
Pan Patrick Johnson
użytkownik
3 sty (miesiąc temu)
3 sty (miesiąc temu)
Alior przejmie i będą jeszcze kredyty w kioskach
https://businessinsider.com.pl/firmy/sprzedaz/alior-bank-przejmie-ruch-wniosek-do-uokik/pxdhbmf?fbclid=IwAR0hrXgaFBRzbBi1ERsMguF1TDCgwfTobmcyJ7aa3E_HzXrjcLchOni7vU4
użytkownik
2 sty (miesiąc temu)
2 sty (miesiąc temu)
Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać pożyczkę od lokalnych banków / innych instytucji finansowych na rok 2019?
Czy w 2019 roku potrzebujesz funduszy na założenie lub rozbudowę firmy?
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pomaganiu ludziom w nabywaniu, odnawianiu i pozostaniu w domach oraz rozszerzaniu / rozpoczynaniu działalności.
Pomagamy nowym przedsiębiorcom i właścicielom inteligentnych firm rozwijać się przy pomocy odpowiednich środków finansowych.

Oferujemy szeroki wachlarz usług finansowych dla zainteresowanych klientów, którzy szukają pożyczek na sfinansowanie swoich wydatków w 2019 roku. Nasza usługa jest oferowana w bardzo niskiej i minimalnej wysokości 3%, w zależności od potrzeb. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź do nas przez: [email protected], jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki.

Z poważaniem
Pani Sarah
Kenneth Abrighten Business Home
[email protected]
użytkownik
1 sty (miesiąc temu)
1 sty (miesiąc temu)
Drodzy Szanowni Klienci, Czy pilnie potrzebujesz pożyczki? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu z Sunshine Financial Group Inc. ([email protected])

Jesteśmy certyfikowaną, autorytatywną, prawowitą i akredytowaną firmą pożyczkową. Zapewniamy pomoc finansową wszystkim, którzy pilnie potrzebują pożyczki. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, pożyczki osobiste lub kredyty komercyjne, a także możemy udzielić pożyczki na rozpoczęcie projektu lub na zakup domu lub samochodu.

Jeśli tak trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ Sunshine Financial Group Inc ma problemy z uzyskaniem pożyczek na całym świecie.

GŁÓWNE KORZYŚCI Z NAS;

- Zastosuj zawsze i wszędzie.
- Otrzymuj gotówkę w mniej niż 24 godziny
- Pożycz od 1000 euro do 30 milionów euro
- Brak ukrytych opłat.
- Niskie oprocentowanie 3%
- Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną przez okres 1-30 lat.
- Masz szansę wybrać bezpieczne lub niezabezpieczone pożyczki

Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przywieźć swoich klientów i są w 100% chronieni. W pełni ufamy, że będziemy współpracować na rzecz korzyści wszystkich zaangażowanych stron.

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, uprzejmie napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem adresu e-mail poniżej.

Email: ([email protected])
Email: ([email protected])
WhatsApp: +447903159998

Gorące pozdrowienia
Susan Benson (Senior Loan Manager)
użytkownik
1 sty (miesiąc temu)
1 sty (miesiąc temu)
UWAGA!!! Wystrzegajcie się tej firmy a zwłaszcza właścicieli Marty JURA - CHRUŚCIEL i Marcina CHRUŚCIEL !!!
Osoby te pod pretekstem pomocy, prowadzenia wspólnych interesów OSZUKUJĄ I WYŁUDZAJĄ PIENIĄDZE!!!
Obiecują różne rzeczy w tym nawet zwrot pieniędzy - to się jednak nie dzieje!!!
NIE SPŁACAJĄ ZACIĄGNIĘTYCH DLA NICH kredytÓW!!! NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW!!! ZMIENIAJĄ NUMERY!!!
SPRAWY W SĄDZIE CYWILNYM POMIMO WYROKU NIE SKUTKUJĄ ZWROTEM PIENIĘDZY (Przykładem jest Pan Robert B. który do dzisiaj nie odzyskał od 2015 roku kwoty około 200tys zł) .
Mnie i moją rodzinę doprowadzili do dramatycznej sytuacji finansowej!!! Tracimy przez nich dom!!!
NIC ICH NIE OBCHODZI!!! DZIAŁAJĄ BEZ SKRUPUŁÓW JAK TO PRZESTĘPCY!!!
Walczymy z nimi na chwilę obecną i próbujemy odzyskać pieniądze poprzez zgłoszenie sprawy do prokuratury.
Z dochodzenia wynika, że w/wymienieni działają w ten sposób wyłudzając pieniądze przynajmniej od 2015 roku.
Jeśli jesteście Państwo pokrzywdzeni przez wyżej wymienione małżeństwo lub znacie takie osoby to proszę o kontakt - [email protected]
ewentualnie jeśli potrzebujecie świadka, informacji na ich temat jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Jeszcze raz OSTRZEGAMY!!! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!! Pani Marta JURA - CHRUŚCIEL jest osobą sprawiającą wrażenie "gazeli biznesu" a w rzeczywistości to bankruci, którzy nie mają pokrycia ani w majątku ani w danych słowach i zapewnieniach!!!
NIE WIERZCIE W ICH OBIETNICE!!! A nie będziecie mieli MEGA KŁOPOTÓW PRZEZ NICH!!!
Poszukuję osób pokrzywdzonych w celu

Moje sugestie dla Jura-Chruściel Marta Techmar:
Nie rujnujcie życia innym!!! Zwłaszcza osobą , które Wam udzieliły POMOCY!!! WSTYDŹCIE SIĘ!!!
REGULUJCIE RATY I ZOBOWIĄZANIA!!!

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie:
SAM POWINIEN BYĆ UCZCIWY!!! A TAK NIE JEST!!!
użytkownik
31.12.2018 (miesiąc temu)
31.12.2018 (miesiąc temu)
Czytam te wypowiedzi i nie wierzę. Najlepiej podpisać wszystko jak leci a poźniej pretensje do całego świata, tylko nie do samych siebie. Umowa kredytu jest na Twojego ojca czy matkę, że autentyczność jej podpisu miałby być kluczowy dla ważności tej umowy? I czy w treści umowy było napisane że jest osobą pomagająca? Umowa jak zakladam zawarta z bankiem a nie z ta spolka, dam sobie rece urwać że Twoj ojciec jest wyszczegolniony w komparycji umowy na pierwszej stronie (co by nie trzeba było czytać wszystkiego) jako kredytobiorca.. A w zwiazku z pomowieniami ktore Pani podniosła ma Pani jakis dowód że banki formalnie były powiązane z działaniami tej spółki? Jeśli tak to proszę to oficjalnie podnieść a nie takie wyplucie żalów. Ja nie jestem pracownikiem ani tej spółki ani banku zadnego, ale nóż mi się otwiera. Wam się nie chciało czytać dokumentów przed podpisaniem, zapłaci cały naród z podatków. Fajnie, będę pracować żeby ktoś inny mógł brać hajs za darmo.
użytkownik
31.12.2018 (miesiąc temu)
31.12.2018 (miesiąc temu)
NIE WSZSYTKO ZŁOTO CO SIĘ ŚWIECI PKO BP
mam zlote konto w pkobp . zaoferowali mi (oferuja atrakcyjne produkty) kredyt odnawialny na ..okoo 20procent..
Ja dziekuje. na ulicy z ulotek znajde taniej.
jako zloty klient (bardziej sie czuje jak zlota dojna krowa) mam opieke dedykowanego doradcy.
Za zlote konto place miesiecznie chyba 19.90 co daje za 10lat okolo 2400zł !
tak,mam doradce ktory albo odbierze albo szybciej bedzie zadzwonic czy dowiedziec sie tradycyjna metodą. Po co mi zresztą doradca??? Aby mi powiedizal ze czegos nie wie i musze sie udac do swojego oddzialu??? albo zeby mi powiedzial ze moge sobie wziazc kredyt na 20procent co widze online ???
Odradzam placenia za "lepsze" konto w pkobp. Ja nie jestem zadowolony.
Aby je skasowac (zamienic na zwykle) panie jeszcze sie nie dowiedzialy czy bedzie potrzebny aneks do mojego starego kredytu.
Po prostu sie wkopalem (az odkryłem złoto :d ) i teraz ciezko sie z tego wydostac a radosci z tego zadnej.
użytkownik
30.12.2018 (miesiąc temu)
30.12.2018 (miesiąc temu)
Co do życzeń, nie było możliwości Wam ich złożyć telefony były głuche. Spłacając kredyt w banku nikt mnie się nie pyta czy pracodawca wypłacił mi pensje czy nie. Przychodzi termin i nie ma zmiłuj się. Wystarczyło odebrać tel. poinformować, każdy jest człowiekiem. Słabi ludzie chowają głowę w piasek!!!
użytkownik
29.12.2018 (miesiąc temu)
29.12.2018 (miesiąc temu)
ty pracownik a co powiesz na zatrudnionych przez citi telemarketerow chamskich i kretynskich ktorzy wciskaja kredyt w citi za xxxxxxx warta karte do biedronki chyba trzeba byc totalnym desperatem zeby wynajac telemarketerow kredyt jak chce to wezme gdzie indziej a tym xxxxxxx swoim szefom powiedz zeby do mnie nie dzwonili to chyba pierwszy tak gowniany bank ze wciska ktedyty
użytkownik
26.12.2018 (miesiąc temu)
26.12.2018 (miesiąc temu)
Witam serdecznie!
Szczerze mówiąc może i nie powinnam się udzielać lecz biorąc pod uwagę kwestie zarobków i atmosferę choćby w kwestii warunków pracy jestem wręcz zniesmaczona w kierunku owej Kancelarii.
Po przeczytaniu zaledwie pierwszych kilku opinii każda następna pogłębiała mnie tylko w przekonaniu iż strona internetowa i informacje zawarte w opisie są zwykłym bezczelnym kłamstwem, tzw " celowe wprowadzanie w błąd w celu osiągnięcia własnych korzyści majątkowych". Pracownika wykorzystam , petenta oszukam, a sam napełnie sobie kieszeń zielonymi - kolokwialnie ujmując .

Podstawa wynagrodzenia w roku 2018 wynosi 1530 zł., zakładam iż tak poważna instytucja chce aby zespół pracowniczy był przede wszystkim odpowiednio przygotowany -szkolenia, kursy , podnoszenie kwalifikacji oraz umiejętności czyli jakoby wyjazdy co za tym idzie delegacje, zmotywowany do wykonania rzetelnie swoich obowiązków - tzw. premie motywacyjne, uznanie dla pracownika - premia uznaniowa, punktualność, brak dodatkowych dni wolnych nie zaplanowanych wcześniej - premia za obecność,pomijam już nawet kwestie szczególnych osiągnięć itp...
Podsumowują, przy tym zarobku można by szczerze bez wahania powiedzieć iż podstawowa + ewentualnie premia dla tzw lizusów i donosicieli to wszystko na co stać Szanowne Szefostwo.
Zespół pracowniczy wydaje się być oczywistym iż powinien być adekwatny do powagi samej nazwy Kancelaria Prawna",
godny zaufania zarówno dla pracodawcy jak i petenta, a taki można mieć nie tylko dzięki kursom lub szkoleniom, lecz przede wszystkim dzięki zapienieniu pracownikom możliwości wzajemnego poznania się, "dopasowania ", możliwości nie tylko wspólnej pracy ale również i wspólnej zabawy, relaksu w chwili np. spotkań integracyjnych, a także odpowiednich i jasno postawionych głównych celów oraz zasad działalności gdzie jedynie dodatkiem , tzw wisienką na torcie będzie odpowiednie wynagrodzenie satysfakcjonujące pracowników dając możliwość przeżycia od wypłaty do wypłaty.
Z opinii jasno wynika, że żaden z tych aspektów nie jest znany osobą zarządzającym ( właścicielom) - dowód .
Nie udało znaleźć mi się opinii choćby dwóch długoletnich pracowników , pytanie czy jest w jakim dziale garstka osób które przepracowały choćby rok w tym miejscu.
Jak można oferować pomoc, współpracę w tak ważnych kwestiach nie znając żadnych konkretnych metod na swoim stanowisku pracy gdyż jest się zaledwie po wstępnym instruktażu i zmiana pracownika zanim oswoi się z nowym miejscem i ludźmi współpracującymi.
Dlatego ośmielę się zapytać Państwa - dla formalności- czy jest jakikolwiek sens fatygowania się aby polubownie porozumieć się w kwestii zadłużenia ( dodam iż dług przejęłam jakoby z racji wspólnoty majątkowej małżeńskiej) Tuż przed rozwodem mój były małżonek w ciągu jednej doby w zaprzyjaźnionej sobie ajencji udzielającej kredyty z różnych instytucji finansowych - zwłaszcza parabanki itp.-podpisał umowy kredytowe których oczywiście nie spłacał.
Nie muszę chyba dodawać iż do 5 tys. zgoda współmałżonka nie była wymagana, parabanki - brak w tamtym czasie kontroli BIK, okropnie wysoki % oraz w skali 1-10 może jedynie 2- óch otrzymało odmowę a przy innych "kasa się kręciła", koleżanka na miejscu agenta finansowego = puszczenie kilku wniosków do różnych banków jednocześnie przy dość dużym, jeszcze wtedy dochodzie i zero zobowiązań w innych instytucjach finansowych. Efekt końcowy każdy może sobie wyobrazić a ja niestety przy walce z jednym wierzycielem trafiłam aż do grona dłużników w rękach w/w Kancelarii.
Boję się pomyśleć jaki los mnie czeka w takowej niefortunnej sytuacji jaką sprawił mi los, skoro mam wrażenie,
że "Kancelaria Prawna" to tylko nazwa, z prawem sam zakres usług niezbyt dużo ma wspólnego .

Pozdrawiam życząc wszystkim miłego dnia ;)
użytkownik
23.12.2018 (miesiąc temu)
23.12.2018 (miesiąc temu)
No i widzisz, ja też nie wezmę, chociaż nie z własnej woli. Mój pracodawca, mój bank, po tygodniach walki i wyjaśnień, które moim zdaniem nic nie wnosiły do sprawy, odmówił mi udzielenia kredytu. Powodem oficjalnym było to, że działka i dom nie spełniają warunków, ale moim zdaniem to po prostu tragiczna instytucja i dlatego tak się stało. Przeszliśmy milion formalności, dokumentowania rzeczy, których inni klienci z ulicy nie musieli znosić, a na końcu dostaliśmy negata. Zwolniłam się jeszcze tego samego dnia i teraz odliczamy dni do wolności. Powtarzam, pko zrujnowało mi zdrowie psychiczne, fizyczne, dobrze, że nie małżeństwo, a było blisko. Nigdy nikomu nie polecę tam pracować.
użytkownik
23.12.2018 (miesiąc temu)
23.12.2018 (miesiąc temu)
Witajcie, jesteśmy Chrześcijańską Organizacją utworzoną, aby pomagać ludziom potrzebującym pomocy, np. Pomoc finansową. Tak więc, jeśli przechodzisz trudności finansowe lub znajdujesz się w jakimkolwiek bałaganie finansowym, a potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy lub potrzebujesz Pożyczka na spłatę zadłużenia, spłacanie rachunków, założenie interesu lub trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków, skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail na adres: [email protected], Biblia mówi w "Łukasza 11 : 10 Każdy, kto prosi, otrzymuje, kto szuka, a ten, kto puka, drzwi zostaną otwarte ", więc nie pozwólcie, aby ta sposobność was omijała, ponieważ Jezus jest ten sam wczoraj, dziś i na wieki wiecej. myślący i Bóg bojący się Ludzi. Radzimy wypełnić i odesłać poniższe dane. Twoje pełne imię i nazwisko: _________ Twój kraj: _________ Twoje państwo_________ Twój adres: _________ Twoja płeć: _________ Twój status prawny ________________ _ _ _ _ _ _ _ Liczba komórek telefonicznych: _________ Pożyczka potrzebna: _________ Czas trwania pożyczki : _________ Miesięczny dochód: _________ Cel pożyczki: ___________ Czy ubiegałeś się o pożyczkę przed: _________ Działaj szybko i uwolnij się od stresu finansowego, bałaganu i trudności, kontaktując się z ALENXANDER WALKER LOAN FIRM Dzisiaj przez e-mail: [email protected] być traktowany z najlepszymi z naszych zasobów, dopóki nie otrzymasz tych środków przeniesionych na twoje konto, a szybka i szybka reakcja określa, jak szybko otrzymasz pożyczkę. Bez żadnych opóźnień Ubiegaj się o swoją najlepszą i łatwą pożyczkę tutaj z nami. Pozdrawiam Mr ALENXANDER WALKER LOAN FIRM AT: [email protected]
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "kredyt bank"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Bytom

Katowice

Konin

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin