test
Znaleziono ponad 1000 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "metro"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Jeśli chcecie zrobić tam porządek to musi być was większość i po temacie . Jeżeli się chce to dzisiaj są taki możliwości że można jednego i drugiego buraka nagrać i po temacie. Do Austrii ze skargą to można delegację wysłać albo samemu pojechać i też po temacie .Jednym słowem dla chcącego nic trudnego tym bardziej jak ktoś komuś robi krzywdę to trzeba działać a nie patrzeć na to z boku i udawać że się nie widzi albo mnie się nie czepiają to olał to pies nie mój problem.Może kiedyś to po tobie pojadą i wtedy poczujesz . Kiedyś Coca Cola zrobiła w stanach promocję w cenie jednej puszki można było kupić dwie . Był tylko jeden warunek do spełnienia automat z którego można było kupić napój miał wysokość trzech metrów . Jedna osoba niestety nie dała rady sięgnąć by zapłacić za napój. Wiec chyba proste ludzie brali się na barana po to aby móc sięgnąć i skorzystać co zyskali razem dwie puszki w cenie jednej. Wy wszystcy tu narzekający możecie zyskać godne warunki pracy i może w tym jest pies pogrzebany . Natomiast pamiętajcie o jednym jeśli ktoś komuś wyrządza krzywdę predzej czy pózniej otrzyma ją z podwójnym rażeniem z powrotem i na odwrót tyczy się to dobra. Pozdrawiam i powodzenia . Pozdrówcie zarząd i buraków . Co do oceny zakładu pracy znam parę osób które tam pracują faktycznie jest tam tak jak piszecie.
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
A ja napiszę tak. Damel jak Damel ma swoją produkcję na której się zna i podejrzewam robi to dobrze. Ludzie są w porządku poza małymi wyjątkami, raczej ze wszystkimi się można dogadać. Zarządzanie jest nie najwyższych lotów, ale wydaje mi się, że spowodowane jest to naciskami pewnego Pana, który rządzi firmą w Tychach mającą całkiem inny profil produkcji i na siłę próbuję to odwzorować w Damelu. Jasne, że można kupić szafę sterowniczą, osprzęt do niej, kilkaset metrów kabla i wiadro śrubek, zmontować to do kupy i policzyć koszty. Ooo.. coś za dużo wyszło, no to będzie następnym razem montował jeden człowiek, śrubki kupimy tańsze i tylko pół wiadra, będziemy przykręcać co drugą, kable cieńsze, szafę nie malowaną. Czy to jest cięcie kosztów ? Oczywiście, że jest, bo wszystko można kupić gotowe za bezcen a nie PRODUKOWAĆ od podstaw - Palenie elementu, składanie, szczepianie, spawanie, wyżarzanie, piaskowanie, obróbka mechaniczna, złożenie wszystkiego do kupy i pomalowanie. Jeżeli zlecenie będą w miarę pozyskiwane z realnymi terminami realizacji, to wszystko można zrobić. Najlepiej to podzielić, rozebrać zakład i niech każda komórka się nawzajem wykańcza bo będzie cięła koszty. Nie tędy droga proszę Pana, ktoś odważny musi Panu powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi i jak się to je.
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
czy osoba z komunikatywnym językiem angielskim ( od 2 lat się uczę i posiadam 5 letnie doświadczenie na pełnej księgowości branża FMCG) może dostać tam prace ?
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
widać nikogo nie wybrali lub nikt się nie zdecydował, wczoraj wyszło kolejne:

Firma Emerson Industrial Automation Poland w Poznaniu poszukuje do Działu Kontroli Jakości
osoby na stanowisko:
KONTROLER JAKOŚCI - metroLOG
Miejsce pracy: Poznań


Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:

Opracowywanie raportów kontroli z pomiarów.
Obsługa maszyny CMM.
Pomiary manualne detali za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych.
Raportowanie niezgodności w systemie informatycznym.
Odbiór jakościowy bieżącej produkcji.
Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym.
Nadzór nad dokumentacją jakościową.

Wymagania:

Wykształcenie średnie.
Umiejętność obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych.
Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

podstawy języka angielskiego lub francuskiego.
znajomość procesu obróbki skrawaniem i montażu.
umiejętność obsługi programu PC-DMIS.
doświadczenie na podobnym stanowisku.
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji. Ma on uprawnienia do ukarania kierowcy mandatem za ewentualne wykroczenia. Stanowiska kontrolne znajdują się na ulicach: Łopuszańskiej, Przyczółkowej, K. Wóycickiego, Połczyńskiej i w al. Krakowskiej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń naruszenia prawa, policja może jednak zatrzymać kierowcę w dowolnym miejscu Warszawy i nakazać mu przejazd na stanowisko kontrolne.
Syta, Pożarowa, Zawodzie, Plytowa, Mszczonowska, Księżnej Anny kierowcy np na Betonomieszarkach mają 2 WZ na drogę 7 lub 8 metrów betonu 2 WZ schowana, tak samo wywrotki, patelnie Bącćie CZUJNI
~fvfvf
2017-01-26 20:23:27 Jak bedą kontrolować jak ITD to nic z tego nie będzie wywrotki na kiperku 40 ton betoniarki po 10 12 metrów betonu kontrole trzeba zacząć od centrum miasta po krańce betoniarnie są w miescie nie na obrzeżach
~fvfvf
2017-01-26 20:11:56 kontrolowac 4 oski na wyjezdzie z miasta i gruchy wtedy mają towar na pace do miasta na pusto
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Syf, dziadostwo, wyzysk i łamanie wszelkich przepisów na każdym kroku. Wszędzie jest brudno, prymitywne metody pracy, w ubikacji brak nawet sedesów tylko dziura w ziemi, na dworze mróz -15 a szatnia nie ogrzewana, "łazienka" w drugim budynku a i tak jest jedyną gdzie jest czasem ciepła woda o paście myjącej nie wspominajac. Młodzi chłopcy po 20 pare lat układają w pojedynkę na wysokości 2 metrów w magazynie baniaki ważące dobre 70kg albo pracownicy samodzielnie szarpiący wielkie np 500 litrowe zbiorniki. Na piecach to samo bardzo cięzkie baniaki są ściągane w pojedynke a kierownicy tylko z pretensjami że coś sie przy ich zadrapało. Nikt nie używa żadnych kasków ochronnych, sporo osób nie ma uprawnień do obsługi danych maszyn. Faworyzowani są pupilki kierowników, którzy donoszą na innych pracowników i za to dostają co chwilę podwyżki albo urlopy. Jak przychodzi inspekcja pracy to jest odgrywane przedstawienie, wszystko się sprząta, daje ludziom kaski, wywozi się leżące wszędzie śmieci, ludzi na przerwie wygania się do zimnej szatni żeby tam zjedli śniadanie, bo przecież na sali produkcyjnej nie można, nie pozwala się otwierać bram bo musi sie nagrzać zanim przyjdzie inspekcja, a że pracownicy zamarzają to już nie ważne. Liczy się tylko żeby wyszła kolejna sztuka na sprzedaż i nic więcej. Człowiek jest tu tylko narzędziem. Kierownicy są chamscy, wrzeszczą, wyzywają i klną jakby byli strażnikami w więzieniu albo poganiaczami niewolników. Jedynym plusem jest praca z na ogół sympatycznymi współpracownikami i że jeden drugiemu chętnie pomoże jak trzeba. Odradzam pracę w Galmecie bo moim zdaniem jest to zajęcie dla ludzi zdesperowanych, albo dla tych blisko emerytury, którym ciężko coś innego znaleźć tak jak mi żeby do niej doczekać.
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Kiedy ktoś będzie miał parę groszy żeby założyć sprawę w Sądzie z powództwa cywilnego to wtedy Policja wyśledzi każdego. Każdy telefon i każdy adres IP jest do wyśledzenia po nazwiskach właścicieli i z dokładnością do kilku metrów jeśli chodzi o współrzędne gps. Także ryzykujcie wypisując takie rzeczy i obrażając innych.... pozdrawiam, głupich odważnych i nieświadomych zawsze w dupę bitych.....
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
Często w tej grupie klientów powstają pomysły i impulsy do nowych rozwiązań, które stają się podstawową „produkcją jutra” – obojętnie czy dotyczą systemów kontroli ciśnienia w ogumieniu, zaworów do pneumatycznych układów zawieszenia, czy też specjalnych zaworów dla pojazdów hybrydowych.Aby sprostać innowacyjności przemysłu motoryzacyjnego, utworzyliśmy kompetentną grupę rozwojową oraz odpowiednio wyposażone laboratorium.
Nasza główna filia, położona w centralnych Niemczech, wspomagana przez współpracowników z Ameryki, Azji i wschodniej Europy, oferuje łatwo i szybko dostępne wsparcie dla rozwoju międzynarodowych projektów naszych klientów.

Umiejętności naszego zespołu są ciągle rozwijane poprzez kooperację z dostawcami oraz uczelniami wyższymi.Ważna jest także sprawna praca z gotowymi produktami. Precyzyjnie przygotowane plany logistyczne oraz elastyczność produkcji, umiejscowionej w centrum Europy, pozwalają na punktualne dostawy ponad 250 mln części rocznie.

Ciągły rozwój naszych procesów jest oczywiście równie ważny, jak zarządzanie jakością według norm ISO/TS 16949.


ALLIGATOR Certyficat
ISO/TS 1 odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:09 Ryby stanowią najbardziej zróżnicowaną i zarazem najliczniejszą grupę żyjących obecnie kręgowców. Prawdopodobnie istnieją na świecie już od 480 milionów lat. Poruszają się za pomocą płetw oraz oddychają skrzelami. Wiele gatunków posiada także zęby.

A jakie są rozmiary ryb oceanicznych?

Obecnie rozróżnia się około 32 tysiące gatunków ryb. Każdego roku naukowcy dokonują odkrycia 150 do 200 nowych osobników. Największą zagadką są bardzo niedostępne ryby głębinowe.

Aby zobrazować rozmiary ryb oceanicznych, należy porównać najmniejsze osobniki z największymi. Jednak nie sposób przedstawić rozmiarów ponad 30 tysięcy różnych ryb.

Tabela przedstawia porównanie rozmiaru najmniejszej i największej ryby oceanicznej

Nazwa ryby Rozmiar
Trimmatom nanus 8-10 mm
Rekin wielorybi max. 18,8 m (przy wadze ok. 15 ton)


Trimmatom nanus jest rybą zamieszkującą pasmo tropikalne Oceanu Indyjskiego, oraz zachodnie i centralne Oceanu Spokojnego. Żyje na głębokości od 5 do 30 metrów. Księga Rekordów Guinnesa podaje, iż jest to najmniejsza ryba i dodatkowo najmniejszy kręgowiec na Ziemi.
Rekin wielorybi występuje we wszystkich wodach tropikalnych i subtropikalnych, poza Morzem Śródziemnym. Naukowcy zaobserwowali, iż te gatunki pojawiają się cyklicznie w tych samych miejscach o tych samych porach roku. Prawdopodobnie związane jest to z obecnością planktonu, którym się żywią oraz z okresami godowymi.

Czy wiesz że?

Rekiny wielorybie zostały objęte ochroną na całym świecie, z racji możliwości wyginięcia. Mimo to, głównie na Tajwanie i Filipinach, dochodzi do nielegalnych połowów tych ryb. Sprawę ułatwia fakt, iż wieloryb jest łagodny w stosunku do ludzi i nie ucieka na ich widok. W zachodniej Australii wielką atrakcją jest nurkowanie w asyście tej olbrzymiej ryby.

A Ty jaką najmniejsza lub największą rybę miałeś okazję widzieć? Czy miałbyś odwagę nurkować w towarzystwie największej ryby na świecie? Co sądzisz o takim rodzaju atrakcji? odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:14 Jeśli zamierzamy podróżować samolotem, jedną z najważniejszych rzeczy, jaką musimy wziąć pod uwagę podczas pakowania, są wymiary bagażu. W bagażu podręcznym możemy umieścić jedynie najbardziej potrzebne, osobiste przedmioty. Inne z kolei należy włożyć do bagażu rejestrowanego.

Wymiary obu typu bagażów są ściśle uzależnione od konkretnych linii lotniczych oraz od klasy, w której wykupimy bilet. W wypadku bagażu podręcznego dopuszczalna waga mieści się w granicach od 6 do 12 kg. Z kolei bagaż rejestrowany może być przewożony w systemie sztukowym (np. 2 sztuki – zwykle po około 32 kg każda).


Bagaż podręczny i rejestrowany w wybranych liniach lotniczych:
Linie lotnicze Klasa Bagaż podręczny

Bagaż rejestrowany


LOT


Klasa Biznes 2 sztuki do 9 kg każda 23*40*55 cm
3 sztuki do 32 kg każda (USA, Kanada Chiny)
2 sztuki do 32 kg każda (Europa, Afryka Północna, Bliski Wschód)
158 cm
Premium Club 2 sztuki do 12 kg łącznie 23*40*55 cm 2 sztuki do 23 kg każda (USA, Kanada, Chiny) 158 cm
Klasa Ekonomiczna 1 sztuka do 8 kg 23*40*55 cm 1 sztuka do 23 kg (rejsy dalekiego, średniego i krótkiego zasięgu) 158 cm
Wizz Air 1 sztuka do 10 kg
42*32*25 cm (mały bagaż podręczny)
56*45*25 cm (duży bagaż podręczny
6 sztuk do 32 kg każda 149,9*119,4*171*5 cm
Ryanair 1 sztuka do 10 kg
55*40*20 cm
35*20*20 cm (mała torebka)
2 sztuki po 15 lub 20 kg każda 81*119*119 c
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
Często w tej grupie klientów powstają pomysły i impulsy do nowych rozwiązań, które stają się podstawową „produkcją jutra” – obojętnie czy dotyczą systemów kontroli ciśnienia w ogumieniu, zaworów do pneumatycznych układów zawieszenia, czy też specjalnych zaworów dla pojazdów hybrydowych.Aby sprostać innowacyjności przemysłu motoryzacyjnego, utworzyliśmy kompetentną grupę rozwojową oraz odpowiednio wyposażone laboratorium.
Nasza główna filia, położona w centralnych Niemczech, wspomagana przez współpracowników z Ameryki, Azji i wschodniej Europy, oferuje łatwo i szybko dostępne wsparcie dla rozwoju międzynarodowych projektów naszych klientów.

Umiejętności naszego zespołu są ciągle rozwijane poprzez kooperację z dostawcami oraz uczelniami wyższymi.Ważna jest także sprawna praca z gotowymi produktami. Precyzyjnie przygotowane plany logistyczne oraz elastyczność produkcji, umiejscowionej w centrum Europy, pozwalają na punktualne dostawy ponad 250 mln części rocznie.

Ciągły rozwój naszych procesów jest oczywiście równie ważny, jak zarządzanie jakością według norm ISO/TS 16949.


ALLIGATOR Certyficat
ISO/TS 1 odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:09 Ryby stanowią najbardziej zróżnicowaną i zarazem najliczniejszą grupę żyjących obecnie kręgowców. Prawdopodobnie istnieją na świecie już od 480 milionów lat. Poruszają się za pomocą płetw oraz oddychają skrzelami. Wiele gatunków posiada także zęby.

A jakie są rozmiary ryb oceanicznych?

Obecnie rozróżnia się około 32 tysiące gatunków ryb. Każdego roku naukowcy dokonują odkrycia 150 do 200 nowych osobników. Największą zagadką są bardzo niedostępne ryby głębinowe.

Aby zobrazować rozmiary ryb oceanicznych, należy porównać najmniejsze osobniki z największymi. Jednak nie sposób przedstawić rozmiarów ponad 30 tysięcy różnych ryb.

Tabela przedstawia porównanie rozmiaru najmniejszej i największej ryby oceanicznej

Nazwa ryby Rozmiar
Trimmatom nanus 8-10 mm
Rekin wielorybi max. 18,8 m (przy wadze ok. 15 ton)


Trimmatom nanus jest rybą zamieszkującą pasmo tropikalne Oceanu Indyjskiego, oraz zachodnie i centralne Oceanu Spokojnego. Żyje na głębokości od 5 do 30 metrów. Księga Rekordów Guinnesa podaje, iż jest to najmniejsza ryba i dodatkowo najmniejszy kręgowiec na Ziemi.
Rekin wielorybi występuje we wszystkich wodach tropikalnych i subtropikalnych, poza Morzem Śródziemnym. Naukowcy zaobserwowali, iż te gatunki pojawiają się cyklicznie w tych samych miejscach o tych samych porach roku. Prawdopodobnie związane jest to z obecnością planktonu, którym się żywią oraz z okresami godowymi.

Czy wiesz że?

Rekiny wielorybie zostały objęte ochroną na całym świecie, z racji możliwości wyginięcia. Mimo to, głównie na Tajwanie i Filipinach, dochodzi do nielegalnych połowów tych ryb. Sprawę ułatwia fakt, iż wieloryb jest łagodny w stosunku do ludzi i nie ucieka na ich widok. W zachodniej Australii wielką atrakcją jest nurkowanie w asyście tej olbrzymiej ryby.

A Ty jaką najmniejsza lub największą rybę miałeś okazję widzieć? Czy miałbyś odwagę nurkować w towarzystwie największej ryby na świecie? Co sądzisz o takim rodzaju atrakcji? odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:14 Jeśli zamierzamy podróżować samolotem, jedną z najważniejszych rzeczy, jaką musimy wziąć pod uwagę podczas pakowania, są wymiary bagażu. W bagażu podręcznym możemy umieścić jedynie najbardziej potrzebne, osobiste przedmioty. Inne z kolei należy włożyć do bagażu rejestrowanego.

Wymiary obu typu bagażów są ściśle uzależnione od konkretnych linii lotniczych oraz od klasy, w której wykupimy bilet. W wypadku bagażu podręcznego dopuszczalna waga mieści się w granicach od 6 do 12 kg. Z kolei bagaż rejestrowany może być przewożony w systemie sztukowym (np. 2 sztuki – zwykle po około 32 kg każda).


Bagaż podręczny i rejestrowany w wybranych liniach lotniczych:
Linie lotnicze Klasa Bagaż podręczny

Bagaż rejestrowany


LOT


Klasa Biznes 2 sztuki do 9 kg każda 23*40*55 cm
3 sztuki do 32 kg każda (USA, Kanada Chiny)
2 sztuki do 32 kg każda (Europa, Afryka Północna, Bliski Wschód)
158 cm
Premium Club 2 sztuki do 12 kg łącznie 23*40*55 cm 2 sztuki do 23 kg każda (USA, Kanada, Chiny) 158 cm
Klasa Ekonomiczna 1 sztuka do 8 kg 23*40*55 cm 1 sztuka do 23 kg (rejsy dalekiego, średniego i krótkiego zasięgu) 158 cm
Wizz Air 1 sztuka do 10 kg
42*32*25 cm (mały bagaż podręczny)
56*45*25 cm (duży bagaż podręczny
6 sztuk do 32 kg każda 149,9*119,4*171*5 cm
Ryanair 1 sztuka do 10 kg
55*40*20 cm
35*20*20 cm (mała torebka)
2 sztuki po 15 lub 20 kg każda 81*119*119 c
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
jak wygląda tam praca geodety?
użytkownik
wczoraj 10:59
wczoraj 10:59
Witam zostałem oszukany w bardzo podobny sposób jak większość osób na tym forum
Dokładniej 10. października 2018 kierowca od Copika z jakimś drugim pomagierem zabrali ode mnie z Jędrzejowa około 150 metrów rusztowania typu Krause i tyle je widziałem. Sprawę zgłosiłem na na tutejszą komendę policji, niby coś się dzieje ale sami wiece jak to wygląda w tych instytucjach.
Numery z jakich sie kontaktował ze mną to 515-830-997 i 797-127-311, a po rusztowanie byli autem o numerach SD58820.
Jestem po kilku rozmowach z ludźmi w ten sam sposób poszkodowanymi przez tego "złodzieja" ale podaje swój numer w razie pytań proszę dzwonić 669-513-488
Pozdrawiam Piotrek
użytkownik
29 sty (20 dni temu)
29 sty (20 dni temu)
Odradzam współpracę z firmą metrohaus. Zero wiedzy i pomocy dla klienta. Pracownicy a szczególnie pani Iwona nie ma bladego pojęcia o podstawowych rzeczach. Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.
użytkownik
28 sty (21 dni temu)
28 sty (21 dni temu)
Mam nadzwyczaj silny sen. W domu mam taki budzik, że sąsiad czasem wali w ścianę bo budzi się przede mną. Ostatnio wracając z delegacji przysnąłem na lotnisku paręnaście metrów od mojej bramki. Wyczytywali moje nazwisko przez megafon, ale mnie to nie obudziło. Samolot poleciał beze mnie.


użytkownik
11 sty (miesiąc temu)
11 sty (miesiąc temu)
Ciąg dalszy epopei realnej opinii o pracy w Walter Lang Honing w Bremen
Zaczynamy od najważniejszego, czyli kiedy wreszcie Beatka wykona podstawowe obowiązki pracodawcy, czyli wypłaci wynagrodzenie pracownikowi za jego prace w miesiącu grudniu 2018 pomimo że pracującym i kilku innym zwolnionym jednak zapłaciła, szkoda że dopiero po silnej interwencji nawet u właścicieli firmy Walter Lang Honing w Bremen
Łukasz w dalszym ciągu nie otrzymał wypłaty a mamy już 11 stycznia i 7 dni interwencji w tej sprawie na wielu poziomach, pomimo całotygodniowego codziennego zapewnienia Beatki że dała polecenie zapłaty, za każdy razem na pytanie dlaczego wreszcie nie przelała Łukaszowi wypłaty Beatka wymyśla powody;
1. Wstrzymała wypłatę bo nie wie czy nie zdewastował pokój w którym mieszkał, swoją droga pokój był zawsze czysto i miło urządzony i zadbany przez Łukasza, powstają pytania uzupełniające:
Pierwsze i podstawowe pytanie – czy Beatka zechce wskazać jakikolwiek dokument przekazania pokoju pracownikowi wraz z opisanym szczegółowo opisem pokoju jego adresu oraz wyposażenia które pracownik firmy odebrał pisemnie i własnoręcznym podpisem potwierdził, żeby było ciekawie to nie jest firma Kórnik czy gospodarstwo rolne z małopolski, a jednak firmy dużej, i ze 100 letnią tradycją międzynarodową sławą, ogromną rzeszą pracowników i kontrahentów, bo do dzisiaj pomimo ze jest to firma niemiecka i na terenie Niemiec, kraju zbiurokratyzowanym, formalistycznym i wręcz prestiżowo przestrzegającym prawa , a w Walter Lang Honing w Bremen pod rządami Beatki istnieje bałagan dokumentacyjny na podstawowym poziomie, ewidentne braki w przestrzeganiu choćby minimum formalizmy koniecznego w każdej szanującej się firmie,
Ile dni potrzebowała Beatka aby to sprawdzić – pomijając że Beatka była na urlopie świątecznym do 28 grudnia i nie zleciła nikomu odbioru pokoju pomimo że wiedziała że wiele osób zakończyło pracę i powinna zdać komuś pokoje, to od 28 grudnia do 8 styczni tego roku Beatka nie miała rzekomo możliwości sprawdzenia pokoju, zresztą ten herszt zarządzania pracownikami strachem a nie szacunkiem do pracy i szefowej n igdy nie wprowadziła i nie przestrzegała podstawowym wymogów w wyposażeniu zakwaterowaniu i wdrażaniu do produkcji pracowników,
nieźle, a ile ma km, może metro2. do pokoju z biura, ano 300 m, i dodatkowo codziennie jadąc do pracy i z pracy, oraz w ramach pracy jadąc do miasta i z miasta przejeżdża swoją skodziną koło domku,
czyli 3 dni starego roku i 7 dni nowego roku Beatka nie miała sił by przejść 300 m, albo zatrzymać jadąc kilkadziesiąt razy obok domku,
czyli rzekome niemożliwe sprawdzenie pokoju przez Beatke to kuriozalne tłumaczenie by ukryć czystą złośliwość zatrzymania lub świadomej niechęci zapłacenia wynagrodzenia pracownikowi za rzetelnie wykonaną pracę., żenujące i urągające dobremu wizerunkowi firmy Walter Lang Honing w Bremen które buduje swoim zachowaniem szef produkcji, czyli Beatka W.

2 Kolejne żałosne tłumaczenie w środę to rzekoma wina księgowej, wiec Łukasz dzwoni do księgowej a ta mówi że Beatka kazała wstrzymać wypłatę bo podobno Łukasz zabrał ze sobą czip, czyli elektroniczny klucz do bramy i drzwi zakładu,
Woww, kolejne kuriozalne i podłe argumenty,
dlaczego?
Bo Łukasz jak i kilka osób które Beatka zamierzała zwolnić przed świętami nie dostał takiego klucza,
dlatego wiedzieliśmy że jesteśmy na liście do zwolnienia, czekaliśmy tylko na uzasadnienie Beatki, bo tych faktycznie zawodowych podstaw takiej decyzji dramatycznie brakowało,
czyli czekaliśmy co wymyśli Herszt Beatka,
księgowa zdziwiona Łukasz zaszokowany tak beznadziejnym powodem,
czyżby Beatce zabrakło weny twórczej by wymyślić coś bardziej realnego? Cóż braki w oczytaniu widać gołym okiem,

3. Przejdźmy do kolejnego kuriozalnego wytłumaczenia Beatki dlaczego do piątku czyli 11 stycznia nie przelano mu wreszcie wypłaty,
uff, aż trudno to pisać tak głupie było Beatki wytłumaczenie,
ano Beatka stwierdziła że podobno nie oddał odzieży roboczej, powstaje pytanie; a komu miał oddać skoro Beatka od nikogo formalnie nie odbiera odzieży roboczej, i nikogo nie upoważniła do załatwienia obiegówki i rozliczenia rozstających się z farmą pracowników,
żeby było śmiesznie pod rządami Beatki nie ma żadnej procedury przekazywania ubrań roboczych, żadnej dokumentacji potwierdzającej odebranie i obowiązek zdania takiej odzieży, nie ma też podstawowej dokumentacji dla pracowników ani regulaminu w którym opisany byłby czasokres użytkowania i wydania/pobrania takiej odzieży,
dlatego niektórzy pracownicy maja po 2 koszulki bawełniane a inni po 4 czy 5, niektórzy maja po dwie bluzy inni żadnej, niezależnie od stażu pracy,
Łukasz swoja odzież roboczą wyprał złożył w papierowej torbie i zostawił w pokoju przekazując klucze koledze aby oddał Beatce i aby nikt mu bałaganu nawet złośliwie nie zrobił w pokoju zanim Beatka odbierze klucze i odzież, o taka złośliwość Łukasz nie obawiał się od kolegów ale znamy taktyki oczerniania pracowników przez i na polecenie Beatki więc Łukasz chciał mieć pewność że nie będzie wobec niego zarzutów

4. Ostatni powód jaki podała Beatka w czwartek czyli 10 stycznia to rzekomo Łukasz opuścił zakład w piątek bo rzekomo miał pracować do 18 grudnia czyli do wtorku,
Nieprawda, Łukasz w dniu w którym otrzymał zwolnienie chciał opuścić Zakład i Bremen w dwa dni po zwolnieniu, i dostał na to zgodę, zależało to od wykupu powrotu do kraju, ale w tym czasie wielbiciele Beatki zamiast do pracy woleli świętować alkoholowo i nie przyszli do pracy więc Beatka poprosiła nie tylko Łukasza aby został kilka dni, ja zgodziłem się zostać do wtorku do 18 bo miałem już wcześniej wykupiony powrót do kraju na 19 grudnia a Łukasz miał wyjazd o 5 rano w piątek, czyli 14 grudnia, a pracował kolejny tydzień popołudniu ,
i z natury rzeczy aby spakować się i i przygotować pokój do zdania potrzebował wolny czwartek, więc Beatka wiedziała żew czwartek będzie tylko kilak godzin czyli do pauzy o 17,30, a dlaczego tak, bo ukochani pracownicy Beatki byli cały tydzień a fazie wistowania i każdego dnia nie było wiadomo czy będą w stanie przyjść pracy, a niektórzy z nich dostali nawet premie świąteczne za …. „pracowitość”

5. ciekawe czy Beatka miała zamiar zapłacić Łukaszowi za pracę za ostatni miesiąc pracy w Walter Lang Honing,
a może to stała praktyka z premedytacja skubiąca pracowników z wypłat za ostatni miesiąc pracy z nadgodzin i pracy w soboty,
i powstaje pytanie ilu takich Łukaszów mając dość matactw i kuriozalnych bezczelnych kłamstw Beatki zrezygnował Anie wierząc że w tej firmie szanuje się prawa pracownicze
A część formy Walter Lang podlegająca rządom Beatki wykazała właścicielom tzw. oszczędności, biorąc pod uwagę kuriozalna wręcz rotacje ponad 80 % załogi zwalnianych przez Beatkę w pierwsze dwa trzy miesiące, w ciągu roku przewija się tutaj ponad 100 pracowników zainteresowanych długoterminową pracą, to mogą, być bardzo poważne kwoty,
a mówi się że w dwa lata przez ten zakład przewinęło się co najmniej 200 pracowników, na trzydziestu zatrudnionych Polaków to szokująca rotacja, Polaków którzy utracili swoje marzenia na uczciwą pracę, uczciwe wynagrodzenie i uczciwe zgodne z kodesem pracy traktowanie pracowników, z szacunkiem z opcją rozwoju osobowego,
Cóż prawda jest bolesna, w wielu firmach w Bremen tak jest, Polacy z zadowoleniem pracuja latami, ściągają nawet rodziny bo tak są zadowoleni z pracy traktowania i otoczenia które jest bardzo otwarte i kulturalne, Bremen to urocze miasto, i wspaniali ludzie,
ale w tej firmie pod rządami Beatki to iluzja i bardzo gorzkie rozczarowanie, psychoza strachu że stracisz pracę bo Beatka ma zły dzień i zwolni ciebie nawet za rozmowę telefoniczną z byłym pracownikiem, wizerunek jaki stworzyła Beatka jest czarnym światłem dla firmy Walter Lang Honing
Czy to się wreszcie skończy? I do firmy Walter Lang Honing w Bremen wróci uczciwość, szacunek do pracownika, bo pracownicy szanują pracę, lubią ją nawet za tak niską płace, ale nie pod rządami takiej szefowej,
Bardzo wielki czas na radykalną interwencje właścicieli, albo służb, a Niemcy radzą sobie z takimi sytuacjami szybko i skutecznie
użytkownik
9 sty (miesiąc temu)
9 sty (miesiąc temu)
Ci którzy szukają pracy w budowlance.... Na początek jeśli widzisz ogłoszenie na jober to firmy euro work i Kada to to samo. Widnieją tam telefony do ANDRZEJA he a tak naprawde to gnój mariusz (celowo z małej litery napisałem jego a może jej nie wiem imie). Robi laskę codziennie szefowi Holendrowi i wykańcza dobrych pracownikow. Ogólnie przez rządzenie tego paparucha na budowie wiecznie poprawki i to często po nim samym, stres burdel i Patola jakiej nie widziałem nigdy na budowie. Szkoda mi tylko tych paru normalnych ludzi którzy tam "jeszcze" zostali i muszą znosić tego gnoja fałszywego. Ogólnie jak mu powiesz coś nie tak po jego myśli albo co Ty myślisz nastaw się że następny dzień masz wolny od pracy. Jeśli będziesz musiał po tym gnoju poprawiać robotę
to on w podzięce powie szefowi że nic metrów nie zrobiłeś. A kiedy skoro po daunie musiałeś poprawiać. Nawet swoich kolegów z Sosnowca przywiózł do pracy a teraz boi się wrócić do rodzinnego miasta. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. Uwaga na tą pale. Pozdrawiam
użytkownik
8 sty (miesiąc temu)
8 sty (miesiąc temu)
Część 2: Jeśli chodzi o zatrudnianie ludzi z Ukrainy.... Nie mam nic przeciwko bo są niektórzy spoko tylko szkoda że nie umieją gadać po Polsku. Traktowani są jak święte krowy i nikt palcem nie kiwnie jak jakiś wspina się po belkach magazynu i rzuca kartonami z wysoka coś koło 4 metrów "karton 2-4kilo"... Robią wiele szkód np walnie w belkę nośną grożąc zawaleniem.. Niszczenie sprzętu np walnięcie w drzwi od bramy i uszkadzanie rączek od baterii. Co najśmieszniejsze powiedziano nam że jedna rączka fabryczna jest liczona 140 zł sztuka. Spisałem rodzaj baterii i sprawdziłem.. Oryginalna kosztuje 54zł sztuka. Serwis przyjedzie "naprawią" coś potem to nie działa. A komu zabierają z "premii" Zwykłym robolom ale wielkie Pany nie ponoszą strat bo gdyby ponosili to by działali coś w tym kierunku. Zgłaszałem Panu Maciejowi że Ukrainiec źle baterie podłączył to powiedział "Zajęty teraz jestem" po jakichś 2 godzinach darł pape że jakiś kretyn baterię podłączył źle i dym czuć i oberwało się robolom. Zgłosisz coś na Ukraińca to dostaniesz ochrzan! Był jeden taki cwaniak co został mu ostatni dzień to robił wszystko źle i na złość a potem zaczął wyzywać jedną dziewczynę to ta się odgryzła i nazwał ją rasistką po czym wygiął belkę i poszedł do domu i wrócił do Ukrainy. A komu potrącili za zniszczenia? ROBOLOM! Mam nadzieję że kiedyś ktoś z Uwagi się zgłosi jakiś reporter ale najlepiej jakiś nikłej postury i żeby trafił na zmianę Pana Macieja wtedy było by wesoło! Szkoda że ludzie nie chcą się zjednoczyć i powiedzieć w końcu dość! Wystarczy by 4 wózkowych z każdej zmiany powiedziało strajk to byli by osrani! Jeśli jedna zmiana się zgada to jeszcze zostają 2 kolejne i w tym jest problem. Dlaczego jest taka wielka rotacja w tej firmie? Bo jak widzą że ktoś się dogaduje z innymi i robią się dobre relacje to trzeba kilku wywalić na inne zmiany albo wywalić całkowicie z pracy pod pretekstem. Odnośnie umowy o pracę... Nie wiem ile razy mogą przedłużać ofertę prace ale są tam ludzie co robią parę lat i nadal nie mają stałego zatrudnienia. Dostają 4 razy przedłużenie na 3 miesiące a potem tak na pół roku rok ale nie na stałe. Na inne temat. Jedzenie tam dają nawet spoko bo przysługuje ciepły posiłek lecz nie zawsze tam tak jest. Jak była jakaś chryja że jedzenie było przypalone to zawsze zamawiali drożdżówki czasem były stare! Ogólnie było by super gdyby Japończycy zrobili zebranie tylko do pracowników by szczerze porozmawiać z pracownikami bez jakichkolwiek konsekwencji. Wtedy by pobledli a wielkich Panów by wywalili szybciej niż stary towar. A nie bo tam wszystko ma swój recykling dlatego nie kupię bułek z marketu bo wiem że latały po podłodze i nie tylko ^ ^ Co by mogli zmienić w tej firmie? Zmienić kierownika magazynu + jego zastępcę i Pana Macieja + innych tych ludzi którzy robią burdy z innych zmian o których nie wiem. Naprawić dach bo z tego co wiem od początku jest dziurawy i ciecze woda jak pada i kapie na sprzęt + ludzi a potem biega taki Pan Maciej i wyzywa na cały regulator że ślisko jest i że ma to owijarkowy skuwać... Można tak jak poluzuje się folię i kuje się w między czasie lecz kierownik przychodzi i tak ściąga folię "za mocno" że trzeba przy tym stać bo inaczej to rozrywa to kartony lub rozwala całego mixa. Miałem raz tak że przyszedł skręcił folię że rozwaliło mixa i kartony.... A on po prostu zrobił 180 stopni i poszedł! I koniec :) No i zmienić coś na stróżówce. Bo przyszedł pracownik podpity a ci go wpuścili na zakład i kazali mu siedzieć na stołówce "zalecenie kierownika" by zrobić mu kolejne badanie za 30 min. Kierownik i kierownik zmiany o tym wiedzieli bo zostali poinformowani. Pracownik niestety miał to gdzieś i poszedł na zakład i jeździł wózkiem. Na szczęście nie było żadnego wypadku ale to pokazuje ignorancję tych z góry. Gdyby coś było to by się wyparli tak jak było z jedną mixową. Przepracowała 3 godziny i poszła do lekarza i ten napisał jej zwolnienie z dnia obecnego. Czyli powinna mieć zapłacone za 3 godziny nadgodzin ale dostała ofertę że będzie mogła iść 3 godziny wcześniej. Po tym jak poinformowała 3 dni wcześniej że danego dnia chce iść do domu to się zgodzili. Potem Pan Maciej przełożył jej to na następny dzień. Potem na jeszcze raz przełożył i kiedy się postawiła to on powiedział że nie pamięta że ona tamtego dnia pracowała 3 godziny i nie należy się jej nic. Dla nie wiedzących że jeśli chce się wyjść w czasie zmiany trzeba mieć przepustkę podpisana przez szefa zmiany lub kierownika. Gdy ta powiedziała że zadzwoni do kierownika to Pan Maciej wymiękł i szybciutko się zgodził. Pod koniec "kariery" w firmie wymyślano mi zadania. Na kolanach zamiatać i wymiatać śmieci zamiast owijać co było moją funkcją a na owijarkę dano kogoś innego. Kierownik tak pięknie gada o poświęceniu dla firmy a kiedy jest wiele roboty to łazi i nic nie robi. Największe jaja są jak jest jakiś mecz albo coś. Wtedy nikogo z kierownictwa nie zobaczysz bo oglądają meczyk w pracy a tobie liczą minuty przerwy. KONIEC :)
użytkownik
7 sty (miesiąc temu)
7 sty (miesiąc temu)
Jeśli nie chcesz dostać pieniędzy za swoją pracę a nawet dokładać do interesu, to polecam tą agencję.
użytkownik
6 sty (miesiąc temu)
6 sty (miesiąc temu)
Reklamacje to dno. Ten dział pod władanie makoty i jatczaka sięgnie niebawem dna. Makotnik to człowiek który nie potrafi nic sam systemowo zrobić. XL to dla niego czarna magia. Dyro ślepo w niego zapatrzony. Dodatkowo seba,sylwia no i ten słynny metroseksualny filippo. Ludzie którzy improwizuja bo na pracy się nie znają. Masakra praca na ich działach to katorga.Na niczym się nie znają. Kamizelki chętnie pomogę nijak mają się do rzeczywistości. Kiedy to się zmieni?
użytkownik
6 sty (miesiąc temu)
6 sty (miesiąc temu)
Wymysł to projekt uchwały Rady Miasta! Na kogo głosowałeś w ostatnich wyborach? Byłeś w ogóle na wyborach, że zajmujesz głos na forum? To nie kierowca sobie wymyślił, ze zrobi Tobie na złość i oklei naklejkami autobus, że tylko przednimi się wsiada. Heloł, rozejrzyj się po wszystkich autobusach w MZK BB i zobacz oznaczenia! Czy wygodniej? Pewnie że wygodniej, ale czego ty kierowców od "palantów" wyzywasz? A może postaw się w sytuacji kierowcy! Otworzysz drzwi, a później ktoś na monitoringu Ci zarzuci, że nie uzasadnione bo regulamin mówi inaczej i kierowca premii nie dostanie bo Tobie kolego ciężko do drugich drzwi podejść.
W ramach przypomnienia zgodnie z regulaminem to:
Zasada wsiadanie I drzwiami nie obowiązuje w godzinach szczytu, w przypadku dużej ilości pasażerów usiłujących wejść do pojazdu, w autobusach 6 metrowych (te z wyposażone w 2 drzwi)
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "metro"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Bytom

Katowice

Konin

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin