test
Znaleziono ponad 1000 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "metro"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Jeśli chcecie zrobić tam porządek to musi być was większość i po temacie . Jeżeli się chce to dzisiaj są taki możliwości że można jednego i drugiego buraka nagrać i po temacie. Do Austrii ze skargą to można delegację wysłać albo samemu pojechać i też po temacie .Jednym słowem dla chcącego nic trudnego tym bardziej jak ktoś komuś robi krzywdę to trzeba działać a nie patrzeć na to z boku i udawać że się nie widzi albo mnie się nie czepiają to olał to pies nie mój problem.Może kiedyś to po tobie pojadą i wtedy poczujesz . Kiedyś Coca Cola zrobiła w stanach promocję w cenie jednej puszki można było kupić dwie . Był tylko jeden warunek do spełnienia automat z którego można było kupić napój miał wysokość trzech metrów . Jedna osoba niestety nie dała rady sięgnąć by zapłacić za napój. Wiec chyba proste ludzie brali się na barana po to aby móc sięgnąć i skorzystać co zyskali razem dwie puszki w cenie jednej. Wy wszystcy tu narzekający możecie zyskać godne warunki pracy i może w tym jest pies pogrzebany . Natomiast pamiętajcie o jednym jeśli ktoś komuś wyrządza krzywdę predzej czy pózniej otrzyma ją z podwójnym rażeniem z powrotem i na odwrót tyczy się to dobra. Pozdrawiam i powodzenia . Pozdrówcie zarząd i buraków . Co do oceny zakładu pracy znam parę osób które tam pracują faktycznie jest tam tak jak piszecie.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
A ja napiszę tak. Damel jak Damel ma swoją produkcję na której się zna i podejrzewam robi to dobrze. Ludzie są w porządku poza małymi wyjątkami, raczej ze wszystkimi się można dogadać. Zarządzanie jest nie najwyższych lotów, ale wydaje mi się, że spowodowane jest to naciskami pewnego Pana, który rządzi firmą w Tychach mającą całkiem inny profil produkcji i na siłę próbuję to odwzorować w Damelu. Jasne, że można kupić szafę sterowniczą, osprzęt do niej, kilkaset metrów kabla i wiadro śrubek, zmontować to do kupy i policzyć koszty. Ooo.. coś za dużo wyszło, no to będzie następnym razem montował jeden człowiek, śrubki kupimy tańsze i tylko pół wiadra, będziemy przykręcać co drugą, kable cieńsze, szafę nie malowaną. Czy to jest cięcie kosztów ? Oczywiście, że jest, bo wszystko można kupić gotowe za bezcen a nie PRODUKOWAĆ od podstaw - Palenie elementu, składanie, szczepianie, spawanie, wyżarzanie, piaskowanie, obróbka mechaniczna, złożenie wszystkiego do kupy i pomalowanie. Jeżeli zlecenie będą w miarę pozyskiwane z realnymi terminami realizacji, to wszystko można zrobić. Najlepiej to podzielić, rozebrać zakład i niech każda komórka się nawzajem wykańcza bo będzie cięła koszty. Nie tędy droga proszę Pana, ktoś odważny musi Panu powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi i jak się to je.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
czy osoba z komunikatywnym językiem angielskim ( od 2 lat się uczę i posiadam 5 letnie doświadczenie na pełnej księgowości branża FMCG) może dostać tam prace ?
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
widać nikogo nie wybrali lub nikt się nie zdecydował, wczoraj wyszło kolejne:

Firma Emerson Industrial Automation Poland w Poznaniu poszukuje do Działu Kontroli Jakości
osoby na stanowisko:
KONTROLER JAKOŚCI - metroLOG
Miejsce pracy: Poznań


Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:

Opracowywanie raportów kontroli z pomiarów.
Obsługa maszyny CMM.
Pomiary manualne detali za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych.
Raportowanie niezgodności w systemie informatycznym.
Odbiór jakościowy bieżącej produkcji.
Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym.
Nadzór nad dokumentacją jakościową.

Wymagania:

Wykształcenie średnie.
Umiejętność obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych.
Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

podstawy języka angielskiego lub francuskiego.
znajomość procesu obróbki skrawaniem i montażu.
umiejętność obsługi programu PC-DMIS.
doświadczenie na podobnym stanowisku.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji. Ma on uprawnienia do ukarania kierowcy mandatem za ewentualne wykroczenia. Stanowiska kontrolne znajdują się na ulicach: Łopuszańskiej, Przyczółkowej, K. Wóycickiego, Połczyńskiej i w al. Krakowskiej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń naruszenia prawa, policja może jednak zatrzymać kierowcę w dowolnym miejscu Warszawy i nakazać mu przejazd na stanowisko kontrolne.
Syta, Pożarowa, Zawodzie, Plytowa, Mszczonowska, Księżnej Anny kierowcy np na Betonomieszarkach mają 2 WZ na drogę 7 lub 8 metrów betonu 2 WZ schowana, tak samo wywrotki, patelnie Bącćie CZUJNI
~fvfvf
2017-01-26 20:23:27 Jak bedą kontrolować jak ITD to nic z tego nie będzie wywrotki na kiperku 40 ton betoniarki po 10 12 metrów betonu kontrole trzeba zacząć od centrum miasta po krańce betoniarnie są w miescie nie na obrzeżach
~fvfvf
2017-01-26 20:11:56 kontrolowac 4 oski na wyjezdzie z miasta i gruchy wtedy mają towar na pace do miasta na pusto
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Syf, dziadostwo, wyzysk i łamanie wszelkich przepisów na każdym kroku. Wszędzie jest brudno, prymitywne metody pracy, w ubikacji brak nawet sedesów tylko dziura w ziemi, na dworze mróz -15 a szatnia nie ogrzewana, "łazienka" w drugim budynku a i tak jest jedyną gdzie jest czasem ciepła woda o paście myjącej nie wspominajac. Młodzi chłopcy po 20 pare lat układają w pojedynkę na wysokości 2 metrów w magazynie baniaki ważące dobre 70kg albo pracownicy samodzielnie szarpiący wielkie np 500 litrowe zbiorniki. Na piecach to samo bardzo cięzkie baniaki są ściągane w pojedynke a kierownicy tylko z pretensjami że coś sie przy ich zadrapało. Nikt nie używa żadnych kasków ochronnych, sporo osób nie ma uprawnień do obsługi danych maszyn. Faworyzowani są pupilki kierowników, którzy donoszą na innych pracowników i za to dostają co chwilę podwyżki albo urlopy. Jak przychodzi inspekcja pracy to jest odgrywane przedstawienie, wszystko się sprząta, daje ludziom kaski, wywozi się leżące wszędzie śmieci, ludzi na przerwie wygania się do zimnej szatni żeby tam zjedli śniadanie, bo przecież na sali produkcyjnej nie można, nie pozwala się otwierać bram bo musi sie nagrzać zanim przyjdzie inspekcja, a że pracownicy zamarzają to już nie ważne. Liczy się tylko żeby wyszła kolejna sztuka na sprzedaż i nic więcej. Człowiek jest tu tylko narzędziem. Kierownicy są chamscy, wrzeszczą, wyzywają i klną jakby byli strażnikami w więzieniu albo poganiaczami niewolników. Jedynym plusem jest praca z na ogół sympatycznymi współpracownikami i że jeden drugiemu chętnie pomoże jak trzeba. Odradzam pracę w Galmecie bo moim zdaniem jest to zajęcie dla ludzi zdesperowanych, albo dla tych blisko emerytury, którym ciężko coś innego znaleźć tak jak mi żeby do niej doczekać.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Kiedy ktoś będzie miał parę groszy żeby założyć sprawę w Sądzie z powództwa cywilnego to wtedy Policja wyśledzi każdego. Każdy telefon i każdy adres IP jest do wyśledzenia po nazwiskach właścicieli i z dokładnością do kilku metrów jeśli chodzi o współrzędne gps. Także ryzykujcie wypisując takie rzeczy i obrażając innych.... pozdrawiam, głupich odważnych i nieświadomych zawsze w dupę bitych.....
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
Często w tej grupie klientów powstają pomysły i impulsy do nowych rozwiązań, które stają się podstawową „produkcją jutra” – obojętnie czy dotyczą systemów kontroli ciśnienia w ogumieniu, zaworów do pneumatycznych układów zawieszenia, czy też specjalnych zaworów dla pojazdów hybrydowych.Aby sprostać innowacyjności przemysłu motoryzacyjnego, utworzyliśmy kompetentną grupę rozwojową oraz odpowiednio wyposażone laboratorium.
Nasza główna filia, położona w centralnych Niemczech, wspomagana przez współpracowników z Ameryki, Azji i wschodniej Europy, oferuje łatwo i szybko dostępne wsparcie dla rozwoju międzynarodowych projektów naszych klientów.

Umiejętności naszego zespołu są ciągle rozwijane poprzez kooperację z dostawcami oraz uczelniami wyższymi.Ważna jest także sprawna praca z gotowymi produktami. Precyzyjnie przygotowane plany logistyczne oraz elastyczność produkcji, umiejscowionej w centrum Europy, pozwalają na punktualne dostawy ponad 250 mln części rocznie.

Ciągły rozwój naszych procesów jest oczywiście równie ważny, jak zarządzanie jakością według norm ISO/TS 16949.


ALLIGATOR Certyficat
ISO/TS 1 odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:09 Ryby stanowią najbardziej zróżnicowaną i zarazem najliczniejszą grupę żyjących obecnie kręgowców. Prawdopodobnie istnieją na świecie już od 480 milionów lat. Poruszają się za pomocą płetw oraz oddychają skrzelami. Wiele gatunków posiada także zęby.

A jakie są rozmiary ryb oceanicznych?

Obecnie rozróżnia się około 32 tysiące gatunków ryb. Każdego roku naukowcy dokonują odkrycia 150 do 200 nowych osobników. Największą zagadką są bardzo niedostępne ryby głębinowe.

Aby zobrazować rozmiary ryb oceanicznych, należy porównać najmniejsze osobniki z największymi. Jednak nie sposób przedstawić rozmiarów ponad 30 tysięcy różnych ryb.

Tabela przedstawia porównanie rozmiaru najmniejszej i największej ryby oceanicznej

Nazwa ryby Rozmiar
Trimmatom nanus 8-10 mm
Rekin wielorybi max. 18,8 m (przy wadze ok. 15 ton)


Trimmatom nanus jest rybą zamieszkującą pasmo tropikalne Oceanu Indyjskiego, oraz zachodnie i centralne Oceanu Spokojnego. Żyje na głębokości od 5 do 30 metrów. Księga Rekordów Guinnesa podaje, iż jest to najmniejsza ryba i dodatkowo najmniejszy kręgowiec na Ziemi.
Rekin wielorybi występuje we wszystkich wodach tropikalnych i subtropikalnych, poza Morzem Śródziemnym. Naukowcy zaobserwowali, iż te gatunki pojawiają się cyklicznie w tych samych miejscach o tych samych porach roku. Prawdopodobnie związane jest to z obecnością planktonu, którym się żywią oraz z okresami godowymi.

Czy wiesz że?

Rekiny wielorybie zostały objęte ochroną na całym świecie, z racji możliwości wyginięcia. Mimo to, głównie na Tajwanie i Filipinach, dochodzi do nielegalnych połowów tych ryb. Sprawę ułatwia fakt, iż wieloryb jest łagodny w stosunku do ludzi i nie ucieka na ich widok. W zachodniej Australii wielką atrakcją jest nurkowanie w asyście tej olbrzymiej ryby.

A Ty jaką najmniejsza lub największą rybę miałeś okazję widzieć? Czy miałbyś odwagę nurkować w towarzystwie największej ryby na świecie? Co sądzisz o takim rodzaju atrakcji? odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:14 Jeśli zamierzamy podróżować samolotem, jedną z najważniejszych rzeczy, jaką musimy wziąć pod uwagę podczas pakowania, są wymiary bagażu. W bagażu podręcznym możemy umieścić jedynie najbardziej potrzebne, osobiste przedmioty. Inne z kolei należy włożyć do bagażu rejestrowanego.

Wymiary obu typu bagażów są ściśle uzależnione od konkretnych linii lotniczych oraz od klasy, w której wykupimy bilet. W wypadku bagażu podręcznego dopuszczalna waga mieści się w granicach od 6 do 12 kg. Z kolei bagaż rejestrowany może być przewożony w systemie sztukowym (np. 2 sztuki – zwykle po około 32 kg każda).


Bagaż podręczny i rejestrowany w wybranych liniach lotniczych:
Linie lotnicze Klasa Bagaż podręczny

Bagaż rejestrowany


LOT


Klasa Biznes 2 sztuki do 9 kg każda 23*40*55 cm
3 sztuki do 32 kg każda (USA, Kanada Chiny)
2 sztuki do 32 kg każda (Europa, Afryka Północna, Bliski Wschód)
158 cm
Premium Club 2 sztuki do 12 kg łącznie 23*40*55 cm 2 sztuki do 23 kg każda (USA, Kanada, Chiny) 158 cm
Klasa Ekonomiczna 1 sztuka do 8 kg 23*40*55 cm 1 sztuka do 23 kg (rejsy dalekiego, średniego i krótkiego zasięgu) 158 cm
Wizz Air 1 sztuka do 10 kg
42*32*25 cm (mały bagaż podręczny)
56*45*25 cm (duży bagaż podręczny
6 sztuk do 32 kg każda 149,9*119,4*171*5 cm
Ryanair 1 sztuka do 10 kg
55*40*20 cm
35*20*20 cm (mała torebka)
2 sztuki po 15 lub 20 kg każda 81*119*119 c
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
Często w tej grupie klientów powstają pomysły i impulsy do nowych rozwiązań, które stają się podstawową „produkcją jutra” – obojętnie czy dotyczą systemów kontroli ciśnienia w ogumieniu, zaworów do pneumatycznych układów zawieszenia, czy też specjalnych zaworów dla pojazdów hybrydowych.Aby sprostać innowacyjności przemysłu motoryzacyjnego, utworzyliśmy kompetentną grupę rozwojową oraz odpowiednio wyposażone laboratorium.
Nasza główna filia, położona w centralnych Niemczech, wspomagana przez współpracowników z Ameryki, Azji i wschodniej Europy, oferuje łatwo i szybko dostępne wsparcie dla rozwoju międzynarodowych projektów naszych klientów.

Umiejętności naszego zespołu są ciągle rozwijane poprzez kooperację z dostawcami oraz uczelniami wyższymi.Ważna jest także sprawna praca z gotowymi produktami. Precyzyjnie przygotowane plany logistyczne oraz elastyczność produkcji, umiejscowionej w centrum Europy, pozwalają na punktualne dostawy ponad 250 mln części rocznie.

Ciągły rozwój naszych procesów jest oczywiście równie ważny, jak zarządzanie jakością według norm ISO/TS 16949.


ALLIGATOR Certyficat
ISO/TS 1 odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:09 Ryby stanowią najbardziej zróżnicowaną i zarazem najliczniejszą grupę żyjących obecnie kręgowców. Prawdopodobnie istnieją na świecie już od 480 milionów lat. Poruszają się za pomocą płetw oraz oddychają skrzelami. Wiele gatunków posiada także zęby.

A jakie są rozmiary ryb oceanicznych?

Obecnie rozróżnia się około 32 tysiące gatunków ryb. Każdego roku naukowcy dokonują odkrycia 150 do 200 nowych osobników. Największą zagadką są bardzo niedostępne ryby głębinowe.

Aby zobrazować rozmiary ryb oceanicznych, należy porównać najmniejsze osobniki z największymi. Jednak nie sposób przedstawić rozmiarów ponad 30 tysięcy różnych ryb.

Tabela przedstawia porównanie rozmiaru najmniejszej i największej ryby oceanicznej

Nazwa ryby Rozmiar
Trimmatom nanus 8-10 mm
Rekin wielorybi max. 18,8 m (przy wadze ok. 15 ton)


Trimmatom nanus jest rybą zamieszkującą pasmo tropikalne Oceanu Indyjskiego, oraz zachodnie i centralne Oceanu Spokojnego. Żyje na głębokości od 5 do 30 metrów. Księga Rekordów Guinnesa podaje, iż jest to najmniejsza ryba i dodatkowo najmniejszy kręgowiec na Ziemi.
Rekin wielorybi występuje we wszystkich wodach tropikalnych i subtropikalnych, poza Morzem Śródziemnym. Naukowcy zaobserwowali, iż te gatunki pojawiają się cyklicznie w tych samych miejscach o tych samych porach roku. Prawdopodobnie związane jest to z obecnością planktonu, którym się żywią oraz z okresami godowymi.

Czy wiesz że?

Rekiny wielorybie zostały objęte ochroną na całym świecie, z racji możliwości wyginięcia. Mimo to, głównie na Tajwanie i Filipinach, dochodzi do nielegalnych połowów tych ryb. Sprawę ułatwia fakt, iż wieloryb jest łagodny w stosunku do ludzi i nie ucieka na ich widok. W zachodniej Australii wielką atrakcją jest nurkowanie w asyście tej olbrzymiej ryby.

A Ty jaką najmniejsza lub największą rybę miałeś okazję widzieć? Czy miałbyś odwagę nurkować w towarzystwie największej ryby na świecie? Co sądzisz o takim rodzaju atrakcji? odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:14 Jeśli zamierzamy podróżować samolotem, jedną z najważniejszych rzeczy, jaką musimy wziąć pod uwagę podczas pakowania, są wymiary bagażu. W bagażu podręcznym możemy umieścić jedynie najbardziej potrzebne, osobiste przedmioty. Inne z kolei należy włożyć do bagażu rejestrowanego.

Wymiary obu typu bagażów są ściśle uzależnione od konkretnych linii lotniczych oraz od klasy, w której wykupimy bilet. W wypadku bagażu podręcznego dopuszczalna waga mieści się w granicach od 6 do 12 kg. Z kolei bagaż rejestrowany może być przewożony w systemie sztukowym (np. 2 sztuki – zwykle po około 32 kg każda).


Bagaż podręczny i rejestrowany w wybranych liniach lotniczych:
Linie lotnicze Klasa Bagaż podręczny

Bagaż rejestrowany


LOT


Klasa Biznes 2 sztuki do 9 kg każda 23*40*55 cm
3 sztuki do 32 kg każda (USA, Kanada Chiny)
2 sztuki do 32 kg każda (Europa, Afryka Północna, Bliski Wschód)
158 cm
Premium Club 2 sztuki do 12 kg łącznie 23*40*55 cm 2 sztuki do 23 kg każda (USA, Kanada, Chiny) 158 cm
Klasa Ekonomiczna 1 sztuka do 8 kg 23*40*55 cm 1 sztuka do 23 kg (rejsy dalekiego, średniego i krótkiego zasięgu) 158 cm
Wizz Air 1 sztuka do 10 kg
42*32*25 cm (mały bagaż podręczny)
56*45*25 cm (duży bagaż podręczny
6 sztuk do 32 kg każda 149,9*119,4*171*5 cm
Ryanair 1 sztuka do 10 kg
55*40*20 cm
35*20*20 cm (mała torebka)
2 sztuki po 15 lub 20 kg każda 81*119*119 c
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
jak wygląda tam praca geodety?
użytkownik
wczoraj 12:41
Zakupy MZA największego przewoznika w Polsce w roku 2018 to aż 10 elektryków SU IV 12 metrowych. Tabor MZA jest coraz starszy ,ale w swoich ulotkach wciąż,,najnowocześniejszy" :-) Na wymianę czeka ponad 300 autobusów a oni wprowadzili tylko 10 sztuk :-)Mają rozmach :-) Liczyli na ajentów a Ci też mają problemy. Arriva wygrała przetarg na 50 autobusów na CNG ale ZTM wszystko robi aby umowy nie podpisać . Podpiszą zapewne umowę na przedłużenie kontraktu o kolejne pół roku z Mobilisem na stare Solarisy :-) A MZA miało rozszerzyć umowę na kolejne 30 sztuk autobusów na CNG i cisza. Obawiam się ,ze przyjdzie tylko 80 sztuk Manów i to będzie wszystko. Teraz otworzą przetarg na 130 autobusów elektrycznych i ogłoszą to za wielki sukces a stare autobusy z MZA dalej przejeżdżą rok 2019 jako ,,najnowocześniejsze"zamiast być szybko wycofane. Powinni zamiast pchać się w elektryki zamówić co najmniej 400 autobusów na CNG . Autobus na CNG dużo tańszy ,a prąd będzie dużo droższy. Kraków pomimo największego smogu w Polsce wprowadził w 2018 roku 87 Mercedesów Citaro z silnikami EURO VI. Wycofali najstarsze autobusy. W Warszawie też tak powinni robić . Kupować dobre autobusy na CNG, hybrydowe i nawet same diesle EURO VI a stare jak najszybciej wycofywać. Z takim ,,szaleńczym"tempem wymiany taboru jaki ma MZA Warszawskie ulice staną się stolicą europejską z największą ilością szrotu autobusowego.
użytkownik
6 gru (6 dni temu)
Firma Videximu to jedno wielkie dno i wodorosty. Pani Jolanta Ozdoba oraz jej mąż Dariusz nie płacą pieniędzy, generalnie gość oszukał multum ludzi, teraz najprawdopodobniej ukrywa się gdzieś po wszystkich swoich przekrętach h. Dariusz jest to osoba niezrównoważona psychicznie, jest to człowiek nie obliczalny, zastrasza swoich pracowników, robi bardzo wiele przekrętów no i jak wiadomo nie płaci pracownikom. Niech każdy przestrzega się przed tymi ludźmi o ile ludźmi można nazwać tą patologie, na własne oczy widziałem jak pan Ozdoba rzuca w swoją żonę niedopałkami od Papierosów oraz Ją poniża, Ci ludzie istnieją cały czas pod nazwą VIDEXIM, mieli wstawione samochody na metro były to siwe volva euro 5 oraz 2 nowe białe cały czas brudne jak całe życie właścicieli i nie wypłacili do tej pory pensji swoim byłym pracownikom. Dodam jeszcze że ten margines społeczny do niedawna uważał się za wielkiego biznesmena a teraz każdy domaga się od niego swoich pieniędzy których nikomu nie wypłacil i zaraz najprawdopodobniej zostanie bezdomnym szczurem razem ze swoją panią która prowadzą go na smyczy jak brudnego psa
użytkownik
5 gru (7 dni temu)
5 gru (7 dni temu)
Ludzie ogarnijcie się w Ruchu już dobrze nie będzie on już tonie każdy dzień dla Ruchu to kika metrów w dół 10 z tego co media podają kończy się czas w aliorbanku i to będzie już koniec bo nikt nie da im kasy każdy wypowiada umowy z wydawnictw i tak powinni też robić ajenci i walczyć a nie wierzyć w straszenie karami ruchu bo to tylko straszenie prawo jest po naszej stronie A ruch szuka debili którym kiwna palcem i się schowa bo nie zna się na prawie do prokuratury o próbę wyłudzenia pieniędzy i tyle bo uzalanie nic nie da A ruch się śmieje...
użytkownik
3 gru (9 dni temu)
3 gru (9 dni temu)
Pracowalam w tym cyrku pol roku i tak jak dlugo na tym świeciee żyje, to tylu falszywych I toksycznych ludzi w jedynym miejscu nie widzialam. Oczywiscie przyklad idzie z gory, kierownicy to banda dupowlazow, ktorzy dzieki podpipszaniu innych zsliczyli stoľki. Druga grupa, tak zwani specjalisci, gdzie co drugi ma sie niemal za Boga. Bylam swiadkiem wielokrotnie, jak ,,kolezanki" specjalistki znajdowaly sobie ofiary, p.o. czym pastwily sie na nich z byle powodu. Dodam, ze sama praca nie jest najgorsza. Najgorsza jest chora atmosfera w firmie, ciagle donoszenie na siebie nawzajem,ponaglanie, ze czlowiek nie ma nawet czasu, aby wyjsc do lazienki, bo sie krzywo patrza, a co dopiero na przerwe. Kolejna sprawa jest śmiesznie niskie wynagrodzenie, ktore nie jest adekwatne do wysilku, stresu I ilosci niezbednej wiedzy, ktora konsultant musi posiadac. Na dzialach brakuje ludzi, ktorzy ciagle sie zwalniaja, bo nikt o zdrowych zmyslach I ktory chce zachowalc jako takie zdrowie psychiczne nie zostanie tu na dluzej. Przykre jest także skapstwo ojcow zalozycieli, ktorzy chcac ciac koszty stworzyli druga ,,siedzibe " firmy w bylym mieszkaniu jednego z nich. Mieszkanie w kamienicy, w malych kilku metrowych pokojach kisi sie po 10, 15 ludzi bez klimatyzacji, bo wlascicielowi szkoda robic dziury w scianie...by taka wstawic.Pracowalam w wielu miejscach ale najgorszy xxxxxxx jaki w zyciu spotkalam, to wlasnie Polmed.
użytkownik
2 gru (10 dni temu)
2 gru (10 dni temu)
Powodzenia na kasie w Biedronce w takim razie. Idealny wpis do CV.
Zero myślenia u ciebie, wiem, że na kursie zarabia się mało, ale ty się wtedy uczysz a nie pracujesz. Generujesz koszty dla firmy. Rozumiesz? Coś tu ściemniasz z tą nieznaną stawką, jak zawsze stawka jest podawana od razu podczas rozmowy o pracę.
użytkownik
2 gru (10 dni temu)
2 gru (10 dni temu)
A poważnie to jest kiepsko. A będzie jeszcze gorzej. Bo zmiany od stycznia są na gorsze. Zostaniemy bez Aśki która ogarniała wszystko i więcej a zostajemy ... Sami wiecie z kim. Zmiana regionalnego nawet nic nie dała bo nowy jakiś chyba zaspany facet nie widzi co się dzieje może jeszcze za krótko w tym siedzi. Ale złą cenówke z 10 metrów wypatrzy . A co do Sylwi to tak okropnej i złej baby w życiu nie spotkałam. Taka miła i grzeczna dla prezesów a podła dla ludzi z którymi pracuje dzień po dniu. Intrygantka straszna. Dla niej to wszyscy możemy się zwolnić byle jej kompa zostawili bo święta idą zakupy trzeba robić.
użytkownik
2 gru (11 dni temu)
Są już tu technolodzy, kontrolerzy, planiści i tymczasowo majstrowie. Jeszcze sporo miejsc zostało.
Teraz mistrzowie wrócą do Terminalu B i zostanie sporo wolnych miejsc.
Fajnie że zapraszacie najlepszych kolegow ale oni też potrzebują sporo miejsca na biurku no i archiwum a na to nie ma miejsca. Chociaż wasza bliskość jest zawsze nieunikniona. Teraz zamiast 30 metrów musicie pokonywać ze 400. A jak będą zaspy to będzie jeszcze gorzej z komunikacją. Nie wszystko da się przez telefon załatwić.
Zatem proponuję zapchac wolne biurka raczej BZ ;). Będzie wesoło jak każdy z nich zacznie przez telefon coś zamawiać lub rozmawiać z poddostawcami lub kooperantami.
BT miało obiecany Terminal C w biurowcu. Czy powstanie? Kto wie.
Są rzeczy które po prezesie Marku będziemy pamiętać jako te co wypaliły i takie które nie wypaliły gdyż nie słuchał ludzi. A wszyscy mówili że lotnisko może sie sprawdzić ale nie w takiej formie z ciasnym biurami i bez intymności. Szklane biura po 3-4 osoby oddzielone ściankami byłyby lepsze. Ale to można poprawić tak aby Ci co tu mają pracować czuli się komfortowo.
Tyle o terminalach A, B i C.
O śliskich kafelkach zagrazajacych BHP nie wspomnę.
Pożyjemy - zobaczymy.
użytkownik
1 gru (11 dni temu)
1 gru (11 dni temu)
Chciałem zostać maszynistą. Proponowana stawka na kursie: MINIMUM KRAJOWE, a stawka po kursie i egzaminach: NIEZNANA.

Dziękuję bardzo. To w Biedrze czy innym Lidlu na dzień dobry masz większy start.
użytkownik
30 lis (12 dni temu)
30 lis (12 dni temu)
umowy takie, że musisz coś robić i pracować. A nie żreć chipsów i siedzieć na facebooku w czasie pracy..
wtedy zarobisz
użytkownik
30 lis (12 dni temu)
30 lis (12 dni temu)
TO CHYBA NIE KUPOWAŁAŚ NIC W metroHOUSE - bo szef metrohouse nie popełnia nigdy żadnych błędów w umowach przedwstępnych i nawet każda kropka i przecinek się zgadza. Nie mówiąc już o metrażach, adresie, kw który zawsze kilkukrotnie sprawdza z dokumentacją nieruchomości
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "metro"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Toruń

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin