test
Znaleziono ponad 1000 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "metro"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Jeśli chcecie zrobić tam porządek to musi być was większość i po temacie . Jeżeli się chce to dzisiaj są taki możliwości że można jednego i drugiego buraka nagrać i po temacie. Do Austrii ze skargą to można delegację wysłać albo samemu pojechać i też po temacie .Jednym słowem dla chcącego nic trudnego tym bardziej jak ktoś komuś robi krzywdę to trzeba działać a nie patrzeć na to z boku i udawać że się nie widzi albo mnie się nie czepiają to olał to pies nie mój problem.Może kiedyś to po tobie pojadą i wtedy poczujesz . Kiedyś Coca Cola zrobiła w stanach promocję w cenie jednej puszki można było kupić dwie . Był tylko jeden warunek do spełnienia automat z którego można było kupić napój miał wysokość trzech metrów . Jedna osoba niestety nie dała rady sięgnąć by zapłacić za napój. Wiec chyba proste ludzie brali się na barana po to aby móc sięgnąć i skorzystać co zyskali razem dwie puszki w cenie jednej. Wy wszystcy tu narzekający możecie zyskać godne warunki pracy i może w tym jest pies pogrzebany . Natomiast pamiętajcie o jednym jeśli ktoś komuś wyrządza krzywdę predzej czy pózniej otrzyma ją z podwójnym rażeniem z powrotem i na odwrót tyczy się to dobra. Pozdrawiam i powodzenia . Pozdrówcie zarząd i buraków . Co do oceny zakładu pracy znam parę osób które tam pracują faktycznie jest tam tak jak piszecie.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
A ja napiszę tak. Damel jak Damel ma swoją produkcję na której się zna i podejrzewam robi to dobrze. Ludzie są w porządku poza małymi wyjątkami, raczej ze wszystkimi się można dogadać. Zarządzanie jest nie najwyższych lotów, ale wydaje mi się, że spowodowane jest to naciskami pewnego Pana, który rządzi firmą w Tychach mającą całkiem inny profil produkcji i na siłę próbuję to odwzorować w Damelu. Jasne, że można kupić szafę sterowniczą, osprzęt do niej, kilkaset metrów kabla i wiadro śrubek, zmontować to do kupy i policzyć koszty. Ooo.. coś za dużo wyszło, no to będzie następnym razem montował jeden człowiek, śrubki kupimy tańsze i tylko pół wiadra, będziemy przykręcać co drugą, kable cieńsze, szafę nie malowaną. Czy to jest cięcie kosztów ? Oczywiście, że jest, bo wszystko można kupić gotowe za bezcen a nie PRODUKOWAĆ od podstaw - Palenie elementu, składanie, szczepianie, spawanie, wyżarzanie, piaskowanie, obróbka mechaniczna, złożenie wszystkiego do kupy i pomalowanie. Jeżeli zlecenie będą w miarę pozyskiwane z realnymi terminami realizacji, to wszystko można zrobić. Najlepiej to podzielić, rozebrać zakład i niech każda komórka się nawzajem wykańcza bo będzie cięła koszty. Nie tędy droga proszę Pana, ktoś odważny musi Panu powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi i jak się to je.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
czy osoba z komunikatywnym językiem angielskim ( od 2 lat się uczę i posiadam 5 letnie doświadczenie na pełnej księgowości branża FMCG) może dostać tam prace ?
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
widać nikogo nie wybrali lub nikt się nie zdecydował, wczoraj wyszło kolejne:

Firma Emerson Industrial Automation Poland w Poznaniu poszukuje do Działu Kontroli Jakości
osoby na stanowisko:
KONTROLER JAKOŚCI - metroLOG
Miejsce pracy: Poznań


Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:

Opracowywanie raportów kontroli z pomiarów.
Obsługa maszyny CMM.
Pomiary manualne detali za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych.
Raportowanie niezgodności w systemie informatycznym.
Odbiór jakościowy bieżącej produkcji.
Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym.
Nadzór nad dokumentacją jakościową.

Wymagania:

Wykształcenie średnie.
Umiejętność obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych.
Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

podstawy języka angielskiego lub francuskiego.
znajomość procesu obróbki skrawaniem i montażu.
umiejętność obsługi programu PC-DMIS.
doświadczenie na podobnym stanowisku.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji. Ma on uprawnienia do ukarania kierowcy mandatem za ewentualne wykroczenia. Stanowiska kontrolne znajdują się na ulicach: Łopuszańskiej, Przyczółkowej, K. Wóycickiego, Połczyńskiej i w al. Krakowskiej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń naruszenia prawa, policja może jednak zatrzymać kierowcę w dowolnym miejscu Warszawy i nakazać mu przejazd na stanowisko kontrolne.
Syta, Pożarowa, Zawodzie, Plytowa, Mszczonowska, Księżnej Anny kierowcy np na Betonomieszarkach mają 2 WZ na drogę 7 lub 8 metrów betonu 2 WZ schowana, tak samo wywrotki, patelnie Bącćie CZUJNI
~fvfvf
2017-01-26 20:23:27 Jak bedą kontrolować jak ITD to nic z tego nie będzie wywrotki na kiperku 40 ton betoniarki po 10 12 metrów betonu kontrole trzeba zacząć od centrum miasta po krańce betoniarnie są w miescie nie na obrzeżach
~fvfvf
2017-01-26 20:11:56 kontrolowac 4 oski na wyjezdzie z miasta i gruchy wtedy mają towar na pace do miasta na pusto
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Syf, dziadostwo, wyzysk i łamanie wszelkich przepisów na każdym kroku. Wszędzie jest brudno, prymitywne metody pracy, w ubikacji brak nawet sedesów tylko dziura w ziemi, na dworze mróz -15 a szatnia nie ogrzewana, "łazienka" w drugim budynku a i tak jest jedyną gdzie jest czasem ciepła woda o paście myjącej nie wspominajac. Młodzi chłopcy po 20 pare lat układają w pojedynkę na wysokości 2 metrów w magazynie baniaki ważące dobre 70kg albo pracownicy samodzielnie szarpiący wielkie np 500 litrowe zbiorniki. Na piecach to samo bardzo cięzkie baniaki są ściągane w pojedynke a kierownicy tylko z pretensjami że coś sie przy ich zadrapało. Nikt nie używa żadnych kasków ochronnych, sporo osób nie ma uprawnień do obsługi danych maszyn. Faworyzowani są pupilki kierowników, którzy donoszą na innych pracowników i za to dostają co chwilę podwyżki albo urlopy. Jak przychodzi inspekcja pracy to jest odgrywane przedstawienie, wszystko się sprząta, daje ludziom kaski, wywozi się leżące wszędzie śmieci, ludzi na przerwie wygania się do zimnej szatni żeby tam zjedli śniadanie, bo przecież na sali produkcyjnej nie można, nie pozwala się otwierać bram bo musi sie nagrzać zanim przyjdzie inspekcja, a że pracownicy zamarzają to już nie ważne. Liczy się tylko żeby wyszła kolejna sztuka na sprzedaż i nic więcej. Człowiek jest tu tylko narzędziem. Kierownicy są chamscy, wrzeszczą, wyzywają i klną jakby byli strażnikami w więzieniu albo poganiaczami niewolników. Jedynym plusem jest praca z na ogół sympatycznymi współpracownikami i że jeden drugiemu chętnie pomoże jak trzeba. Odradzam pracę w Galmecie bo moim zdaniem jest to zajęcie dla ludzi zdesperowanych, albo dla tych blisko emerytury, którym ciężko coś innego znaleźć tak jak mi żeby do niej doczekać.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Kiedy ktoś będzie miał parę groszy żeby założyć sprawę w Sądzie z powództwa cywilnego to wtedy Policja wyśledzi każdego. Każdy telefon i każdy adres IP jest do wyśledzenia po nazwiskach właścicieli i z dokładnością do kilku metrów jeśli chodzi o współrzędne gps. Także ryzykujcie wypisując takie rzeczy i obrażając innych.... pozdrawiam, głupich odważnych i nieświadomych zawsze w dupę bitych.....
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
Często w tej grupie klientów powstają pomysły i impulsy do nowych rozwiązań, które stają się podstawową „produkcją jutra” – obojętnie czy dotyczą systemów kontroli ciśnienia w ogumieniu, zaworów do pneumatycznych układów zawieszenia, czy też specjalnych zaworów dla pojazdów hybrydowych.Aby sprostać innowacyjności przemysłu motoryzacyjnego, utworzyliśmy kompetentną grupę rozwojową oraz odpowiednio wyposażone laboratorium.
Nasza główna filia, położona w centralnych Niemczech, wspomagana przez współpracowników z Ameryki, Azji i wschodniej Europy, oferuje łatwo i szybko dostępne wsparcie dla rozwoju międzynarodowych projektów naszych klientów.

Umiejętności naszego zespołu są ciągle rozwijane poprzez kooperację z dostawcami oraz uczelniami wyższymi.Ważna jest także sprawna praca z gotowymi produktami. Precyzyjnie przygotowane plany logistyczne oraz elastyczność produkcji, umiejscowionej w centrum Europy, pozwalają na punktualne dostawy ponad 250 mln części rocznie.

Ciągły rozwój naszych procesów jest oczywiście równie ważny, jak zarządzanie jakością według norm ISO/TS 16949.


ALLIGATOR Certyficat
ISO/TS 1 odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:09 Ryby stanowią najbardziej zróżnicowaną i zarazem najliczniejszą grupę żyjących obecnie kręgowców. Prawdopodobnie istnieją na świecie już od 480 milionów lat. Poruszają się za pomocą płetw oraz oddychają skrzelami. Wiele gatunków posiada także zęby.

A jakie są rozmiary ryb oceanicznych?

Obecnie rozróżnia się około 32 tysiące gatunków ryb. Każdego roku naukowcy dokonują odkrycia 150 do 200 nowych osobników. Największą zagadką są bardzo niedostępne ryby głębinowe.

Aby zobrazować rozmiary ryb oceanicznych, należy porównać najmniejsze osobniki z największymi. Jednak nie sposób przedstawić rozmiarów ponad 30 tysięcy różnych ryb.

Tabela przedstawia porównanie rozmiaru najmniejszej i największej ryby oceanicznej

Nazwa ryby Rozmiar
Trimmatom nanus 8-10 mm
Rekin wielorybi max. 18,8 m (przy wadze ok. 15 ton)


Trimmatom nanus jest rybą zamieszkującą pasmo tropikalne Oceanu Indyjskiego, oraz zachodnie i centralne Oceanu Spokojnego. Żyje na głębokości od 5 do 30 metrów. Księga Rekordów Guinnesa podaje, iż jest to najmniejsza ryba i dodatkowo najmniejszy kręgowiec na Ziemi.
Rekin wielorybi występuje we wszystkich wodach tropikalnych i subtropikalnych, poza Morzem Śródziemnym. Naukowcy zaobserwowali, iż te gatunki pojawiają się cyklicznie w tych samych miejscach o tych samych porach roku. Prawdopodobnie związane jest to z obecnością planktonu, którym się żywią oraz z okresami godowymi.

Czy wiesz że?

Rekiny wielorybie zostały objęte ochroną na całym świecie, z racji możliwości wyginięcia. Mimo to, głównie na Tajwanie i Filipinach, dochodzi do nielegalnych połowów tych ryb. Sprawę ułatwia fakt, iż wieloryb jest łagodny w stosunku do ludzi i nie ucieka na ich widok. W zachodniej Australii wielką atrakcją jest nurkowanie w asyście tej olbrzymiej ryby.

A Ty jaką najmniejsza lub największą rybę miałeś okazję widzieć? Czy miałbyś odwagę nurkować w towarzystwie największej ryby na świecie? Co sądzisz o takim rodzaju atrakcji? odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:14 Jeśli zamierzamy podróżować samolotem, jedną z najważniejszych rzeczy, jaką musimy wziąć pod uwagę podczas pakowania, są wymiary bagażu. W bagażu podręcznym możemy umieścić jedynie najbardziej potrzebne, osobiste przedmioty. Inne z kolei należy włożyć do bagażu rejestrowanego.

Wymiary obu typu bagażów są ściśle uzależnione od konkretnych linii lotniczych oraz od klasy, w której wykupimy bilet. W wypadku bagażu podręcznego dopuszczalna waga mieści się w granicach od 6 do 12 kg. Z kolei bagaż rejestrowany może być przewożony w systemie sztukowym (np. 2 sztuki – zwykle po około 32 kg każda).


Bagaż podręczny i rejestrowany w wybranych liniach lotniczych:
Linie lotnicze Klasa Bagaż podręczny

Bagaż rejestrowany


LOT


Klasa Biznes 2 sztuki do 9 kg każda 23*40*55 cm
3 sztuki do 32 kg każda (USA, Kanada Chiny)
2 sztuki do 32 kg każda (Europa, Afryka Północna, Bliski Wschód)
158 cm
Premium Club 2 sztuki do 12 kg łącznie 23*40*55 cm 2 sztuki do 23 kg każda (USA, Kanada, Chiny) 158 cm
Klasa Ekonomiczna 1 sztuka do 8 kg 23*40*55 cm 1 sztuka do 23 kg (rejsy dalekiego, średniego i krótkiego zasięgu) 158 cm
Wizz Air 1 sztuka do 10 kg
42*32*25 cm (mały bagaż podręczny)
56*45*25 cm (duży bagaż podręczny
6 sztuk do 32 kg każda 149,9*119,4*171*5 cm
Ryanair 1 sztuka do 10 kg
55*40*20 cm
35*20*20 cm (mała torebka)
2 sztuki po 15 lub 20 kg każda 81*119*119 c
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
Często w tej grupie klientów powstają pomysły i impulsy do nowych rozwiązań, które stają się podstawową „produkcją jutra” – obojętnie czy dotyczą systemów kontroli ciśnienia w ogumieniu, zaworów do pneumatycznych układów zawieszenia, czy też specjalnych zaworów dla pojazdów hybrydowych.Aby sprostać innowacyjności przemysłu motoryzacyjnego, utworzyliśmy kompetentną grupę rozwojową oraz odpowiednio wyposażone laboratorium.
Nasza główna filia, położona w centralnych Niemczech, wspomagana przez współpracowników z Ameryki, Azji i wschodniej Europy, oferuje łatwo i szybko dostępne wsparcie dla rozwoju międzynarodowych projektów naszych klientów.

Umiejętności naszego zespołu są ciągle rozwijane poprzez kooperację z dostawcami oraz uczelniami wyższymi.Ważna jest także sprawna praca z gotowymi produktami. Precyzyjnie przygotowane plany logistyczne oraz elastyczność produkcji, umiejscowionej w centrum Europy, pozwalają na punktualne dostawy ponad 250 mln części rocznie.

Ciągły rozwój naszych procesów jest oczywiście równie ważny, jak zarządzanie jakością według norm ISO/TS 16949.


ALLIGATOR Certyficat
ISO/TS 1 odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:09 Ryby stanowią najbardziej zróżnicowaną i zarazem najliczniejszą grupę żyjących obecnie kręgowców. Prawdopodobnie istnieją na świecie już od 480 milionów lat. Poruszają się za pomocą płetw oraz oddychają skrzelami. Wiele gatunków posiada także zęby.

A jakie są rozmiary ryb oceanicznych?

Obecnie rozróżnia się około 32 tysiące gatunków ryb. Każdego roku naukowcy dokonują odkrycia 150 do 200 nowych osobników. Największą zagadką są bardzo niedostępne ryby głębinowe.

Aby zobrazować rozmiary ryb oceanicznych, należy porównać najmniejsze osobniki z największymi. Jednak nie sposób przedstawić rozmiarów ponad 30 tysięcy różnych ryb.

Tabela przedstawia porównanie rozmiaru najmniejszej i największej ryby oceanicznej

Nazwa ryby Rozmiar
Trimmatom nanus 8-10 mm
Rekin wielorybi max. 18,8 m (przy wadze ok. 15 ton)


Trimmatom nanus jest rybą zamieszkującą pasmo tropikalne Oceanu Indyjskiego, oraz zachodnie i centralne Oceanu Spokojnego. Żyje na głębokości od 5 do 30 metrów. Księga Rekordów Guinnesa podaje, iż jest to najmniejsza ryba i dodatkowo najmniejszy kręgowiec na Ziemi.
Rekin wielorybi występuje we wszystkich wodach tropikalnych i subtropikalnych, poza Morzem Śródziemnym. Naukowcy zaobserwowali, iż te gatunki pojawiają się cyklicznie w tych samych miejscach o tych samych porach roku. Prawdopodobnie związane jest to z obecnością planktonu, którym się żywią oraz z okresami godowymi.

Czy wiesz że?

Rekiny wielorybie zostały objęte ochroną na całym świecie, z racji możliwości wyginięcia. Mimo to, głównie na Tajwanie i Filipinach, dochodzi do nielegalnych połowów tych ryb. Sprawę ułatwia fakt, iż wieloryb jest łagodny w stosunku do ludzi i nie ucieka na ich widok. W zachodniej Australii wielką atrakcją jest nurkowanie w asyście tej olbrzymiej ryby.

A Ty jaką najmniejsza lub największą rybę miałeś okazję widzieć? Czy miałbyś odwagę nurkować w towarzystwie największej ryby na świecie? Co sądzisz o takim rodzaju atrakcji? odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:14 Jeśli zamierzamy podróżować samolotem, jedną z najważniejszych rzeczy, jaką musimy wziąć pod uwagę podczas pakowania, są wymiary bagażu. W bagażu podręcznym możemy umieścić jedynie najbardziej potrzebne, osobiste przedmioty. Inne z kolei należy włożyć do bagażu rejestrowanego.

Wymiary obu typu bagażów są ściśle uzależnione od konkretnych linii lotniczych oraz od klasy, w której wykupimy bilet. W wypadku bagażu podręcznego dopuszczalna waga mieści się w granicach od 6 do 12 kg. Z kolei bagaż rejestrowany może być przewożony w systemie sztukowym (np. 2 sztuki – zwykle po około 32 kg każda).


Bagaż podręczny i rejestrowany w wybranych liniach lotniczych:
Linie lotnicze Klasa Bagaż podręczny

Bagaż rejestrowany


LOT


Klasa Biznes 2 sztuki do 9 kg każda 23*40*55 cm
3 sztuki do 32 kg każda (USA, Kanada Chiny)
2 sztuki do 32 kg każda (Europa, Afryka Północna, Bliski Wschód)
158 cm
Premium Club 2 sztuki do 12 kg łącznie 23*40*55 cm 2 sztuki do 23 kg każda (USA, Kanada, Chiny) 158 cm
Klasa Ekonomiczna 1 sztuka do 8 kg 23*40*55 cm 1 sztuka do 23 kg (rejsy dalekiego, średniego i krótkiego zasięgu) 158 cm
Wizz Air 1 sztuka do 10 kg
42*32*25 cm (mały bagaż podręczny)
56*45*25 cm (duży bagaż podręczny
6 sztuk do 32 kg każda 149,9*119,4*171*5 cm
Ryanair 1 sztuka do 10 kg
55*40*20 cm
35*20*20 cm (mała torebka)
2 sztuki po 15 lub 20 kg każda 81*119*119 c
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
jak wygląda tam praca geodety?
użytkownik
13 sie (5 dni temu)
13 sie (5 dni temu)
Witam.
Mógłbym tak z czystej konkurencyjnej ciekawości zapytać jak wyglądają u was zarobki na start na rękę? Mam na myśli czystą stawkę, tzn. 5 dni w tygodniu po 8h, bez weekendów, bez "uwalenia premii"?
Chodzi mi głównie o takie stanowiska jak: pracownik DUR, operator na produkcji, ustawiacz na produkcji, metrolog/kontroler jakości, pracownik działu technologicznego, pracownik działu konstrukcyjnego, pracownik narzędziowni, osoba w biurze: dział sprzedaży itp.
Fajnie by było jakby każdy anonimowo się wypowiedział o swoim stanowisku ogólnie to co wie. Chcę wiedzieć jak bardzo źle jest człowiek traktowany również finansowo... (bazując na wcześniejszych komentarzach).
użytkownik
26 lip (23 dni temu)
26 lip (23 dni temu)
Jacy pracownicy taka firma ! Widzę, że z całkiem fajnej firmy, która „wynajmowała” kadrę inżynieryjną zrobił się xxxxxxx i tyle. Chyba już się Katar kończy skoro firma wróciła do pierwotnej formy czyli wykończeniówki i to ja chyba wkrótce wykończy. Byłem tam za starych dobrych czasów i oczom nie wierzę jak czytam te wszystkie komentarze ... No cóż Doha metro Project na ukończeniu LRT chyba też word cup idzie a tu trzeba się chyba będzie pakować i zwijać interes za niedługo ....
użytkownik
24 lip (25 dni temu)
24 lip (25 dni temu)
Kolejna lekcja taksówki od strony finansów. 5,91 to sa koszta na kurs robiąc ich 500 miesiecznie. Te 5,91 to ZUS, baza i ekonomiczne małe auto w kredycie. Dodajmy do tego jeden z największych kosztow ale zmiennych czyli paliwo. Troche trudniej go dodać bo jak mowie jest zmienny, ale w moim dieslu ktory pali uwaga 5,2 w miescie przy uśrednionej wadze nogi koszt paliwa przy tych 500 kursach i cenie ok 5 za litr to okolo 1200 zl. Dojazdy do klienta z rzadka wynoszą 100 czy 500 metrów. Z reguły do klienta trzeba dojechać 1km do 2km aczkolwiek czasem jest to duzo wiecej spalanie rośnie. Ja moge kwote tylko uśrednić i dodać. Zatem 5,91 + 1200/500=8,31 kosztow na kurs! A przeciez auto musimy jeszcze ubezpieczyć i naprawic. Te pierwsze nie jest jeszcze tak dużym kosztem ale samo wymagane oc bo tylko to biorę pod uwagę moze kosztować od 800 do 3000 tys, zalezy jak traficie jakie macie auto. Ja dodam tak jak ja płace czyli 1200/12 co
Da 100 miesiecznie. Koszta naprawy przy nowym aucie nie istnieją, bo objęte gwarancja No ale gwarancji juz musicie sobie zalozyc jaki budżet. Wyobraźcie sobie ze akurat gwarancja Wam sie konczy i dusi was dalej koszt kredytu 1200 a siada Wam turbina czy wtryski xD ja tutaj dodałbym koszt 500zl miesiecznie, bo tak. Serwis auta filtry, oleje. Raz na 20tys co i tak duzo radziłbym wymienić olej silnikowy filtr powietrza, oleju. Przy takich przebiegach to raz na 4 miesiące ale ja robie raz na 10 tys. Jednorazowy serwis toyocie kosztuje 600zl mnie okolo 250zl u Heńka w garażu. Serwis auta to 125 zl miesiecznie, ubezpieczenie 100 a paliwo 1200 co da nam 1425/500 kursow = 2,85 + reszta kosztow 8,31 = 11,16. To by oznaczało ze w przybliżeniu robiąc 500 kursow miesiecznie opłacalność zawodu na 1 osiągasz dopiero po 11 zl od kursu!!! Zatem
Jak taksowkarz sobie radzi ? Różnie niektórzy robią na etacie i traktują taksowke jako dodatek niektórzy robią duzo wiecej jak 500 kursow Bo jesli jestes w stanie wykręcić 2 do 3 na godzine to tez jest łatwo policzyc. Tylko pytanie czy chcesz pracowac ponad sily? Ja tam juz po dziurki w nosie mam ta robote! To sie nie oplaca!! !! !! Ponad połowa kursow jest do 10zl, kursy powyzej 15 zl trafia sie z do 5 razy dziennie a złote strzały powyzej 20 zl to jeden dwa gora trzy strzały. Inaczej na nockach, ale tez wcale nie musi byc dobrze. Ja Ci mowie i wielu taksowkarzy ci powie ze to jest ciężka długa praca kazdego dnia. A jesli Ci sie wydaje ze o jak fajnie 4 tys na konto odłożę to nic bardziej mylnego! I tak to oddam w komisie, salonie samochodowym na stacji benzynowej w zusie czy u Heńka w warsztacie. Ten przychod fikcja. To jest to co Ci jest potrzebne zeby utrzymać sie w zawodzie i nie zaszalejesz a bedzie siedzial za kolkiem weekend piatek i światek, a bedzie jeszcze gorzej! Bo na pewno nie lepiej! Ciara nie podniesie stawek puki inni nie podniosą, a inni nie podniosą. Te 2zl na starcie przy 500 kursach miesiecznie to 1000 zl w twojej kieszeni kazdego miesiaca. Pomysl same koszta to 11 zl na kurs!!
użytkownik
21 lip (28 dni temu)
21 lip (28 dni temu)
z tego co wiem zamówili okolo 6-9 nowych maszy na produkcje 20 metrowych które sa w trakcie budowania może na tych nowych maszynach bedzie inaczej niz pisza tu o pracy
użytkownik
19 lip (30 dni temu)
19 lip (30 dni temu)
No i kierownictwo jest OK. Przynajmniej z mojego doświadczenia. Z Bielan masz N02 , a w dzień metro i kilka przyspieszonych.
A na stalową to chyba niedawno jeden znany kierownik z Woronicza poszedł. (Albo do innej z?)
użytkownik
17 lip (miesiąc temu)
17 lip (miesiąc temu)
weź Maja nie pier...l bo masz ciepłą posadke i tacy jak wy macie nas roboli głęboko w czterech literach. Co komu mówimy to zamiatacie wszystko pod dywan a ludzia na mieście mydlicie oczy że jest wszystko pięknie. Nie dziwcie się że nikt nie chce się tu przyjmować bo w tej firmie dobre czasy minęły równo z odejściem Pana Rychlika teraz schodzicie 100 metrów pod mul. Widać gołym okiem ile ludzi ubyło tylko z g8. bez pozdrowień dla ciebie
użytkownik
17 lip (miesiąc temu)
17 lip (miesiąc temu)
Źle się dzieje w tej firmie. Liderki wymagają normy, którą z dnia na dzień podnieśli o 37% a wypłaty pomimo 2% podwyżki są na poziomie uwłaczającym godności ludzkiej (te dla zwykłych monterów przynajmniej). Teraz doszła do tego jeszcze sprawa biegów długodystansowych z nowej hali do autobusów (około 500 metrów) mają w głębokim poważaniu że niektórzy i tak po tym sprincie muszą godzinę stać w autobusie bo przewoźnik dysponuje tylko flotą z lat 90 ubiegłego wieku. Władze Corning są mistrzami w tym jak wyzyskiwac pracowników jak najmniejszym kosztem oszczędzają na wszystkim. Wstyd i hańba a nie american dream.
użytkownik
15 lip (miesiąc temu)
15 lip (miesiąc temu)
Jak najbardziej zachęcam do aplikowania na ww stanowisko.Wymagania to wykształcenie min średnie,komunikatywność,odpowiedzialność,zorientowanie na klienta czyli pasażera.Kasa na początek może trochę słaba bo ok 3000 zł netto ale są podwyżki,nalicza się stażowe i w miarę szybko to rośnie.
użytkownik
15 lip (miesiąc temu)
15 lip (miesiąc temu)
Bzdura,bardzo dużo osób jest zatrudnianych z tzw ulicy,juz się nikt nie bawi i nie ryzykuje własnym tyłkiem za ludzi po znajomości szczególnie na odpowiedzialnych stanowiskach ruchowych związanych z bezpieczeństwem ruchu pociągów itp
użytkownik
15 lip (miesiąc temu)
15 lip (miesiąc temu)
Tak,jest płacony dodatek szkodliwy a także dyżurny stacji,dyżurny stacji i ruchu,dyspozytorzy i maszyniści(w trakcie zmiany przepisów)mają możliwość przejścia na emeryturę pomostową,gdyż pracodawca odprowadza składki na pomostówkę.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "metro"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Świdnik

Mielec

Skawina

ochrona Bydgoszcz

Kraków

Tychy

Gliwice

Ustroń

Skoczów

Skarszewy

Rzeszów

Zambrów

sprzatania Łódź

poszukuje sprzatania mieszkania Łódź apteka Piastów

Warszawa

eurocash Wrocław

Wrocław

zatrudnie pomocnika budowlanego Łomża

Bydgoszcz

Lublin

Puławy

Radom

Zwoleń
logopeda Warszawa
sistema Gliwice

Lubartów

Łomża

linga Skierniewice 2018 lipiec Nowe nowe 2018 lipiec Piastów

ursus Warszawa

ursus 2018 Warszawa

mechanik Wrocław

zamel Pszczyna
Czarnków
2018 Nowe nowe 2018 lipiec Pruszków 2018 lipiec grodzisk Nowe

Sieradz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin