test
Znaleziono ponad 1000 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "metro"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Jeśli chcecie zrobić tam porządek to musi być was większość i po temacie . Jeżeli się chce to dzisiaj są taki możliwości że można jednego i drugiego buraka nagrać i po temacie. Do Austrii ze skargą to można delegację wysłać albo samemu pojechać i też po temacie .Jednym słowem dla chcącego nic trudnego tym bardziej jak ktoś komuś robi krzywdę to trzeba działać a nie patrzeć na to z boku i udawać że się nie widzi albo mnie się nie czepiają to olał to pies nie mój problem.Może kiedyś to po tobie pojadą i wtedy poczujesz . Kiedyś Coca Cola zrobiła w stanach promocję w cenie jednej puszki można było kupić dwie . Był tylko jeden warunek do spełnienia automat z którego można było kupić napój miał wysokość trzech metrów . Jedna osoba niestety nie dała rady sięgnąć by zapłacić za napój. Wiec chyba proste ludzie brali się na barana po to aby móc sięgnąć i skorzystać co zyskali razem dwie puszki w cenie jednej. Wy wszystcy tu narzekający możecie zyskać godne warunki pracy i może w tym jest pies pogrzebany . Natomiast pamiętajcie o jednym jeśli ktoś komuś wyrządza krzywdę predzej czy pózniej otrzyma ją z podwójnym rażeniem z powrotem i na odwrót tyczy się to dobra. Pozdrawiam i powodzenia . Pozdrówcie zarząd i buraków . Co do oceny zakładu pracy znam parę osób które tam pracują faktycznie jest tam tak jak piszecie.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
A ja napiszę tak. Damel jak Damel ma swoją produkcję na której się zna i podejrzewam robi to dobrze. Ludzie są w porządku poza małymi wyjątkami, raczej ze wszystkimi się można dogadać. Zarządzanie jest nie najwyższych lotów, ale wydaje mi się, że spowodowane jest to naciskami pewnego Pana, który rządzi firmą w Tychach mającą całkiem inny profil produkcji i na siłę próbuję to odwzorować w Damelu. Jasne, że można kupić szafę sterowniczą, osprzęt do niej, kilkaset metrów kabla i wiadro śrubek, zmontować to do kupy i policzyć koszty. Ooo.. coś za dużo wyszło, no to będzie następnym razem montował jeden człowiek, śrubki kupimy tańsze i tylko pół wiadra, będziemy przykręcać co drugą, kable cieńsze, szafę nie malowaną. Czy to jest cięcie kosztów ? Oczywiście, że jest, bo wszystko można kupić gotowe za bezcen a nie PRODUKOWAĆ od podstaw - Palenie elementu, składanie, szczepianie, spawanie, wyżarzanie, piaskowanie, obróbka mechaniczna, złożenie wszystkiego do kupy i pomalowanie. Jeżeli zlecenie będą w miarę pozyskiwane z realnymi terminami realizacji, to wszystko można zrobić. Najlepiej to podzielić, rozebrać zakład i niech każda komórka się nawzajem wykańcza bo będzie cięła koszty. Nie tędy droga proszę Pana, ktoś odważny musi Panu powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi i jak się to je.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
czy osoba z komunikatywnym językiem angielskim ( od 2 lat się uczę i posiadam 5 letnie doświadczenie na pełnej księgowości branża FMCG) może dostać tam prace ?
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
widać nikogo nie wybrali lub nikt się nie zdecydował, wczoraj wyszło kolejne:

Firma Emerson Industrial Automation Poland w Poznaniu poszukuje do Działu Kontroli Jakości
osoby na stanowisko:
KONTROLER JAKOŚCI - metroLOG
Miejsce pracy: Poznań


Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:

Opracowywanie raportów kontroli z pomiarów.
Obsługa maszyny CMM.
Pomiary manualne detali za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych.
Raportowanie niezgodności w systemie informatycznym.
Odbiór jakościowy bieżącej produkcji.
Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym.
Nadzór nad dokumentacją jakościową.

Wymagania:

Wykształcenie średnie.
Umiejętność obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych.
Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

podstawy języka angielskiego lub francuskiego.
znajomość procesu obróbki skrawaniem i montażu.
umiejętność obsługi programu PC-DMIS.
doświadczenie na podobnym stanowisku.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji. Ma on uprawnienia do ukarania kierowcy mandatem za ewentualne wykroczenia. Stanowiska kontrolne znajdują się na ulicach: Łopuszańskiej, Przyczółkowej, K. Wóycickiego, Połczyńskiej i w al. Krakowskiej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń naruszenia prawa, policja może jednak zatrzymać kierowcę w dowolnym miejscu Warszawy i nakazać mu przejazd na stanowisko kontrolne.
Syta, Pożarowa, Zawodzie, Plytowa, Mszczonowska, Księżnej Anny kierowcy np na Betonomieszarkach mają 2 WZ na drogę 7 lub 8 metrów betonu 2 WZ schowana, tak samo wywrotki, patelnie Bącćie CZUJNI
~fvfvf
2017-01-26 20:23:27 Jak bedą kontrolować jak ITD to nic z tego nie będzie wywrotki na kiperku 40 ton betoniarki po 10 12 metrów betonu kontrole trzeba zacząć od centrum miasta po krańce betoniarnie są w miescie nie na obrzeżach
~fvfvf
2017-01-26 20:11:56 kontrolowac 4 oski na wyjezdzie z miasta i gruchy wtedy mają towar na pace do miasta na pusto
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Syf, dziadostwo, wyzysk i łamanie wszelkich przepisów na każdym kroku. Wszędzie jest brudno, prymitywne metody pracy, w ubikacji brak nawet sedesów tylko dziura w ziemi, na dworze mróz -15 a szatnia nie ogrzewana, "łazienka" w drugim budynku a i tak jest jedyną gdzie jest czasem ciepła woda o paście myjącej nie wspominajac. Młodzi chłopcy po 20 pare lat układają w pojedynkę na wysokości 2 metrów w magazynie baniaki ważące dobre 70kg albo pracownicy samodzielnie szarpiący wielkie np 500 litrowe zbiorniki. Na piecach to samo bardzo cięzkie baniaki są ściągane w pojedynke a kierownicy tylko z pretensjami że coś sie przy ich zadrapało. Nikt nie używa żadnych kasków ochronnych, sporo osób nie ma uprawnień do obsługi danych maszyn. Faworyzowani są pupilki kierowników, którzy donoszą na innych pracowników i za to dostają co chwilę podwyżki albo urlopy. Jak przychodzi inspekcja pracy to jest odgrywane przedstawienie, wszystko się sprząta, daje ludziom kaski, wywozi się leżące wszędzie śmieci, ludzi na przerwie wygania się do zimnej szatni żeby tam zjedli śniadanie, bo przecież na sali produkcyjnej nie można, nie pozwala się otwierać bram bo musi sie nagrzać zanim przyjdzie inspekcja, a że pracownicy zamarzają to już nie ważne. Liczy się tylko żeby wyszła kolejna sztuka na sprzedaż i nic więcej. Człowiek jest tu tylko narzędziem. Kierownicy są chamscy, wrzeszczą, wyzywają i klną jakby byli strażnikami w więzieniu albo poganiaczami niewolników. Jedynym plusem jest praca z na ogół sympatycznymi współpracownikami i że jeden drugiemu chętnie pomoże jak trzeba. Odradzam pracę w Galmecie bo moim zdaniem jest to zajęcie dla ludzi zdesperowanych, albo dla tych blisko emerytury, którym ciężko coś innego znaleźć tak jak mi żeby do niej doczekać.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Kiedy ktoś będzie miał parę groszy żeby założyć sprawę w Sądzie z powództwa cywilnego to wtedy Policja wyśledzi każdego. Każdy telefon i każdy adres IP jest do wyśledzenia po nazwiskach właścicieli i z dokładnością do kilku metrów jeśli chodzi o współrzędne gps. Także ryzykujcie wypisując takie rzeczy i obrażając innych.... pozdrawiam, głupich odważnych i nieświadomych zawsze w dupę bitych.....
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
Często w tej grupie klientów powstają pomysły i impulsy do nowych rozwiązań, które stają się podstawową „produkcją jutra” – obojętnie czy dotyczą systemów kontroli ciśnienia w ogumieniu, zaworów do pneumatycznych układów zawieszenia, czy też specjalnych zaworów dla pojazdów hybrydowych.Aby sprostać innowacyjności przemysłu motoryzacyjnego, utworzyliśmy kompetentną grupę rozwojową oraz odpowiednio wyposażone laboratorium.
Nasza główna filia, położona w centralnych Niemczech, wspomagana przez współpracowników z Ameryki, Azji i wschodniej Europy, oferuje łatwo i szybko dostępne wsparcie dla rozwoju międzynarodowych projektów naszych klientów.

Umiejętności naszego zespołu są ciągle rozwijane poprzez kooperację z dostawcami oraz uczelniami wyższymi.Ważna jest także sprawna praca z gotowymi produktami. Precyzyjnie przygotowane plany logistyczne oraz elastyczność produkcji, umiejscowionej w centrum Europy, pozwalają na punktualne dostawy ponad 250 mln części rocznie.

Ciągły rozwój naszych procesów jest oczywiście równie ważny, jak zarządzanie jakością według norm ISO/TS 16949.


ALLIGATOR Certyficat
ISO/TS 1 odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:09 Ryby stanowią najbardziej zróżnicowaną i zarazem najliczniejszą grupę żyjących obecnie kręgowców. Prawdopodobnie istnieją na świecie już od 480 milionów lat. Poruszają się za pomocą płetw oraz oddychają skrzelami. Wiele gatunków posiada także zęby.

A jakie są rozmiary ryb oceanicznych?

Obecnie rozróżnia się około 32 tysiące gatunków ryb. Każdego roku naukowcy dokonują odkrycia 150 do 200 nowych osobników. Największą zagadką są bardzo niedostępne ryby głębinowe.

Aby zobrazować rozmiary ryb oceanicznych, należy porównać najmniejsze osobniki z największymi. Jednak nie sposób przedstawić rozmiarów ponad 30 tysięcy różnych ryb.

Tabela przedstawia porównanie rozmiaru najmniejszej i największej ryby oceanicznej

Nazwa ryby Rozmiar
Trimmatom nanus 8-10 mm
Rekin wielorybi max. 18,8 m (przy wadze ok. 15 ton)


Trimmatom nanus jest rybą zamieszkującą pasmo tropikalne Oceanu Indyjskiego, oraz zachodnie i centralne Oceanu Spokojnego. Żyje na głębokości od 5 do 30 metrów. Księga Rekordów Guinnesa podaje, iż jest to najmniejsza ryba i dodatkowo najmniejszy kręgowiec na Ziemi.
Rekin wielorybi występuje we wszystkich wodach tropikalnych i subtropikalnych, poza Morzem Śródziemnym. Naukowcy zaobserwowali, iż te gatunki pojawiają się cyklicznie w tych samych miejscach o tych samych porach roku. Prawdopodobnie związane jest to z obecnością planktonu, którym się żywią oraz z okresami godowymi.

Czy wiesz że?

Rekiny wielorybie zostały objęte ochroną na całym świecie, z racji możliwości wyginięcia. Mimo to, głównie na Tajwanie i Filipinach, dochodzi do nielegalnych połowów tych ryb. Sprawę ułatwia fakt, iż wieloryb jest łagodny w stosunku do ludzi i nie ucieka na ich widok. W zachodniej Australii wielką atrakcją jest nurkowanie w asyście tej olbrzymiej ryby.

A Ty jaką najmniejsza lub największą rybę miałeś okazję widzieć? Czy miałbyś odwagę nurkować w towarzystwie największej ryby na świecie? Co sądzisz o takim rodzaju atrakcji? odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:14 Jeśli zamierzamy podróżować samolotem, jedną z najważniejszych rzeczy, jaką musimy wziąć pod uwagę podczas pakowania, są wymiary bagażu. W bagażu podręcznym możemy umieścić jedynie najbardziej potrzebne, osobiste przedmioty. Inne z kolei należy włożyć do bagażu rejestrowanego.

Wymiary obu typu bagażów są ściśle uzależnione od konkretnych linii lotniczych oraz od klasy, w której wykupimy bilet. W wypadku bagażu podręcznego dopuszczalna waga mieści się w granicach od 6 do 12 kg. Z kolei bagaż rejestrowany może być przewożony w systemie sztukowym (np. 2 sztuki – zwykle po około 32 kg każda).


Bagaż podręczny i rejestrowany w wybranych liniach lotniczych:
Linie lotnicze Klasa Bagaż podręczny

Bagaż rejestrowany


LOT


Klasa Biznes 2 sztuki do 9 kg każda 23*40*55 cm
3 sztuki do 32 kg każda (USA, Kanada Chiny)
2 sztuki do 32 kg każda (Europa, Afryka Północna, Bliski Wschód)
158 cm
Premium Club 2 sztuki do 12 kg łącznie 23*40*55 cm 2 sztuki do 23 kg każda (USA, Kanada, Chiny) 158 cm
Klasa Ekonomiczna 1 sztuka do 8 kg 23*40*55 cm 1 sztuka do 23 kg (rejsy dalekiego, średniego i krótkiego zasięgu) 158 cm
Wizz Air 1 sztuka do 10 kg
42*32*25 cm (mały bagaż podręczny)
56*45*25 cm (duży bagaż podręczny
6 sztuk do 32 kg każda 149,9*119,4*171*5 cm
Ryanair 1 sztuka do 10 kg
55*40*20 cm
35*20*20 cm (mała torebka)
2 sztuki po 15 lub 20 kg każda 81*119*119 c
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
Często w tej grupie klientów powstają pomysły i impulsy do nowych rozwiązań, które stają się podstawową „produkcją jutra” – obojętnie czy dotyczą systemów kontroli ciśnienia w ogumieniu, zaworów do pneumatycznych układów zawieszenia, czy też specjalnych zaworów dla pojazdów hybrydowych.Aby sprostać innowacyjności przemysłu motoryzacyjnego, utworzyliśmy kompetentną grupę rozwojową oraz odpowiednio wyposażone laboratorium.
Nasza główna filia, położona w centralnych Niemczech, wspomagana przez współpracowników z Ameryki, Azji i wschodniej Europy, oferuje łatwo i szybko dostępne wsparcie dla rozwoju międzynarodowych projektów naszych klientów.

Umiejętności naszego zespołu są ciągle rozwijane poprzez kooperację z dostawcami oraz uczelniami wyższymi.Ważna jest także sprawna praca z gotowymi produktami. Precyzyjnie przygotowane plany logistyczne oraz elastyczność produkcji, umiejscowionej w centrum Europy, pozwalają na punktualne dostawy ponad 250 mln części rocznie.

Ciągły rozwój naszych procesów jest oczywiście równie ważny, jak zarządzanie jakością według norm ISO/TS 16949.


ALLIGATOR Certyficat
ISO/TS 1 odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:09 Ryby stanowią najbardziej zróżnicowaną i zarazem najliczniejszą grupę żyjących obecnie kręgowców. Prawdopodobnie istnieją na świecie już od 480 milionów lat. Poruszają się za pomocą płetw oraz oddychają skrzelami. Wiele gatunków posiada także zęby.

A jakie są rozmiary ryb oceanicznych?

Obecnie rozróżnia się około 32 tysiące gatunków ryb. Każdego roku naukowcy dokonują odkrycia 150 do 200 nowych osobników. Największą zagadką są bardzo niedostępne ryby głębinowe.

Aby zobrazować rozmiary ryb oceanicznych, należy porównać najmniejsze osobniki z największymi. Jednak nie sposób przedstawić rozmiarów ponad 30 tysięcy różnych ryb.

Tabela przedstawia porównanie rozmiaru najmniejszej i największej ryby oceanicznej

Nazwa ryby Rozmiar
Trimmatom nanus 8-10 mm
Rekin wielorybi max. 18,8 m (przy wadze ok. 15 ton)


Trimmatom nanus jest rybą zamieszkującą pasmo tropikalne Oceanu Indyjskiego, oraz zachodnie i centralne Oceanu Spokojnego. Żyje na głębokości od 5 do 30 metrów. Księga Rekordów Guinnesa podaje, iż jest to najmniejsza ryba i dodatkowo najmniejszy kręgowiec na Ziemi.
Rekin wielorybi występuje we wszystkich wodach tropikalnych i subtropikalnych, poza Morzem Śródziemnym. Naukowcy zaobserwowali, iż te gatunki pojawiają się cyklicznie w tych samych miejscach o tych samych porach roku. Prawdopodobnie związane jest to z obecnością planktonu, którym się żywią oraz z okresami godowymi.

Czy wiesz że?

Rekiny wielorybie zostały objęte ochroną na całym świecie, z racji możliwości wyginięcia. Mimo to, głównie na Tajwanie i Filipinach, dochodzi do nielegalnych połowów tych ryb. Sprawę ułatwia fakt, iż wieloryb jest łagodny w stosunku do ludzi i nie ucieka na ich widok. W zachodniej Australii wielką atrakcją jest nurkowanie w asyście tej olbrzymiej ryby.

A Ty jaką najmniejsza lub największą rybę miałeś okazję widzieć? Czy miałbyś odwagę nurkować w towarzystwie największej ryby na świecie? Co sądzisz o takim rodzaju atrakcji? odpowiedz
garsia 2017-01-18 12:14 Jeśli zamierzamy podróżować samolotem, jedną z najważniejszych rzeczy, jaką musimy wziąć pod uwagę podczas pakowania, są wymiary bagażu. W bagażu podręcznym możemy umieścić jedynie najbardziej potrzebne, osobiste przedmioty. Inne z kolei należy włożyć do bagażu rejestrowanego.

Wymiary obu typu bagażów są ściśle uzależnione od konkretnych linii lotniczych oraz od klasy, w której wykupimy bilet. W wypadku bagażu podręcznego dopuszczalna waga mieści się w granicach od 6 do 12 kg. Z kolei bagaż rejestrowany może być przewożony w systemie sztukowym (np. 2 sztuki – zwykle po około 32 kg każda).


Bagaż podręczny i rejestrowany w wybranych liniach lotniczych:
Linie lotnicze Klasa Bagaż podręczny

Bagaż rejestrowany


LOT


Klasa Biznes 2 sztuki do 9 kg każda 23*40*55 cm
3 sztuki do 32 kg każda (USA, Kanada Chiny)
2 sztuki do 32 kg każda (Europa, Afryka Północna, Bliski Wschód)
158 cm
Premium Club 2 sztuki do 12 kg łącznie 23*40*55 cm 2 sztuki do 23 kg każda (USA, Kanada, Chiny) 158 cm
Klasa Ekonomiczna 1 sztuka do 8 kg 23*40*55 cm 1 sztuka do 23 kg (rejsy dalekiego, średniego i krótkiego zasięgu) 158 cm
Wizz Air 1 sztuka do 10 kg
42*32*25 cm (mały bagaż podręczny)
56*45*25 cm (duży bagaż podręczny
6 sztuk do 32 kg każda 149,9*119,4*171*5 cm
Ryanair 1 sztuka do 10 kg
55*40*20 cm
35*20*20 cm (mała torebka)
2 sztuki po 15 lub 20 kg każda 81*119*119 c
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
jak wygląda tam praca geodety?
użytkownik
9 paź (9 dni temu)
9 paź (9 dni temu)
Zaraz wyjdzie, że w Kancelarii która liczy raptem kilkadziesiąt metrów kwadratowych pracuje tyle ludzi ino w PWC albo jeszcze jakimś innym molochu :) Biorąc pod uwagę liczbę komentarzy to Mecenas zatrudnia już całe stado aplikantów - tylko ciekawe gdzie ich mieści?
użytkownik
26 wrz (22 dni temu)
26 wrz (22 dni temu)
Bardzo ładnie obrażasz kolegów z pracy.
użytkownik
26 wrz (22 dni temu)
26 wrz (22 dni temu)
No napisałem przecież o dodatkach.
użytkownik
26 wrz (22 dni temu)
26 wrz (22 dni temu)
ja tesz
użytkownik
25 wrz (23 dni temu)
25 wrz (23 dni temu)
Nie rozumiem dlaczego wylewacie swoje żale na tym portalu zamiast to wszystko wyjaśnić na tym portalu. Ekipa tl jest bardzo spoko, nie wszyscy cpaja, tylko tak z 90%, tl o którym mowa jest zawsze trzeźwy. Czasem, gdy jestem mocno porobiony to wtedy myślę, że on też jest zrobiony,ale to tylko tak mi się wydaje wt. Ogólnie trzymam się z tl i dużo z nimi gadam. Moja ekipa z Telbridge w tym kilku tl,sa jak moj ojciec, mój stary to fanatyk transów. Pół mieszkania zajebane deko najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi lufkę czy korę akacji i trzeba wyciągać w szpitalu bo całe ujebane jakimś syfem. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu lufka w nodze.

Druga połowa mieszkania zajebana Transiarzem, Światem Kwasiarza, Super Kartonem xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich pojebach w mieście, żeby skompletować wszystkie transiarskie fanziny. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla ćpunów i kręci gównoburze z innymi ćpunami o najlepszych vendorów itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypierdolić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wkurwił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu darki to guwno. Matka nie nadążała z bieganiem po benzo na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę ALBERT, za
najebanie 10k postów.
Jak jest ciepło to co weekend zapierdala na plenery. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę jem karton na obiad a ojciec pierdoli o zaletach jedzenia tego chemicznego gówna. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pierdolił że to dzięki temu, że jem dużo kartonów bo zawierają kwasy i mózg mi lepiej pracuje.

Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują wracając z imprezy, kręcąc aftera itd.

Przy jedzeniu zawsze pierdoli o transach i za każdym razem temat schodzi w końcu na Egodropa, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostateczna selekcja na wejściu tylko hajs chco hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Erowida żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na święta żarówki UV. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj coś wrzucił i tripował w dużym pokoju. Ubrał się w te swoje szarawary i koszulkę UV i siedział cały dzień przy tych żarówkach na środku mieszkania. Obiad (emka) też tam zjadł [cool][cześć]

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich kwasów w polsce to bym wziął i zaniósł na komendę.

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na rejwa w drodze wyjątku. Super prezent kurwo.

Pojechaliśmy gdzieś wpizdu za miasto, dochodzimy do jakiegoś starego magazynu a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały obóz i siedzimy na chillu i patrzymy na wizualki. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec pierdolną hula hopem po głowie, że ludzie słyszą muzykę z moich słuchawek i mają bad tripy. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz 'krzyczał szeptem', żebym się nie wiercił bo szeleszczę i skrzaty widzą jak się ruszam i mu uciekają. 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na video z fraktalami jak w jakimś jebanym Guantanamo. Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było zimno jak sam skurwysyn. W pewnym momencie ojciec odszedł kilkanaście metrów w bok i się spierdział. Wytłumaczył mi, że trzeba z boku pierdzieć bo inaczej DJ słyszy i czuje.

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym jeździ na plenery. Kiedyś towarzyszem wypraw sajtransowych był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce ZENON RECORDS. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. Najebali się i oczywiście cały czas gadali o ćpaniu i tripach. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze są fenyle czy lizergamidy.

>WEŹ MNIE NIE WKURWIAJ ZBYCHU, CZUŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIEGO LSD MA PEAKA? CHAPS I EGO UJEBANE!

>KURWAA TADEK NBOMY W POLSCE PO 5 ZIKO CHODZĄ, TWÓJ HOFFMANN TO IM MOŻE NASKOCZYĆ

>CO TY MI O NBOMACH PIERDOlISZ JAK LEDWO 2C-E OD BROMO DRAGONFLY POTRAFISZ ODRÓŻNIĆ. KWAS TO JEST KRÓL SAJKO JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI

No i aż się zaczeli nakurwiać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

>I bardzo kurwa dobrze

Tak go za te fenyle znienawidził.
użytkownik
25 wrz (23 dni temu)
25 wrz (23 dni temu)
A takich frajerów jak ty jeszcze więcej☺
użytkownik
25 wrz (23 dni temu)
25 wrz (23 dni temu)
@Janek, ciesze się, że jesteś wśród osób, które są zadowolone z pracy w firmie metro Warszawskie. Czy możesz przedstawić, jak dokładnie wygląda kwestia wynagrodzenia w Twoim przypadku? Poza stałą stawką możesz liczyć na jakieś dodatkowe systemy motywacyjne? Opisz, jak to wygląda.
@Ryszkiszyszki, brałeś udział w ostatnich naborach do pracy w metro Warszawskie?
użytkownik
24 wrz (24 dni temu)
24 wrz (24 dni temu)
A za momencik metro i trzeba będzie przenosić Stalową w inne miejsce? Jest taki deficyt że cos się tej pani pomyliło.Poza tym sam chłopaku widzisz że nie ma co robic prawka gdzieś po katach.Gdybyś robił w MZA nie musiałbyś tracić czasu na łuki i fiuki. Dostałbyś swojego Patrona parę kółek i jedziesz.......... w świat, w Stolicę. masz twardą psychę? oraz jaja? To dasz radę. Najgorzej to złamać się przed roszczeniowym pasażerem który na dzień dobry zrobi ci kilka fotek i postrasz skargą. Jeżeli weźmiesz to na wydepilowana klatę i się nie przestraszysz będą z ciebie ,,ludzi,,. Pamiętaj jak we wojsku-najważniejszy jest regulamin przewozu.Pasażer może sobie ,,pogrzebać,, palcem w bucie ze swoimi ,,pomysłami,,.Ty jesteś najważniejszy, masz dbać o życie i zdrowie swojego ładunku postępować zgodnie z procedurami.Nie wiesz? naciskasz zielony przycisk nad głową, czujesz się zagrożony naciskasz czerwony i łapiesz za gaśnicę by bronić swego zdrowia oraz autobusu z pasażerami. Praca ciekawa o ile lubisz przygody?
użytkownik
24 wrz (24 dni temu)
24 wrz (24 dni temu)
Nabór się skończył, już wystawiane są skierowania na badania, wiem bo jadę je w czwartek odebrać.
użytkownik
24 wrz (24 dni temu)
24 wrz (24 dni temu)
W punkt
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "metro"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole

Warszawa

Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany tarnowskie Góry

Kraków

Głogów

Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Lublin

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin peri Katowice

Katowice

Opole

discover Kraków

Toruń

fliziarz 575919340 Kraków fliziarz Kraków gaczynska Karolina

Sochaczew

Kruk logistiki transportu Za Szkołą

Leszno

Jaworzno

jastrzebie Zdrój

Świdnik

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin