test
Znaleziono 176 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "metro warszawskie"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
15 lip (miesiąc temu)
15 lip (miesiąc temu)
Jak najbardziej zachęcam do aplikowania na ww stanowisko.Wymagania to wykształcenie min średnie,komunikatywność,odpowiedzialność,zorientowanie na klienta czyli pasażera.Kasa na początek może trochę słaba bo ok 3000 zł netto ale są podwyżki,nalicza się stażowe i w miarę szybko to rośnie.
autor
15 lip (miesiąc temu)
15 lip (miesiąc temu)
Bzdura,bardzo dużo osób jest zatrudnianych z tzw ulicy,juz się nikt nie bawi i nie ryzykuje własnym tyłkiem za ludzi po znajomości szczególnie na odpowiedzialnych stanowiskach ruchowych związanych z bezpieczeństwem ruchu pociągów itp
autor
15 lip (miesiąc temu)
15 lip (miesiąc temu)
Tak,jest płacony dodatek szkodliwy a także dyżurny stacji,dyżurny stacji i ruchu,dyspozytorzy i maszyniści(w trakcie zmiany przepisów)mają możliwość przejścia na emeryturę pomostową,gdyż pracodawca odprowadza składki na pomostówkę.
użytkownik
11 lip (miesiąc temu)
11 lip (miesiąc temu)
@KLOCU, rozumiem. iż chciałeś przekazać informację o braku możliwości aplikowania do pracy w firmie metro warszawskie z zewnątrz? Często firma poszukuje pracowników na stanowisko dyżurnych stacji. Czy na to stanowisko mają szansę aplikować osoby bez doświadczenia? Czy również na to stanowisko należy posiadać doświadczenie jak w innych stanowiskach o których wspomniałeś? Napisz, proszę, coś na ten temat.
użytkownik
10 lip (miesiąc temu)
10 lip (miesiąc temu)
Stacje transformatorowe, urządzenia zasilające pociągi, urządzenia GSM, urządzenia telekomunikacyjne i inne nie są źródeł promieniowania jonizującego. Są źródłem promieniowania niejonizującego. Jednak to promieniowanie też ma szkodliwe działanie na organizmy żywe. Np. w 2018 r. Amerykański Narodowy Program Toksykologii (NTP) stwierdził, że istnieją "wyraźne dowody", że niejonizujące promieniowanie spowodowało raka u szczurów płci męskiej podczas badań testowych w ramach dwuletniego badania.
Natomiast źródłem promieniowania jonizującego może być Rad zwarty w betonie wraz kopalinami, użyty do budowy tunelów Metra warszawskiego. Do tego raczej dochodzi hałas, podczas wjeżdżania pociągów metra W tak niesprzyjających raczej nie powinni pracować ludzie po 12 godzin, co patrze po wcześniejszych wpisach.
użytkownik
25 cze (miesiąc temu)
25 cze (miesiąc temu)
@Maryś Bardzo serdecznie Ci dziękuję za aktywne uczestnictwo w dyskusji i rzeczywistą pomoc innym użytkownikom forum. Nadal pracujesz w Metrze Warszawskim? Czy pracodawca wynagradza w jakiś sposób swoim pracownikom trudy tak odpowiedzialnej i niebezpiecznej, również dla zdrowia, pracy?
użytkownik
25 cze (miesiąc temu)
25 cze (miesiąc temu)
No tylko się tam nie popłacz, ludzie mają racje, nie robicie nic wybitnego, chyba, że roszczeniowość i wywyższanie się, tak...w tym zarówno maszyniści jak i kierowcy są naprawdę nieźli.
użytkownik
24 cze (miesiąc temu)
24 cze (miesiąc temu)
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Po większym zastanowieniu, biorąc za i przeciw doszłam do wniosku aby nie aplikować. Chociaż Twoja odpowiedź daje nadzieje, że pracują tam jeszcze normalni ludzie, co zapewniają byt jeszcze tej firmie.
użytkownik
22 cze (miesiąc temu)
22 cze (miesiąc temu)
Fakt, wy nie macie wykształcenia i o to macie ból do reszty pracowników spółki. Ta pani ma racje, jak się nie podoba to won za bramę.
użytkownik
21 cze (miesiąc temu)
21 cze (miesiąc temu)
Alicjo, ehh, promieniowanie od trzeciej szyny prądowej jest ogromne, jest ono wyczuwalne najbardziej na przenośnych urządzeniach pomiarowych za każdym razem kiedy na danej sekcji prądowej rusza pociąg. Nawet bez obciążenia szyny promieniowanie z niej w odległości 10 metrów jest na tyle duże że przekracza stukrotnie promieniowanie anteny nadawczej w telefonie komórkowym podczas rozmowy przez 3g przyłożonej przy głowie obok ucha (normy eu). Trzeba też pamiętać że pociąg ma wiele silników 3x400 V ale wtedy promieniowanie z silników jest w największym stropniu przenoszone na maszyniste. Dodatkowo każdy podróżny ma telefon, dziś przeważnie z LTE, w tunelu jest 4G bodajże na 2100 lub 1800 MHz, można sobie wyobrazić ile fal jest w powietrzu kiedy 1500 ludzi z jednego tylko pociągu łączy się z antenami. Każdy pociąg posiada anteny wifi oraz anteny przytorowe do komunikacji z urządzeniami automatyki. Szczerze jeśli byłbym kobietą w ciąży nawet nie zastanawiałbym się, ponieważ 1 zł 25 groszy dodatku szkodliwego za każdą przepracowaną godzinę w tunelu nie jest warte utraty zdrowia/dziecka/możliwości rozrodczych. Promieniowanie elektromagnetycznie niestety jest jednym z najgorszych promieniowań jeśli chodzi o zdrowie rozrodcze. Jeśli chcesz dowiedzieć się w jakiej odległości od trzeciej szyny będzie Twoje potencjalne przyszłe stanowisko to dla uproszczenia szerokość peronu podziel przez 2. Drogi oddechowe też niestety dostają baty. Powietrze jest mocno zasyfione mieszanką wszystkiego i jest bardzo suche. Dodatkowo brak możliwości podnoszenia kariery zawodowej skutecznie odstrasza. Swoją drogą praca bardzo odpowiedzialna, związana bezpośrednio z bezpieczeństwem ludzi (reanimacje, sztuczne oddychanie etc). Jeśli jesteś na tym etapie życia, że już nie czujesz potrzeby zwiększania swoich kwalifikacji, lubisz monotonię i godzisz się z trybem pracy dzień/noc/wolne/wolne to polecam. Nie polecam za to chorować w tej pracy na stanowisku dyżurnego gdyż niestety ale od tego uzależniają podwyżki.
użytkownik
21 cze (miesiąc temu)
21 cze (miesiąc temu)
Obawiam się, że lekarz mnie odeśle z pytaniem do przyszłego pracodawcy. Więc pytam tutaj. Chyba metro warszawskie jest w posiadaniu jakiś badań, ekspertyz lub pomiarów w zakresie wpływu promieniowania jonizującego wytwarzane przez urządzenia (stacje transformatorowe, urządzenia zasilające pociągi, urządzenia GSM, urządzenia telekomunikacyjne i inne) znajdujące się w tunelach na ludzi tam znajdujących się, czyli pracowników i pasażerów, skoro były przypadki poronień przez kobiety tam pracujące?
użytkownik
19 cze (2 miesiące temu)
19 cze (2 miesiące temu)
@Polecam Dziękuję Ci za Twoje zdanie o pracy w Metrze Warszawskim. Zapewne informacja, którą przekazałeś przyda się osobom zainteresowanym tym pracodawcą. Czy wobec tego uważasz, że praca w tym miejscu będzie odpowiednia dla osób poszukujących swojej pierwszej pracy?
@Alicja Poruszasz bardzo istotną kwestię. Ale może powinnaś skonsultować to po prostu z lekarzem - jak myślisz?
użytkownik
19 cze (2 miesiące temu)
19 cze (2 miesiące temu)
Co ty za głupoty wypisujesz. Co ma piernik do wiatraka.
użytkownik
18 cze (2 miesiące temu)
18 cze (2 miesiące temu)
Zainteresowało mnie ogłoszenie Dyżurny Stacji. Ale podobno na tym stanowisku nie za bardzo chcą zatrudniają kobiety z uwagi, ponieważ jak zajdzie w ciążę, to jest ryzyko, że może poronić z uwagi na warunki szkodliwe (pole magnetyczne z szyny zasilającej metra) i trzeba ją przenosić gdzie indziej. Poza tym są jeszcze nadajnik GSM i inne urządzenie telekomunikacyjne w Metrze Warszawskim. Dziwne, że pasażerowie kobiety nie są o tym informowane. Pytanie czy wpływa to na powstawanie innych chorób tam u osób pracujących np. białaczka. Możecie potwierdzić lub zaprzeczyć tym informacją? Dziękuję.
użytkownik
18 cze (2 miesiące temu)
18 cze (2 miesiące temu)
5000 to zarabia maszynista pkp w cargo, który pracuje tam całe życie. Ogolnie nowy maszynista może liczyć na 3000 lub 3500 zł. Z lekkim stażem około 4000 zł w zależności od spółki.
użytkownik
18 cze (2 miesiące temu)
18 cze (2 miesiące temu)
Praca ciężka. Zarobisz 3500. Jeżeli dla Ciebie to większe zarobki, a jazdę na okrągło w tunelu nazywasz rozwojem to będziesz zadowolony.
użytkownik
18 cze (2 miesiące temu)
18 cze (2 miesiące temu)
Być pracownikem metra, być maszynistą to nie to samo.
użytkownik
18 cze (2 miesiące temu)
18 cze (2 miesiące temu)
Zapomniałem dodać - ktoś napisał, że praca maszynisty nie wymaga niczego nadludzkiego. Otóż wymaga idealnego stanu zdrowia, wzroku, słuchu oraz regularnych psychotestów. Dodatkowo przynajmniej 2 lat szkolenia. Ktoś kto nigdy nie był maszynistą tego nie zrozumie i nie będzie potrafił uszanować. Niby nie wymaga niczego nadludzkiego, ale zdecydowana większość osób się do tego nie nadaje, a to o czymś świadczy.
użytkownik
17 cze (2 miesiące temu)
17 cze (2 miesiące temu)
Jak sytuacja wygląda w Straży Metra warszawskiego, po nowych zmianach? Ile dostanie młody strażnik? Jaki social? Czy warto?
użytkownik
13 cze (2 miesiące temu)
13 cze (2 miesiące temu)
@Wiktor Może zechciałbyś w paru zdaniach napisać coś o pracy w Metrze Warszawskim? Czy nadal jesteś tam zatrudniony? Bardzo zachęcam Cię do ciągłego, aktywnego uczestnictwa w dyskusji na tym wątku, ponieważ uwagi w niej zawarte mogą przyczynić się do pomocy osobom, które chcą tam aplikować.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "metro warszawskie"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Świdnik

Mielec

Skawina

ochrona Bydgoszcz

Kraków

Tychy

Gliwice

Ustroń

Skoczów

Skarszewy

Rzeszów

Zambrów

sprzatania Łódź

poszukuje sprzatania mieszkania Łódź apteka Piastów

Warszawa

eurocash Wrocław

Wrocław

zatrudnie pomocnika budowlanego Łomża

Bydgoszcz

Lublin

Puławy

Radom

Zwoleń
logopeda Warszawa
sistema Gliwice

Lubartów

Łomża

linga Skierniewice 2018 lipiec Nowe nowe 2018 lipiec Piastów

ursus Warszawa

ursus 2018 Warszawa

mechanik Wrocław

zamel Pszczyna
Czarnków
2018 Nowe nowe 2018 lipiec Pruszków 2018 lipiec grodzisk Nowe

Sieradz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin