test
Znaleziono 269 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "opako wroclaw"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
humanista? ta firma projektuje i produkuje drukarki przemysłowe typu Ink-Jet do znakowania produktów i opakowań, ale to też oznacza nieustanny popyt na ich usługi
użytkownik
4 gru (8 dni temu)
4 gru (8 dni temu)
dla przyszłych kandydatów:
Aleale 01.12.2018 08:44
Jestem świeżo po drugim etapie rekrutacji na stanowisko PH w Sicher. Pierwszy etap prowadził Pan z firmy zewnętrznej, rozmowa była prowadzona w sposób bardzo profesjonalny i ciekawy. Drugi etap to już rozmowa z Panią Dyrektor....i jej poziom przerośl moje najśmielsze oczekiwania o zupełnym braku przygotowania do prowadzenia rekrutacji . Podczas rozmowy nie padło ani jedno pytanie z którego możnaby wyciągnąć wnioski dotyczące moich kompetencji i umiejętności, rozmowa toczyła się w okol absurdalnego wątku: dlaczego w obecnej firmie ( która nie zajmuje się sprzedażą chemi budowlanej a wyposażeniem wnętrz ) nie sprzedajemy produktów Sicher... dlaczego nigdy nie sugerowałam szefowi że powinniśmy... czy nie uważam że powinniśmy ...Poziom prowadzonej rekrutacji byl żenująco niski. Pani Dyrektor między wysyłanymi podczas rozmowy esemesmi i uśmiechami do telefonu przeszła na kolejny etap badania moich kompetencji: spytała ile farby zużyje na pokój 2x3... Odpowiedziałam że ilość farby na metr jest podana na każdym opakowaniu...nie mam potrzeby jej pamiętać ( nie pracowałam nigdy przy sprzedaży farb, Sicher też ich nie sprzedaje). Kolejnym pytaniem bylo czy umiem policzyć własną premię..a wniosek jaki wyciągnęła bardzo bystra rekruterka i głośno wypowiedziała to: "phiii jak to jest że każdy handlowiec premię swoją policzyć umie...ale żeby cos wiecej..." Jeśli ktoś ma blisko polecam, niesamowite doświadczenie brać udział w rozmowie z Panią która bardzo dużo trudu włożyła żeby na rozmowie dobrze wyglądać, a nie zerknela ani w CV ani nawet w Google żeby się zorientować o czym się na rozmowie takiej rozmawia. Ja niestety 150 km tam jechałam , co nieznacznie pomkiejszylo moje rozbawienie. Dostałam odpowiedź , że nie decydują się na moją kandydaturę, byla to pierwsza rozmowa w życiu, gdzie ja niezdecydowalabym się sama na oferowanie swojej kandydatury zespole zarządzanym przez osobę której poziom miałam przyjemność poznać .
https://najlepszyfachowiec.pl/opinie_czytaj,21521073
użytkownik
6 paź (2 miesiące temu)
6 paź (2 miesiące temu)
U nas tak samo kierowniczka przychodzi i pyta zadania z WO zrobione ? - pomijając fakt, że często nawet nie ma pojecia co w nich jest ? Inwentaryzacje ? Były jakieś @ ? Czesto zdarza się też tak, że kierowniczka kompletnie nie wie jakie są aktualne promocje - i nie ma bladego pojecia, dlaczego jest tak a nie inaczej przyklad 2+1 lub aktualna promocja na kk wtedy potrzebny jest sprzedawca, ale jeśli jest audyt to zaraz jest- widzisz tutaj jest ewidentnie twój błąd i tekst ja nie będę tłumaczyć takich bezsensownych błędów. Dziwię się niektórym sprzedawcom, że wykonują obowiązki kierownik przy czym kierownik zazwyczaj nic nie robi na sali sprzedaży zastaniajac się bo: ankiety, @ , biuro, dokumenty, zwroty a tak naprawdę nic z tych rzeczy nie jest zrobione i robią to zazwyczaj sprzedawcy w dzień następny bo to co zostaje na biurku po zmianie z kierownikiem to stos dokumentow kubki po kawie, butelki, opakowania i resztki jedzenia na biurku.
Pracuje w drogerii kilka miesięcy i szczerze mówiąc kierownik nie nauczył mnie ani jednej rzeczy SOK na kasie ****imię sprzedawcy naucz**** nowego pracownika, zamykanie kasy **** naucz, zamykanie dnia ***** naucz.
użytkownik
18 wrz (2 miesiące temu)
nie nie żąłuję bo człowiek musi mieć czas dla siebie a w tej firmie tego nie ma a kasa jak wszędzie
użytkownik
17 wrz (2 miesiące temu)
17 wrz (2 miesiące temu)
Przestrzegam przed żabka na ulicy Traugutta 90/100 we Wrocławiu. Zobaczyłam penne szpinak w promocji 2szt. za 3,50 napisanym na opakowaniu z końcem daty ważności. Kasjerka w czarnych włosach wydała okrzyk O Nie! Ja chciałam to zjeść! Hit. Mało tego. Następnie skasowala mi produkt z promocji 3,50 napisanym na opakowaniu na normalną cenę. Patrząc że cena wyszła mi za wysoka powiedziałam; - rozumiem że produkt jest w promocji? ,a ona wydukala po cichu -że to jeszcze dobre. Nie do końca rozumiejąc co do mnie mówi poprosiłam o paragon, którego nie chciała wydać. Po opuszczeniu sklepu zorientowałam się, że wydała mi zły paragon. No brawo. Pracownik miesiąca.
użytkownik
15 wrz (2 miesiące temu)
15 wrz (2 miesiące temu)
@Były pracownik, czy mógłbyś podeprzeć swoją opinię jakimiś konkretnymi przykładami? Ważne, żeby to forum było zasilane wyłącznie przez wartościowe i zgodne z prawdą informacje o Eko Cykl Organizacja Odzysku opakowań jako pracodawcy.
użytkownik
28 sie (3 miesiące temu)
28 sie (3 miesiące temu)
Skończ to wymądrzanie....
Bardzo dobrze,że znieśli dodatek. Niektóre babki przychodziły gorączkami tylko dlatego,żeby nie tracic dodatku. Przy 200-300 zł było by jeszcze gorzej. Dlaczego np inne drukarnie utrzymują się z innych robót np książki czy gazety, Unas opakowania ciągną wszystko. Na zebraniach słychać, że 60 % czy tam 70% to utrzymanie firmy przez opakowania. Przedsiębiorczy byłby wtedy pracodawca kiedy znalazł by nowych klientów. Tutaj wszystko idzie samo przez kontrakty. Z czego 5-8 lat temu było pełno farmacji do robienia. Teraz są dawane jakieś ochłapy. Gdyby nie Sandoz to opakowania czekało by to co falcerki czy opakowania. Cięcie ludzi i kosztów. Jako jedynie jadą na 3 zmiany.
użytkownik
21 sie (3 miesiące temu)
21 sie (3 miesiące temu)
@............................, rozumiem, że nie zdecydowałeś się na podjęcie pracy w firmie opako. Jednak w dalszym ciągu zaglądasz na forum. Czy to oznacza, że żałujesz swojej decyzji? Czasami w przypływie emocji, podejmujemy decyzję, których potem żałujemy. W przypadku pracy zawsze warto przeanalizować wszystkie za i przeciw zanim zdecydujemy się podjąć jakieś kroki.
użytkownik
20 sie (3 miesiące temu)
20 sie (3 miesiące temu)
Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?
użytkownik
20 sie (3 miesiące temu)
a powiedzieli ci o przymusowych nadgodzinach pamiętam jak ja byłem ze 4 lata temu na rozmowie to jeszcze powiedzieli że każda prawie sobota do roboty i za dzień do odebrania do tego straszny hałas,kierownik na rozmowę spóżnił się 30 min dlatego zrezygnowałem
użytkownik
19 sie (3 miesiące temu)
19 sie (3 miesiące temu)
Cierpliwości :)
użytkownik
17 sie (3 miesiące temu)
17 sie (3 miesiące temu)
Haha uśmiałem się. Ta firma nic nie daje....chyba że komuś zależy na najniższych zarobkach, stresie, niemocy i chęci zostania upodlonym....
użytkownik
15 sie (3 miesiące temu)
15 sie (3 miesiące temu)
Pracuje tam jeszcze ten rudy żul z tej starej maszyny drukarskiej?
użytkownik
8 sie (4 miesiące temu)
8 sie (4 miesiące temu)
Czy firma prowadzi jakieś praktyki, czy tylko dokształca pracowników? Czy zarobki macie w miarę dobre?
użytkownik
8 sie (4 miesiące temu)
8 sie (4 miesiące temu)
Jestem świeżo po rozmowie kwalifikacyjnej i trochę się dziwię większości opinii. Wiadomo że jak jesteś właścicielem firmy tej wielkości i władowałeś w nią cały swój szmal i czas to chcesz żeby działa tak jak Ty tego chcesz a nie ktoś przyjęty przez Ciebie do pracy. Wrażenie z rozmowy z właścicielem i kierownikiem bardzo pozytywne. Na rozmowie mówią o warunkach pracy i zarobkach bez owijania w bawełnę. Pokazują całą halę produkcyjną i socjale bez ściemy, tak jak wygląda. I szczerze, miałem okazję pracować w firmach o dużo niższych standardach.
Oczywiście to pierwsze wrażenie, ale dalekie od tego co wyczytałem tu wcześniej. Dodam coś więcej za kilka tygodni :)
użytkownik
18 maj (6 miesięcy temu)
18 maj (6 miesięcy temu)
@Ew, dziękuję Ci za odpowiedź!

Czy ktoś z obecnych pracowników formy ma jakiekolwiek informacje odnośnie aktualnych rekrutacji do opako? Może firma poszukuje nowych pracowników? Jeśli tak to na jakie stanowiska?
użytkownik
7 maj (7 miesięcy temu)
7 maj (7 miesięcy temu)
Firma daje możliwość nauki - np.od pracy pomocnika po zdobycie doświadczenia drukarza. najważniejsze że praca nie jest monotonna i odtwórcza jak na typowej taśmowej produkcji.
użytkownik
26 kwi (7 miesięcy temu)
26 kwi (7 miesięcy temu)
Podoba się praca bo to napisała jedna z córek właściciela, której zależy na dobrej opinii firmy! Szef to jedna wielka porażka! Tak bym mu nadał na drugie imię! Firma kogucik...pracują tam sami alkoholicy oprócz Barana, Dionizego i magazyniera...Nawet Koryciak chleje te swoje bełty!
użytkownik
26 kwi (7 miesięcy temu)
26 kwi (7 miesięcy temu)
@Ew, piszesz o możliwościach jakie daje firma opako, lecz nie napisałaś konkretnie o co chodzi. Powiesz proszę co miałaś na myśli? Dlaczego polecasz tę firmę?

@Tonik, rozumiem że Tobie podoba się praca w firmie. Dlaczego? Co Ty sądzisz o tym pracodawcy?
użytkownik
26 kwi (7 miesięcy temu)
26 kwi (7 miesięcy temu)
Marka? Tego konfidenta z extrudera? Nic nie robi! Tylko donosi...uwaga na te monstrum!
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "opako wroclaw"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Toruń

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin