test

Opinie o Atex - Oława

Korzystałeś z usług Atex - Oława? A może chciałbyś pracować w tej firmie i zastanawiasz się jakie warunki oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią - pomoże ona innym w uzyskaniu cennych informacji!
Założył(a): anonim
Data: 2009-02-09 12:54

Wizyt: 2963
Komentarzy: 67
Sortowanie: najnowsze najstarsze
autor
09.02.2009 (9 lat temu)
09.02.2009 (9 lat temu)

Atex - Oława

fajne zasady między pracownikami. Pensje na czas
autor
23 maj (4 miesiące temu)
23 maj (4 miesiące temu)
@fors Tak czy inaczej bardzo dziękuję, że zdecydowałeś się wyrazić swoją opinię na temat pracy w Atex. Faktycznie, karta sportowa to raczej nie nowość na rynku pracy. Na jakim stanowisku i jak długo tam pracowałeś? A może nadal pracujesz?
użytkownik
30 maj (4 miesiące temu)
30 maj (4 miesiące temu)
Prezesie i Panie Kazimierzu sprawdzajcie swojego dyrektora i jego kierowników bo oni robią to co chcą Pan dyrektor zleca pracownikom aby robili rzeczy do swojego samochodu terenowego pewnie o tym nie wiecie ale tak jest ale jak ktoś inny zrobi małe przewinienie to dyrektor zabiera premię a może trzeba zabrać dyrektorowi premię.On robi was jak chce .
użytkownik
30 maj (4 miesiące temu)
30 maj (4 miesiące temu)
Ooo tak Dyrektor i jego klika za bardzo mu wierzycie . Proponuję aby szefostwo szczerze porozmawialo z pracownikami o wszystkim trzeba ratować to co Panie Kazimierzu Pan stworzył Fakt firma się rozwija ale mogła by się rozwijać bez strat takich co robi dyrektor ze swoimi pieskami
autor
31 maj (4 miesiące temu)
31 maj (4 miesiące temu)
@Świeży Pamiętaj, że na forum publicznym nie wolno posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. Twoja wypowiedź może też niewiele mówić nowym osobom na forum. Czy mógłbyś zatem dać nam jakieś konkretne informacje na temat pracy w Atex? Zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.
@Uczciwy Jesteś pracownikiem w firmie Atex? Co możesz powiedzieć nam o tym pracodawcy?
użytkownik
6 cze (4 miesiące temu)
6 cze (4 miesiące temu)
W firmie Atex pracuję już dosyć długo nie narzekam na pracę jest ok ale mogło by być lepiej chodź o atmosferę jaka tam panuje .
Pan dyrektor jest nie uczciwy i jes kłamcą
Panie prezesie i Panie Kazimierzu otwórzcie oczy przez Dyrektora i jego kierowników tracicie dużo pieniędzy
autor
6 cze (4 miesiące temu)
6 cze (4 miesiące temu)
@Pracownik Twoja opinia o firmie Atex na pewno będzie przydatna dla osób, które zechcą złożyć tam swoje aplikacje - zatem bardzo Ci za nią dziękuję. Pamiętaj jednak, że na forum publicznym zabronione jest posługiwanie się danymi personalnymi swoich współpracowników - stosuj się do tego. Nadmieniasz, że dyrektor nie jest do końca uczciwy - co masz przez to na myśli?
użytkownik
7 cze (4 miesiące temu)
7 cze (4 miesiące temu)
Jak myślicie, dlaczego się donosi,oczernia i kłamie? Robi się to tylko po to żeby odwrócić uwagę od siebie. Tak ciężko to niektórym zrozumieć....
użytkownik
9 cze (4 miesiące temu)
9 cze (4 miesiące temu)
to co się dzieje na spawalni nie da się opisac jeden wielki bur*el
autor
12 cze (4 miesiące temu)
12 cze (4 miesiące temu)
@pawo Przypominam Ci, że na forum nie wolno posługiwać się wulgarnym słownictwem - stosuj się do tego. Ale jeśli w sposób kulturalny i merytoryczny chciałbyś wypowiedzieć się o pracy w firmie Atex, to gorąco zachęcam.
@fors Twój wpis zdaje się niewiele mówić chociażby nowym użytkownikom forum. Proszę zatem, byś wyjaśnił nam, co dokładnie chciałeś powiedzieć.
użytkownik
19 cze (3 miesiące temu)
19 cze (3 miesiące temu)
Chyba najwyzszy czas zaczac liczyc nadgodziny jako 100% a nie 50.wiekszosc konkurencji tak dziala,jezeli to sie nie zmieni ludzie beda odchodzic. takich opinii jest coraz wiecej
autor
20 cze (3 miesiące temu)
20 cze (3 miesiące temu)
@bart Sądząc po Twoim wpisie zapewne jesteś pracownikiem w Atex. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Czy oprócz problemu w kwestii wypłacania za nadgodziny, pracodawca spełnia Twoje oczekiwania?
użytkownik
19 sie (miesiąc temu)
19 sie (miesiąc temu)
Widzę że kołchoz znowu szuka pracowników.To tylko pic na wodę,żeby zatrudnić Ukraińców,bo Polskich
pracowników się zwalnia,a muszą w UP wykazać że potrzebują pracowników i nie ma chętnych. Niedługo podstawowym kryterium do zatrudnienia nie będą umiejętności i doświadczenie tylko podstawowa znajomość języka Ukraińskiego,no czegoż się można spodziewać ,przecież korzenie szefa sięgają zza Buga.
użytkownik
24 sie (miesiąc temu)
24 sie (miesiąc temu)
Jakie są zarobki na stanowisku operatora CNC? I jeśli chodzi o system pracy to jaki jest ?
użytkownik
1 wrz (miesiąc temu)
1 wrz (miesiąc temu)
Śmieszna firma, śmieszne zarobki. W biurze niekompetentne osoby. Sami Ukraińcy i nie ma komu się wziaść za ten bałagan jaki tu panuje. Szukają kobiety na giętarkę żeby zaoszczędzić bo takiej mniej zapłaca. Na wszystkim oszczędzają. nie wspomnę o atmosferze jaka tu panuje.
użytkownik
29 wrz (16 dni temu)
29 wrz (16 dni temu)
A co to źle, że zatrudniają kobiety? MY też chcemy pracować na nowoczesnych maszynach. A nie tylko szyć jak w AUTOLIV lub przekładać kabelki jak w ELECTROLUX. Podobno niedługo mają przyuczać na roboty spawalnicze też kobiety.
użytkownik
9 wrz (miesiąc temu)
9 wrz (miesiąc temu)
Jestem ukraincem, pracyje w Polsce uz ponad 10 lat spawaczem ,nie doczekam sie kiedy dostanie obywatelstwo polskie (jeszcze zostal mi rok czasu) i wyjechacz z tego kraju:)Take odczucie ze polacy nigdy nie jezdzili za granice do pracy:)Polska mi podoba, no ludzi...to masakra:)Pozdrawiam:)
autor
10 maj (5 miesięcy temu)
10 maj (5 miesięcy temu)
@fors Rozumiem, że negatywnie oceniasz atmosferę w firmie Atex. Czy oprócz tej jednej negatywnej kwestii, udało Ci się znaleźć jakieś plusy w tej pracy? Czy pracodawca zapewnia dodatki pozapłacowe, na przykład kartę sportową lub dodatki socjalne? Czy wiesz coś na ten temat?
użytkownik
30 maj (4 miesiące temu)
30 maj (4 miesiące temu)
Witam Piotrze praca w firmie Atex jest ok tylko atmosfera którą psuję kilka osób jest nie do zniesienia to jest Kubuś który ma swojego wiernego pieska i zielonego ufoludka zresztą oni nie powinni być na kierowniczych stanowiskach bo są to kłamcy i nikt ich tam nie szanuje . Proszę sprawdzić ile materiału idzie w złom a szczególnie od strony pieska Michalaka dyrektor o tym wie ale szefostwo nic a nic .No i jeszcze praca w sobotę dużo jest ściemniaczy właśnie od strony pieska Michalaka warto się przyjrzeć temuż piesku

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

drmax

radosna

Amster Global

Amster

OLITEL\

tewex

czarna lista pracy

incom wrocław

incom

POLTEL

streetcom

goldberg
internet plus
Timken

arsen

azet

azet hurtownia

asport

profim

tesco komorniki

exorigo

Fuji Seal

qumak

HCL technologies kraków

mod-personal

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin