test

Opinie o BayWa Agro Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki

Korzystałeś z usług BayWa Agro Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki? A może chciałbyś pracować w tej firmie i zastanawiasz się jakie warunki oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią - pomoże ona innym w uzyskaniu cennych informacji!
Założył(a): der Ehemalige
Data: 2016-09-16 15:52

Wizyt: 3693
Komentarzy: 112
Sortowanie: najnowsze najstarsze
autor
16.09.2016 (2 lata temu)
16.09.2016 (2 lata temu)

BayWa Agro Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki

Długo zastanawiałem się czy pisać opinię o tej firmie. W końcu się zdecydowałem. To bardzo specyficzna firma. W swojej karierze nie spotkałem firmy o tak dziwnej strukturze i tak dużej liczbie dyrektorów. Wszyscy są oczywiście dobrani po znajomości z szefem, a nie po kompetencji. Są oczywiście osoby z tytułami doktorskimi, dla których problemem jest użycie poprawnej polszczyzny o braku wiedzy i niskim poziomie IQ nie wspomnę. Na tych wszystkich dyrektorów tyrają zwykli szarzy ludzie za pensje kilkukrotnie niższe niż ich dyrektorskie. Jest to sitwa ludzi związanych z jakąś organizacją katolicką, choć w swym codziennym postępowaniu oczywiście nic wspólnego z ostentacyjnym pokazywaniem wiary nie ma. Moje zwolnienie odbyło się w trybie "białych rękawiczek" z przylepionym uśmiechem na twarzy i bez żadnych wyjaśnień. Szefostwu tej firmy brakuje elementarnej wiedzy z tego jak prowadzić firmę i zarządzać ludźmi. Sama znajomość języka niemieckiego nie wystarczy do prowadzenia niemieckiej firmy. Nie polecam szkoda zdrowia.
autor
27.09.2018 (4 miesiące temu)
27.09.2018 (4 miesiące temu)
Ty kolego a ty już nie pracujesz w Baywie bo nie podołałeś czy sprzedawałeś tylko do nie wypłacalnych gospodarstw?
użytkownik
27.09.2018 (4 miesiące temu)
27.09.2018 (4 miesiące temu)
Nie prawda nikt nie obcina w Baywa kasy, jeżeli ktoś jest słaby i nie daje rady to się poddaje i odchodzi. Pracują tu bardzo dobrzy handlowcy a nie karierowicze którzy przerobili już w swoim życiu kilkanaście firm i wszędzie było bebebe
użytkownik
28.09.2018 (4 miesiące temu)
28.09.2018 (4 miesiące temu)
Kłamiesz. Aneksy obniżające kasę o 30 40 %.
użytkownik
01.10.2018 (4 miesiące temu)
01.10.2018 (4 miesiące temu)
Gratulacje bo targety wyrabia najwyzej 3 handlowcow .
użytkownik
01.10.2018 (4 miesiące temu)
01.10.2018 (4 miesiące temu)
Nie podołałem jak 80% handlowców -nie da rady
użytkownik
05.10.2018 (4 miesiące temu)
05.10.2018 (4 miesiące temu)
Max 3...
Wygrywają w ustawionych konkursach... Wyjeżdżają na zagraniczne wycieczki.. A po godzinach okradaja firmę..

Cała Baywa to banda zlodzieji..
Nie tylko pracownicy terenowi

Ostrzegam - nie marnuj czasu! Nie idź do Baywa!
użytkownik
26.10.2018 (3 miesiące temu)
26.10.2018 (3 miesiące temu)
Oceniam prace w niniejszej firmie jako bardzo dobre doświadczenie. Wysoki poziom szkoleń agrotechnicznych, handlowe bardzo słabe. Socjal standardowy jak na korporację - auto do celów prywatnych bez limitu km, ubezpieczenie grupowe, luxmed. Premie produktowe miesięczne czasem osiągalne. Podstawa wynagrodzenia słaba, podzielona na 2 części - wypłata zależna od ilości wizyt. Na premię roczną za wynik czekałem kilka miesięcy i się nie doczekałem, w "międzyczasie" nastąpiła zmiana zasad ich wypłacania. Ceny wysokie, wyłączności nieznane i często badziewiaste, trudno wbić z czymkolwiek. To była moja pierwsza praca jako przedstawiciel, wyrobiłem sobie rynek klientów i wyrobiłem z nimi dobre relacje. Podziękowano mi w dość chamski sposób - na zasadzie "oddawaj zabawki, podpisz tu i tu i spier...". Dziś oceniam ten czas na plus - mam doświadczenie, rynek, robię 3 razy większe obroty, zarabiam dużo lepsze pieniądze. W innej firmie rzecz jasna. Zresztą przeniesienie było kwestią czasu bo atmosfera jaką wytwarzał kierownik była delikatnie mówiąc nieprzyjemna, zaciągała mobbingiem i chamstwem, nie cierpię pracować z ludźmi którym brak wiedzy i kompetencji, frustracje, kompleksy - rekompensuje stanowisko i władza. Większość handlowców odeszła z tego powodu. Baywa jako pracodawca (o tym jest forum) jest ok. Jednak jak to w korporacji - jesteś trybikiem nie człowiekiem i zależy gdzie trafisz. Po wschodniej stronie Wisły nie polecam. Zero wiedzy, wsparcia, pomocy a rozliczanie gdzie byłeś, co robiłeś, gdzie dzwoniłeś, ile sprzedałeś i dlaczego tak mało, wszystko z zaskoczenia.
użytkownik
26.10.2018 (3 miesiące temu)
26.10.2018 (3 miesiące temu)
myślę że chodzi o tego drugiego
użytkownik
26.10.2018 (3 miesiące temu)
26.10.2018 (3 miesiące temu)
W takim razie dlaczego ty zmieniłeś pracę i poszedłeś do Baywy? Aaa, pewnie chciałeś zmienić na lżejszą i bardziej płatną...
użytkownik
26.10.2018 (3 miesiące temu)
26.10.2018 (3 miesiące temu)
Nie otwierają żadnych nowych oddziałów. Jest jeden na dolnym śląsku a drugi "Oddział" na północy to lokalna firma która istnieje prawie 30 lat i czy wejdzie we franczyzę z firmą taką czy siaką to im to wisi byle by szwab czy francuz płacił jak należy.
użytkownik
26.10.2018 (3 miesiące temu)
26.10.2018 (3 miesiące temu)
Odpowiedź tak płytka że aż śmieszna... ;)
rozumiem to tak: "trzeba tylko sprzedawać, za taką kasę warto dać sie wyr...chać, jest ciężko bo to nowa firma więc robią to bez wazeliny! "
użytkownik
11.06.2018 (8 miesięcy temu)
11.06.2018 (8 miesięcy temu)
Ja tez tam pracowałem ponad rok. Na rozmowie mówili ze głównie liczy się zaufanie, wiedza itp. Co do czego nie sprzedajesz to out. Ceny produktów zaporowe. Jak sobie wyrobisz kontakty to klienci niektórzy biorą z litości od Ciebie bo jest ich Ciebie szkoda i czasem zapłacą te pare złotych więcej żeby Ci pomoc. Tak to ceny są zaporowe. Jak coś się trafi w lepszej cenie to uda się sprzedać. Chociaż jak są pytania dlaczego sprzedaż słaba to słowa „cena” nie można wypowiedzieć.
Jesteś handlowcem wiec Ty masz zrobić wszystko żeby klient od Ciebie wziął ;)

Auto super Toyota Auris nowiutka. Limit kilometrów jest ale spokojnie wystarcza i na prace i na prywatne sprawy.

Na kierowniczych stanowiskach w większości ludzie którzy nie maja pojęcia l biznesie Agro i wprowadzają do tej branży zajawki z fmcg jak raporty, zdjęcia gospodarst, czasy pracy, dojazdu. Pełno biurokracji i tłumaczenia się i jakiś dziwnych planów. Zależy jeszcze na jakoego kierownika się trafi. Najgorzej ponoć wschód - Pan A. Wspólne jeżdżenie raz na dwa tygodnie i ciagle telefony i maile.

Pensja podstawa plus premia nie do wyrobienia!
autor
27.09.2018 (4 miesiące temu)
27.09.2018 (4 miesiące temu)
Ja pracuje tu czwarty rok jakoś udaje się sprzedawać, targety się wyrabia , i nie ma problemu żadnego . Jeżeli nie zarabiasz na siebie i na swoją pensje to Cię nie ma takie jest prawo handlu z tego co wiem .

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

vegan

malinex

dar group wrocław

dar group

komodus

WSP

pbsz bytom

accenture

sindbad

thales

Opoczno Mila

Darboven

tmf

Instal Complex

levis

port lotniczy bydgoszcz

fideltronik

gsk

gsk poznan

atem

color graf

budostal

Ohp

eva hotel

eva

hotel eva

COTY

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin