test

Opinie o Curtis Healthcare - Poznań

Korzystałeś z usług Curtis Healthcare - Poznań? A może chciałbyś pracować w tej firmie i zastanawiasz się jakie warunki oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią - pomoże ona innym w uzyskaniu cennych informacji!
Założył(a): anonim
Data: 2010-12-11 14:50

Wizyt: 12061
Komentarzy: 390
Sortowanie: najnowsze najstarsze
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)

Curtis Healthcare - Poznań

Witam

Dziękuję wszystkim którzy pomogli mi się wdrożyć do pracy ze zmiany A. Kamila, Jarosława i resztę osób. Szkoda że opinie wpisywane są w momencie kiedy osoby pracują i szkodzą pracodawcy.
Jeśli się nie podoba Polityka Firmy warto zmienić firmę a jak ma się obiekcje do Ukraińców to może czas zapisać się do Narodowców. Z drugiej nie dziwcie się że przychodzą ponieważ kto ma pracować jak Polacy marudzą i chcą zarabiać miliony.
Szkoda że ze względu zdrowotnych musiałem opuścić firmę w której było cool. Choć czasami ręce opadały na swoje decyzje jak i innych. Każdy ma prawo się mylić.
Więc że swojej strony dziekuję wszystkim i miejcie wyrozumiałość do innych ponieważ nie obgadywaniem ale współpracą dochodzi się do wszystkiego.
użytkownik
1 paź (miesiąc temu)
1 paź (miesiąc temu)
Są cały czas, zapraszamy serdecznie. Większość osób negatywnie piszących to frustraci którzy myśleli że wypłatę dostaną za darmo. Ogłoszenia dostępne na stronie firmy.
użytkownik
1 paź (miesiąc temu)
1 paź (miesiąc temu)
Szczerze to firma spoko ale nie którzy ludzie Tragedia - wymaga cos od kogos a ona wysyła Cię dalej bo też nie wie mówie tu o Pani M... i nikt tego nie widzi ...
Pracuje już tu pare lat i naprawde spoko Dużo fajnych ludzi poznałem, nabyłem doświadczenia, też nawiązałem przyjaźnie.
Firma widać że idzie do przodu na produkcji Ciągle się coś dzieje nowe produkty , linie tylko gratulować
Firmę Tworza ludzie dlatego Warto inwestować w dobrych a nie tych co tylko Stoja i mają plecy i wysługują się innymi
użytkownik
3 paź (miesiąc temu)
3 paź (miesiąc temu)
Z tego co widać to pracują na 1 lub 2 zmiany. mają jakieś dziwne systemy pracy. zależy jakie masz wykształcenie i gdzie cię ulokują. prosta kontrola chodzi po produkcji i magazynie - cały zakład ma ubaw a największy chłopaki na magazynie, jak widzę ich pracę to kabaret. reszta pracuje w laboratorium. zakład wykorzystuje KJ - praca w soboty i niedzielę nie płacą im za to tylko do odbioru - jeden gość który przyszedł wytrzymał ok miesiąca.
autor
4 paź (miesiąc temu)
4 paź (miesiąc temu)
Zarobki nie są tragiczne, chociaż nie tak dobre jak w innych firmach tego typu. Zarząd wciąż traktuje firmę jak startup, dlatego oszczędzają na wszystkim, żeby nawet na gwiazdkę nie było bonów... Problemem są też ludzie, wiele osób to istna tragedia, po prostu karierowicze. Przy pierwszej lepszej okazji wbiją koleżance nóż w plecy, byle się wybić. Inni mają w nosie wszystko, KJ jest dobrym przykładem, gdzie nie ma nikt żadnej kontroli. Zarząd pewnie nawet nie wie co się wyrabia tam na dole. Awansowanie ludzi niekompetentnych tylko dlatego, że brakuje kadry kierowniczej nie jest rozwiązaniem problemu. Ogólny brak zaufania, wrogość, podział na lepszych i gorszych, tak to wygląda.
użytkownik
5 paź (miesiąc temu)
5 paź (miesiąc temu)
Pani M to sie zachowuje dość czesto jakby z choinki sie urwała... niedługo to wprowadzi prace na akord...nie pamięta wół jak cielęciem był
użytkownik
6 paź (miesiąc temu)
6 paź (miesiąc temu)
Praca na produkcji jest ok. Ludzie wporzadku.
Mistrzowie do bani.
Nowi pracownicy dostają więcej niż starzy i to jest jedyny minus tej firmy.
użytkownik
7 paź (miesiąc temu)
7 paź (miesiąc temu)
tow takim razie kiepsko to wygląda :
użytkownik
9 paź (miesiąc temu)
9 paź (miesiąc temu)
Nie polecam firmy, sam myślę poważnie o odejściu i zmianie na inną.
użytkownik
10 paź (miesiąc temu)
10 paź (miesiąc temu)
Wszyscy tak narzekają a ja pracuje od niedawna i Praca mi się podoba zmiana też mi się podoba. Brygadzistki też ok zawsze pomocne nie traktuja źle pracownika bo jest z Ukrainy... Dla nich nie ma podziału, traktują wszystkich równo. Jak potrzebuje pomocy zawsze pomoga, zapytaja czy wszystko ok czy coś maja jeszcze raz wytłumaczyć. Widzę że mają dużo pracy ale dla pracownika zawsze maja tez czas i to należy docenić.
Jak komuś się nie podoba to przecież zawsze może prace zmienić ale niech pamieta wszedzie trzeba pracować .
użytkownik
10 paź (miesiąc temu)
10 paź (miesiąc temu)
Ja też uważam że firma fajna dużo się dzieje. Ludzie naprawde wszedzie są różni w każdej firmie tak jest i bedzie.
użytkownik
14 paź (miesiąc temu)
14 paź (miesiąc temu)
@Patryk, nie da się ukryć, że ludzie są różni i wiele zależy także od naszego podejścia do współpracowników. Możesz doprecyzować swoją opinię? Co takiego dzieje się w firmie?
@Zaskoczona, czy powiesz nam coś na temat możliwości rozwoju w firmie?
użytkownik
20 paź (miesiąc temu)
20 paź (miesiąc temu)
W firmie ogromny chaos.Ludzie przychodzą i odchodzą po 2-3 dniach.
Tylko Ukraina już im pozostała.Dziwne? Pracownik obsługujący sam maszynę za 700 euro.To do tego 6-18,18-6.Niemiec za większą kwotę na zasiłku siedzi w ciepłym i ma jeszcze na jedzenie.
użytkownik
20 paź (miesiąc temu)
20 paź (miesiąc temu)
Radze się zastanowić kilka razy nad tą pracą. Wszystko w pośpiechu.Latwo stracic dłonie w tej pracy.I to dosłownie. Nie wiem jak to wogole BHP przechodzi.Przeciez przekładając żelatynę na rolkach są centymetry od zgniażdzenia rąk.Tam nie ma zabezpieczeń!!! Tyłka już niepoterzesz.
użytkownik
20 paź (miesiąc temu)
20 paź (miesiąc temu)
Firma traci pracowników i nawet nie próbuje nic z tym robić. Pracuje na zmianie gdzie operator wiodacy ma władzę, wyróżnia swoich kolegów resztę traktuje jak śmieci, odzywki jego do wspolpracownikow na poziomie szkoły podstawowej! Coś trzeba z tym człowiekiem zrobić
użytkownik
20 paź (miesiąc temu)
20 paź (miesiąc temu)
Niby podział na młodszych i starszych operatorów, a pensje dzielone są na młodszych, starszych i nowych bo już wszyscy wiedzą ile oni zarabiają. I jak firma chce trzymać w tajemnicy zarobki pracowników to powinna to jakoś bardziej zabezpieczać. Kartki od wypłaty krążą po produkcji...
użytkownik
21 paź (30 dni temu)
21 paź (30 dni temu)
Firmie nie zależy na ludziach tylko na kasie, nie liczą się z tym że pracownicy którzy mają wiedzę i doświadczenie zostali potraktowani przez nich źle. To był cios poniżej pasa, żeby operator zarabiał więcej od nadzoru. śmiech na sali - która inna firma sobie na to pozwoli.... Sami sobie odpowiedzcie
Firma nie widzi problemu, dopiero wtedy szukaja winnych jak coś żle jest zrobione, wypełnienie, za cienkie szew itd. Sami są sobie winni po co sie starać jak przyjdzie nowy i dostanie więcej a że nic nie potrafi trudno. Tylko od kogo ma się uczyć
Niech ktoś tam do góry się zastanowi bo szukaja później winnych za źle zrobione rzeczy a tak naprawde to oni są SAMI SOBIE WINNY
użytkownik
22 paź (30 dni temu)
22 paź (30 dni temu)
Witam,skąd biorą się ciągłe poszukiwania elektryków - mechaników w firmie? Atmosfera? Kierownictwo? Czy problematyczne maszyny?
użytkownik
22 paź (29 dni temu)
Firma sie rozrasta A nowy mechanik przychodzi i zły że na nocce nie pozwalają mu spać tylko coś od niego chca... Firma takich ni potrzebuje.
Coraz więcej na maszynach robią operatorzy gdzie 2 lata temu jeszcze nawet mechanik zmienial date w tej chwili mechanik jest wolany naprawde do rzeczy któtych operator nie jest w stanie zrobić! A tak przychodzi zły bo mu przerwano 6 kawe albo był na papierosie albo oglądał ciekawy film. Nikt ich nie rozlicza z pracy i są efekty
użytkownik
22 paź (29 dni temu)
Słyszałem że w firmie są takie braki,że 1 osoba obsługuje to co 2 powinny. W takiej sytuacji bardzo łatwo o wypadek.Znajomy tam pracuje to mówi że zdarzyło się,że metalowa pokrywa od zbiornika wystrzeliłabo ktoś nie zakręcił bo był sam i nie miał czasu najzwyczajniej.Wystarczy ,że chociaż jedna osoba znajdowałby się tam,to byśmy ja żegnali ...Strach pomyśleć.
Z tego co słyszałem dużo osób ma zamiar się zwolnić i szuka innej pracy.
użytkownik
24 paź (27 dni temu)
24 paź (27 dni temu)
Można się z Tobą w kilku kwestiach zgadzać lub nie ale nie ulega wątpliwości, że w każdej firmie wynagrodzenie otrzymujemy poprzez zleconą pracę. Czy według Ciebie ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? A może masz jakieś sugestie, co powinno się w firmie zmienić by pracownikom na Twoim stanowisku pracowało się lepiej? A może nic nie trzeba zmieniać? Jaka jest Twoja opinia na ten temat?
użytkownik
28 paź (24 dni temu)
28 paź (24 dni temu)
Nowi w pracy nie są traktowani dobrze w firmie.Powiem otwarcie.Pracownicy którzy pracują kilka lat,wykorzystują ich mimo pracy na tym samym stanowisku.Nie tłumacza,a potem wymagają dużo .Czemu taka złośliwość?? Jak może nowy pracownik robić wysypy cały dzień a pracownik który pracuje rok jest też na "2" nawet nie pilnuje maszyny ,tylko stoi sobie na bajerce lub go nie ma.Pytane gdzie go nie ma ponad polowe zmiany....Jest to duże wykorzystywanie.Dziwicie się że ludzi w firmie nie ma? Trzeba być miłym dla każdego nawet gdy nowy dostaje wyższa pensje od niektórych. Tak nie umiecie??
użytkownik
31 paź (20 dni temu)
31 paź (20 dni temu)
Jesteś nowym pracownikiem i osobiście spotkały Cię sytuacje o których piszesz? Jeśli tak czy próbowałeś poinformować kierownictwo o tym, że czułeś się nieprzychylnie traktowany w pracy? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty? Podziel się z nami swoją opinią.
użytkownik
30 paź (21 dni temu)
30 paź (21 dni temu)
Czy to całe 5S jest nam potrzebne w tej firmie ?! Zabieranie ludziach aż 40% premii za coś co jest nie dopracowane w 100 procentach to chyba lekka przesada ?! I to praktycznie co miesiąc prawie każda brygada jest bez premii. Cały ten Patryk który niby zajmuje się 5S to nic innego nie robi oprócz czepiania się o nie opisane kontakty/gniazdka może jeszcze mamy opisać ściany i okna na produkcji jak by ktoś nie wiedział co to jest ... Mamy sobie sami wprowadzić w poszczególnych pomieszczeniach to całe 5S ale ten cały Patryk nawet nie przyjdzie później zobaczyć czy tak może być tylko w trakcie audytu wytyka błędy i patrzy żeby zabrać premię żeby mieć na swoją wypłatę. Próbuje w naszej firmie wprowadzić swoje zasady z Hoppa. W takim razie pracujemy w Hoppie czy w CHC ?
użytkownik
31 paź (20 dni temu)
31 paź (20 dni temu)
No właśnie to Nie HOPP tylko CHC zabierają nam premie na coś na co nie mamy wpływu zaślepek nie ma od 3 lat a teraz co premie zabiorę lepiej niech Nam je kupią a później mogą wymagać.
Czepia się bo tak naprawde on nie ma zajęcia!!! więc sobie je znajduje Wszyscy wkoło mają dużo zajęć MISTRZ BRYGADZISTKI PRACOWNICY robią wszystko żeby zdążyć z planem produkcji a on idzie i powie że śrubka leży to niech ją podniesie.
5S mogli wprowadzić dawno temu a teraz Patryk zbiera laury a To my wszystko oklejamy itd a on Powinien Nam powiedzieć jak to ma wyglądać a nie... Po co standardy robić jak tak robi je po swojemu Bo twierdzi ze zrobi lepiej a my jesteśmy tylko ludźmi którym premie zabiera Dla niektórych premia to fundusze na dojazd do pracy...
użytkownik
31 paź (20 dni temu)
31 paź (20 dni temu)
Mam z kierownikiem o tym rozmawiać?
Nic dziwnego że ludzie odchodzą i pracować nie chcą.1 osoba ma zmienić żel bo drugiej nie ma ( mało ludzi) lub jest na bajerce.Ciekawe jak coś sie stanie kto za to beknie.Praca w systemie 12h 6-18,18-6.Nie za te pieniądze.1400zl do podstawty powinno być wiecej.Jak żel jest nie taki to kapsułka nie wyjdzie dobra i będzie pękać.Pierwszy raz widziałem takie podejście i brak pomocy drugiej osoby.Typowa złośliwość.Rozumiem że ktoś pracuje 2 lata w tej firmie na tym samym stanowisku to jest już Bogiem i nic nie musi robić? Celowo nie chcą nauczyć aby w firmie było mniej ludzi.A dlaczego tak jest? Bo nowy dostaje lepsza kase ktora i tak nie jest dobra na ta prace i czas godzinowy.To jest powod pracowniku byc złośliwym? Moze Twoj kolega ma wieksze doswiadczenie,CV??Jakie są przerwy w pracy? Bo dozór chodzi po 50 min 2 razy.Mozna? Można.
Dodatkowo S5 -40 % od pensji.Jak np. Twój kolega z całej zmiany coś zrobi źle.Chyba Pan z Hoopa miał sztywna atmosferę jak w trumnie....
użytkownik
31 paź (20 dni temu)
31 paź (20 dni temu)
A jeszcze do tego jak jakaś kapsułka leży na podłodze to zamiast ją podnieść to zrobi zdjęcie żeby tylko premię zabrać ! Co korona z głowy spadnie ?! Przychodząc do pracy na rano w tygodniu to pierwsze co robimy zajmujemy się przygotowaniem tego całego 5S żeby tylko nam nie zabrali premii. A później że nie wyrabiamy się z planem produkcji bo zamiast zająć się produkcją to zajmujemy się tylko 5S . Więc już nie wiem co jest ważniejsze wykonanie planu czy 5S ?!
użytkownik
2 lis (18 dni temu)
2 lis (18 dni temu)
Buuuaaahhhhaaahaa
użytkownik
6 lis (15 dni temu)
6 lis (15 dni temu)
To co się dzieje w tej firmie na przestrzeni lat to jest porazka. Coraz większy bajzel na kołach. Liczy się w tej firmie tania siła robocza -> Ukraińcy!!! Lepiej traktowani niż My Polacy!!! Kto tu jest do pomocy My czy Oni??? Preinspekcja największą porażką tej firmy stój sobie 12h i wgapiaj się w kapsułki które w większości są do niczego i musisz wypierać odpady i to szybko bo Brygadzistka stoi sobie nad tobą z biczem , bo liczy się szybkość słupki jakość zapomnij tego że się będziesz starać nikt nie doceni!! Ty będziesz stał i stał a koledzy do pomocy będą sobie składać kartoniki na szarej ! Szanse na rozwój żadne!!! Operatorzy z głównej blistkarki marudza że nie podoba się im praca ale trzymają się jej rękami i nogami bo mogą siedziec i gadać i nic nie robić konkretnego , w razie awarii można pogadać sobie z mechanikiem i dzień zleci , nawet jak nie pojedzie maszyna to święte krowy dostaną lepszą pracę bo nie pojda na preinspekcje ani sortomat !! Porażka mamy umiec niby wszystko haha wybrancy nie .... Tam jest tak zamknięta klika że nie ma szansy na naukę i rozwój !
użytkownik
6 lis (14 dni temu)
6 lis (14 dni temu)
Rozmowa to jedno z realnych rozwiązań. Na forum niewiele osób będzie przecież w stanie pomóc Ci w opisanej sytuacji. Nie zrozum mnie źle ale jeśli praca w firmie Ci nie odpowiada, z jakiego powodu tam pracujesz? Być może jednak jest jakiś aspekt pracy który cenisz w firmie? Może jest ich nawet kilka?
użytkownik
7 lis (13 dni temu)
7 lis (13 dni temu)
Wszyscy tak narzekacie na te święte krowy z blistkarki ale jak ktos ma przyjść pomóc np łuskać to nagle paluszki bola.. jak na innych stanowiskach jest wiecej osób nie potrzebnych niż powinno byc to nikt nie widzi tylko ze bistkarka stoi to widac...
użytkownik
9 lis (11 dni temu)
9 lis (11 dni temu)
Jak jest dobry operator i w porę zauważy błędy to nie produkuje odpadów , ale w tej firmie jest tylko jedna taka osoba która się nadaje na to stanowisko reszta jest z "łapanki'. Oczywiście do łuskania potrzeba pomocy bo święte Krówki muszą mieć ładne rączki ! :)
użytkownik
9 lis (11 dni temu)
9 lis (11 dni temu)
Po prostu Ktoś powinien Rozbic ten klan Bliskarkowy na Zmianie A bo nawet brygadzistki nie mają nic do powiedzenia bo dziewczyny rządzą a jak bliskarka nie jedzie to one siedzą i gadają bo na preinspekcje nie pojdą!
Ludzie chcieliby iść na bliskarke ale skoro jest stały skład, one narzekaja ale jak maja isc na inna maszyne to juz chce urlop...Nikogo nie chce nauczyć i nikogo tam nie wpuszczają
użytkownik
10 lis (11 dni temu)
10 lis (11 dni temu)
Na każdej zmianie jest klan blistkarki , i na każdej zmianie jest tak samo, jak nie jedzie to potrafią się zwolnić do domu bo jeszcze nóżki by musiały stać na preinspekcji, ale jak ktoś inny chce się zwolnić do domu to nie bo jest dużo pracy ! To nie jest sprawiedliwe tamte osoby mają przywileje ale Brygadzistki twierdzą że tak samo traktują wszystkie osoby taaaaa... Dobre gadanie!!! Powinny raz na jakiś czas spróbować pozasuwac na sortomacie jak inni!!
użytkownik
10 lis (10 dni temu)
10 lis (10 dni temu)
Nie zgodzę się z tym że na każdej zmianie!
Zależy wszystko od brygadzistek!
Najlepsze podejście brygadzistek jest że każdy powinien umieć wszedzie pracować a nie jest przypisany do jednej konkretnej maszyny.
użytkownik
9 lis (11 dni temu)
9 lis (11 dni temu)
A mnie się praca podoba. Fakt ukrainy duży... ale to wszędzie, gdzię się nie obrócisz.
Tak czytam te wszystkie wypowiedzi i wydaję mi się nie co nie którzy przesadzają.
Jak się komuś nie podoba to zawsze coś znajdzie, a w innych firmach też jest różnie. Na siłę nikogo nie trzymaja, jak nie chcesz pracowac to się zwolnij a nie psujesz atmosferę.
Byłem na różnych zmianach i faktycznie jest różnie, ale wystarczy porozmawiać z ludźmi, powiedzieć co Cię gryza napewno kogoś znajdziesz Kto pomoże.
użytkownik
11 lis (10 dni temu)
11 lis (10 dni temu)
Ale doskonale wiesz że tak nie jest, co z tego że się zmieniają operatorzy szarą czysta czysta szarą jak nadal obsługują tylko te dwie maszyny , w tej firmie nikt poza nimi nie ma szans na tam na naukę !! Szkoda
użytkownik
11 lis (9 dni temu)
11 lis (9 dni temu)
Jestem w trakcie zmiany pracy.
użytkownik
12 lis (8 dni temu)
12 lis (8 dni temu)
Nie da się ukryć, że większość opinii pisania jest w przypływie emocji - najczęściej tych negatywnych. Każda praca jednak, ma swoje pozytywne i negatywne aspekty. Warto o tym pamiętać i postarać się wypowiadać obiektywnie. To zdecydowanie pomoże użytkownikom forum i potencjalnym kandydatom. Możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu?
użytkownik
12 lis (8 dni temu)
12 lis (8 dni temu)
5s NiECH ZACZNIE OD SWOJEJ HIGIENY OSOBISTEJ TROCHĘ MYDŁA i DEZODORANTU POD PaCHAMI ....
autor
22 wrz (miesiąc temu)
22 wrz (miesiąc temu)
Dział źle zarządzany. Atmosfera zła. W KJ będziesz zasuwała po hali i magazynie, do tego współpracownicy - lepiej nie mówić. Wszyscy się śmieją z tego działu.
autor
29 wrz (miesiąc temu)
29 wrz (miesiąc temu)
Rozumiem. Dziękuję za informację. Szkoda że atmosfera jest keipska. A mógłby mi Pan powiedzieć czy DJ pracuje na 3 zmiany?

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

maspex

sitel polska

foodcare

agata meble

polmlek

gellwe

kaczorowski

rohlig suus

tutajpolecam

brygada99

Famix

brw

quatro gdańsk

Raben Tarnów

Raben

Konica minolta business solutions

Sweet sit

tarczyński

Bakalland

andrzej pierścionek

Schwer

lubliniec
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin