test

Opinie o incom polska - Szczecin

Korzystałeś z usług incom polska - Szczecin? A może chciałbyś pracować w tej firmie i zastanawiasz się jakie warunki oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią - pomoże ona innym w uzyskaniu cennych informacji!
Założył(a): John
Data: 2015-05-05 23:06

Wizyt: 8262
Komentarzy: 218
Sortowanie: najnowsze najstarsze
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)

incom polska - Szczecin

Od początku umowa o pracę. Kiedyś było zlecenie ale to się zmieniło. Pierwsza umowa jest na 3 miesiące. Później na rok.
Z grupowych świadczeń jest medicover.
autor
27 sie (miesiąc temu)
27 sie (miesiąc temu)
krótko ,żenada mają wszystko i wszystkich gdzieś i ludzi poganiają jak hitlerowcy
autor
29 sie (miesiąc temu)
29 sie (miesiąc temu)
Najlepiej to też ma być ,list do podpisu że jesteś w pracy nie będzie, ma być tylko pinem, jak zapomnisz czy co innego się wydarzy za ten dzień ci nie zapłacą ,oni są nie normalni ,bo chyba to nie jest zgodne z przepisami .Bo jakoś inne zakłady mają karty elektroniczne ,ale oprócz tego jest na dziale lista obecności do podpisu że jesteś w pracy .
użytkownik
29 sie (miesiąc temu)
A jak wygląda praca w dziale jakości ? Nadal zarządza lokalnie M. ? Zastanawiałam sie czy wysłać tam swoje zgłoszenie ale jak sie dowiedziałam kto prowadzi ten dział - rozmyśliłam się. Od znajomych usłyszałam tyle negatywnych uwag co do funkcjonowania tego działu i panującej w nim atmosfery (tutaj również o podejściu do kobiet - przedmiotowym i wulgarnym ). Troche szkoda bo szukam pracy na dłużej a z tego co wiem to praca na stanowisku inżyniera jakości w tej firmie to porażka. Zastanawiam sie tylko jak osoby współpracujące z tym człowiekiem dają radę. Obserwuje to co dzieje sie w firmie a w szczególności w dziale QC bazując na opiniach znajomych i jak tylko m. odejdzie wysyłam swoją aplikacje.
użytkownik
30 sie (miesiąc temu)
30 sie (miesiąc temu)
Nie jest to pierwsza negatywna opinia na temat tej osoby. Kolejna o podobnej tematyce z tym samym problemem. Ciekawe dlaczego dział HR nic z tym nie robi. To też jest sygnał ostrzegawczy dla osób które składają swoje aplikacje na wolne stanowiska w tej firmie.
autor
30 sie (miesiąc temu)
30 sie (miesiąc temu)
jak będą tak dalej robić ,to tutaj nie będą ludzie walić do pracy drzwiami i oknami ,oprócz tego zobaczą co i jak ,popracują dzień czy kilka i ich nie będzie ,ale nie wpadnie nikt na pomysł jak temu zaradzić bo mają gdzieś ,no i tak będą mieć , a związki podobno zapowiadają protesty nawet na warunki pracy .
użytkownik
31 sie (miesiąc temu)
31 sie (miesiąc temu)
@anonymous, a czy ten pomysł z PIN-em już wchodzi w życie, czy data jego realizacji jest jeszcze nieznana? Faktycznie jeśli ktoś nie ma pamięci do cyfr, to może to być dla niego problemem. Możesz napisać coś jeszcze o pracy w incom polska?
@Niezdecydowana - jeszcze, może warto spróbować swoich sił i wysłać CV - na forum znajdziesz także wiele pozytywnych opinii na temat pracy w tym miejscu. Czy warto zrażać się opiniami na temat jednej osoby?
autor
1 wrz (miesiąc temu)
1 wrz (miesiąc temu)
Tak z tym pinem to wchodzi w życie i tu nie chodzi o pamięć do liczb , tylko jak się nie zalogujesz obojętnie z jakiego powodu, to ci nie zapłacą ,jakoś inne zakłady mają karty i listy są , a tu szukają jak ci pieniądze zabrać .a ciekawe jak internet kiedyś padnie to jest elektronika narażona na różne niebezpieczeństwa np . silny rozbłysk na słońcu i już się cofamy do epoki kamienia bo może nawet prądu nie być i co wtedy ,ludzie są za bardzo uzależnieni i ciekawe co wtedy zrobią .Klimat się zmienia przez co bo ludzie zużywają coraz więcej surowców ,gdzie popyt nie nadąża a nie mówiąc o recyklingu , od nowego roku wzrosną opłaty za śmieci czterokrotnie ,bo niestety nie chce się segregować.
użytkownik
5 wrz (miesiąc temu)
5 wrz (miesiąc temu)
W całej Europie i w większości firm w Polsce ludzie logują się na pin lub odcisk palca ewentualnie karta. Zadziwiające jest że tu jeszcze funkcjonują papierowe listy obecności. A szukanie powiązań z kosmosem (rozbłyski słońca) przez pracowników już zakrawa na kpinę. Czytając te komentarze to zastanawiam się czy aby tam sami wariaci nie pracują.
użytkownik
7 wrz (miesiąc temu)
7 wrz (miesiąc temu)
Widocznie nie masz pojęcia o systemie logowania obecnym w firmie. Nazywasz ludzi wariatami nie znając prawdy. Twierdzisz że papier to przeżytek. Nie tutaj. Poprzedni system był dobry. Wybierałeś wejście /wyjście i dopiero wpisywałeś swój numer. Teraz biuro wprowadza, kiedy masz pracować a kiedy nie. Wszystko działa dobrze, chyba że idziesz na nadgodziny, wychodzisz wcześniej a później coś odrabiasz. Albo masz urlop lub L4, albo gdy zmieniają ci grafik co jest bardzo często, bo na niektórych działach nie ma pracy. Wtedy na dzień dobry masz komunikat "goodbye", brakujące godziny, komunikaty o niemożności zalogowania albo że użytkownik nie istnieje. Do biura nie pójdziesz wyjaśnić bo tam są określone dni przyjmowania interesantów. Później jest już po wypłacie a Tobie brakuje kasy bo wpiszą ci nieobecności. Tak samo net nie działa przy każdej możliwej okazji bo takich mamy informatyków. System logowania nie sprawdził się w Hiszpanii a polski incom wszystko kupi.
użytkownik
8 wrz (miesiąc temu)
8 wrz (miesiąc temu)
@anonymous, może to wcale nie takie złe rozwiązanie i nie warto zrażać się do niego już na starcie? Pewnie chwila moment i pracownicy przyzwyczają się do nowego systemu logowania.
@XD, pracujesz w incom polska, czy piszesz z innej perspektywy niż pracownik firmy?
@NICK, gdy przedstawiasz to z tej strony, to faktycznie może nie być zbyt ciekawie. Może system będzie jeszcze ulepszany? Jakie inne aspekty pracy w incom polska możesz jeszcze podjąć?
użytkownik
8 wrz (miesiąc temu)
8 wrz (miesiąc temu)
Brak porządnego systemu premiowania. Nieważne, czy siedzisz na tyłku i udajesz, że nic nie rozumiesz, czy pracujesz za trzech, sumiennie i uczciwie od kilku lat. Każdy dostaje takie same pieniądze. To demotywuje do pracy. Słabe pieniądze. Cell leader który ma na głowie cały dział i kilkanaście osób pod sobą, dostaje 100zł netto więcej od operatora, który tylko wciska guzik w maszynie. Teraz za operowanie maszyną w innych firmach płacą dużo więcej niż 2 tysiące z kawałkiem. Pieniądze idą nie tam gdzie trzeba, do kieszeni team liderów którzy siedzą na tyłkach i nie mają pojęcia o procesach. Ewentualnie ogarniają jeden swój i tylko spisują wyniki na kartkę. Taka robota a dostają dwa razy więcej kasy i ciągle mają podwyżki. Wiele ich obowiązków spadło na operatorów (np zamykanie zamówień), oczywiście nikt nie dołożył nam ani grosza za dodatkowe obowiązki. Każdy tu się pcha do władzy, najczęściej ci co mają tylko znajomości i zero wiedzy. Przykre. A zwykły szarak co się stara, dostanie 2 tysiące na rękę i do widzenia.
użytkownik
8 wrz (miesiąc temu)
8 wrz (miesiąc temu)
Czysta prawda.Team Liderzy się zbuntowali to może czas na cell liderów?
Chcieli podwyżkę zrobili spotkanie z dyrektorem itd. I dostali!
Za fakt nic nie robienie.Połowa z nich się w ogóle nie nadaje na to stanowisko .NIE są w ogóle za ludźmi .
autor
12 wrz (miesiąc temu)
12 wrz (miesiąc temu)
Co za ludzie tam pracują ,tylko jeden na drugiego wilkiem i sobie by pisali komunikację , kiedyś tak nie było , ludzie nie stają się mądrzejsi tyłki glupsi , to świadczy o ich inteligencji ,bo kiedyś to jeden drugiego bronił z ludźmi się robi coraz gożej , wsiąść i wywalić wszystkich w kosmos i byłby święty spokój.
użytkownik
12 wrz (miesiąc temu)
12 wrz (miesiąc temu)
Ja tam nie widze problemu.....jesli masz stycznosc z wypisywaniem dokumentow (WO) to raczej nie zapomina sie PINU bo uzywa sie go codziennie do dokumentacji....przynajmniej ja tak mam ze pamietam wiele PINów pracownikow z ktorymi pracuje...
użytkownik
14 wrz (miesiąc temu)
14 wrz (miesiąc temu)
@NICK, faktycznie, system premiowania to też istotna kwestia. Trzymajmy kciuki za zmiany w tym aspekcie!
@Tymak, może właśnie dlatego czasem warto wyjść z inicjatywą. Długo już jesteś związany z tym pracodawcą?
@Infuzja, rozumiem, że też pracujesz w incom polska. Jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w tym miejscu?
autor
17 wrz (miesiąc temu)
17 wrz (miesiąc temu)
Za dwa miesiące odczujemy dawno zapowiadane zmiany w Kodeksie pracy , a mało tego pracodawcy chcą zatrudniać jeszcze hindusów ,jeśli więc myślą że ludzie polecą na wybory to niech uważają
użytkownik
20 wrz (27 dni temu)
20 wrz (27 dni temu)
@anonymous, ale co Twój komentarz ma wspólnego z konkretnie pracą w firmie incom polska? Jesteś jej obecnym lub byłym pracownikiem?

Jakie widzicie plusy i minusy pracy w incom polska w Szczecinie? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle podobnych firm z branży? Podzielcie się swoją opinią!
autor
26 wrz (21 dni temu)
26 wrz (21 dni temu)
Raport Amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych na temat związków rakotwórczych.Włókno szklane -chodzi tu przede wszystkim o włókna które razem z powietrzem dostają się do płuc zwiększając ryzyko rozwoju raka płuc.Włókno szklane jet wykorzystywane obecnie jako materiał.

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

sad

Kirchhoff gniezno

Pod gołębiem

ispot

SAD POlska

salesmanago

poznań

tsl chełm

zre katowice

euro labora

kubrak

LACROIX

pronobel

wrocławski park wodny

siemens

metrix

grządka

sena

pneumat system

pneumat

orkla care

green center

polsuper

pol super

Toyota bielany

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin