test

Opinie o Kancelaria Adwokacka dr Dariusz Erwin Kotłowski Warszawa

Korzystałeś z usług Kancelaria Adwokacka dr Dariusz Erwin Kotłowski Warszawa? A może chciałbyś pracować w tej firmie i zastanawiasz się jakie warunki oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią - pomoże ona innym w uzyskaniu cennych informacji!
Założył(a): Wojciech
Data: 2018-05-10 15:20

Wizyt: 2795
Komentarzy: 34
Sortowanie: najnowsze najstarsze
autor
10 maj (4 miesiące temu)
10 maj (4 miesiące temu)

Kancelaria Adwokacka dr Dariusz Erwin Kotłowski Warszawa

Nie polecam i z całą pewnością odradzam. Przez moje 2 lata w firmie przewinęło się chyba z 10 aplikantów, najszybciej rezygnowali po miesiącu ale byli też tacy co odpadali po 2 tygodniach. Praca od godziny 9 (najlepiej jakbyś był już o 8) do Bóg wie której. Niby jest napisane do 17 ale jak tylko ktoś wyjdzie o 17 to Szanowny Pan Mecenas odbiera premie czyli generalnie polowe Twojej pensji. Przy klientach erudyta i gentlemen, przy pracownikach cham i gbur. Mobbing w tej pracy na porządku dziennym w dodatku codziennie było słychać jak komuś grozi, że zgłosi do izby adwokackiej donos na aplikanta. Ludzie czekają w kolejce po kilka h na wizyte a Pan Mecenas wybiera sobie dzwonki do telefonu. UWAGA NOWOŚĆ praca niekiedy i w soboty. Dla mnie cyrk na kólkach! Nie wierzcie w opienie na ofachowcach - to portal opłacony a komenatrze piszą pracownicy
użytkownik
14 maj (4 miesiące temu)
Bzdury i ściemy kolego wypisujesz, my pracujemy w tej Kancelarii po kilka lat i takie podejście szefa do pracowników, terminowość w wypłatach, niewcinanie się w naszą pracę życzyłby sobie nie jeden pracownik. Po drugie u nas nie ma i nie było premii ściemniaczu. A co do wywalania to mecenas wywala mega nieuków i buraków, którzy są nie do zrefomowalnia. Pewnie jednym z nich byłeś Ty. Pocieszymy Cię, że mega hard core naszego szefa to nasza pasja i daj na luz i niewycieraj sobie łez innymi popaprańcu bez klaty i j.j pseudo Wojciechu:)
Mec Kotlowski jest mega gościem i dobrym szefem a praca z nim to nauka i zastrzyt.
autor
15 maj (4 miesiące temu)
15 maj (4 miesiące temu)
Akurat znam wszystkich, którzy tam pracują i nie przypominam sobie, aby ktoś był zatrudniony dłużej niż jak sam twierdzisz kilka lat. Wypłaty terminowe są ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że na umowie masz 1 pełny etat. Każdy z Nas miał 1/2 czy nawet 3/4 a kasa? szkoda gadać. Samodzielność? hahaha śmieszne. Pisanie pism pod dyktando Pana Mecenasa, w obecności klientów, nazywasz samodzielnością? Gratuluje zmarnowania czasu w tej Kancelarii. Widać, że nie masz pojęcia jak się pracuje gdzie indziej, skoro uważasz Szanownego Dr za swojego boga! Znając życie nawet nie pracujesz w tej Kancelarii tylko jesteś kolejnym tworem stworzonym do pompowania pozytywnych opinii w Internecie na temat tej Kancelarii. Bo niby dlaczego negatywnych komentarzy nie można zamieszczać na stronie ofachowcach?
użytkownik
22 maj (3 miesiące temu)
22 maj (3 miesiące temu)
Ja Ci tak źle szkoda że pracowałeś tam 3 lata i dopiero teraz Ci tak źle, śmieszne. :). Ale gdzieś musisz zabłysnąć :)
użytkownik
22 maj (3 miesiące temu)
22 maj (3 miesiące temu)
Mnie i pozostałym kolegom nikt niczego nie dyktuje, a jeśli by chciał to takie szefa prawo pacanie. Brałeś przez 3 lata jak piszesz kasę i wtedy pracodawca był super, a teraz plujesz na niego - tego kto Cię karmił o ile jeśli kiedykolwiek pracowałeś pajacu. Należy współczuć Ci imbecylu i ewentualnym Twoim klientom jeśli jesteś w ogóle prawnikiem:):). Konkurencja, zazdrość, to smutne nawet przedstawić się nie potrafisz pseudo pracowniku podszywając się pod inne osoby. To faktycznie odwaga. Ja jestem zadowolony, jeśli nie będę wówczas podziękuję z szacunkiem i klasą. Tymi wpisami szef na pewno się przejmuje :):):)
autor
23 maj (3 miesiące temu)
23 maj (3 miesiące temu)
Jeśli tak ma wyglądać przyszła elita polskiej inteligencji to naprawdę zaczynam się obawiać. Epitety: "pacanie, pajacu"? Jeśli taki poziom sobą reprezentujesz to nadajesz się do tej Kancelarii jak i sam jej właściciel. Nie brałem pieniędzy za darmo, jak twierdzisz, ale za swoją pracę. Dyktowanie? Oczywiście, każdy szef ma do tego prawo ale w godzinach pracy a nie po 19 kiedy wszyscy już dawno powinni kończyć pracę. Jestem prawie pewny, że nie pisze tego żaden pracownik Kancelarii, bo nikt sobie na takie traktowanie nie pozwoli. Z Twojej wypowiedzi wynika, że szef dzięki temu, że jak sam napisałeś "nam płaci" to może pozwalać sobie na przyszło tylko jako przyszły adwokat/radca prawny powinieneś wiedzieć, że mobbing jest w dzisiejszych czasach karany. Na marginesie zapytaj swojego cudownego szefa dlaczego opuścił świetnie prosperującą Kancelarie w Wieliczce? Może to otworzy Ci oczy jeśli w ogóle jesteś pracownikiem :)
użytkownik
5 lip (2 miesiące temu)
5 lip (2 miesiące temu)
Również pracuję do dzisiaj w kancelarii i jestem zadowolony z pracy, warunków oraz standardów jakie panują w firmie. Gdyby było tak jak piszą niektórzy - już dawno bym się zwolnił. Pozdro :)
autor
23 maj (3 miesiące temu)
23 maj (3 miesiące temu)
Nie 3 lata a prawie 2 to lekka różnica to po pierwsze, a po drugie jak się ma kredyty i rodzinę to trzeba zacisnąć zęby i pracować.
użytkownik
23 maj (3 miesiące temu)
23 maj (3 miesiące temu)
Po numerze IP ustaliśmy że nigdy kolego nie byłeś pracownikiem tej Kancelarii. Jesteś rozgoryczony odmową zawieszenia Ci kary pozbawienia wolności przez Gdański Sąd. Jesteś oszustem recydywistą podsztwającym się pod różne osoby i wynikającym powrotu za kraty. Ot cała prawda. Jeśli jesteś zainteresowany pseudo Wojciechu chętnie po powrocie z delegacji szefa opublikujemyTwoje dane a kopię tych wpisów przekazujemy we właściwe miejsce. Masz diświadczenie w oszustwach więc będziesz się mógł czuć jak ryba w wodzie. Nie będziemy z oszustem i rrcydywistą więcej prowadzić tego rodzaju rozmów. Oczekuj zatem na zaproszenie odpowiedniego aczkolwiek znanego Ci.
autor
23 maj (3 miesiące temu)
23 maj (3 miesiące temu)
Ale ja z Tobą nie prowadzę żadnej rozmowy. Widać, że ktoś jest bardzo zdesperowany i obawia się prawdy skoro zdecydowaliście się na ustalanie numeru IP. Nie rozumiem tylko jednego jeśli to portal najgorsza praca to dlatego mi grozisz? Skoro tak to uprzedzam, że wyzywanie i obrażanie są karane. W Gdańsku nigdy nie byłem ale próbuj
użytkownik
16 lip (2 miesiące temu)
16 lip (2 miesiące temu)
Co tu dużo mówić- chciałbym żeby każdy pracodawca traktował pracowników jak ten. Bardzo dobrze mi się pracowało - Polecam :)
użytkownik
18 lip (2 miesiące temu)
18 lip (2 miesiące temu)
Pracowałam chwilę bo raptem 3 miesiące lecz było całkiem przyjemnie. Szef stanowczy aczkolwiek wyrozumiały i bardzo konkretny. Nie czułam się "poganiana" do pracy. W samej kancelarii panowała sympatyczna atmosfera. Z perspektywy czasu żałuję że odeszłam bo kto wie..może zupełnie inaczej potoczyły by się pewne sytuacje w moim życiu.
użytkownik
3 lip (2 miesiące temu)
3 lip (2 miesiące temu)
Zgadzam się - bez dwóch zdań. Czasami się zastanawiam czy ludzie piszący te komentarze naprawdę pracowali w tej kancelarii. Jestem co prawda byłym ale jednak pracownikiem i nigdy żadna z wyżej wymienionych nieprzyjemnych sytuacji mnie nie spotkała. Nie zawsze było idealnie bo jak wiadomo wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy czasami ma prawo mieć gorszy dzień. Generalnie pracę jak i pracodawcę wspominam po prostu dobrze. Z mojej strony wygląda tak : Ja szanuję pracodawcę - Pracodawca mnie . W tym przypadku również tak było. Pozdrawiam
użytkownik
4 lip (2 miesiące temu)
4 lip (2 miesiące temu)
Popieram mojego przedmówcę. Współpraca z kancelarią Pana Dariusza należała to pozytywnych. Nikt mną nie drygował ani do niczego nie zmuszał. Warunki pracy były bardzo w porządku. Generalnie ciężko się do czegokolwiek przyczepić. Śmiało mogę polecić pracodawcę.
użytkownik
6 lip (2 miesiące temu)
6 lip (2 miesiące temu)
Pracowałem i nie miałem na co narzekać :) Ktoś tutaj ewidentnie wylewa swoją frustrację.
Pozdro
użytkownik
17 lip (2 miesiące temu)
17 lip (2 miesiące temu)
Kancelaria Pana Dariusza Kotłowskiego zadziałała sprawnie oraz natychmiastowo. Miałam "pewien problem" swego czasu i przy pomocy Pana mecenasa został on bardzo szybko rozwiązany. Super - Takie podejście do klienta to mi się podoba. Jeżeli kiedykolwiek będę miała problem natury prawnej , wiem do kogo się udać :)
użytkownik
26 lip (miesiąc temu)
26 lip (miesiąc temu)
to nie portal ofachowcach.pl gdzie można wrzucać te płatne komentarze tylko opisujące prace w Kancelarii. Ze swoim "pewnym problem" napisz do przyjaciółki albo nakręć videobloga. Teraz pewnie zmienisz nick i będzie 15 innych pozytywnych komenatarzy o pracy u Mecenasa. Jakby Pan mecenas był PWC i zatrudniał 300 pracowników. Żałosne!!!!
użytkownik
19 lip (2 miesiące temu)
19 lip (2 miesiące temu)
Dokładnie - Szef to równy gość..nie tylko jako pracodawca ale również jako człowiek. Nie ma problemu się z nim dogadać. Chyba że ktoś właśnie nie chce się dogadać - pozdro :)
użytkownik
3 lip (2 miesiące temu)
3 lip (2 miesiące temu)
Sir

I am a financial consultant and have a very good and reputable Provider of some bank instruments we can only deliver fresh cut cash backed lease bank instrument

{(BG/SBLC/LC/DC/MTN)} to you in accordance to our terms and condition. Our bank instruments can serves as collateral as the case may be, which will enable you get loans from

your bank so as to embark on any projects such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Mining, Telecommunication, Construction of Dams, Real estate, Bridges, Trading, Importing

and exporting and Other Turnkey Project (s) etc.

Also these instruments can be put in PPP, etc. Please do let me know of your willingness to proceed and I will email you our terms and condition upon request.

Contact :Robert Glen
Email: [email protected]
Skype: [email protected]
BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!
użytkownik
9 lip (2 miesiące temu)
9 lip (2 miesiące temu)
No nie powiedziałbym..Ja też tam pracowałem i nic takiego nigdy nie miało miejsca. Czy aby na pewno mówimy o tym samym pracodawcy? Zawsze sumiennie wywiązywałem się ze swoich obowiązków i nigdy żadna nieprzyjemność ze strony tego pracodawcy mnie nie spotkała..
użytkownik
10 lip (2 miesiące temu)
10 lip (2 miesiące temu)
Dziwne są te ostatnie opinie..Mnie również nigdy nic złego w trakcie współpracy z mecenasem Kotłowskim nie spotkało. Jak widać komuś bardzo zależy na osłabieniu pozytywnego wizerunku kancelarii. Ze swojej strony powiem że Pan Dariusz to bardzo kompetentna ,konkretna i profesjonalna osoba. Do każdego tematu podchodzi rzetelnie, nie odkłada niczego na później - wręcz "bierze się za robotę " od zaraz. Szczerze polecam zarówno kancelarię jak i samego Pana Kotłowskiego. Pozdrawiam, Jan M.
użytkownik
12 lip (2 miesiące temu)
12 lip (2 miesiące temu)
Zdarzyło mi się współpracować z kancelarią Pana Kotłowskiego 4 razy i za każdym razem byłem zadowolony z efektów. Pełen profesjonalizm - Polecam
użytkownik
11 lip (2 miesiące temu)
11 lip (2 miesiące temu)
Polecam i z całą pewnością zachęcam do współpracy z kancelarią Pana Kotłowskiego. Fachowiec jakich mało..Jako jedyny podszedł do mojego tematu profesjonalnie i bez zbędnego gadania. Po dokładnej i szczegółowej konwersacji pomógł mi znaleźć wyjście z mojej - jakby nie patrzeć ciężkiej sytuacji. Sprawnie ,konkretnie i kompetentnie. Szczerze polecam !
użytkownik
26 lip (miesiąc temu)
26 lip (miesiąc temu)
to nie portal ofachowcach.pl gdzie można wrzucać te płatne komentarze tylko opisujące prace w Kancelarii. Ze swoim "pewnym problem" napisz do przyjaciółki albo nakręć videobloga. Teraz pewnie zmienisz nick i będzie 15 innych pozytywnych komenatarzy o pracy u Mecenasa. Jakby Pan mecenas był PWC i zatrudniał 300 pracowników. Żałosne!!!!
użytkownik
13 lip (2 miesiące temu)
13 lip (2 miesiące temu)
Bardzo dziękujemy za fachową , szybką i profesjonalną pomoc w naszej sprawie. Pan mecenas Kotłowski stanął na wysokości zadania. Zaczął działać szybko a co najważniejsze - bardzo skutecznie. Gdybym miała skorzystać kolejny raz pomocy tej kancelarii to zrobiłabym to? Zdcydowanie tak!
użytkownik
26 lip (miesiąc temu)
26 lip (miesiąc temu)
to nie portal ofachowcach.pl gdzie można wrzucać te płatne komentarze tylko opisujące prace w Kancelarii. Ze swoim "pewnym problem" napisz do przyjaciółki albo nakręć videobloga. Teraz pewnie zmienisz nick i będzie 15 innych pozytywnych komenatarzy o pracy u Mecenasa. Jakby Pan mecenas był PWC i zatrudniał 300 pracowników. Żałosne!!!!
użytkownik
20 lip (2 miesiące temu)
20 lip (2 miesiące temu)
Co tu dużo mówić..przyjemna praca , przyjemni ludzie, przyjemna atfmosfera. Jak czytam niektóre komentarze to aż śmiać mi się chce że ludzie którzy nawet nie widzieli tej kancelarii na oczy wypowiadają się na temat pracy w niej :) Gdyby było źle to jako pracownik raczej bym to zauważył. Pozdro :)
użytkownik
23 lip (miesiąc temu)
23 lip (miesiąc temu)
Dobra i sprawna kancelaria - Pomogli nam szybko i skutecznie
użytkownik
26 lip (miesiąc temu)
26 lip (miesiąc temu)
Ja również pracowałem w tej Kancelarii i od razu poznać, kto pisze prawdziwe a kto fałszywe opinie w Internecie :) Popleczników Family Life czy jak ich tam teraz zwą nie brakuje - wszystko dla pieniędzy. Nie rozumiem tylko po co Panie Mecenasie? Skoro jest Pan tak świetny i wszystkim Pan tak pomaga to po co te płatne pozytywne opinie? Wystarczy "przeszperać" Intenert by odkryć, że ludzi którym Pan jednak nie pomógł jest więcej niż tych zadowolnych z Pana usług. Osoby piszące opinie na portalu najgorsza-praca.pl powinny pisać o pracy w Kancelarii a nie o tym jak Mecenas prowadził ich sprawy. Każdy kto ma chodź odrobinę rozumu rezygnuje stamtąd po 2 tygodniach max. Zostałem zatrudniony na stanowisku aplikanta adwokackiego po tygodniu okazało się, że Panie z sekretariatu odchodzą i ja mam siedzieć na recepcji póki kogoś nie znajdą. Moje recepcjonowanie się przedłużało ale nikt z tym nic nie zrobił więc złożyłem wypowiedzienie. Na odchodne usłyszałem, że takich jak ja jest tysiące i nie rozumieją dlaczego się czepiam. No po prostu cyrk na kółach. Nie wspomne o zagubionych aktach, nie odbieranych telefonach od klientów i innych. Kto nie płacił, był jeden telefon że wypowiadamy pełnomocnictwo, obronę i kończyliśmy sprawę. Taki Pan Mecenas pomocny. Swoją drogą jak na małą kancelarię i fakt, że Pan Mecenas w Wa-wie jest stosunkowo krótko, to jak na byłych pracowników stosunkowa duża ilość komenatarzy pozytywnych. Czyżby w ciągu paru lat Pan Mecenas zatrudniał aż tak wielu zadowolonych pracowników? Komenatrzy przybywa z dnia na dzień w zaskakującym tempie, a każdy inny pracownik. Czy poraz kolejny kupione komentarze nie były przemyślane. Oj kolejny przekręt :)
użytkownik
26 lip (miesiąc temu)
26 lip (miesiąc temu)
to nie portal ofachowcach.pl gdzie można wrzucać te płatne komentarze tylko opisujące prace w Kancelarii. Ze swoim "pewnym problem" napisz do przyjaciółki albo nakręć videobloga. Teraz pewnie zmienisz nick i będzie 15 innych pozytywnych komenatarzy o pracy u Mecenasa. Jakby Pan mecenas był PWC i zatrudniał 300 pracowników. Żałosne!!!!
użytkownik
26 lip (miesiąc temu)
26 lip (miesiąc temu)
PORTAL TEN MIAŁ SŁUŻYĆ RZETELNEJ OCENIE I OPINII O PRACODAWCACH I ŚWIADCZONYCH USŁUGACH A STAŁ SIĘ ŚMIETNIKIEM BOWIEM JAK WYNIKA Z TREŚCI TU ZAMIESZCZONYCH SŁUŻY ON POPISOM I REKLAMIE NIENAWIŚCI. NIE ROZUMIEM SKORO BYŁO TAK ŹLE JEDNEJ I TEJ SAMEJ OSOBIE U DANEGO PRACODAWCY TO CO SPOWODOWAŁO , ŻE DWULETNIE ZACHOWANIA I POSTĘPOWANIE PRACODAWCY NIEPRZESZKADZAŁO. JAKO INTERNAUCI OCZEKUJEMY JAKIEGOKOLWIEK DOWODU POTWIERDZAJĄCEGO OPISANE ZACHOWANIA I POSTĘPOWANIA DANEGO PRACODAWCY LUB DOWODU SKIEROWANIA PRZECIWKO NIEMU SKARGI BĄDŹ POZWU DO SĄDU PRACY O STOSOWANIU MOBBINGU, CZY TEŻ NARUSZENIU PRAW PRACOWNICZYCH.
BRAK KONKRETNEGO DOWODU ŚWIADCZY O MOWIE NIENAWIŚCI, OCZERNIANIU I WPROWADZANIU ŚWIADOMYM W BŁĄD.
CZYTAJĄC NA RÓŻNYCH STRONACH OPINIE I WPISY Z CZYSTEJ CIEKAWOŚCI MOGĘ STWIETDZIĆ, ŻE RZEKOMY BYŁY PRACOWNIK MOBBINGOWANY I SKRZYWDZONY OPISUJĄCY INNYCH TO TA SAMA OSOBA KTÓRA PRZEDSTAWIA SIĘ W PRZEŔÓZNYCH KONFIGURACJACH RAZ JAKO KLIENT INNYM RAZEM JAKO BYŁY PRACOWNIK. SZKODA ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH ŻE U TEGO MĘŻCZYZNY SKORO OPISUJE, ŻE PRACOWAŁEM INNYM RAZEM CZEKAŁEM MĘSKIE POZOSTAŁO TYLKO IMIĘ. JEDNAK TO KOBIETA JEDNAK MA STYL.

PS. NIE JESTEM,NIE BYŁAM I NIE BĘDĘ OPŁACANA PRZEZ KOGOKOLWIEK A SZKODA.
Z POZDROWIENIAMI:
AGNIESZKA DĄBROWSKA KOSSAK.
WARSZAWA. TEL.U ADMIN.
użytkownik
27 lip (miesiąc temu)
27 lip (miesiąc temu)
Jeśli to odpowiedź na mój post to, gratuluję, nic z niego nie zrozumiałem :D Kolejne pitolenie o niczym. Po co komu Twój numer telefonu? Myślisz że ktoś będzie chciał zasięgnąć opinii? Imię i nazwisko to taki dowód prawdziwości?

Wyraziłem swoją opinię na temat pracy w Kancelarii albo ktoś się z nią zgadza albo nie i tyle. Nie rozumiem też jaki miało by cel publikowanie tutaj pozwów o mobbing, czy innych dowodów? Radzę poczytać regulamin forum bo ktoś tu chyba jest niedoinformowany
użytkownik
13 wrz (9 dni temu)
13 wrz (9 dni temu)
Ludzie szanujmy się. Każdy kto pracuje w tej kancelarii wie jak jest. Wiadomo, że w tej branży zostać obsmarowanym bezpodstawnie to jest chwila moment. Szkoda tylko, że te wszystkie "anonimy" nie wiedzą, że nigdy nie są anonimowi w Internecie.. Pracuję w kancelarii już dobry czas i jak dla mnie wszystko jest w porządku.
użytkownik
14 wrz (7 dni temu)
14 wrz (7 dni temu)
Zarobki bardzo dobre. Ja pracuję w kancelarii i dr Dariusza Kotłowskiego w Warszawie i nie zmieniłbym kancelarii jak na razie. Warunki które mi zaproponowano bardzo mnie zaskoczyły, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Polecam

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Polli Partner

virtus

atm marklowice

orsay

KATALIZATORY.PRO

KATALIZATORY

Seito Warszawa

zortrax

Modelski

gaz system gaz sabre

oddział diament zielona góra

Bakaland

Zbroja

lumesse

acs

Mit media

grand parade

lux med

collabera

Cex

Castorama radom

Geberit

Kirchhoff

krakow

prevac

hotel piaskowy pszczyna

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin