test

Opinie o PIENING GMBH

Korzystałeś z usług PIENING GMBH? A może chciałbyś pracować w tej firmie i zastanawiasz się jakie warunki oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią - pomoże ona innym w uzyskaniu cennych informacji!
Założył(a): nn
Data: 2015-05-01 10:39

Wizyt: 10279
Komentarzy: 167
Sortowanie: najnowsze najstarsze
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)

PIENING GMBH

Witam,

a ja jestem super zadowolony z tej pracy! :-) Zarabiam 3 razy tyle niz w mojej starej pracy! Naturalnie jest rozlaka od rodziny, ale cos kosztem czegos! Najwazniejsza dla mnie jest moja rodzina, a dzieki tej pracy wiedzie sie nam super! Prace sa rozne, stale mam mozliwosc rozwoju! A z kazdym problemem wiem, ze w firmie moge sie zawsze meldowac! Panie, mowiace po polsku, we wszystkim pomoga! Czy kwestia lekarza, czy kwatery czy rodzinnego! Mój jezyk niemiecki znacznie sie poprawil dzieki kursowi niemieckiego, z którego korzystam wieczorami:-) Zawsze beda ludzie mnej lub bardziej zadowoleni, ale uwierzcie mi, ta Firma jest jak najbardziej fair!
użytkownik
3 mar (7 miesięcy temu)
3 mar (7 miesięcy temu)
100 % racji ta firma tojedna wielka porazka i jeszcze trzeba wspomniec o tych zadowolonych co nie potrafia kabla z rolki rozwinac nie wspomne o wywierceniu dziury na dybla .Kto pracowal to wie tak jak kolega opisal
użytkownik
9 mar (7 miesięcy temu)
9 mar (7 miesięcy temu)
Zauwarzyłem tu wpisy więkrzości ludzi którym sie nie powiodło prawdopodobnie słabo psychiczni lub nie wiadomo ile by chcieli zarobic w Niemczech przez 8 godz. Są to osoby które sobie nie potrafią pokoju wynająć a wtedy płacą po 20 25 euro jeśli chodzi o pieniądze ja zawsze odkładam na czysto na półkę 5300 zł plus kindergeld. A jeśli codzi o paliwo ropa nie jest droga a nawet wychodzi na równo w Polsce też musisz jeżdzić do pracy i nie raz dalej jak tu w Niemczech ja mam 3km. do pracy nie ma krzywdy . nie wiem jaki jest problem .
użytkownik
11 mar (7 miesięcy temu)
11 mar (7 miesięcy temu)
Zauwarzyłem tu wpisy więkrzości ludzi którym sie nie powiodło prawdopodobnie słabo psychiczni lub nie wiadomo ile by chcieli zarobic w Niemczech przez 8 godz. Są to osoby które sobie nie potrafią pokoju wynająć a wtedy płacą po 20 25 euro jeśli chodzi o pieniądze ja zawsze odkładam na czysto na półkę 5300 zł plus kindergeld. A jeśli codzi o paliwo ropa nie jest droga a nawet wychodzi na równo w Polsce też musisz jeżdzić do pracy i nie raz dalej jak tu w Niemczech ja mam 3km. do pracy nie ma krzywdy . nie wiem jaki jest problem
użytkownik
18 mar (6 miesięcy temu)
18 mar (6 miesięcy temu)
szare komórki sobie sprawdz albo te plewy co masz we lbie straszyl bedzie sprawdz sobie czy zwieracze ci nie popuscily raczej
użytkownik
20 mar (6 miesięcy temu)
20 mar (6 miesięcy temu)
Możesz powtórzyć jeszcze raz ale wolniej, za wiele nie zrozumiałem z tej wypowiedzi...
użytkownik
20 mar (6 miesięcy temu)
20 mar (6 miesięcy temu)
Przynajmniej miał odwagę podpisać się imieniem panie NIEZBEDNY (co to w ogóle znaczy po polsku?)...
użytkownik
20 mar (6 miesięcy temu)
20 mar (6 miesięcy temu)
to dymaj tam dalej i liz kutasa helmutom
użytkownik
21 mar (6 miesięcy temu)
21 mar (6 miesięcy temu)
Pracowałem w tej firmie. Na początku dużo obiecują a w szczególności co do zarobków. Z kursu językowego który trwa około 3 miesięcy za wiele nie można wiedzy wynieść potrzebnej w pracy. (Ci co uczęszczali wiedzą o czym piszę). Koszt mieszkania z jakim się spotkałem to od 18 do 25e/ za dzień, w większości przypadków płatne za tydzień do przodu. Nie w każdej pracy można pracować dziennie po 10godzin i soboty. A wiadomo mniej pracujesz, to mniej zarabiasz. Praca w zależności jak się trafi, można długo pracować w jednym miejscu lub jeździć po robotach. Ogólnie zlewanie pracowników przez dysponentów. Jedynie w czym potrafili pomóc to przelać dietę na konto.
użytkownik
8 kwi (6 miesięcy temu)
8 kwi (6 miesięcy temu)
@Były pracownik, jakiego typu słownictwa, w takim razie dotyczył kurs językowy, w którym uczestniczyłeś za pośrednictwem PIENING GMBH? Napisałeś również, że wykonywałeś różnego typu prace w miejscu Twojego pobytu. Możesz coś więcej o tym napisać? Za jakiego rodzaju obowiązki byłeś odpowiedzialny?
użytkownik
8 maj (5 miesięcy temu)
8 maj (5 miesięcy temu)
1 raz za cały listopad z sobotami, niedzielami był 3300 € przy stawce 10,52 br.
użytkownik
8 maj (5 miesięcy temu)
8 maj (5 miesięcy temu)
Jest możliwość zarobienia całkiem niezłych pieniędzy więc nie narzekajcie.
użytkownik
21 maj (4 miesiące temu)
21 maj (4 miesiące temu)
@Henryk, możesz napisać nam coś więcej o pracy w firmie PIENING GMBH. Jak wygląda sprawa z umową o pracę, wynagrodzenie stałe czy akordowe? Firma oferuje pakiet pomocy dla pracownika, co on obejmuje? Czy firma oferuje zakwaterowanie i dojazd do pracy? To informacje które pewnie ciekawią użytkowników, którzy wchodzą na wątek firmy i myślą o zaaplikowaniu do niej.
użytkownik
7 paź (9 dni temu)
7 paź (9 dni temu)
Umowa o pracę na piśmie. Wynagrodzenie wpływa terminowo do 15 każdego miesiąca i jest zależne od przepracowanych godzin. Na zakwaterowanie i dojazd do pracy wypłacane jest 40 euro za każdy przepracowany dzień. Propozycję zakwaterowania wysyła firma. Jeżeli kwatera nie odpowiada można zmienić we własnym zakresie. Najlepiej dojeżdżać własnym autem, choć są osoby które nie mają samochodu i sobie radzą. Co ważne szczególnie na początku jest możliwość brania zaliczek. Panie w biurze mówią po polsku i chętnie pomagają w załatwianiu spraw urzędowych. Firma wyposaża pracownika w narzędzia i ubrania robocze.
użytkownik
31 maj (4 miesiące temu)
31 maj (4 miesiące temu)
Jadę niedługo do Piening, nia mam swojego auta. Jak wygląda dojazd do pracy w takim przypadku?
autor
15 sty (9 miesięcy temu)
15 sty (9 miesięcy temu)
Szanowni Państwo! Ja tam robił! Dokładnie cztery i pół tygodnia... karta do konta przyszła dopiero jak się zwolniłem... po tygodniu następna... pomijam. Ze wszystkim problem. Przez telefon problem bo Panie które odbierają są niezorientowane i trzeba tłumaczyć od początku każdej kolejnej która odbierze... Bo Ta która wczoraj obiecała że zadzwoni i załatwi, dzisiaj jest na urlopie lub wyjechała w sprawach służbowych. Wiedziała o tym doskonale dzień wcześniej. Zjeżdżając co weekend do domu będziecie na zero. Ani z przodu ani z tylu. Cieszę się że doświadczyłem takiej biedy i na chwile byłem dziad za granicą. Pozdrawiam
autor
16 lut (7 miesięcy temu)
16 lut (7 miesięcy temu)
Cza sie bylo niemieckiego uczyc, u nos chlopoki nie maja problemow
użytkownik
8 mar (7 miesięcy temu)
8 mar (7 miesięcy temu)
Niemiecki to chyba masz w genach...
użytkownik
18 mar (6 miesięcy temu)
18 mar (6 miesięcy temu)
sam sie pajacu naucz chinskiego jak taki madry jestes

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

aurelis

vescom

WITPOL WITOLD GĘBICKI

amazon

clever frame

wspólny sekretariat polska słowacja

cukiernia sowa warszawa

mobica

viva invest

starol

Perfect construction
szczecin

chemifarb

Kirchhoff Gniezno

eurobus

pelc

machlański

pajcher

profi credit

profi

noex

folplast

Veritas opiekunki

Timken

elzab

Skanska

Promedica24

cushman

sabre

Avoria opiekunki

Abacent

Centrum Parkietowe

Pietrzak

clearsense

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin