test

Opinie o Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. - Kraków

Korzystałeś z usług Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. - Kraków? A może chciałbyś pracować w tej firmie i zastanawiasz się jakie warunki oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią - pomoże ona innym w uzyskaniu cennych informacji!
Założył(a): PF
Data: 2013-07-10 20:33

Wizyt: 14250
Komentarzy: 220
Sortowanie: najnowsze najstarsze
autor
10.07.2013 (5 lat temu)
10.07.2013 (5 lat temu)

Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. - Kraków

Zarobki przedstawiciela farmaceutycznego to 2300 netto. Na premię nie ma co liczyć. Plany nierealne, zawyżone o jakieś 40 %. Mile widziani ,,studenci za 1800 zł".
autor
1 wrz (20 dni temu)
1 wrz (20 dni temu)
Nie nie ma , co tak sie Pani interesuje tym wszystkim ? Czyżby specjalne robienie ruchu na stronie ? Odciaganie od innych tematów, byleby tylko nie narzekać ?? Słabe to
użytkownik
3 wrz (19 dni temu)
3 wrz (19 dni temu)
wracać mogą tylko przedstawiciele bo z nich czasami jest jakiś pożytek a jak nie to przynajmniej koszty.
użytkownik
7 wrz (14 dni temu)
7 wrz (14 dni temu)
@Odpowiedź, jestem moderatorem forum i dopytywanie o wszelkiego rodzaju szczegóły to między innymi moja rola na forum. Nie rozumiem, dlaczego widzisz w tym coś złego? Pytam i wierzę, że uzyskane przez pracowników odpowiedzi pomagają osobom zainteresowanym podjęciem pracy w danym miejscu.
@Alize, pracujesz w Zakładzie Farmaceutycznym Amara? Jeśli chciałabyś podzielić się swoją opinią na temat pracodawcy - byłoby super!
użytkownik
9 wrz (13 dni temu)
9 wrz (13 dni temu)
hej Neon myślisz że tak na to patrzy NFZ........... zbyt długo przyglądają się temu segmentowi rynku . na mój nos po wyborach będzie cięcie ostre bez względu kto wygra. szkoda tylko ludzi bo urzędowa marża pozbawi nas roboty...... właściciele przez tyle lat podnoszenia cen i tak już zarobili na pokolenia . uwierz że choćby dziś zamknęli firmę to nikt by nie płakał chyba że oficjalnie to pewnie tak.
użytkownik
10 wrz (11 dni temu)
10 wrz (11 dni temu)
Jak wygra Korwin to się wszyscy wystrzelają od zalegalizowanej broni, wygra lewica to asortyment będziemy rozdawać, wygra PSL to firmę zaorają i posadzą ziemniaki więc jakoś miewam w głowie gorsze scenariusze.
użytkownik
12 wrz (10 dni temu)
12 wrz (10 dni temu)
Refundacja niekorzystna dla NFZ wiec zawyzaja ceny
użytkownik
12 wrz (10 dni temu)
Praca u nich to bajka...
Można od nich wyciągnąć bokiem na własny dom własny biznes i mieszanie na wynajem tylko w ciągu poprzedniego roku i tylko do jednego klienta ponad 300 tys i nikt tego nie sprawdza co prawda w innych ,,drukach,, ale poswiecisz 15 procent i załatwisz pełna wymianę i wszyscy są zadowoleni . I tak ulubiony który tak czaruje BB a wcześniej KP ustawił się przez lat cztery a teraz już spokojnie bez stresu ciągnie na legalu tylko pensje i premie a że w firmie nie było nikogo kto by go sprawdził co tak naprawdę robił ulubiony na rzepakowej po odejściu poprzednika to tak się rozwinął że nawet trzeba trochę uznania wyrazić. Ale co miał chłopak robić skoro KP I BB wszystko łykali po tym jak on został RKS w sumie to na wszystko mu pozwalali bo myśleli że tak trzeba... Ok trzeba ale trzeba wiedzieć komu, a ulubiony stworzył sobie vabank fabułę i się dorobił, nikt tego nie podważał bo myśleli że było jak za poprzednika, ale poprzednik wiedział gdzie i komu a ulubiony nie, więc dogadal się z tą już zresztą nie pracująca na rzepakowej za drugą pensje a resztę.... o tym już wyżej pisze.... Efekt wynik zawsze wynik jest efektem takich działań lub nie działań, i raczej przełożenie na sprzedaż bezpośrednia nie jest tego żadnym wytlumaczeniem. Są jednak tacy którzy zawsze wiedzą co i gdzie sprawdzić... Bezgraniczna ufność i litość na której ulubiony bazowal czyli zdrowie swojego dziecka doprowadziły do wyprowadzenia tej kasy ( tak, tak tej kasy pomnożyć trzeba razy lat panowania ulubionego i.. ... robi wrażenie co nie? ) co za tym idzie rozłożenia na łopatki układów i wszelkich relacji u klientów na jego terenie ( dziś to się tłumaczy specyfiką rynku, inną sprzedażą....) a tym mniejszym żeby się nie rzucali rzeczywiście jak ktoś napisał w innych opiniach odpalal z premii JABŁKO ZAWSZE GNIJE OD ŚRODKA książkowy przykład zaufania które ludzie wykorzystują a inni obserwują i robią jak robią, kto myśli że nie mogli by więcej robić co miesiąc jest nieźle omotany przez ulubionegoRKS BB, mogli by ale jak przesłanie jest NIE WYCHLACIE SIE TO BEDZIE WSZYSTKIM RAZEM DLUGO DOBRZE to czego tu oczekiwać.... Klasyczny przykład braku kontroli i liczenia na to że jak,,nam,, mówi to i to i donosi o wszystkim mimo że swoim pf mówi co innego.... to jest po naszej stronie, BŁĄD nie był nie jest i nie będzie są ludzie którzy swój interes stawiają na miejscu pierwszym.... Z INFORMATYKA NIE MA KIEROWNIKA :-)
użytkownik
14 wrz (8 dni temu)
14 wrz (8 dni temu)
15% za wymianę ? Trochę dużo, ale jak to mówią cel uświęca środki. I nie do udowodnienia. Sprytnie :).
użytkownik
13 wrz (8 dni temu)
13 wrz (8 dni temu)
Nareszcie! Napisz jeszcze o jego instrukcjach w prywatnych mailach,
jakie maile miały wysyłać na służbową skrzynkę a jak się komunikowali przez prywatnego maila.... wał miał też miejsce na porcelanowej i to o wiele większy....
użytkownik
13 wrz (8 dni temu)
13 wrz (8 dni temu)
Wreszcie. Mówiłem, ze prawda nas wyzwoli ? Tylko konkrety potrzebne dla prokuratora...
użytkownik
14 wrz (8 dni temu)
14 wrz (8 dni temu)
Piszę o konkretnej osobie która firmę wykorzystuje, tylko dla tego że zbyt wielu w firmie ma klapki na oczach i tylko dlatego. Dowody ma tą działalność tej konkretnej osoby to do firmy można wysłać a nie do Ziobry. . . Unikneli by tego gdyby chcieli rozmawiać ale sęk w tym że nie chcieli bo do głowy mieli nawkladane przez KP i DZ tyle nieprawdy że nie przyszło im do głowy żeby to zweryfikować. Układ z KP który akceptował produkcję,, ulotek,, np na porcelanowej na ponad 450 tys rocznie razy ilość lat panowania DZ i KP który to wszystko akceptował i zrobiła się niezła suma.... z której 70 procent zostało przytulnych.... Kto by nie chciał....
użytkownik
14 wrz (8 dni temu)
14 wrz (8 dni temu)
Domyślam się o kim mowa :). I wiem, ze zaczyna mu się palić grunt pod nogami. Na szczęście to nie mój region, ale co nieco wiem na ten temat. I wiem też to, że próbuje teraz ubrać w to wszystko podległych ludzi, ze poszukiwali, a on biedny o tym nie wiedział. I ciekawe co na to nasze pozostałe dwie gwiazdy. Ja śpię spokojnie. Sumienie i ręce mam czyste.
użytkownik
14 wrz (7 dni temu)
14 wrz (7 dni temu)
Bardzo proszę o zamieszczanie opinii na temat pracy w Zakładzie Farmaceutycznym Amara, a nie ogólnych odniesień na przykład do polityki czy konkretnych osób. Na forum dzielimy się opiniami na temat pracodawców i oferowanych przez nich warunków oraz wszelkich innych spraw związanych bezpośrednio z pracą w danej firmie.
@WWA, rozumiem, że jesteś pracownikiem aktualnie zatrudnionym w Zakładzie Farmaceutycznym Amara. Jak oceniasz tego pracodawcę?
użytkownik
14 wrz (7 dni temu)
14 wrz (7 dni temu)
To nie są ogólne odniesienia tylko fakty. I przekaz, że jesli ktoś umie się w firmie dobrze ustawić to ma z tego profity. A uczciwa praca nie jest doceniana. A ocena pracodawcy ? Nikt nie słucha uwag pracowników. My się w tym wszystkim nie liczymy. Jak ktoś napisał po co sie wychyłać, zgłaszać inicjatywy. Kto nie z nami to przeciwko nam. Proste @Alicjo. Nikt nie wyciagalby takich spraw na forum gdyby było inaczej. To ostatnia możliwość dla uczciwych.
użytkownik
15 wrz (7 dni temu)
15 wrz (7 dni temu)
KAMIL SOKOŁOWSKI Z TEVY Z DZIAŁU REJESTRACJI ZATRUDNIA TEŻ PRZEDSTAWICIELI FARMACEUTYCZNYCH NIE UTRZYMUJE DUŻEJ ILOŚCI KOBIET JEST STARY I MA DUŻO PIENIĘDZY
użytkownik
15 wrz (7 dni temu)
15 wrz (7 dni temu)
Jestem przekonana że tym razem sprawa nie będzie po cichu wygaszona przecież te kwoty mogły u prezesa w rodzinie zostać, przecież są wnuki w rodzinie, a tu takie kwiatki,,,,
użytkownik
16 wrz (6 dni temu)
16 wrz (6 dni temu)
Jesteś tak naiwna czy to wazelina przez Ciebie przemawia. To co miało zostać w rodzinie to zostało. Może trochę mniej niż planowano, ale trzeba było się podzielić. To trudne, ale wliczone w koszty. Próbujesz się ratować ? W ten sposób ? Obciach.
użytkownik
15 wrz (7 dni temu)
15 wrz (7 dni temu)
Jeden wpis nie przykryje poruszonego tematu..... Cóż DZ tak jak mówiłeś zawsze jest opcja L4 tyle że z tym co nawyrabiales Davidku w branży masz na szczęście pozamiatane, pozostał Ci ewentualnie kolega KP który przyklepywał te wszystkie wałki świadomie lub nie......
użytkownik
16 wrz (5 dni temu)
16 wrz (5 dni temu)
No to teraz jasne czemu od lat paru koszty mu wzrastały a sprzedaż spadała w tak kluczowych adresach jak porcelanowa i rzepakowa, DZ liczył że poprzednik rsk mu rozkrecil interes że się będzie samo krecilo a tu się samo nie krecilo.... To już wiemy czemu nas tak cisnął .... Na sprzedaż pod NUC i FAR bo się przestało sprzedawać!! i chciał zalatac dziury naszymi zamów..... DZ rozwalił wszystko tym co zrobił układy w hurt,układy w sprzedaży,wszystkie relacje.... Łącznie z relacjami w naszej grupie chyba dało się odczuć że nikt go tu nie traktował poważnie tyle że gora nie chciała tego zauważyć wcześniej szkoda.....wszystko się dzień po dniu, miesiąc po miesiącu się rozkladalo.... A potem? trzeba było gonić tyle że siły nie te... (papier na ulotki na poprzednią gwiazdkę się skończył więc i sił zabrakło :-) ) i już nie było z kim, bo nikt nie chciał się z nim układać, co również przełożyło się przy rocznych rozmowach rok i dwa lata temu no i na początku tego roku też.... Tylko ja się pytam czemu tak późno się to wyciąga na światło dzienne??? Tzn że był całkowity brak kontroli czyli robta co chceta....
użytkownik
16 wrz (5 dni temu)
16 wrz (5 dni temu)
Nie powiesz mi, że nikt o tym nie wiedział. Kierownictwo w szczególności. Podobno szkoleni w sprzedaży i z doświadczeniem. I nie wiedzieli, ze ktoś tak działa na boku ? Nie wierzę.. . Nie wierzę, że to tylko on. A milczący akcept jest gorszy niż robienie wałków.

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Polli Partner

virtus

atm marklowice

orsay

KATALIZATORY.PRO

KATALIZATORY

Seito Warszawa

zortrax

Modelski

gaz system gaz sabre

oddział diament zielona góra

Bakaland

Zbroja

lumesse

acs

Mit media

grand parade

lux med

collabera

Cex

Castorama radom

Geberit

Kirchhoff

krakow

prevac

hotel piaskowy pszczyna

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin