test

Opinie o ZEC SERVICE - Wrocław

Korzystałeś z usług ZEC SERVICE - Wrocław? A może chciałbyś pracować w tej firmie i zastanawiasz się jakie warunki oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią - pomoże ona innym w uzyskaniu cennych informacji!
Założył(a): sowa
Data: 2010-03-25 20:11

Wizyt: 12742
Komentarzy: 270
Sortowanie: najnowsze najstarsze
autor
25.03.2010 (8 lat temu)
25.03.2010 (8 lat temu)

ZEC SERVICE - Wrocław

OD TRZECH MIESIĘCY NIE MA PROWIZJI . TYLKO PRACA , MISTRZ GRA W KARTY NA KOMPIE MA BRYGADZISTÓW SŁUGUSÓW NIE UMIEJĄ ZAŁATWIĆ MATERIAŁÓW JEDEN TO MA LEPIEJ NIŻ PAN D. BOLI GO NOGA PRZYCHODZI ROZLICZA I MA 3 DNI WOLNEGO OGÓLNIE HAOS I BAŁAGAN .CHYBA KTOŚ TYM SIĘ ZAJMIE ACHA MATERIAŁ TO NIECH PAN D. W. NIECH SOBIE NA R--A TO MYŚL BRYGADZISTY. Z POZDROWIENIEM ŚWIĄTECZNYM BEZ JAJ.
autor
30 paź (miesiąc temu)
30 paź (miesiąc temu)
Niech wasi kierownicy walczą o sprawę umów a wtedy będą. Siedzenie rano jak gtm przy stole na rozprowadzaniu i mówienie jak to źle to nic nie wnosi.
użytkownik
3 lis (miesiąc temu)
3 lis (miesiąc temu)
@monter Dobrze, że udzielasz się w tej dyskusji, ale Twój poprzedni komentarz jest dosyć niezrozumiały. Bardzo bym Cię zatem prosiła, abyś jeszcze raz spróbował nam przekazać to, co chciałeś poprzednio. A długi masz już staż pracy w ZEC SERVICE?
użytkownik
5 lis (miesiąc temu)
5 lis (miesiąc temu)
Praca jak praca nie ma co sie gorączkowac, nie jest zle. wyplakiwanie zali na forum nic nie zmieni.
użytkownik
5 lis (miesiąc temu)
5 lis (miesiąc temu)
zaczynasz robotę jak dzisiaj w turowie nie ma rano nikogo mowisz o 12 że nocleg zalatwic i szkolenie trzeba zrobić i zaczynasz jutro a tak naprawdę w środę bo jutro szkolenie w sob zrobisz setki i tydzień minął dasz do podpisu km i kasa wlatuje a białe kaski się tłumaczą więc nie ma na co narzekać
użytkownik
7 lis (miesiąc temu)
7 lis (miesiąc temu)
pracuje tu przeszło dekade , po prostu musimy mieć kolegów zza granicy którzy tylko na zegarek patrzą i liczą ile już zarobili, tak na nas pracują żeby tylko godziny biły, pokaż mi ktoś chociaż 1 z nich który sam jakiś mały temat po prowadzi jak oni mowią po pare słówek w naszym języku i wole już sam coś zrobić niż godzinę o tym gadać, już każdy ma to gdzieś i nawet się nie sprzeczamy po prostu nie tworzymy 1 grupy , polityka odkad pracuje bardzo sie zmienila i jest nastawiona tylko na zysk a nie na pracownika i jego poczucie w pracy
użytkownik
9 lis (miesiąc temu)
9 lis (miesiąc temu)
orientuje sie czy nie szukają kogoś na już?
użytkownik
9 lis (miesiąc temu)
9 lis (miesiąc temu)
Masz szczęście, ponieważ ZEC SERVICE aktualnie poszukuje monterów i spawaczy. Ich ofertę bez problemu znajdziesz w Internecie. Do głównych obowiązków na tych stanowiskach należałby między innymi montaż instalacji centralnego ogrzewania oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych. Byłbyś zainteresowany pracą w takim charakterze?
użytkownik
9 lis (miesiąc temu)
9 lis (miesiąc temu)
Dominika podesłać ci CV, bo rozumiem, że zajmujesz się rekrutacją?
użytkownik
15 lis (25 dni temu)
15 lis (25 dni temu)
Niestety, chyba źle mnie zrozumiałeś. Nie jestem zatrudniona w firmie ZEC SERVICE. Jestem jedynie moderatorem tego wątku, który chce Ci pomóc w zebraniu wiarygodnych informacji o tym pracodawcy. Znalazłam kontakt do nich: http://www.zec-service.com.pl/ Możesz wysłać swoje CV poprzez formularz kontaktowy. Zrobisz to zatem?
użytkownik
20 lis (20 dni temu)
20 lis (20 dni temu)
co tu się dzieje ? ktoś tu jeszcze pracuje czy cały biurowiec siedzi i tylko bierze służbowy samochód i jedzie w służbowej sprawie to tu to tam ? Wyjazd na budowę odkąd wprowadzono samochody służbowe to w poniedziałek a powrót w piątek o 11.00. Panowie to wszystko widać na GPS- poczekajcie aż rynek się skurczy .
użytkownik
22 lis (18 dni temu)
22 lis (18 dni temu)
Fajnie, że zechciałeś aktywnie uczestniczyć w dyskusji. Jednak powinieneś raczej skupić się na przedstawieniu, chociaż niektórych, aspektów pracy w firmie ZEC SERVICE. Oprócz podstawy można tam jeszcze uzyskać premię?
użytkownik
23 lis (17 dni temu)
23 lis (17 dni temu)
zastanawiam sie czy do was nie przejsc tylko jak u was z urlopami, robia problemy są czy da sie dogadac no i jak macie z nadgodziny?
użytkownik
23 lis (17 dni temu)
23 lis (17 dni temu)
Urlop poza okresem remontów czyli zima jak idziesz w wakacje to nie utozsamiasz się z firmą i będzie to zapamiętane. Nadgodziny są zawsze :) rzadko ale zdarza się że nie wypłacane w całości tylko obciete. Jak czasem "sypiesz" w szczegolnosci na przełożonego masz wszystko na czas i można się dogadać.
użytkownik
1 gru (9 dni temu)
1 gru (9 dni temu)
Naprawdę wyraźnie widać, że dysponujesz dużą wiedzą na temat zasad funkcjonowania firmy ZEC SERVICE. Ciekawi jesteśmy, jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony - zdradź to w swoim kolejnym poście. Czy oferują tam wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy?
użytkownik
3 gru (7 dni temu)
3 gru (7 dni temu)
noi płynność zleceń, ze nie ma przestoi. lepiej jak za dużo roboty niż za mało
użytkownik
4 gru (6 dni temu)
4 gru (6 dni temu)
Atmosfera jest toksyczna rzekłbym bardzo oczywista. Bo kotalka w biurze nie ma to się nikt na nikogo nie gniewa. Dziwne wiadomości wciąż przychodzą może kogoś oswobodzą. Uśmiech sztuczny zawsze jest bo bez niego trudno ból pracy znieść. Jednak nikt się nie przejmuje niech sobie stary nad wszystkim główkuje . Ważne że wycieczki firma nam funduje i kasę na 10 dotrzymuje a nawet srogie podwyżki szykuje już nie jeden je rozparcelowuje i do dywidendy i prowizji rocznej się szykuje i fury firma nam pucuje . Czas zmienić audi już nowe auto w oot się szykuje tylko cicho nikt tu nie plotkuje - tak się tu u nas miło pracuje. 10 lat temu to było teraz się wszystko popi********.
użytkownik
4 gru (6 dni temu)
4 gru (6 dni temu)
Sami wychowaliscie wrzod a teraz narzekanie. Jak chodził stary po działach i pokojach i się pytał jak się sprawuje to każdy mówił że ok że super i nie umiał się postawić i prawdy powiedzieć. Teraz nawarzyliscie piwo to będziemy je pić. Narzekanie nie pomoże .
użytkownik
5 gru (5 dni temu)
Położyłem ch..ja na tą firmę raz a dobrze , nikt nie wierzył ,że odejdę po 5 latach.
Postawiłęm sie kulawemu przez co długi czas byłem na celowniku ,mimo to pracowałem dalej.
Jako jedyny miałem odwagę publicznie powiedziec co mysle o jego
metodach zastraszania zwolnieniami i upokarzania ludzi , nawet tych najstarszych , gdy przyjechał
do Gryfina na polecenia straszego mistrza zwariowanego Zdzicha.

minął już prawie rok. i gdybym mógł ,zrobiłbym to raz jeszcze , bo było warto ;)
Nie polecam wam pracy w tych kołchozie , tutaj trzeba sie upodlic ,wyzbyc godnosci
lub dosadniej -wejsc komus głeboko w d..pe , żeby zarabiac tyle ile przydupasy i podciotki.
Płacą wam jeszcze delegacje ? czy to też sobie daliscie zabrać ? ;)

Gorąco wam nie polecam tej firmy -
Pozdrawiam cały GKM-1
użytkownik
6 gru (4 dni temu)
6 gru (4 dni temu)
Podwyżki ? Chyba w DT bo w DH raczej nie... jedynie Ci co poza pracą też się koleguja.
użytkownik
26 paź (miesiąc temu)
26 paź (miesiąc temu)
Pracuje od lat, od kiedy zaczolem dużo się zmieniło ale to chyba wszędzie czas nie stoi w miejscu
użytkownik
31 paź (miesiąc temu)
31 paź (miesiąc temu)
dobrze się robi bo koledzy ze wschodu na nas robią a my tylko musimy ich pilnować , nie ma sprzeczek bo ich nie rozumiem

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Pronet

targi poznanskie

besthillwork

lucbel

Art-bud

almus

komandor gdansk

Aberit rzeszów

węglostal

efes-pol

pfw

sushi

sushi factory

andpol

Mondelez płońsk

leader

Citronex pruszcz gdański

paweł kaźmierczak

trw gliwice

kasa stefczyka

alten

stefczyk finanse

wody polskie

Colian bydgoszcz

Wody
Alpla

Wiking Graf

Stocznia marynarki wojennej

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin