test
Znaleziono ponad 1000 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "pro cars"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
A ty pewnie jestes wzorowym i super pracownikiem?! A moim zdaniem jestes lewusem i niedorajda ktora nie umie poradzic sobie z robota i normy to przepasc dla ciebie nie doprzeskoczenia. Zatrudnij sie do maka albo gazetki na skrzyzowaniu rozdawaj
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Zamknij ryja
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Ja tam uważam, że np. oferty przedstawicieli handlowych są bardzo dobre i świetnie pomyślane, szczególnie prowizje, ale prawdą i to niezaprzeczalną jest też fakt, co chyba wiadomo, że carsberg jako piwo to się sprzedaje sam, nie ma w tym w ogóle trudnu
użytkownik
29 lis (11 dni temu)
29 lis (11 dni temu)
profesionalna obsluga Polecam !!!
Rs cars Jasło
użytkownik
27 lis (14 dni temu)
27 lis (14 dni temu)
Dziwne praktyki???
Zatrudniamy na umowę o pracę, opłacamy pełne składki za pracownika. Niestety często to pracownik okazuje się nie w porządku wobec pracodawcy i lekceważy warunki umowy, nie wykazuje motywacji do pracy, a niejednokrotnie nie licząc się z konsekwencjami opuszcza miejsce pracy.
Nasze oferty pracy są skierowane tylko do osób, które naprawdę chcą pracować. Taka osoba może liczyć na sporą liczbę godzin i uznanie kontrahenta. Mamy sporo pracowników, którzy pracują u nas od dłuższego czasu i są bardzo zadowoleni. Zdarza się, że pracownik opuszcza nasze szeregi i szybko do nas wraca, gdyż warunki jakie proponujemy są bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych agencji.
Nie wzbraniamy się przez negatywnymi komentarzami, ale prosimy o konstruktywną krytykę , a nie rzucanie obelg w naszą stronę. Szczególnie jeśli nie było się naszym pracownikiem lub nie zagrzało się w naszym zespole zbyt długo miejsca.
użytkownik
27 lis (14 dni temu)
27 lis (14 dni temu)
Co konkretnie wygląda inaczej? Przed wyjazdem każdy pracownik jest dokładnie o wszystkim informowany. W razie jakichkolwiek wątpliwości zarówno biuro, jak i Pani rezydent są do dyspozycji. Wynagrodzenia są naliczone zgodnie z prawem zarówno holenderskim jak i polskim. Nie ma mowy o złych naliczeniach o czym świadczą zaliczone przez nas audyty i zdobyte certyfikaty. Tego typu opinię prosimy potwierdzić dowodami lub darować sobie oczernianie naszej firmy używając różnych "nick'ów"
użytkownik
23 lis (17 dni temu)
23 lis (17 dni temu)
Siema Cyrk Na Kółkach. Czy ty nie widzisz że to ściema i machloja. Kto będzie tyle się chałturzył bez wypłaty i to w wiatrakolandji. JO jest podstawiona. Poczytaj jej inne wypowiedzi. Oczernia inne firmy a wychwala samą siebie. Chodzą pogłoski że to koordynatorka sama pisze te komentarze i pochwałki. Jak by była oszukana to nie poszła by do getjoba gdzie na wypłatę wysokości jałmużnej trzeba czekać ponad miesiąc a nie tydzień jak w holenderskiej agencji. Bo warto pamiętać że w Get jobie nie płacą nigdy na czas. Ściemnia i kłamstwo co ona pisze. Wyyymiecione mam na was. Prawdziwe opinie są usuwane. Nie ma wolności słowa. Jak ktoś pisze komentarz to widocznie ma do tego powód. Jak ta jędza Jadzka :) przjedze na domek to jej charknę prosto w ryj by wiedziała co my tu o niej godomy.
użytkownik
22 lis (19 dni temu)
22 lis (19 dni temu)
Rozumiem intencje i to co chcesz powiedzieć, jednak proszę byś wypowiadał się w bardziej delikatny sposób. Kwestie wynagrodzeń to niemal zawsze newralgiczny temat. Być może użytkownik nie wiedział co zrobić i cierpliwie czekał na wypłatę? Oczywiście, warto w takich sytuacjach podjąć działania na przykład udając się na rozmowę z osobami odpowiedzialnymi za wypłacanie wynagrodzeń. Jak rozumiem, Ty także pracowałeś za pośrednictwem Get Job Sp i nie miałeś podobnych trudności?
użytkownik
20 lis (21 dni temu)
20 lis (21 dni temu)
Skoro, jak sam piszesz, pracujesz w pro-cars w Tychach, to może jednak zechciałbyś napisać nieco więcej o pracy w tym miejscu? Wszelkie konkrety są mile widziane na forum! Interesuje mnie na przykład atmosfera panująca wśród współpracowników oraz dostępność benefitów socjalnych.
użytkownik
20 lis (21 dni temu)
20 lis (21 dni temu)
UWAGA NA TE FIRME:

PRAEBEO INVEST !!!
Ta strona powstała w celu ostrzeżenia ludzi przed współpracą z firmą praebeo i jej pochodnymi czyli praebeo invest, exeos cars, jj group, adf autodofnansowanie itd.
Krótkie wyjaśnienie (bo cała historia zajełaby kilka stron A4):
Prezesem firmy jest Pan Jakub L, syn Jana L - jest to manager spolek o nazwie exeos cars, jj group car management, adf itd - w tych firmach zarejestrowanych na tzw "słupa" wraz z Panem Radosławem K. obecnym pracownikiem praebeo finance, zajmowali się wyłudzaniem kredytów oferując samochody w tzw autodofinansowaniu - ludzie dostawali auto w kredyt z naklejkami sponsorow i rzekomo exeos mieli placic za wozenie tej reklamy na karoserii tylko trzeba wziasc od nich auto, oczywiscie przelacone ok 30% i prowizja przy kredycie ok 5-10 tyś zł! Czyli na jednej sprzedazy auta mieli od 10 do 20 tys zl na czysto albo i wiecej. a kupujacy po 3 mc zostawal sam z kredytem od 70 000 nawet do 100 000zl !
Masz watpliwosci czy wchodzic z nimi w jakis uklad mimo ze wszystko ladnie i pieknie wyglada, a pracownicy sa bardzo mili i kulturalni? Zadzwon, a opowiem Ci moja historie i innych poszkodowanych jak to Pan Jakub z Radoslawem i resztą oszustow zrobili nas w balona.

tel 665 400 003 - najlepiej dzwonic w godz 20:00 - 21:00
użytkownik
19 lis (21 dni temu)
19 lis (21 dni temu)
tragedia
użytkownik
18 lis (22 dni temu)
18 lis (22 dni temu)
To gdzie te kobiety? Bo ja ich tam jeszcze nie widziałem a jeżdżę na wózku widłowym.
użytkownik
18 lis (23 dni temu)
18 lis (23 dni temu)
Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy. Wiecie jaka jest teraz sytuacja w firmie Arciszewski Witold Zakład Usługowo Handlowy profi cars w miejscowości Opoczno? Koniecznie dodajcie opinię!
użytkownik
15 lis (26 dni temu)
15 lis (26 dni temu)
Chyba jednak nie sami
użytkownik
14 lis (26 dni temu)
14 lis (26 dni temu)
Może trzeba by zadać to pytanie osobom decyzyjnym w firmie pro-cars? Oczywiście mam nadzieję, że także któryś z pracowników coś wie na ten temat i będzie chciał podzielić się informacjami na forum. Długo już pracujesz w pro-cars? Co możesz powiedzieć o zatrudnieniu w tym miejscu?
użytkownik
13 lis (27 dni temu)
13 lis (27 dni temu)
Tak 1.3 kg karpia(naszczescie wypatroszonego juz)
użytkownik
13 lis (28 dni temu)
13 lis (28 dni temu)
Będzie jakaś premia na święta?
użytkownik
10 lis (miesiąc temu)
10 lis (miesiąc temu)
Dziękuję za wsparcie. Jeżeli jesteś też oszukany przez tą firmę to proponuję zjednoczyć razem siły. Na własną rękę zgłosiłam sprawę do urzędu. A jak trzeba będzie to wezmę nawet adwokata. proponuję jeszcze raz zjednoczyć siły. I nie dać się dalej oszukiwać. proponuję solidarnie podjąć protest tak by każdy z nas dociekał swoich praw. Ciężko pracuję na moje pieniądze i nie dam się okradać. Za wszystko trzeba w tej firmie płacić. Zarabiają grube pieniądze nawet na kosztach mieszkania gdzie nie ma prywatności i żadnych praw. Straszą karami niemal za wszystko. Biorą chorondalne pieniądze za mieszkanie. A wypłaty są kiepskie. Rozumiem że firma musi utrzymać biuro i pokryć koszta ale dlaczego jeszcze zarabiać na kosztach mieszkalnych? Czytałam na forum że to nielegalne więc LUDZIE ZBIEŻMY SIĘ I ODZYSKAKMY NASZE PIENIĄDZE. Mało mi zostaje z wypłaty, ale wystarczająco ZROBIĘ by przekazać ta sprawę do adwokata.

ZRÓBMY RAZEM proTEST. NIE DAJMY SIĘ OKRACAĆ. ZBIERZMY RAZEM SIŁY.
użytkownik
8 lis (miesiąc temu)
8 lis (miesiąc temu)
Na tę chwilę nie mamy niewyjaśnionych sytuacji z pracownikami, zwłaszcza dotyczących wynagrodzeń. Wszystkie osoby, które zgłosiły się z jakimkolwiek problemem/ uwagą otrzymały wyjaśnienia.
Zdarza się, że nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie od razu, ponieważ współpracujemy z zewnętrznym biurek księgowym w Holandii i również musimy czekać na odpowiedź z ich strony. Jednak nigdy nie pozostawiamy sytuacji bez wyjaśnienia. Przechodzimy przez szereg audytów zarówno w Polsce jak i Holandii, więc nie jest możliwością aby kogokolwiek oszukać i czerpać z tego dodatkowe korzyści.
użytkownik
7 lis (miesiąc temu)
7 lis (miesiąc temu)
@miś, czy ogólnie w firmie pro-cars obowiązuje system zmianowy? Jeśli tak, to raczej należy liczyć się z tym, że praca odbywać się może na przykład chociażby w niedziele i Święta. Czy możesz napisać coś więcej o specyfice i trybie pracy w pro-cars w Tychach?
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "pro cars"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wolbrom
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin