test
Znaleziono 903 wpisy pasujących do wyszukiwanego hasła "rataj"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Kierownik zespołu sprzedaży Polski Koncern Energetyczny S.A. 2015-06-21 Żródło: najlepszyfachowiec.pl Warszawa (mazowieckie) Opis stanowiska: zarządzanie zespołem sprzedażowym, rekrutacja handlowców, nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych, zapewnianie efektywnej sprzedaży oferowanych produktów, analizowanie wyników sprzedaży oraz planowanie i podejmowanie działań w celu zwiększenia efektywności sprzedaży, analiza rynku. minimum roczny staż na stanowisku kierownika zarządzającego zespołem sprzedaży, najchętniej z doświadczeniem w z
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Wedlug mnie ta firma to jest jedna wielka porażka w świecie dostawców internetu. Nie potrafia utrzymac stalego łacza dluzej niz godzina. Gdy dzwonisz w sprawie problemu, to gówno sie dowiadujesz, bo robią tam sami imbecyle niepotrafiacy absolutnie nic. Nie informuja klienta o zadnych np. pracach serwerowych itp. Gdybym mogl od tak rozwiazac z nimi umowe, to zażadał bym jeszcze kurwa pieniedzy za usterki na psychice przez tych jebanych idiotów. Zycze Wam, aby Wasz salon spłonął w pizdu.
użytkownik
2 lut (14 dni temu)
Do końca życia wdzięczna będę za okazaną mi tutaj pomoc!!
użytkownik
8 sty (miesiąc temu)
8 sty (miesiąc temu)
Ja bardzo prosze Milego Pana o odeslanie mi sprawnego sprzetu lub zwrot moich 80zl albo przynajmniej odebranie telefonu i przyznanie sie ze jest Pan oszustem.Bo ja nie bede zglaszac sprawy na policje bo ja nie czuje sie ofiarą.To Pan jest ofiara własnej chciwosci i kłamstw.Ale jeżeli Pan tego nie zrobi o co grzecznie prosze to ja wystawie tu Panu taką opinię że już nawet pies z kulawą nogą bandaża o Pana nie kupi.Rozumiemy sie?Proszę to przemyśleć na spokojnie.Życzę Ci slodkich snów.
użytkownik
8 sty (miesiąc temu)
8 sty (miesiąc temu)
Narazie wolalabym nie zabierac glosu na temat tej firmy. Zaczekam jeszcze kilka dni.

Moje sugestie dla Firma DORA Dominik ratajczak:
Proszę o rozpatrzenie mojej sprawy:)
użytkownik
6 sty (miesiąc temu)
6 sty (miesiąc temu)
Zadnych problemów z niczym.
użytkownik
3 sty (miesiąc temu)
3 sty (miesiąc temu)
Super fachowcy w swojej dzedzinie. Szalenie dyskretni! Brawo!
użytkownik
2 sty (miesiąc temu)
2 sty (miesiąc temu)
Korzystałeś w ostatnim czasie z usług firmy Robgont? Czy w Twoim przypadku nie było żadnych problemów z rozliczeniem z firmą, której dotyczy wątek tego tematu? Napisz coś więcej na temat Twojego zlecenia, które powierzyłeś tej firmie, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoją wypowiedź. Zachęcam.
użytkownik
30.12.2018 (miesiąc temu)
30.12.2018 (miesiąc temu)
Cześ to nie jest prawda przede wszystkim to właścicielka jest bardzo w porządku zawsze pomoże i jest bardzo wyrozumiała ale za to właściciel opinia casanowa nie odpuszcza żadnej pracownicy będzie zabiegał do tond do puki jej nie uwiedzie a potem ja zwalnia lub szantażuje kompletny nie odpowiedzialny szpaner i chwalipięta
użytkownik
29.12.2018 (miesiąc temu)
29.12.2018 (miesiąc temu)
Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. w mieście rataje, bo nie piszecie nic o nich, a nie wiemy jak u nich z zatrudnieniem jest.
użytkownik
21.12.2018 (miesiąc temu)
21.12.2018 (miesiąc temu)
Firma jak najbardziej NIEUCZCIWA nie płaci za otrzymany towar ostrzegam wszystkich ,nie odbiera telefonu unika spotkan muszę jeszcze zawiadomić US o odliczeniu VAT które napewno dokonali
użytkownik
16.12.2018 (2 miesiące temu)
16.12.2018 (2 miesiące temu)
Bardzo dobrze biuro zna się na swojej pracy. Bardzo dyskretnie mi pomogli.
użytkownik
12.12.2018 (2 miesiące temu)
12.12.2018 (2 miesiące temu)
A więc to świetnie! Takie komentarze klientów danej firmy również tu cieszą. Gdy zajdzie taka potrzeba, ponownie skorzystasz z ich usług?

Może teraz wypowiedzieliby się jacyś pracownicy Secret Agencji Detektywistycznej? Z wielką przyjemnością poznalibyśmy warunki, jakie oferuje swoim pracownikom ten pracodawca. Czy macie tam dostęp do pełnego pakietu socjalnego? Czekamy na Wasze opinie z niecierpliwością.
użytkownik
10.12.2018 (2 miesiące temu)
10.12.2018 (2 miesiące temu)
To są poważne zarzuty Kolegp. Możesz przedstawić jakieś dowody na potwietfzenie swych słów?
Bo sorry ale "rzucanie" nazwami 2 firm handlujących częściami zamiennymi... Które to firmy (zakładając że prawisz prawdę) bez nakazu zapłaty wydanego przez Sąd nie mogą ujawnić osobom postronnym takowych informacji - czyniąc to same płaciły by większą zapewne karę i odszkodowanie za ujawnienie takowych danych (zakładając nswet iż byly by one zgodne ze stanem faktycznym) niż rzekome długi. W innym przypadku dopuściłeś się pomówienia Kolego. Co zaś do Twojego stwierdzenia ze firma nie płaci ludziom w terminie...to. - z calym szacunkiem - bzdury wypisujesz Kolego.
użytkownik
09.12.2018 (2 miesiące temu)
09.12.2018 (2 miesiące temu)
Firma tonie ma tyle dlugow ze nawet czesci n8e ma gdzie kupowac a dostaja nagrod fair play zenada....
Ludziom kasy nie placa i pisza ze jest fajnie g.... prawda....
Kochankowi kasy na ponad 200 tys stoja chlopak musial zawijac sie.
Jak chcecie sprawdzic zadzwoncie do gordona czy dedala...
użytkownik
07.12.2018 (2 miesiące temu)
07.12.2018 (2 miesiące temu)
Myślę że możesz śmiało spróbować lecz nie licz raczej na kokosy na umowie w okresie próbnym. Jak przetrzymasz te pierwsze trzy miesiące i odnajdziesz się w tej pracy (nie zawsze bywa kolorowo - czasami sobie po cichu zdrowo poklniesz ale częściej jeździsz z "bananem" na twarzy) to potem będzie już tylko lepiej a Kto pyta nie błądzi...
użytkownik
07.12.2018 (2 miesiące temu)
07.12.2018 (2 miesiące temu)
Myślę że możesz śmiało spróbować... Wszak kto pyta nie błądzi ;) nastaw się tylko proszę na to że przez pierwsze trzy m-ce umowy na okres próbny wielkich kokosów nie dostaniesz ale z głodu nie umrzesz.... Jesli wytrzymasz przez ten okres i poczujesz że spełniasz się zawodowo i odpowiada Ci taki tryb życia (a bywają różne chwile - czasami sobie zdrowo poklniesz po cichu ale bywają i dni gdy pracujesz z "bananem" na twarzy) to potem będzie juz tylko lepiej
użytkownik
07.12.2018 (2 miesiące temu)
07.12.2018 (2 miesiące temu)
Zgadzam się z Tobą Kolego w całej rozciągłości - no może tylko z tą dokładnością szkolenia w praktyce troszkę przykoloryzowałeś (w sumie to nie wina prowadzących tylko ograniczony czas - moim zdaniem trzy dni byłyby rozwiązaniem optymalnym) - natomiast co do dostępności i podejścia konkretnych Osób z biura w poważnej sytuacji kryzysowej... Jestem pod olbrzymim wrażeniem - w jak najbardziej pozytywnym świetle tego słowa - i nie jest to bynajmniej "lukrowanie" na pokaz lecz świeżo przeżyta autopsja
użytkownik
06.12.2018 (2 miesiące temu)
06.12.2018 (2 miesiące temu)
Witam ponownie
Mam 51 lat nie mam doświadczenia w jeżdzie zagranicą. Osiem lat jezdżę taksówka moje wyjazdy to tylko Niemcy .
Mam pytanie czy mam szanse u Państwa na wakat kierowcy busa.Posiadam aktualne psychotesty i badanie lekarskie.
Pozdrawiam Jacek
użytkownik
06.12.2018 (2 miesiące temu)
06.12.2018 (2 miesiące temu)
WITAM
MAM 51 L OSIEM LAT DOŚWIADCZENIA ZA KIEROWNICA TAKSÓWKI.JEŻDZIŁEM DO NIEMIEC Z KLIENTAMI,SŁABO U MNIE Z JĘZYKAMI .MAM PUTANIE CZY MAM SZANSE U PAŃSTWA DOSTAĆ WAKAT KIEROWCY.
Z GÓRY DZIEKUJĘ ZA ODPOWIEDZ
POZDRAWIAM JACEK
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "rataj"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Konin

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Kierowca Bytom

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin