test
Znaleziono ponad 1000 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "starz"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Czesta rotacja jest spowodowana brakiem osiągnięcia zamierzonych celów te cele nie zostana nigdy spełnione bo nie działają maszyny detal na czas nie jest dostarczany na stanowiska cykle sa błędnie powyliczne za co karani sa ci na koncowym etapie produkcji bledy na gorze powodują niską wydajność na dole i w sapie niestety mamy to co mamy jako ktos na samym dole widzę że nigdy nie osiągniemy zamierzonych celów jakie szukanie detalu przez spawaczy jakie wykonywanie pracy za robota?brak organizacji powoduje rotacje na dole stad te ogłoszenia skoro starzy pracownicy nie sa w stanie wykonać zamierzonych celów jak to zrobi nowy?gora kryje górę dol się zmienia a cala organizacja i podejście do pracy kantorkow no niestety... wystarczy powstawiac kamery przez technologię na stanowiska pracy ...ale ... my na dile to murzyni którzy maja robić takie tepaki ...gora wie lepiej ...
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Brak wentylacji na halach
Temperatura nie zgodna z przepisami bhp ( za niską)
Brak weryfikacji umiejętności w stosunku do zarobków. Nowy pracownik po roku zarabia więcej niż starzy .

Firma inwestuje lecz najwięcej w kamery które mają niby na celu poprawę bezpieczeństwa a w rzeczywistości WszYscy wiedzą po co.

MAJSTER z hali D wiecznie na psychotropach co odbija się na moralach i psychice załogi ( wieczne pretensje zmiana pracy co chwile, kapowanie kierownictwu ma we krwi )

Mimo wszystko firma jest doskonałym miejscem na zdobcie doświadczenia bądź pomostem w emigracji za granicę
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Chcesz się przyjąć jako sekretarka ? najpierw przyjdź na monitoring -popracuj i zobacz na czym praca polega . Łączenie rozmów, obsługa komputera i użeranie się z grafikiem , bo jak na razie tylko ,,starzy ,,łapią nadgodziny.Nam świeżym nie dają zarobić . Ale o tym decyduje grafikowy . A co do sekretarki -zapomnij o etacie,i tyle w tym temacie.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Grafpol Firma która do bólu chce pokazać co może, wykorzystuje Kodeks Pracy do tego aby obcinac wszystko co można. Zatrudnia ludzi w takim tempie że niezdarzysz poznać ich imienia. Liczy się tylko SZTUKA na stanowisku a nie efekt jego pracy. Dla Firmy najgorsi są starzY PRACOWNICY przede wszystkim DRUKARZE i Ci co wykorzystują KODEKS Pracy (chodzą na krew chorobowe opieki itp) Firma rozpoczęła wojnę z tymi co pracują kilka lat tylko po co. Czy wcześniej tyle osób korzystało z tego co wymieniłem NIE - I TO JEST TYLKO WINA PRACODAWCY KTÓRY NIE WIDZI ŻE Z CIĘĆ KILKU ZŁOTYCH. TRACI LUDZI, SZACUNEK I do tego płaci za szkolenie nowych którzy przychodzą tu na chwilę
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Pracuje w Voss juz 4 lata powiem wam tyle ze ta firma schodzi na psy. Nie dziwie się ze starzy pracownicy uciekają z tej chorej firmy ja planuje to samo . To jest śmieszne żeby W kategorii premiowej zabrać z jednej podstawy i dodać do drugiej podstawy mam namyśli ze dodano nam 100 zł do absencji chorobowej przez co teraz jak pójdziesz na chorobowe głupie 3 dni to zabierają tobie 180 zł !!! zamiast 80. Zamiast dodać do chorobowego tą 100 lub 150 żeby ludzi zmotywować do nie brania L4 to tylko rubryczki zmienili i nic poza tym ! jestem rzucany na różne stanowiska i za moją wiedzę i brak reklamacji od 4 lat nie dostałem żadnej premii. Nie umieją docenić pracownika, szkoda słów, i nerwów, nie polecam tej firmy
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Wielka Szkoda dla firmy ze nie przyjdzie Pan Tomek.To rozsądny menedżer. W końcu ktoś by zrobił porządek w tym bałaganu. A tak to dalej rządzą starzy wyjadacze
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
jednego nie rozumiem.czemu casto placi wiecej swoim pracownikom.nawet za prace w niedziele dostaja 150 zeta,a lm nedzne 50 dych.100 zlotych podwyzki to jakas zenada.tak samo jak to,ze nowi pracownicy niejednokrotnie dostaja wiecej kasy niz maja starzy,mimo ze niektorzy dostali prace przez pomylke.najbardziej pozadani sa lizydupy i wazeliniarze.ci za zaslugi i obietnice awansu zrobia i powiedza wszystko.nie domagamy sie duzo.chcemy zarabiac adekwatnie do wynikow firmy.zysk rosnie,a zarobki stoja w miejscu.premia kwartalna to tez jakas pomylka.powinna byc premia miesieczna,tj procent od obrotu dzialu do podzialu na ekipe.wzor na obliczenie premii kwartalnej jest taki,zeby nikt nie zrozumial jak ona jest wyliczana.zreszta i tak zawsze moga nas uje... na premii .wystarczy ze zrobia jakas przebudowe sklepu czy dzialu i biora kase z premii pracowniczej.tyle na dzis.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Ludzie, czy wy czasem nie przesadzacie? Mam wrażenie, że wszystkie te opinie piszą osoby ze zlecenia (czyt. osoby, których Bonito było/jest pierwszą pracą). Gdziekolwiek byście nie poszli, wszędzie będzie podobnie na tego typu zakładach. Zawsze będą równi i równiejsi. Czym wy się przejmujecie? Przychodzicie do pracy, by zarobić, czy szukać nowych psiapsiółek. Bo jeśli to drugie, to darujcie to sobie. To już nie jest szkoła, że wszyscy mnie muszą lubić. Jeśli ktoś mnie lubi, to okey, fajnie, a jeśli nie, no to cóż... nie zamierzam z tego powodu płakać. Po części, co tutaj piszecie jest prawdą, ale moim zdaniem za bardzo to wszystko koloryzujecie. Co do pana D, zostawię to bez komentarza (bo wszystko tu zostało już napisane), ale co do innych... w każdej pracy są lizusi, którzy nic nie robią, a są bardziej cenieni, a ten co zapierdala, jest niewidoczny i tyle. Czym wy się tak dziwicie? Wiadomo, że to wkurwia strasznie, że jeden po dupie się kopie, biegając z zamówieniami, a drugi chowa się między regałami i gada. Ale z tym wszędzie się spotkacie, nie tylko w Bonito. A co do fałszywych ludzi, to w każdej pracy ktoś taki się znajdzie. Serio przejmujecie się tym, że ktoś was obgaduje i to jeszcze nieumiejętnie (bo wszystko słyszycie?) Wiem, że to nie jest miłe, ale co taka osoba może powiedzieć na wasz temat? Nawet was nie zna. Jeśli już was obgaduje i was nie lubi, to niech to będzie jej problem, a nie waszym. Róbcie co do was należy i tyle. Świat nie kończy się tylko na Bonito, a czasami odnosiłem wrażenie, że starzy pracownicy tylko tym żyją, jakby nie mieli własnego życia. Co do kierownika, to też strasznie przesadzacie. Postawie się na jego miejscu. Miejcie pod sobą tylu ludzi. On tak naprawdę nie wie, ile stoisz z koleżanką przy regale, i jak długo z nią rozmawiasz. A co do tego, że kompletacja się nie wyrabia i ściągają ludzi z innych działów, to już totalna ściema. Wtedy, kiedy wpada więcej zamówień, owszem, pakowalnia idzie wybierać, przyjęcie również. Ale raczej priorytetem jest, by wszystkie zamówienia wyszły na czas. A książki, które wykłada się na półkę, z godzinę mogą poczekać, nic się przecież nie stanie. Poza tym, chłopacy z pakowani później mają co pakować. Wychodzą na wybieranie, by cały dzień zaś nie stać i pakować, bo pierdolca idzie od tego dostać.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
To co się dzieje w centrali i na magazynach to też wielki żart. Firma powoli budzi się z ręką w nocniku. W Polkowicach jest coraz większa rotacja pracowników bo coraz więcej ludzi odchodzi z firmy, nie tyczy się to wyłącznie magazynów ale również biur a duża rotacja nie świadczy przecież dobrze o firmie. I tak o to kierownicy nie posiadający żadnego wykształcenia zaczynają się dziwić, że nie ma pracowników za najniższą i nie mają rąk do pracy. Strefa poszła dawno do przodu (Sitech, VW) a CCC pozostaje w tyle i wielkie zdziwienie.

Otóż pozwólcie, że wam wytłumaczę jak to na magazynie jest. Pracujesz za możliwie najniższą kwotę jaką się da. Najczęściej się trzeba dobrze narzucać kartonów a zimowe buty nie są lekkie i jeśli nie chcesz przyjść w sobotę do pracy wielkie zdziwienie bo czym masz niby być zmęczony? Wielkie zdziwienie, że nie chcesz przyjść w sobotę do pracy w tak super firmie. A propos, za tą przepracowaną sobotę nie zapłacą Ci w pełni przy wypłacie tylko połowę dostaniesz w bieżącym miesiącu a drugą połowę na koniec kwartału więc co to za motywacja? jeśli ok 50 zł dostaniesz w tym miesiącu a druga pięćdziesiątkę za 3 miechy?

Motywacja to też temat rzeka.... raczej wyschnięta rzeka bo kierownicy na Logistyce, a w szczególności Ty kierowniku z miasta Łodzi nie potrafisz zmotywować do niczego ludzi a wręcz ich demotywujesz. Nie jesteś w żaden sposób przygotowany na to co Cię czeka już nie długo... starzy pracownicy, którzy jeszcze jakoś pracują powoli tracą motywację do czegokolwiek i 50% twojej załogi myśli o odejściu i szuka nowej pracy. A Twoją siłę kierowniku z miasta Łodzi są twoi pracownicy a nie Ty. Bo czym byś był bez tych paru ogarniętych osób? Bez specjalistów? Bez dobrych ekip na sorterze?

Firma tak docenia swoich pracowników, że co pół roku daje po 15 zniżek na te marne buty i na święta 300 zł, no chyba że masz na rękę 2700 wtedy to jest 200 zł, no i do tego jeszcze jest trzynastka. ok, jest ale nigdy nie ma pewności czy nadal będzie bo nigdy nie wiadomo czy prezes pozwoli wypłacić trzynastki. Dla porównania VW czy Sitech dają ok 2000 na święta + wczasy pod gruszą + trzynastki + 200% za niedzielę, no i wszystko wypłacają w terminie w nie pod koniec kwartału.

Pani Julito polecam zrewidować stanowiska kierownicze i płace na magazynie bo już teraz nie macie rąk do pracy a firma się rozwija a nie cofa.... a tych 35 pracowników z UKRAINY nie zastąpi wam doświadczonych osób.

Ale z drugiej strony jak Ci się nie podoba to możesz odejść bo nie jesteś przywiązany łańcuchem do firmy i nie myśl sobie, że ktoś będzie próbował Cie zatrzymać, bo pomimo że nie ma ludzi do pracy gdy pracownicy odchodzą żaden z kierowników nie poniży sie do tego stopnia żeby dać te 300 400 zł podwyżki żebyś został. Wolą zatrudnić nowego pracownika o ile go znajdą.... za najniższą oczywiście, który za rok czy półtora odchodzi i tak to się kręci...

Witaj w CCC! nie rozsiadaj się za bardzo bo zaraz będziesz chciał stąd odejść.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Tu się zgadzam, że starzy PH są dobijani wysokimi targetami, a nowi raczkujący mają śmieszne targety i biorą kasę za nic nie robienie, czyli za ściemę. Tak było zawsze i proceder trwa. Oto krótka historyjka z życia POLLENY: sam byłem PH ambitynym z wysokim targetem namiętnie podwyższanym co miesiąc o wysoką wartość i zadaniówkami wygórowanymi nie do wykonania. Pollena miała kiedyś czterech KRS i jeden z nich miał ciągle zawyżany niewykonywalny target . Kierownik nie zarabiał, PH tego kierownika nie zarabiali, a pozostałe 3 regiony brały kasę za nic (przepraszam zapomniałem , że za ściemę) i bawiły się w wypasionych hotelach za nasz ciężki trud. My też bywaliśmy w hotelu z jednym noclegiem, ale różnica była taka, że nasz region cały piątek pracował i dopiero na obiadokolację jechaliśmy na zlot i powrót mieliśmy w sobotę czyli przeznaczaliśmy czas, który powinniśmy spędzić z rodziną. Natomiast 3 regiony pozostałe bawiły się spokojnie przez dwa dni (np. poniedziałek i wtorek) nie pracując, ani minuty w tych dniach. Byli równi i równiejsi. Wtajemniczeni wiedzieli o niestosownych sms-ach stosowanych przez kadrę zarządzającą wobec pracowników. Wszystko dla osiągnięcia celów sprzedażowych. Oto taka historyjka...
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Zakłamana aldora usuwa negatywne komentarze na swój temat.Uwaga na szklarnie W Zwole wiocha Ijselmuiden Szefem jest Jacob istny Hitlerowiec .chcę żeby Polacy wyrabiania jakieś kosmiczne normy a jak nie to wywala nowych po kilku godzinach jak nie dają rady .I wracają ludzie do Polski jeszcze w większych długach bo biuro im nagadalo głupot jak to jest cudownie na szklarni.Na domkach syf patologia codzienne picie i ćpanie. Domki są na 7 osób a mieszka w nich 15 .Oczywiście zdarzają się kradzieże nawet jedzenie kradną. A jak się nachleja awantury i bijatyki.A koordynator Waldek ma ludzi gdzieś nic nie załatwi i w niczym nie pomoże.Ubezpieczenie trzeba samemu sobie opłacać,w innych biurach także życzy was nie obchodzą. I jeszcze Aldora nie opłaca składek więc miesiące i lata które się unich pracuje wogule się nie liczą do starzu pracy ,więc tak jak by się pracowało na czarno.Ogulnie. Ja w tym obozie  wytrzymałem  3 tygodnie i się zwolniłem i znalazłem pracę w innym biurze normalnym i uczciwym.Zreszta Szefem Aldora jest Turek więc niema się co dziwić że to biuro to Porażka.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Nikt tu nie pisze o lakierni a chyba powinien, kierownik ma takie podejście ze wszyscy sie go boja jak ognia, nie można na chwile stanąć i odsapnąć bo zaraz beda wielkie pretensje, wszyscy co są nad zwykłymi pracownikami czuja sie nie wiadomo kim. Tylko koła koła koła, za 200 h pracy wypłaty 3000. To jest jakaś kpina, tyle można zarobić w mando wkrecajac śrubki do jakiegoś elementu a nie dźwigając ciężkie koła. Takiej rotacji jak teraz nigdy nie było co chwile przychodzi ktoś nowy porobi miesiąc i spieprza bo starzy pracownicy mówią mu jak wyglada sytuacji w tym syfie. Podczas sprzątan bardzo łatwo o wypadek można poparzyć sobie drogi oddechowe czy rozwalić głowę, siedzisz cały uwalony w wazelinie i lakierze po czym śmierdzisz 3 dni flotacja ze rodzina nie chce sie do Ciebie zbliżyć a mimo to żadnego dodatku nie ma, jeszcze premie utną bo przecież nie bylo produkcji. Zero poszanowania dla drugiej osoby masz zapieprzac jak wół mimo ze wiesz ze gowno zarobisz. Moze w końcu Ci u góry sie obudza i wysłuchają pracowników zrobią jakies zebranie ?!
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Na kurs zapisali mnie starzy bo miałam problem z zaliczeniem angielskiego. Nigdy nie lubiłem się uczyć języka bo zajęcia były tak nudno prowadzone - masakra. Ale tam polubiłam business-job interview club i tak się zaczeło. Są tam świetnie prowadzone zajęcia oparte na rozmowach o ciekawych tematach no i fajni ludzie, przy okazji poznałam kilka świetnych osób z którymi do tej pory utrzymujemy kontakt:-)
użytkownik
wczoraj 22:18
wczoraj 22:18
Przyszły pieniądze (fat że dopiero 21.20)ale są więc nie ryczcie jak stare baby.Pewnie najbardziej płacza starzy spawacze bo ich zna w domu bije innej roboty nie znajda bo ich nikt nie wezmie.prawda jest taka że ktoś wreszcie powinien zrobic czystko wsrod tego betonu na hali.sa dobrzy spawacze ale nie przebijaja sie bo decyduje stara gwardia pijaków.uszczuplic kadre do minimumpracowac tylko na małej hali nie generować kosztów i tyle.tylko kto ma tą kadre wybrać układowcy?
użytkownik
10 gru (2 dni temu)
10 gru (2 dni temu)
Kiedys bylo pieknie (E&A)ale wryło sie Adecco i [email protected] robote za granica.nie szanuja starych pracownikow w odroznienou do E&A.WIEKOWKA MA PO 5 DNI A starzY PO 3 .I TE GLUPIE TLUMACZENIA Z BIURA ZE NIE MA PRACY.MOZE KIEDYS SIE ZJEDNOCZYMY I TO MY BEDZIEMY DYKTOWAC WARUNKI
użytkownik
9 gru (3 dni temu)
9 gru (3 dni temu)
Chora atmosfera plotki donosy uklady nikt nikogo nie szanuje a juz pracy ! to w ogóle. ...nowi starzy liderzy jak poganiacze do roboty i ruchacze do dziewczyn..A tyle chętnych do przerobienia......

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie:
Wieksza kontrola nad tym co się dzieje na hali
użytkownik
9 gru (3 dni temu)
Rany biznesmen który wybrał niewłaściwy profil działalności. Chciałbym ci powiedzieć, że niezależnie od tego czy jesteś taksówkarzem, prowadzisz warsztat, myjnię czy aptekę, ZAWSZE najpierw pracujesz na opłaty, najmy, zusy i inne, a dopiero nadwyżka jest twoją wypłatą. Czasem się zdarza, że pomimo dużego obrotu nie zostaje NIC na wypłatę dla właściciela.
Idź kolego do pracy na etat i ciesz się płatnym urlopem.
Etat to prawdziwy miód.
Wyliczenia z taksi porównujecie do pracy na etacie. Ale do pracy należy dojechać, przez korki w godzinach kiedy wszyscy pracę zaczynają to wycieczka na godzinę, to samo powrót. Robi się już nie 8 godz a 10. Do pracy jedziemy autkiem które spala w korku, a czasówka nie bije. Gdy sie autko popsuje to należy je naprawić i oddać część wynagrodzenia z etatu. Myjnia rzadziej niż na taxi, ale też będzie potrzebna. OC oczywiście zapłacone, a i auto się starzeje. Należy odłożyć z wypłaty na wymianę nowego.

Podsumowując praca na etacie to nie czysty zysk za 176 godz. Większość z nas na etacie nie ma szans zarobić tyle co na taxi.
Jazda w icar taxi to wybór, tak samo jak praca na taxi czy na etacie, jazda skodą czy toyotą. Jedni wolą LPG inni ON.
użytkownik
9 gru (3 dni temu)
Rany biznesmen który wybrał niewłaściwy profil działalności. Chciałbym ci powiedzieć, że niezależnie od tego czy jesteś taksówkarzem, prowadzisz warsztat, myjnię czy aptekę, ZAWSZE najpierw pracujesz na opłaty, najmy, zusy i inne, a dopiero nadwyżka jest twoją wypłatą. Czasem się zdarza, że pomimo dużego obrotu nie zostaje NIC na wypłatę dla właściciela.
Idź kolego do pracy na etat i ciesz się płatnym urlopem.
Etat to prawdziwy miód.
Wyliczenia z taksi porównujecie do pracy na etacie. Ale do pracy należy dojechać, przez korki w godzinach kiedy wszyscy pracę zaczynają to wycieczka na godzinę, to samo powrót. Robi się już nie 8 godz a 10. Do pracy jedziemy autkiem które spala w korku, a czasówka nie bije. Gdy sie autko popsuje to należy je naprawić i oddać część wynagrodzenia z etatu. Myjnia rzadziej niż na taxi, ale też będzie potrzebna. OC oczywiście zapłacone, a i auto się starzeje. Należy odłożyć z wypłaty na wymianę nowego.

Podsumowując praca na etacie to nie czysty zysk za 176 godz. Większość z nas na etacie nie ma szans zarobić tyle co na taxi.
Jazda w icar taxi to wybór, tak samo jak praca na taxi czy na etacie, jazda skodą czy toyotą. Jedni wolą LPG inni ON.
użytkownik
8 gru (4 dni temu)
8 gru (4 dni temu)
My starzy to wiemy ... Wszędzie gdzie tylko się pojawia.
użytkownik
8 gru (4 dni temu)
8 gru (4 dni temu)
My młodzi jesteśmy od was lepsi. Wy starzy tylko stękać i narzekać potraficie. Pracujecie całe życie w jednej firmie i nic nie wiecie o świecie. Piotrek da radę na każdym odcinku pracy. To bardzo robotny Gość.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "starz"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Toruń

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin