test
Znaleziono 71 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "texton"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
20 wrz (25 dni temu)
20 wrz (25 dni temu)
@STOP, a czy nadgodziny są w takim razie odbierane w postaci dni wolnych? Jak to możliwe, że, jak piszesz, w firmie jest "brak przerwy"? Czy oznacza to, że pracuje się przez całą zmianę non stop? Gdybyś mógł wyjaśnić te kwestie, byłabym wdzięczna.

Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w texton w Zgierzu?
autor
14 wrz (miesiąc temu)
14 wrz (miesiąc temu)
@Karcu, też długo już pracujesz w textonie? Możesz napisać, jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w firmie? Jeśli oczywiście możesz i chcesz.

Czy ktoś z Was także pracuje w firmie texton w Zgierzu? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?
autor
7 wrz (miesiąc temu)
7 wrz (miesiąc temu)
@Kret, pewnie, że masz rację - atmosfera w miejscu pracy ma ogromne znaczenie! Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że też pracujesz w textonie - możesz napisać kilka słów więcej na temat pracy w tej firmie? Chętnie dowiem się, jak wygląda kwestia dodatków pozapłacowych dla pracowników - czy jest coś takiego w firmie?

Warto dodawać swoje opinie na forum! Dzięki Waszym wypowiedziom inne osoby mają jaśniejszy obraz sytuacji w danej firmie.
autor
31 sie (miesiąc temu)
31 sie (miesiąc temu)
@norekp i jak długo już pracujesz w texton? Jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu? Jestem ciekawa, czy praca jest rozwojowa i czy można liczyć na awans.
@Nugat, @sonic, brzmi to dość dobrze - atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Jak wygląda w texton kwestia dodatków pozapłacowych?
autor
25 sie (miesiąc temu)
25 sie (miesiąc temu)
@fiksok, a mógłbyś napisać jeszcze, jak atmosfera panuje wśród współpracowników w texton? Jestem ciekawa, czy organizowane są na przykład wyjścia pracownicze lub wyjazdy integracyjne, czy ludzie są dla siebie pomocni.
@Tylko, @ropek, a długo już pracujecie w texton? Czy przez ten czas, odkąd jesteście związani z firmą, zaszły w niej jakieś istotne zmiany?

Bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum! Komentarze pisane w obraźliwym lub wulgarnym tonie zostaną usunięte przez administratora forum.
autor
19 sie (miesiąc temu)
19 sie (miesiąc temu)
@Tyyyyk, to dobrze, bo to z pewnością bardzo istotna kwestia dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w texton. Czy chciałbyś jeszcze coś dodać na temat tego pracodawcy?

Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?
autor
13 sie (2 miesiące temu)
13 sie (2 miesiące temu)
@Ryboos, czy możesz napisać, jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w texton? Czy w firmie jest jakiś socjal dla pracowników? Myślę, że to interesujące kwestie dla osób chcących podjąć zatrudnienie w tej firmie.
@lopek, oczywiście, to bardzo istotna kwestia. Mógłbyś jeszcze napisać na podstawie jakiej umowy pracuje się w texton w Zgierzu?
autor
7 sie (2 miesiące temu)
7 sie (2 miesiące temu)
@lopek, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w texton? Tak lakoniczne opinie niewiele mówią osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu.
@pixel, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź! Mógłbyś powiedzieć jeszcze, jak wygląda kwestia urlopów w tej firmie? Czy nie ma problemu na przykład z wzięciem kilku dni wolnego z rzędu?
autor
1 sie (2 miesiące temu)
1 sie (2 miesiące temu)
@Myxi, a czy umowa podpisywana jest od razu na czas nieokreślony? Chętnie dowiem się też, czy jest jakiś okres próbny w firmie. Myślę, że to ważne informacje dla osób starających się o pracę w texton.
@piksel, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w texton? W tym momencie Twoja opinia jest dość ogólna i niewiele mówi o pracy w tym miejscu. Wszelkie szczegóły i konkrety mile widziane!
autor
24 lip (2 miesiące temu)
24 lip (2 miesiące temu)
@jest, możesz podzielić się więc z nami swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Jakie widzisz plusy i minusy? Na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w texton?
@kiksi, a czy Ty jesteś aktualnym pracownikiem texton? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią!
autor
18 lip (2 miesiące temu)
18 lip (2 miesiące temu)
@johnny, a możesz napisać coś więcej o pracy w texton? Jakie warunki i rodzaj umowy oferuje ten pracodawca?
@jest, jesteś obecnym pracownikiem texton?
@Anonim, długo pracowałeś w texton? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tym miejscu pracy?
@Kejk, a jakie jest Twoje zdanie na temat tego pracodawcy? Mogę liczyć na jakieś konkrety?
autor
12 lip (3 miesiące temu)
12 lip (3 miesiące temu)
@kolorOWO, dziękuję za odpowiedź. Brzmi to całkiem nieźle! Pozdrawiam.
@Dynam, a Ty długo już pracujesz w texton? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?
autor
5 lip (3 miesiące temu)
5 lip (3 miesiące temu)
@kolorOWO, długo już pracujesz w texton? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników?

Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Polecacie aplikować do pracy w texton?
autor
29 cze (3 miesiące temu)
29 cze (3 miesiące temu)
@Owo, rozumiem, że już nie pracujesz w tym miejscu. Długo byłaś związana z texton? Jak wyglądał Twój dzień pracy w tej firmie?
@progle, czy możesz powiedzieć coś więcej? Czy jest jakiś socjal w firmie?
@Grzegorz, poprzyj proszę swoją wypowiedź jakimiś konkretami. Na podstawie jakiej umowy pracuje się w texton? Czy w firmie jest szansa na awans?
użytkownik
29 cze (3 miesiące temu)
29 cze (3 miesiące temu)
Jakos tak pozytwnie pamiętam dni spedzone w textonie bo jednak sie nie dluzylo i kolezenska atmsfera byla
użytkownik
26 cze (3 miesiące temu)
26 cze (3 miesiące temu)
nawet nawet ten pracodawca. pewnie zdarza sie lepsi ale jest tez duzo gorszych i nie dorownujacych textonowi. wazne ze warunki sa na poziomie i atmosfera nawet.
użytkownik
21 cze (3 miesiące temu)
21 cze (3 miesiące temu)
texton to bardzo dobry pracodawca i forum to potwierdza.
użytkownik
21 cze (3 miesiące temu)
21 cze (3 miesiące temu)
W textonie spedzilem pare dobrych lat, przeprowadzka za granice zmusila mnie do odejscia. Pracy w textonie nie zaluje bo byla calkiem przyjemna i mozna sie bylo do niej przyzwyczaic bardzo szybko. Z ludzmi latwo sie szlo dogadac. Ogolem bardzo dobrze.
autor
8 cze (4 miesiące temu)
8 cze (4 miesiące temu)
@Zainteresowana Aktualne oferty pracy znajdują się w zakładce "Rekrutacja" na stronie internetowej firmy. Podsyłam link: http://nowastrona.texton.pl/rekrutacja/
Daj znać czy znalazłaś coś dla siebie.
@Lessa Co sprawia, że polecasz pracę w firmie texton? Możesz napisać coś więcej na temat? Są to przydatne informacje dla innych użytkowników forum.
użytkownik
28 maj (4 miesiące temu)
28 maj (4 miesiące temu)
Jak sobie porównam z innymi pracodawcami z którymi miałem okazje wpsółpracować to texton jest w czołówce. Dlatego też tu nadal pracuje bo jest bardzo przyjazne środowisko do pracy na wielu frontach jak to sie mówi ;)
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "texton"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Gliwice

tatuum Opole

Warszawa

Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany tarnowskie Góry

Kraków

Głogów

Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Lublin

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin peri Katowice

Katowice

Opole

discover Kraków

Toruń

fliziarz 575919340 Kraków fliziarz Kraków gaczynska Karolina

Sochaczew

Kruk logistiki transportu Za Szkołą

Leszno

Jaworzno

jastrzebie Zdrój

Świdnik

Mielec

Skawina

ochrona Bydgoszcz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin