test
Znaleziono ponad 1000 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "utal"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Drogi J.,
zostałeś zwolniony za brak wyników i słabą pracę. Byłeś o takiej ewentualności informowany.
To my byliśmy Twoim sponsorem, bo nie byłeś w stanie zarobić nawet na swoje koszty.
Gdybyś odbierał pocztę, to byś wiedział, że zwolniliśmy Cię z umowy o zakazie konkurencji.
Przytaczam tylko fakty.

Zatrudnienie Ciebie odbieram jako swoją osobistą pomyłkę, a ten wpis i umieszczenie mojego imienia i nazwiska jest tylko tego najlepszym dowodem. W szczególności, że wiesz, iż już nie pracuję w Eurotermie.

W przeciwieństwie do Ciebie mam o tej firmie doskonałą opinię. Dla mnie były to ponad trzy lata fantastycznej zawodowej przygody z wymagającym szefem oraz ambitnym i utalentowanym zespołem. Liczę, że pozostawiłem po sobie równie ciepłe wspomnienia.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego, ale sugeruję skoncentrować się na przyszłości. Wyjdzie Ci to na zdrowie. Znieważanie publicznie osoby opisuje art. 216 KK. Ja jestem dość odporny, za innych nie odpowiadam.
użytkownik
12.12.2018 (miesiąc temu)
12.12.2018 (miesiąc temu)
Nigdy nie wystawiałem żadnemu pracodawcy opinii, ale w tym przypadku wręcz nie mogę się powstrzymać.

Jeśli rozważasz pracę w tym hotelu na jakimkolwiek stanowisku - zastanów się dwa, a najlepiej trzy razy.
W tym przybytku absurd goni absurd. Opiszę tutaj swoje refleksje dotyczące stanowiska recepcjonisty.

Zacznę od zarobków. Szczerze? Nie jest źle, jeśli jesteś studentem i nie masz wygórowanych potrzeb. Idzie zarobić dwa z przodu, jeśli weźmiesz 16 zmian w ciągu miesiąca. Ale spodziewaj się nadgodzin/dodatkowych zmian, ponieważ rotacja jest tak ogromna, że w zasadzie grafik może zmienić się z dnia na dzień. Spodziewaj się też tego, że Twoje wynagrodzenie nie będzie zgadzać się z tym, co jest na umowie. Mi, podczas całej kariery zgadzało się raz ;) No i oczywiście - umowa zlecenie.

Skoro jesteśmy przy grafiku - oprócz tego, że się zmienia, może być ułożony tak, że nie masz dnia wolnego przez cały miesiąc. Dostajesz trzy nocki z rzędu, kiedy schodzisz z trzeciej o 7 rano masz upragnione WOLNE, które kończy się następnego dnia o 7, lub o 19. Zależy od kaprysu układającego grafik.

Odpowiedzialność na stanowisku - jako recepcjonista jesteś alfą i omegą. Zepsuła się winda? Wiesz dlaczego, kiedy, o której, co należy wymienić, ba - z przyjemnością to uczynisz! Nie było Cię cztery dni w pracy, coś stało się nie na Twojej zmianie i nie została Ci przekazana konkretna informacja? To TWOJA WINA! Powinieneś 24/7 interesować się dobrem hotelu i jego przyszłością. Za wszystko zresztą odpowiadasz finansowo. Od nieopłaconych usług, które zamówił gość, po uszkodzenia mechaniczne, które wyrządził gość a nie zostały zgłoszone/zauważone.

Szkolenia? Zapomnij. Premie, prowizje? Zapomnij. Są obietnice od szefowej, nic poza tym.

Masa niepotrzebnych procedur, zbędnych procesów, komplikowanie życia na siłę, duplikowanie dokumentów po 3/4/5 razy.

Chciałbyś nawiązać nowe znajomości w pracy? Może wyskoczyć gdzieś ze współpracownikami? Nie warto. Tutaj każdy Cię "sprzeda", aby podlizać się szefowej. Nie ma co wyrażać subiektywnych opinii ani komentarzy. Aha - apropos sprzedawania. Możesz sprzedać się sam, ponieważ jesteś ciągle na wizji. Nie tylko video, ale również audio i jest rejestrowane dosłownie wszystko.

Co do samej szefowej, lub jak ona się określa - PANI DYREKTOR - jest to osoba światowa, wszechstronnie utalentowana, wykształcona lepiej od niejednego uczelnianego profesora. Osoba, która pozjadała wszystkie rozumy, ma gotową odpowiedź na wszystko i wszystko wie najlepiej. To nic, że często nie ma racji. Ona zawsze ma rację. Przepisy kadrowe, prawa cywilnego, prawa pracy? Ma je w małym palcu. To nic, że to przepisy napisane przez nią samą, bo nie mają nic wspólnego z tym, co jest w odpowiednich aktach prawnych. A jeśli już do tego dojdzie, że jakimś cudem zabłądzisz na ścieżce kariery i tu wylądujesz, a później złożysz wypowiedzenie - licz się z tym, że skutecznie będzie Ci uprzykrzać życie.

Jednym zdaniem - jeśli niekompetencja miałaby imię i nazwisko, to nazywałaby się A.D., bo drugiego tak ŹLE zarządzanego hotelu nie ma w Polsce. Jestem o tym przekonany.
użytkownik
06.12.2018 (miesiąc temu)
06.12.2018 (miesiąc temu)
Kolego nie Ty utalasz warunki tego forum To że siedzisz w zarządzie maintpartner nie powoduje że możesz pisać takie głupoty. Udawać techników się ne da ...
użytkownik
27.11.2018 (miesiąc temu)
27.11.2018 (miesiąc temu)
Wokalistka na pewno błyszczała i miała wianuszek adoratoròw a ty bidulko nie mogłaś tego znieść i stąd ten prymitywny komentarz , ty jesteś super utalentowana w obgadywaniu innych .Nie ma nic gorszego i poniżającego niż zazdrosna "baba".
użytkownik
21.10.2018 (3 miesiące temu)
21.10.2018 (3 miesiące temu)
Nie za bardzo rozumiem powiązanie miedzy odpowiadaniem w niedziele a dobrem firmy... zwłaszcza , że już po mszy. Nie martwię się o konkurencje pod zakładem, bo werbują ich już na OJT. Zdają sobie sprawę, że są tu utalentowane chłopaki i dziewczyny które przydałyby im sie w firmie. Widać, ze nie uważałeś na zajęciach z AL, bo wiedziałbyś wtedy, że bedą mieć podobne uprawnienia jak większość pracująca w lufthansie. Ja sie z firma nie żegnam, bo dostrzegam jakieś perspektywy, które mam nadzieje podzielają ludzie którzy bedą ze mna współpracować. Rozumiem, ze Ciebie nie przekonał profil tej firmy. Szanuje. Zastanawia czemu próbujesz przekonać wszystkich o swojej racji. Może chcesz przekonać samego siebie. A moze nie możesz znieść, ze sie z Tobą pożegnano? Wnieś coś konstruktywnego do rozmowy i przestań pluć jadem.
użytkownik
18.10.2018 (3 miesiące temu)
18.10.2018 (3 miesiące temu)
IHR odnosnie brygardzisty Chałupniczak to klan.Na roletkach też króluje tylko nie jest brygadzistą ale duzo jej nie brakuje.Co za ironia jeszcze tak niedawno zbierała podpisy przeciwko swojej przełożonej teraz najlepsza doradczyni.Najbardziej utalentowany pracownik w sianiu intryg i plotek.Okłamana zazdrosna manipulantka kto wie moze ze swoją aparycją osiągnie swój cel.
użytkownik
03.10.2018 (3 miesiące temu)
03.10.2018 (3 miesiące temu)
Witam,
Praktyki w ramach szkoły są bezpłatne. Natomiast inną kwestią są staże z Urzędu pracy, jak wiadomo finansowane są przez urząd . Zatrudniamy wybranych praktykantów czy tez stażystów, którzy wykazują się odpowiednią wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną . Mamy w swoim zespole wielu utalentowanych stażystów, którzy chcą się rozwijać, a nie przyszli tylko zrobić co im program nakazuje :-) Kwestia premii, podwyżki jest indywidualna i jest jak najbardziej do osiągnięcia, jeśli efekty pracy są .
Nasi klienci otrzymują projekty na wysokim poziomie dowodem są m.in wybrane nasze realizacje https://hummel.pl/ ; http://instytutdobregowidzenia.pl/ ; http://nieruchomosci.legnica.pl/ ;
użytkownik
02.10.2018 (3 miesiące temu)
02.10.2018 (3 miesiące temu)
Murapol nie zatwierdzał, po prostu wysłał notkę prasową, a dziennikarz uczciwie napisał, że to bajki. Zresztą, jak można komunikat o REKORDZIE SPRZEDAŻY pozbawić cyfr? I jak rozumieć to, że niby Murapol sprzedał najwięcej od lat, a...ma zysk -75% rok do roku? Sprzedawali na marży 2%? Śmierdzi ściemą na kilometr, nawet nie napiszę że kreatywną księgowością, bo tu nic kreatywnego nie ma. Jak Cię złapią za rękę - mów że nie Twoja. Jak mówią, że słabo sprzedajesz - mów, że przeciwnie, rekord pobiłeś, tylko cyfr zapomniałeś :)

Płyta, o której piszesz, to jednak nie "ta płyta". Na stronie Cavatiny można przeczytać nazwiska kilku starych grzybów, od których "wszystko się zaczęło"(cokolwiek to było) oraz informacja, że szukają wokalisty i płyta ukaże się w 2017 roku. Nic z tych rzeczy się nie wydarzyło, cały ten band, w którym miał grać Jacek Królik, a jego żona miała być coachem wokalnym dla wokalisty, którego jeszcze nie ma (!), miał się nazywać "Juda Project" jeśli dobrze odczytuję ten bełkot na stronie studia. To, co zostało nagrane, to chyba mixtape jakichś młodych źrebaków, których MDZ uznał za utalentowanych i widzi w nich potencjał na zostanie Marleną/Martyną polskiej muzyki rozrywkowej. Obejrzałem klip na pewnym popularnym videoserwisie i wieszczę sukces, porównywalny z podbojem Niemiec przez Murapol.
użytkownik
27.09.2018 (3 miesiące temu)
27.09.2018 (3 miesiące temu)
No własnie a gdzie są ludzie z dobrej zmiany. Może tak jak w cywilizowanych krajach utalic mimimalna prace za godzinę. np. w Irlandii jak dobrze pamietam 7,5 E.
użytkownik
20.09.2018 (4 miesiące temu)
20.09.2018 (4 miesiące temu)
''Firma istnieje aby generowac zyski, a dopiero w kolejnosci jest zdowolenie pracownikow''. W punkt. Dlaczego Xeos postawił na drogie szkolenia od postaw, a nie wybudował się następnie przejmując wysoko wykwalifikowaną kadrę z rynku? Macie nadzieję, że po jakimś czasie zrezygnujecie z tej pracy będąc ekspertami? Może być zupełnie odwrotnie, zawalczycie nie o podwyżki ale o utrzymanie stanowiska. Pensje mogą jeszcze ''poszybować'' w dół. Konkurencja Was nie przejmie bo chroni biznes (patrz pierwsze pyt), przy okazji - ciekawe czy w Xeosie był krecik? Będziecie wyszkoleni tylko pod Xeos, inne firmy mają swoich ludzi. Na prawdziwie utalentowanych, rzeczywiście propozycja może już od dawna spokojnie czekać gdzie indziej. W prawdziwym high-tech.
użytkownik
14.09.2018 (4 miesiące temu)
14.09.2018 (4 miesiące temu)
Nikt nie napisze, że jest niezadowolony eksponując imie i nazwisko. Wspominając o ankietach, chyba miałeś na myśli samokrytycyzm. Prawie kazda firma je przeprowadza, wiadomo wpisuje się superlatywy. Jaką masz gwarancję, że jest anonimowa? Obecnie tylko utalentowani programiści mogą zgłaszać pretensje bo za 50 tys netto miesięcznie w ciągu sekundy lądują u konkurencji. Z otwartymi ramionami - dosłownie. Dlatego nawiążę do dobrych zarobków, bądź precyzyjny, dla każdego oznaczają one coś innego. Tak samo warunki pracy. Ocenić firmę samemu? 3 m-ce, a potem wrócić do byłego pracodawcy? Otwieram pracuj.pl i nie widzę stu ofert. Jeśli jesteś doświadczonym z Lot, założę się, że w Xeosie potrzebują Twoich umiejętności, które nie były wcześniej doceniane. Pamiętaj, Polska jest w Europie!
użytkownik
11.09.2018 (4 miesiące temu)
11.09.2018 (4 miesiące temu)
Albo Umowa o dzieło, która może się ciągnąc w nieskończoność albo... zwodzenie co 3 miesiące i "plan rozwoju" który jest niczym, ponad bicie piany :) Działów jest wiele, zależy do kogo się trafi. Na pewno dobrze się wiedzie "znajomym królika". Wszyscy sensowni, w miarę utalentowani ludzie z zespołu LiquidThread, z którymi przyszło mi pracować dziwnym trafem powiedzieli Agencji "papa!" albo po cichu pakują ostatnie walizki.
użytkownik
11.09.2018 (4 miesiące temu)
11.09.2018 (4 miesiące temu)
Pożar w xxxxxxx w którym dobrze się wiedzie "znajomym królika". Wszyscy sensowni, w miarę utalentowani ludzie z zespołu LiquidThread, z którymi przyszło mi pracować dziwnym trafem powiedzieli Agencji "papa!"
użytkownik
01.08.2018 (5 miesięcy temu)
01.08.2018 (5 miesięcy temu)
Fakt - magazyn jako taki, jako jedna z wielu komórek (tj. inne filie inne magazyny) cechuje się nowoczesnością ale pomimo całej tej nowoczesności nie wyeliminujesz czynnika ludzkiego który musi targać "sztynks" kilometrami w skali 8-godzinnej zmiany. I można byłoby tu rozwodzić się w nieskończoność co do pozytywów i negatywów pracy ale... nie zmieni się k*rwa nic!
Ten system wymaga jeszcze dopracowania którego szczerze mówiąc raczej nie będzie bo wszystko jakoś tam działa, ludzie się zwalaniają ale co z tego - kierownictwo i tak powie że Ci co się zwolnili to pewnie leniwi i bezproduktywni a Ci którym zależy na pracy zostaną, a prawda jest taka że Ci co zostają albo się jakoś tam ustawili młócąc jęzorem w tyłku przełożonego albo boją się że trafią do jeszcze gorszej pracy bo tak to już w naszym kraju jest - wybór pracy to w gruncie rzeczy wybór mniejszego zła. Ale niech każdy kto to czyta i pracuje w tej firmie zada sobie jedno proste pytanie. Ta firma to tak naprawdę skrawek naszego wielkiego i zaawansowanego świata. Czy chciałbyś żeby w takim świecie żyło twoje dziecko albo dzieci twoich dzieci? Bo ja bym nie chciał. I ktoś zaraz powie że "co ty gadasz, co taki maluczki jak ja może zmienić" - a no właśnie może. Kiedy jutro pójdziesz do pracy - spójrz na ludzi trochę inaczej - ktoś zarobił więcej niż ty, nie patrz na niego z zawiścią, nie okazuj zazdrości, powiedz mu "dobra robota" bo może ten ktoś będzie kiedyś miał pod sobą ludzi i dzięki temu że okażesz mu odrobinę człowieczeństwa nie będzie próbował zaorać nimi pola. I nie daj sobie wmówić że twój brygadzista czy inny przełożony jest niekulturalny, niemiły czy wręcz wulgarny dlatego że jest ambitny. Nie jest ambitny tylko podatny na sugestię i wygodnicki. Jest na tyle "bystry" żeby dojść do wniosku że lepiej jest pracować czyimiś rękami niż swoimi, a żeby do tego dojść wystarczy być ciut inteligentniejszym niż naleśnik. Więc co go wyróżnia? Jest pracowity? Czy może wybitnie inteligentny? A może potrafi dobrze zorganizować pracę sobie i podwładnym? Poobserwuj go trochę, sam odpowiedz sobie na swoje pytania i wyciągnij wnioski. I jeszcze jedno. Jeśli czyta to ktoś z przełożonych - mam na myśli tych decyzyjnych przełożonych. Jeśli jesteś naprawdę ciekaw co z tego co napisałem jest prawdą a co narzekaniem sfrustrowanego, leniwego pracownika bez perspektyw - zrób
anonimową ankietę wśród pracowników. Ankietę w której będą naprawdę rzeczowe pytania a nie takie bzdety jak w ostatniej.
Szczerze ostatnia ankieta wiedzie prym w moim osobistym rankingu bezsensownych ankiet. Masz potężne zaplecze biurowe złożone z ogromu wybitnie kreatywnych i utalentowanych person - na pewno znajdziesz kogoś kto mógłby coś takiego zorganizować. Daj ludziom do zrozumienia że gdzieś tam daleko jest ktoś kogo ciekawi co mają do powiedzenia. Jeśli to co przeczytasz Ci się nie spodoba zawsze możesz wyrzucić te ankiety do śmieci ale przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz i z czym będziesz musiał się zmierzyć. Pozdrawiam ale raczej chłodno - zaniepokojony pracownik
użytkownik
27.07.2018 (5 miesięcy temu)
27.07.2018 (5 miesięcy temu)
@Jolanta
1. Norma na nowego pracownika wynosi 10 szt. Jest to taryfa ulgowa na pierwszy tydzień, później wynosi 23 szt.
Nie przypominam sobie odnośnie wspominania o tym w umowie, ale też nie wykluczam że mogło być tak napisane. Z tego co pamiętam było to po prostu utalonez góry.
2. Tylko to, brak dystrybutorów z wodą obok stanowiska pracy jest totalnym debilizmem, człowiek tyra i odwadnia się, a żeby się napić musi lecieć na 2 koniec hali.
Mogę wspomnieć jeszcze o braku klimatyzacji a pracuję się tam fizycznie w temperaturze powyżej 30°C .
3. Tak kobiety także są zatrudniane, lecz nie na odlewni i szlifierni.
Raczej jako kontrola jakości lub na wykończenia ale o tym Co nie opowiem gdyż nie rozmawiałem z nimi o ich pracy.
4. Tak, umowe o prace dostaje każdy.
5. Na produkcji premia jest przyznawana za mały odpad (poniżej 3 % w skali miesiąca) nie wiem natomiast jak to wygląda u kobiet.

Pozdrawiam
użytkownik
26.07.2018 (5 miesięcy temu)
26.07.2018 (5 miesięcy temu)
Nie stać Murapolu na bardziej utalentowanego mistrza ciętej riposty? ;)
użytkownik
18.07.2018 (6 miesięcy temu)
18.07.2018 (6 miesięcy temu)
Pracownicy od talentów i rekrutacji są niekompetentni i brak zainteresowania pracownikami na sklepach ,osoby ambitne nie maja szans rozwoju w tej firmie ,tylko szare myszki i osoby które cicho siedzą i nie maja własnego zdania mogą tam pracować . Żenada i brak godności dla utalentowanych,młodych ludzi ,wstydziliby sie gdzie sztandarem ma byc szczerość ,prawdomówność i zadowolenie tu jest dno totalne ,omijać wielkim łukiem
użytkownik
26.05.2018 (7 miesięcy temu)
26.05.2018 (7 miesięcy temu)
@Karolina Rozumiem Twoją decyzję. Jeśli jednak coś postanowisz, to zachęcam Cie do podzielenia się tym z innymi użytkownikami forum. Swoje wszelkie pytanie możesz również kierować do nich bezpośrednio https://utal.pl/kontakt/
@Bez retuszu Poruszasz bardzo ciekawy problem - kwestia równości kobiet wobec mężczyzn w pracy temat wciąż kontrowersyjny. Czy planujesz złożenie swojej aplikacji w firmie utal?
użytkownik
22.05.2018 (8 miesięcy temu)
22.05.2018 (8 miesięcy temu)
A może jakaś inna osoba powie jakie w tej firmie maja szansę kobiety na awans ? Bo chyba wśród wyższych managerów w tej firmie ich prawie nie ma ( nie liczac rodziny) . W zarządzie tez kobiet brak. To bardzo ciekawe zagadnienie.
użytkownik
21.05.2018 (8 miesięcy temu)
21.05.2018 (8 miesięcy temu)
Nie złożyłam jeszcze nawet CV, zanim podejmę taką decyzję muszę więcej się dowiedzieć na temat danej firmy...
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "utal"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Radomsko
Działdowo

Mława

Kielce

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kraków

Szczecin

Kołobrzeg

Katowice

omida Warszawa

Lubin

uber nowy maz Dwór

Przasnysz

biurowa wlochy Warszawa wlochy Warszawa

Mysłowice

masazysta Poznań

opiekunka Łódź

Pilica

Częstochowa

Nauczyciel wspomagajacy Gliwice

uber Kraków

Lublin

sare Rybnik

Zabrze

iglotex Dąbrowa
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin