test
Znaleziono ponad 1000 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "utal"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Drogi J.,
zostałeś zwolniony za brak wyników i słabą pracę. Byłeś o takiej ewentualności informowany.
To my byliśmy Twoim sponsorem, bo nie byłeś w stanie zarobić nawet na swoje koszty.
Gdybyś odbierał pocztę, to byś wiedział, że zwolniliśmy Cię z umowy o zakazie konkurencji.
Przytaczam tylko fakty.

Zatrudnienie Ciebie odbieram jako swoją osobistą pomyłkę, a ten wpis i umieszczenie mojego imienia i nazwiska jest tylko tego najlepszym dowodem. W szczególności, że wiesz, iż już nie pracuję w Eurotermie.

W przeciwieństwie do Ciebie mam o tej firmie doskonałą opinię. Dla mnie były to ponad trzy lata fantastycznej zawodowej przygody z wymagającym szefem oraz ambitnym i utalentowanym zespołem. Liczę, że pozostawiłem po sobie równie ciepłe wspomnienia.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego, ale sugeruję skoncentrować się na przyszłości. Wyjdzie Ci to na zdrowie. Znieważanie publicznie osoby opisuje art. 216 KK. Ja jestem dość odporny, za innych nie odpowiadam.
użytkownik
21 paź (30 dni temu)
21 paź (30 dni temu)
Nie za bardzo rozumiem powiązanie miedzy odpowiadaniem w niedziele a dobrem firmy... zwłaszcza , że już po mszy. Nie martwię się o konkurencje pod zakładem, bo werbują ich już na OJT. Zdają sobie sprawę, że są tu utalentowane chłopaki i dziewczyny które przydałyby im sie w firmie. Widać, ze nie uważałeś na zajęciach z AL, bo wiedziałbyś wtedy, że bedą mieć podobne uprawnienia jak większość pracująca w lufthansie. Ja sie z firma nie żegnam, bo dostrzegam jakieś perspektywy, które mam nadzieje podzielają ludzie którzy bedą ze mna współpracować. Rozumiem, ze Ciebie nie przekonał profil tej firmy. Szanuje. Zastanawia czemu próbujesz przekonać wszystkich o swojej racji. Może chcesz przekonać samego siebie. A moze nie możesz znieść, ze sie z Tobą pożegnano? Wnieś coś konstruktywnego do rozmowy i przestań pluć jadem.
użytkownik
18 paź (miesiąc temu)
18 paź (miesiąc temu)
IHR odnosnie brygardzisty Chałupniczak to klan.Na roletkach też króluje tylko nie jest brygadzistą ale duzo jej nie brakuje.Co za ironia jeszcze tak niedawno zbierała podpisy przeciwko swojej przełożonej teraz najlepsza doradczyni.Najbardziej utalentowany pracownik w sianiu intryg i plotek.Okłamana zazdrosna manipulantka kto wie moze ze swoją aparycją osiągnie swój cel.
użytkownik
3 paź (miesiąc temu)
3 paź (miesiąc temu)
Witam,
Praktyki w ramach szkoły są bezpłatne. Natomiast inną kwestią są staże z Urzędu pracy, jak wiadomo finansowane są przez urząd . Zatrudniamy wybranych praktykantów czy tez stażystów, którzy wykazują się odpowiednią wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną . Mamy w swoim zespole wielu utalentowanych stażystów, którzy chcą się rozwijać, a nie przyszli tylko zrobić co im program nakazuje :-) Kwestia premii, podwyżki jest indywidualna i jest jak najbardziej do osiągnięcia, jeśli efekty pracy są .
Nasi klienci otrzymują projekty na wysokim poziomie dowodem są m.in wybrane nasze realizacje https://hummel.pl/ ; http://instytutdobregowidzenia.pl/ ; http://nieruchomosci.legnica.pl/ ;
użytkownik
2 paź (miesiąc temu)
2 paź (miesiąc temu)
Murapol nie zatwierdzał, po prostu wysłał notkę prasową, a dziennikarz uczciwie napisał, że to bajki. Zresztą, jak można komunikat o REKORDZIE SPRZEDAŻY pozbawić cyfr? I jak rozumieć to, że niby Murapol sprzedał najwięcej od lat, a...ma zysk -75% rok do roku? Sprzedawali na marży 2%? Śmierdzi ściemą na kilometr, nawet nie napiszę że kreatywną księgowością, bo tu nic kreatywnego nie ma. Jak Cię złapią za rękę - mów że nie Twoja. Jak mówią, że słabo sprzedajesz - mów, że przeciwnie, rekord pobiłeś, tylko cyfr zapomniałeś :)

Płyta, o której piszesz, to jednak nie "ta płyta". Na stronie Cavatiny można przeczytać nazwiska kilku starych grzybów, od których "wszystko się zaczęło"(cokolwiek to było) oraz informacja, że szukają wokalisty i płyta ukaże się w 2017 roku. Nic z tych rzeczy się nie wydarzyło, cały ten band, w którym miał grać Jacek Królik, a jego żona miała być coachem wokalnym dla wokalisty, którego jeszcze nie ma (!), miał się nazywać "Juda Project" jeśli dobrze odczytuję ten bełkot na stronie studia. To, co zostało nagrane, to chyba mixtape jakichś młodych źrebaków, których MDZ uznał za utalentowanych i widzi w nich potencjał na zostanie Marleną/Martyną polskiej muzyki rozrywkowej. Obejrzałem klip na pewnym popularnym videoserwisie i wieszczę sukces, porównywalny z podbojem Niemiec przez Murapol.
użytkownik
27 wrz (miesiąc temu)
27 wrz (miesiąc temu)
No własnie a gdzie są ludzie z dobrej zmiany. Może tak jak w cywilizowanych krajach utalic mimimalna prace za godzinę. np. w Irlandii jak dobrze pamietam 7,5 E.
użytkownik
20 wrz (2 miesiące temu)
20 wrz (2 miesiące temu)
''Firma istnieje aby generowac zyski, a dopiero w kolejnosci jest zdowolenie pracownikow''. W punkt. Dlaczego Xeos postawił na drogie szkolenia od postaw, a nie wybudował się następnie przejmując wysoko wykwalifikowaną kadrę z rynku? Macie nadzieję, że po jakimś czasie zrezygnujecie z tej pracy będąc ekspertami? Może być zupełnie odwrotnie, zawalczycie nie o podwyżki ale o utrzymanie stanowiska. Pensje mogą jeszcze ''poszybować'' w dół. Konkurencja Was nie przejmie bo chroni biznes (patrz pierwsze pyt), przy okazji - ciekawe czy w Xeosie był krecik? Będziecie wyszkoleni tylko pod Xeos, inne firmy mają swoich ludzi. Na prawdziwie utalentowanych, rzeczywiście propozycja może już od dawna spokojnie czekać gdzie indziej. W prawdziwym high-tech.
użytkownik
14 wrz (2 miesiące temu)
14 wrz (2 miesiące temu)
Nikt nie napisze, że jest niezadowolony eksponując imie i nazwisko. Wspominając o ankietach, chyba miałeś na myśli samokrytycyzm. Prawie kazda firma je przeprowadza, wiadomo wpisuje się superlatywy. Jaką masz gwarancję, że jest anonimowa? Obecnie tylko utalentowani programiści mogą zgłaszać pretensje bo za 50 tys netto miesięcznie w ciągu sekundy lądują u konkurencji. Z otwartymi ramionami - dosłownie. Dlatego nawiążę do dobrych zarobków, bądź precyzyjny, dla każdego oznaczają one coś innego. Tak samo warunki pracy. Ocenić firmę samemu? 3 m-ce, a potem wrócić do byłego pracodawcy? Otwieram pracuj.pl i nie widzę stu ofert. Jeśli jesteś doświadczonym z Lot, założę się, że w Xeosie potrzebują Twoich umiejętności, które nie były wcześniej doceniane. Pamiętaj, Polska jest w Europie!
użytkownik
1 sie (3 miesiące temu)
1 sie (3 miesiące temu)
Fakt - magazyn jako taki, jako jedna z wielu komórek (tj. inne filie inne magazyny) cechuje się nowoczesnością ale pomimo całej tej nowoczesności nie wyeliminujesz czynnika ludzkiego który musi targać "sztynks" kilometrami w skali 8-godzinnej zmiany. I można byłoby tu rozwodzić się w nieskończoność co do pozytywów i negatywów pracy ale... nie zmieni się k*rwa nic!
Ten system wymaga jeszcze dopracowania którego szczerze mówiąc raczej nie będzie bo wszystko jakoś tam działa, ludzie się zwalaniają ale co z tego - kierownictwo i tak powie że Ci co się zwolnili to pewnie leniwi i bezproduktywni a Ci którym zależy na pracy zostaną, a prawda jest taka że Ci co zostają albo się jakoś tam ustawili młócąc jęzorem w tyłku przełożonego albo boją się że trafią do jeszcze gorszej pracy bo tak to już w naszym kraju jest - wybór pracy to w gruncie rzeczy wybór mniejszego zła. Ale niech każdy kto to czyta i pracuje w tej firmie zada sobie jedno proste pytanie. Ta firma to tak naprawdę skrawek naszego wielkiego i zaawansowanego świata. Czy chciałbyś żeby w takim świecie żyło twoje dziecko albo dzieci twoich dzieci? Bo ja bym nie chciał. I ktoś zaraz powie że "co ty gadasz, co taki maluczki jak ja może zmienić" - a no właśnie może. Kiedy jutro pójdziesz do pracy - spójrz na ludzi trochę inaczej - ktoś zarobił więcej niż ty, nie patrz na niego z zawiścią, nie okazuj zazdrości, powiedz mu "dobra robota" bo może ten ktoś będzie kiedyś miał pod sobą ludzi i dzięki temu że okażesz mu odrobinę człowieczeństwa nie będzie próbował zaorać nimi pola. I nie daj sobie wmówić że twój brygadzista czy inny przełożony jest niekulturalny, niemiły czy wręcz wulgarny dlatego że jest ambitny. Nie jest ambitny tylko podatny na sugestię i wygodnicki. Jest na tyle "bystry" żeby dojść do wniosku że lepiej jest pracować czyimiś rękami niż swoimi, a żeby do tego dojść wystarczy być ciut inteligentniejszym niż naleśnik. Więc co go wyróżnia? Jest pracowity? Czy może wybitnie inteligentny? A może potrafi dobrze zorganizować pracę sobie i podwładnym? Poobserwuj go trochę, sam odpowiedz sobie na swoje pytania i wyciągnij wnioski. I jeszcze jedno. Jeśli czyta to ktoś z przełożonych - mam na myśli tych decyzyjnych przełożonych. Jeśli jesteś naprawdę ciekaw co z tego co napisałem jest prawdą a co narzekaniem sfrustrowanego, leniwego pracownika bez perspektyw - zrób
anonimową ankietę wśród pracowników. Ankietę w której będą naprawdę rzeczowe pytania a nie takie bzdety jak w ostatniej.
Szczerze ostatnia ankieta wiedzie prym w moim osobistym rankingu bezsensownych ankiet. Masz potężne zaplecze biurowe złożone z ogromu wybitnie kreatywnych i utalentowanych person - na pewno znajdziesz kogoś kto mógłby coś takiego zorganizować. Daj ludziom do zrozumienia że gdzieś tam daleko jest ktoś kogo ciekawi co mają do powiedzenia. Jeśli to co przeczytasz Ci się nie spodoba zawsze możesz wyrzucić te ankiety do śmieci ale przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz i z czym będziesz musiał się zmierzyć. Pozdrawiam ale raczej chłodno - zaniepokojony pracownik
użytkownik
27 lip (3 miesiące temu)
27 lip (3 miesiące temu)
@Jolanta
1. Norma na nowego pracownika wynosi 10 szt. Jest to taryfa ulgowa na pierwszy tydzień, później wynosi 23 szt.
Nie przypominam sobie odnośnie wspominania o tym w umowie, ale też nie wykluczam że mogło być tak napisane. Z tego co pamiętam było to po prostu utalonez góry.
2. Tylko to, brak dystrybutorów z wodą obok stanowiska pracy jest totalnym debilizmem, człowiek tyra i odwadnia się, a żeby się napić musi lecieć na 2 koniec hali.
Mogę wspomnieć jeszcze o braku klimatyzacji a pracuję się tam fizycznie w temperaturze powyżej 30°C .
3. Tak kobiety także są zatrudniane, lecz nie na odlewni i szlifierni.
Raczej jako kontrola jakości lub na wykończenia ale o tym Co nie opowiem gdyż nie rozmawiałem z nimi o ich pracy.
4. Tak, umowe o prace dostaje każdy.
5. Na produkcji premia jest przyznawana za mały odpad (poniżej 3 % w skali miesiąca) nie wiem natomiast jak to wygląda u kobiet.

Pozdrawiam
użytkownik
26 lip (3 miesiące temu)
26 lip (3 miesiące temu)
Nie stać Murapolu na bardziej utalentowanego mistrza ciętej riposty? ;)
użytkownik
18 lip (4 miesiące temu)
18 lip (4 miesiące temu)
Pracownicy od talentów i rekrutacji są niekompetentni i brak zainteresowania pracownikami na sklepach ,osoby ambitne nie maja szans rozwoju w tej firmie ,tylko szare myszki i osoby które cicho siedzą i nie maja własnego zdania mogą tam pracować . Żenada i brak godności dla utalentowanych,młodych ludzi ,wstydziliby sie gdzie sztandarem ma byc szczerość ,prawdomówność i zadowolenie tu jest dno totalne ,omijać wielkim łukiem
użytkownik
26 maj (5 miesięcy temu)
26 maj (5 miesięcy temu)
@Karolina Rozumiem Twoją decyzję. Jeśli jednak coś postanowisz, to zachęcam Cie do podzielenia się tym z innymi użytkownikami forum. Swoje wszelkie pytanie możesz również kierować do nich bezpośrednio https://utal.pl/kontakt/
@Bez retuszu Poruszasz bardzo ciekawy problem - kwestia równości kobiet wobec mężczyzn w pracy temat wciąż kontrowersyjny. Czy planujesz złożenie swojej aplikacji w firmie utal?
użytkownik
22 maj (5 miesięcy temu)
22 maj (5 miesięcy temu)
A może jakaś inna osoba powie jakie w tej firmie maja szansę kobiety na awans ? Bo chyba wśród wyższych managerów w tej firmie ich prawie nie ma ( nie liczac rodziny) . W zarządzie tez kobiet brak. To bardzo ciekawe zagadnienie.
użytkownik
21 maj (5 miesięcy temu)
21 maj (5 miesięcy temu)
Nie złożyłam jeszcze nawet CV, zanim podejmę taką decyzję muszę więcej się dowiedzieć na temat danej firmy...
użytkownik
21 maj (5 miesięcy temu)
21 maj (5 miesięcy temu)
A konkretnie ile?
Dla niektórych dobre zarobki oznaczają 2000zł a dla innych 3500zł.
Ile na rękę można zarobić w firmie utal?
użytkownik
21 maj (5 miesięcy temu)
21 maj (5 miesięcy temu)
@Karolina Po Twoim wpisie sądzę, iż jesteś bardzo zainteresowana pracą w utal. Czy zatem byłaś już na rozmowie rekrutacyjnej? W jakiej atmosferze ona przebiegała? Zachęcam Cię do tego, abyś podzieliła się z innymi użytkownikami forum swoją opinią, bo można okazać się pomocna dla zainteresowanych tym pracodawcą.
użytkownik
12 maj (6 miesięcy temu)
12 maj (6 miesięcy temu)
Sm z bb to znana osoba np w Gliwicach ;) Nie ma wpływu na sprzedaż gdyż tego nie potrafi ale za to sprawnie rozlicza sprzątaczki z ich pracy i sprawdza czy podłogę dobrze szmatą wytarły, zyskując sobie tym samym opinię utalentowanego kawalarza. Oczywiście kierownicy boją się nazwać sprawę po imieniu i tylko w kuluarach słychać drwiące komentarze na temat jego pomysłów, nawet ochrona jest pod wrażeniem absurdalnych zmian wprowadzanych po objęciu przez niego rządów ;). Wystarczy popatrzeć na ilość odejść pracowników w tym sklepie. Zatrudnione są zielone osoby umiejące jedynie pchać wózek no ale to w Jula jest najważniejsze, realizacja celów to pojęcie obce kierownictwu. Jedna osoba na zmianie bo oczywiście braki w obsadzie, które są od ponad roku ale udają, że problemu nie ma. Klienci bez obsługi no ale przecież - klient jest dla nas wszystkim. Gazetki i promocje to już oddzielny temat na dobre skecze, każdy chyba już widzi, że te same produkty są co 2 miesiące w tych samych cenach. Nic nowego, najlepszym chyba rzutem w tym sklepie był czarny piątek i bahco i fiskars za połowę ceny. Gdzie tu logika, wszystko znikło w kilka godzin a sprytni nabywcy sprzedali na allegro towar ze sporym zyskiem ;). No cóż ciekawe w jakim kierunku pójdą obecnie, czy nadal będą tracić pracowników z doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami na korzyść worków do wózka czy nadal nie pracownicy bez uprawnień na wózki będą podstawą osób zatrudnionych w Jula, czy nadal na zmianach będą 2 osoby na cały sklep? Haha zobaczymy. Pamiętajcie pracownicy, na ręcznym widlaku nie można ciągnąć ciężaru ponad 100 kg ;) Uda się wam wynieść podnośniki, węgiel, brykiet etc.? I pamiętajcie też, że są firmy nieopodal, gdzie nie ma problemu z ustaleniem grafika pod pracownika, kończy się pracę o godzinie 14tej, weekendy są wolne a premie kwartalne są co kwartał w kwocie 1000-2000 zł ;) Dodatek na rybkę na święta to 1000 zł ;) A według szwedzkiej normy to ile dali? ;) Uwierzcie w to, że szwedzka firma proponuje wam albańskie stawki żeby kierownictwo spijało finansową śmietankę a wy jesteście tylko personelem fizycznym od zap.... na ich wynagrodzenie. Z nowym rokiem wszystkiego dobrego i bez obawy, za rok znów dostaniecie premię kwartalną i kartę przedpłaconą a czas biegnie szybko ;)
użytkownik
10 maj (6 miesięcy temu)
10 maj (6 miesięcy temu)
Jakie zarobki (netto)?
Czy jest duża rotacja pracowników?
Myślę o rozpoczęciu pracy w utal ale obawiam się że po paru miesiącach mogą mnie poprostu zwolnić bo będzie np. mniej pracy.
Jaka umowa?
użytkownik
9 maj (6 miesięcy temu)
9 maj (6 miesięcy temu)
To niestety prawda! i jeszcze do tego ciągła inwigilacja w pracy!
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "utal"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Proszowice

Dzierżoniów szymanski Jacek

Warszawa

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Tychy

Pruszków

Kraków

Wolbrom
szatniarz Warszawa

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Siechnice
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin