test
Znaleziono 740 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "wisniowski"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
8 sty (miesiąc temu)
8 sty (miesiąc temu)
Totalne patologia a nie firma! Nie płacą uczciwie nadgodzin, w tak zwanym sezonie każą ludziom pracować ponad siły i po godzinach za które nie płacą! Najniższą gwarantowaną stawkę godzinową obchodzi się w tej pseudo firmie tak zwaną premią uznaniową! Przepisy bhp i higieny pracy coś takiego w ogóle nie istnieje w tym przybytku wyzysku! Na działach ciągłe zastraszanie i mobbing. Takie zachowania są na porządku dziennym. Z tej patologii odeszło i ciągle odchodzi w ostatnim czasie cała masa pracowników. Pisze prawdę, co możecie stwierdzić po tym że moja wypowiedź jest ciągle usuwana. Nie dziwi mnie to dlatego że w tej pseudo firmie nie ma już chętnych i naiwnych do pracy.
użytkownik
6 sty (miesiąc temu)
6 sty (miesiąc temu)
Ty deblilu 8 godzin to uczciwie kazdy robi a poza tym kto nic tylko godziny ciągnie a nie pracuje to trzeba zobaczyć i przejść po hali w soboty i jak robi się w tygodniu co zostają dłużej
użytkownik
6 sty (miesiąc temu)
6 sty (miesiąc temu)
Widać że "wędlinke" gryzie degradacja. Faktycznie trzeba się wziąść do pracy i otaczają Cię ludzie których... sam najlepiej wiesz co robiłeś z nami.
użytkownik
4 sty (miesiąc temu)
4 sty (miesiąc temu)
Firma nie jest dnem, wielu z Was nie ma zapewne porównania z innym pracodawca i to jest przyczyna narzekania, proponuje zmienić prace, a przy powrocie docenia Was bardziej a wy Ich, może nawet dostaniesz upragniony awans bo w innym wypadku nie ma mowy, trzeba schować ambicje do kieszeni... Zawsze lepszy jest nowy nieznany niz wieloletni pracownik. Frustrujacy jest fakt, ze mimo starań i tak nikt tego nie doceni, reszta ok. Ludzie strasza, a zapewne jakby sie zastanowili z ręką na sercu czy uczciwe przepracowało 8h np. dzis to wiekszosc zaczelo by gryźć sumienie...
użytkownik
4 sty (miesiąc temu)
4 sty (miesiąc temu)
W nowosądeckim wszędzie tak jest w tych pożal się boże firemkach wyzyskiwaczy, ten z Wielogłów i tak nie jest jeszcze najgorszy. Nie ma co oczekiwać cudów w regionie bez sprawnej komunikacji drogowej. Dojazd do dużego ośrodka jak Kraków to koszmar z nowosądeckiej dziury. Poza tym jest mnóstwo ludzi zwłaszcza z wiosek ze słabym wykształceniem i bez kwalifikacji którzy godzą się pracować za psie pieniądze.
użytkownik
3 sty (miesiąc temu)
3 sty (miesiąc temu)
www.wisniowski.pl/kariera/
użytkownik
2 sty (miesiąc temu)
2 sty (miesiąc temu)
za najnizsza w kwietniu
użytkownik
2 sty (miesiąc temu)
2 sty (miesiąc temu)
Panie pseudo dyrektorze, z Pana powyższej wypowiedzi wynika że Pana marzeniem jest być stanowczym dyrektorem. Sposób intelektualny wypowiedzi, świadczy o tym w sposób doskonały. Człowieka nie ocenia się poprzez dyplom z nazwą ukonczonej uczelni. Człowiek wartościowy zna swoją wartość wartość w każdym miejscu i czasie. Pana powyższa wypowiedź świadczy tylko o tym że posiada pan sporo kompleksów i za mało wierzy w siebie jako człowieka wartościowego.
użytkownik
2 sty (miesiąc temu)
2 sty (miesiąc temu)
Witam czy są jakieś przyjęcia do Wiśniowskiego
użytkownik
2 sty (miesiąc temu)
2 sty (miesiąc temu)
Stołówka nie jest przecież obowiązkowa...
użytkownik
31.12.2018 (miesiąc temu)
31.12.2018 (miesiąc temu)
Myślę że to powino zostać zgłoszone do dyrekcji firmy. Przede wszystkim za ten podpis i poniżanie godności człowieka.
użytkownik
31.12.2018 (miesiąc temu)
31.12.2018 (miesiąc temu)
Śmiejemy się do rozpuku z Prezesem z naszych narzekających ciągle nowosądeckich niewolników przebierających bezradnie nóżkami i rączkami i zawiniających w naszych halach i magazynach. Tylko niektórzy najwierniejsi niewolnicy dobrze służący maja u nas stałą umowę o pracę, za co całują nas po rękach. Donoszą nam o wszystkim co się dzieje w firmie. Który niewolnik podskoczy to momentalnie wylatuje z firmy na zbity pysk a chętnych i tak nie brakuje. Szczególnie śmiejemy się z tych magistrów na produkcji z wyższym wykształceniem po tych uczelniach weekendowych. I tak nigdzie tutaj nie znajdą lepszej roboty bo inni płacą jeszcze mniej cha cha! Od dwóch miesięcy mam takiego magistra, nie może nigdzie dostać ze swoim weekendowym wykształceniem innej roboty, zawsze się go pytam "Ty magister jak śmigasz"? ...."Oczywiście po magistersku Panie Dyrektorze"........ odpowiada mi kretyn.
użytkownik
31.12.2018 (miesiąc temu)
31.12.2018 (miesiąc temu)
Napiszę w ten sposób. Gdyby rzeczywiście w firmie było wszystko w porządku to w tym roku nie byłoby żadnych problemów ze znalezieniem pracowników. Wiadomo już że ludzie nie chcą pracować za przysłowiową "miskę ryżu" i dziadowskie pieniądze na śmieciowych krótkoterminowych umowach sezonowych. Przyszły rok zapowiada się pod tym względem jeszcze gorzej.
użytkownik
30.12.2018 (miesiąc temu)
30.12.2018 (miesiąc temu)
Najniższa krajowa przez 3 miesiące. No okres próbny. Potem jak się sprawdzisz w donoszeniu to zostajesz
użytkownik
29.12.2018 (miesiąc temu)
29.12.2018 (miesiąc temu)
Ludzie którzy decydują o losie pracowników nie dopuszczają myśli że staną przed tronem Bożym , i zapyta ich Pan co uczyniłeś temu najmniejsze u to Mnie uczyniłeś. Na kogo zrzucą swoją
winę, bo Bóg powie dałem Ci rozum więc sam podejmowałeś decyzję a teraz Cię osądzę z jego używania.
autor
28.12.2018 (miesiąc temu)
28.12.2018 (miesiąc temu)
Totalne DNO a nie firma! Nie płacą uczciwie nadgodzin, w tak zwanym sezonie każą ludziom pracować ponad siły i po godzinach za które nie płacą! Najniższą gwarantowaną stawkę godzinową obchodzi się w tej pseudo firmie tak zwaną premią uznaniową! Przepisy bhp i higieny pracy coś takiego w ogóle nie istnieje w tym przybytku wyzysku! Na działach totalne zastraszanie i mobbing. Takie zachowania są na porządku dziennym. Z tej dziadowni odeszło w ostatnim czasie cała masa pracowników.
użytkownik
27.12.2018 (miesiąc temu)
27.12.2018 (miesiąc temu)
Firma profesjonalna znajaca się na tym co robią
użytkownik
26.12.2018 (miesiąc temu)
26.12.2018 (miesiąc temu)
Zachęcamy obecnych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie Stal Miś Michał Wiśniowski w miejscowości Twierdza! Macie jakieś nowe informacje odnośnie pracy? Twoja opinia ma znaczenie!
autor
25.12.2018 (miesiąc temu)
25.12.2018 (miesiąc temu)
Dopiszę tylko jeszcze że nie płacą nadgodzin. Nie wiem dlaczego administrator to usunął w pierwszym zdaniu.
użytkownik
22.12.2018 (miesiąc temu)
22.12.2018 (miesiąc temu)
To czemu ten KAWALER nie pracuje tylko chodzi po dziale i bajeruje z kobietami a ktoś musi za niego pracować nie dość ze nic nie robi to jeszcze denerwuje swoich kolegów a i tak w oczach kierownika najwięcej pracuje a on tylko robi zamieszanie w okuł siebie .Cenna uwaga do KAWALERA pracuj tak jak inni a pewnie dadzą ci spokój ....
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "wisniowski"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Bytom

Katowice

Konin

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.net.pl | regulamin